טכנולוגיית AiMesh

רשת WiFi רבת-עוצמה ויציבה עם מלוא הפונקציות
דרך קירות ורצפות

ASUS AiMesh הוא הפתרון האולטימטיבי לרשת WiFi ביתית שמאפשר לכם ליהנות מחיבור אלחוטי מאובטח, יציב וחלק בכל פינה בבית. הודות למאפיינים רבי-עוצמה, שימוש קל במיוחד וללא פשרות בין טווח הרשת והמהירות המרבית, ניתן לחוות את ה- WiFi כמו שהוא צריך להיות.

פרס החדשנות של Hardware.info

"אם אתם זקוקים לביצועים המהירים ביותר, אנו ממליצים להזמין שני נתבי RT-AC86U ולהשתמש בהם עם קושחת AiMesh."‏ – HARDWARE.INFO

מידע נוסף

בחירת הקוראים, 7 שנים ברציפות!

"שנה אחר שנה, ASUS היא מותג הנתבים המועדף על קוראי PCMag. אף חברה אחרת לא מתקרבת לדירוג שביעות הרצון של חברת ASUS"
– PC Magazine

מידע נוסף

רשת אלחוטית גמישה וניתנת להרחבה

AiMesh היא מאפיין חדשני שמחבר מספר נתבים של ASUS ויוצר רשת WiFi ביתית שלמה. זהו פתרון גמיש וניתן להרחבה שמאפשר לשלב נתבי ASUS מדגמים שונים, כך שכשמגיע הזמן לשדרג את הרשת, אין צורך להיפטר מהחומרה הקיימת שלכם. כל זמן שתזדקקו לכיסוי נרחב יותר או לפונקציונליות חדשה, פשוט הוסיפו נתב תואם לרשת AiMesh שלכם.

יותר נתבים, יותר עוצמה: רשת WiFi מהירה במיוחד

כל נתב מסוגל להפגין ביצועים מעולים בעצמו, כך שכשהם עובדים יחדיו במערכת AiMesh, הם בלתי-מנוצחים. בבדיקות שערכנו באמצעות נתב ASUS RT-AC86U החדש ביותר, הגענו למהירות של 463Mbps במרחקים ארוכים, גם לאחר שכבר לא הייתה כל קליטה מנתב ממערכת מרובת רכזות רגילה. משמעות הדבר היא שבאמצעות AiMesh, הרשת שלכם יכולה להתמודד עם משימות תובעניות, כגון סטרימינג ב-4K UHD, גם בפינות הרחוקות יותר של הבית!

טכנולוגיה חכמה לאמינות מרבית

AiMesh משלבת מספר טכנולוגיות שמבטיחות ביצועים ואמינות, כך שתוכלו להישאר מחוברים לאנשים ולדברים החשובים לכם ביותר בלי לדאוג לגבי חיבור ה- WiFi.

בחירה אוטומטית של אות ה-WiFi הטוב ביותר

AiMesh יוצרת רשת אחת לכל הבית כך שאין צורך לעבור בין רשתות כשנודדים ברחבי הבית. AiMesh מפקחת על עוצמת האות למכשיר שלכם ומעבירה אותו למקור אחר לפי הצורך ובאופן חלק. אם אתם מעדיפים שמות נפרדים לרשתות עבור כל תחום תדרים, ניתן לעשות זאת — AiMesh מתוכננת לעבוד באופן שאתם זקוקים לו!

חיבור שפועל תמיד ובעל יכולת תיקון עצמי

אם יש הפרעה בחלק של רשת ה- AiMesh, תכונת התיקון העצמי מחליפה מיד את הנתב המקולקל באמצעות חיבורי הנתבים האחרים. כך החיבור שלכם לא יקטע ולא תרגישו דבר.

2.4GHz

5GHz

5GHz

בחירה חכמה של תחום תדרים

שדרה אחורית מוצקה של נתונים מחברת את כל הנתבים בעלי יכולת AiMesh,על מנת לבחור באופן חכם חיבור קווי או תחום תדרים מיטבי — 5GHz או 2.4GHz. בנתבים בעלי שלושה תחומי תדרים, אחד משני תחומי התדרים של 5GHz מוקדש לתקשורת בין נתבים.

