Esnekliğinizi Değiştirin

ASUS Transformer Book T300 hakkında daha fazlası için videoyu izleyin

Dizüstü bilgisayardan bir hamlede tablete geçin

Tablet ve dizüstü bilgisayar arasında seçim yapmak günlerinizi alabilir. Intel® Core™ i7 işlemci ile güçlendirilmiş ASUS Transformer Book T300, şaşırtıcı bir biçimde hem bir dizüstü bilgisayar, hem de bir tablettir. Dizüstü bilgisayar ya da tablet olsun, ASUS mühendisleri size piyasadaki en iyi cihazı sunmak için yorulmak bilmeden çalıştı. Ayırmak ve fethetmek için hazır olun.

Dizüstü Bilgisayardan Bir Hamlede Tablete Geçin

Intel® Core™ i7 işlemci ile güçlendirilmiş ASUS Transformer Book T300, yepyeni standardı oluşturan bir dizüstü bilgisayar ve tablettir.
  • KUSURSUZ ÇOKLU GÖREV İLE DAHA FAZLASINI BAŞARIN

    Çoklu dokunmatik bir tablet veya klavyeli bir dizüstü bilgisayar olarak ASUS Transformer Book T300, her zaman inanılmaz bir performansa sahiptir. Intel® Turbo Boost Teknology 2.0 işlemlerde performans artışı sağlarken, dördüncü nesil Intel® Core™ i5 ve i7 işlemci de çoklu görev uygulamaları arasında kusursuz geçişler yapar.

  • ELLERİNİZ KOLAYLIKLA HAREKET ETSİN

    ASUS Transformer Book T300'ün Full HD ekranı, ultra-geniş görüş açıları ile parlak canlı görüntüler sunar. Ekran kullanıcılara sezgisel parmak ucu kontrolü vererek, çoklu dokunmatik yeteneği ile parmaklarınızı davet eder. Gerçek dokunmatik teknolojisinin ne hissettirdiğini keşfetmek için sadece parmaklarınızı özgür bırakın.

  • TÜM GÜN DAYANAN PİL ÖMRÜ

    ASUS Transformer Book T300'ün çift işlevselliği sayesinde geleceğinizi kontrol edebilirsiniz. Tabletin içinde bulunan 256 GB'a kadarlık SSD depolama, size hareket halindeyken tüm önemli verilerinizi taşıma imkanı verir. Sekiz saatlik pil ömrü ile en sevdiğiniz fotoğraf, müzik ve filmlere dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Artık geride bıraktığınız hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Özellikler

ASUS Transformer Book T300
Processor 4th gen Intel® Core™ i3, i5, i7 processor
Operating System Windows 8 / Window 8 Pro
Main Memory DDR3L 1600MHz, up to 8GB
Storage NGFF SSD up to 256G
Display 13.3" Full HD IPS (1920*1080) with 10 finger touch
Graphics Intel® HD Graphics 4400
Camera 720p HD front camera
1080p Full HD recording rear camera (Optional)
Battery 50Whr
Dimensions Tablet: 342 x 216 x 11.5 mm (WxDxH)
Dock: 340 x 216 x11 mm (WxDxH)
Weight Tablet: 1.1 kg
Dock: 0.8 kg