Máte po kúpe produktu nejaký problém? Môžete nájsť ovládač, stiahnuť si príručku a využiť časté otázky na webovej lokalite zákazníckej podpory ASUS. V rámci poskytovania najlepších služieb vám spoločnosť ASUS ponúka rôzne spôsoby, ako nás môžete kontaktovať.

viac

  ASUS ZENBOOK UX21E

  Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows.
  Product Image

  Technologie ASUS Super Hybrid Engine II pro
  bleskové probouzení a až 2 týdny* v pohotovostním režimu

  • Neuvěřitelně tenký – 3 mm vpředu, 9 mm vzadu
  • Dokonalý vzhled vysoustruženého kovu a výjimečně tenké hliníkové konstrukce
  • Technologie ASUS Super Hybrid Engine II nabízí okamžité, dvousekundové
   probouzení, čtyř- až pětinásobnou výdrž v pohotovostním režimu, automatické zálohování a obnovení dat a o 25 % delší výdrž baterie!
  • Neuvěřitelná rychlost přenosů dat díky pevnému disku bez pohyblivých částí s rozhraním SATA verze 3.0** a rozhraní USB 3.0
  • Technologie SonicMaster vyvinutá společně se společností Bang & Olufsen ICEpower® zvyšuje kvalitu zvuku a stará se o jeho věrohodné prostorové podání
  • Nejnovější procesory Intel® Core™

  * Skutečná pohotovostní doba UX31E a UX21E se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a změnách okolních podmínek.
  ** Uváděné rychlosti rozhraní SATA 3.0 jsou součástí technických parametrů komponent. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na konfiguraci a použitém zařízení.

   Dokonalý vzhled

   Notebook ZENBOOK™ se může pochlubit precizním zpracováním s tloušťkou 3 mm vpředu a 9 mm vzadu. Okraje jeho těla jsou tenké jako papír, středová část je nádherně zaoblená – praktické a atraktivní zároveň. Kromě naprosto jedinečného designu v sobě však skrývá i vysoce výkonné komponenty. Je ztělesněním krásy a síly v dokonalé harmonii.

   UX21E incredible only 3mm at the front and 9mm at the rear

   Fantastická odezva

   Instant On

   Exkluzivní technologie ASUS Super Hybrid Engine II umožňuje probuzení notebooku z režimu spánku během 2 sekund a až 2 týdny* provozu v pohotovostním režimu s otevřenými soubory a dalšími rozpracovanými daty bezpečně uloženými v paměti. Automatické zálohování dat při vybití baterie pod 5 % dále zvyšuje bezpečnost vaší práce. Pro ASUS ZENBOOK™ je úspora energie na prvním místě. S úsporným režimem (Battery Saving Mode), který šetří baterii za všech okolností, lze prodloužit její výdrž až o 25 %. Díky nástroji ASUS PowerWiz máte navíc vždy podrobný přehled o aktuálním stavu baterie. Dozvíte se, jaká je zbývající kapacita pro danou aplikaci – např. procházení webu nebo sledování filmů. ASUS ZENBOOK™ nabízí výkon, efektivitu, snadné použití a výkonné funkce, to vše v elegantním provedení.
   * Skutečná pohotovostní doba UX31E a UX21E se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a změnách okolních podmínek.

   Fantastický výkon

   USB3.0

   Společnost ASUS s potěšením představuje první ultrabook na světě s 6Gb/s SATA diskem SSD, který nabízí úžasně rychlou a bezproblémovou práci s počítačem. Všechny modely ASUS ZENBOOK™ jsou navíc standardně vybaveny rozhraním USB 3.0, které poskytuje oproti předchozí verzi USB 2.0 až desetinásobnou rychlost přenosu dat! Úložiště SSD a rozhraní USB 3.0 přinášejí neuvěřitelně vysoké přenosové rychlosti.

   Fantastický zvuk

   SonicMaste

   Další exkluzivní technologie společnosti ASUS, SonicMaster, byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Bang & Olufsen ICEpower® a přináší bezkonkurenční a dokonale věrný zvuk, který dalece přesahuje zvukové možnosti běžných přenosných PC. Technologie SonicMaster se stará o hlubší, výraznější zvuk s větším frekvenčním rozsahem a tento ultrabook díky ní dosahuje oproti srovnatelným modelům čtyřnásobně vyššího zvukového výkonu, aniž by se to projevilo na jeho hmotnosti nebo velikosti.