הגנת רשת
לכל המכשירים המחוברים

אתם בוטחים במכשירם המחוברים שלכם עם מספרי כרטיסי האשראי ומידע אישי אחר, אך לא כל המכשירים תומכים בהגנה באמצעות אנטי-וירוס — לכן אתם זקוקים ל-ASUS AiProtection המובנית בנתבי AiMesh ומגנה על הנתונים האישיים בכל רשת ה-AiMesh, כדי לוודא שהפרטיות שלכם מוגנת בכל המכשירים שלכם. הגנת AiProtection מתעדכנת אוטומטית ויותר מכך - היא חינם למשך כל חיי נתב ה-AiMesh שלכם ללא דמי מינוי.

הגנה מעודכנת תמיד מפני התקפות

שלב אחד מעל לחומות האש הרגילות, המערכת מונעת חדירות (IPS) ומבצעת סריקות עומק של נתוני האינטרנט הנכנסים והיוצאים כדי לחסום את כל ההתקפות הנפוצות. הודות למרכז הנתונים של Trend Micro בענן, AiProtection מעדכנת את עצמה כל זמן שעדכון חדש זמין, כדי להבטיח שההגנה שלכם תשאר מעודכנת תמיד

חסימת גישה לאתרים זדוניים

איומי סייבר מתחזים לעתים קרובות לפרסומות רגילות או קישורים רגילים להורדה, שיגרמו לכם ללחוץ שלא בכוונה על אתרים זדוניים או להוריד קבצים שיסכנו את הרשת הביתית שלכם. AiProtection משתמשת במסד הנתונים בענן של Trend Micro לזיהוי וחסימה של אתרים זדוניים מוכרים ולמנוע הידבקות אף לפני שתלחצו עליהם.

זיהוי וחסימה של מכשירים נגועים

אם מכשיר שנדבק כבר מתחבר לרשת AiMesh, היא מונעת סכנה לנתונים אישיים במכשיר על ידי זיהוי וחסימה של החיבור של המכשיר לשרת הזדוני. רשימת השרתים הזדוניים מסתנכרנת עם מסד הנתונים בענן של Trend Micro והדבר מבטיח ש-AiProtection מקבלת את המידע העדכני ביותר הנחוץ להגנה על הרשת שלכם.

עוצמה מלאה וממורכזת

הודות ל-AiMesh, מאפיינים נהדרים כגון AiProtection, ‏Adaptive QoS ובקרות הורים פועלים ברשת כולה בשליטה מרכזית קלה בכל ההגדרות מהאפליקציה ASUS Router או ASUSWRT, שמבטיחים שאיש לא יוכל לעקוף אותם על ידי התחברות לנתב אחר. פשוט זכרו לחבר תמיד את הנתב בעל המפרטים הגבוהים ביותר לשירות האינטרנט.

בקרות הורים מתקדמות בכל הרשת

הודות למערכת AiMesh, ניתן לשלוט במשך הזמן שהילדים שלכם גולשים באינטרנט, בכל מקום בבית, מאחר שבקרות ההורים מוחלות על רשת ה-AiMesh כולה. ניתן לקבץ מכשירים ולהציג את הפעילות של אדם מסוים באינטרנט, לתזמן זמן מסך ולחסום סוגים מסוימים של אתרי אינטרנט ואפליקציות – הכול באמצעות האפליקציה ASUS Router בסמארטפון שלכם.

לוח בקרה
לפעילות באינטרנט
פונקציה מתוכנתת מראש
לבטיחות ילדים
זמן חסימה
מתוזמן
מסנן תוכן

ניתן להציג את פעילות האינטרנט של כל בני המשפחה בלוח בקרה גרפי ברור שמציג את שעות השיא וסוג התוכן שהם צופים בו. ניתן לקבץ מכשירים ששייכים לילדים שלכם כדי להציג נתונים מצטברים ולהחיל זמני חסימה מתוזמנים ומסנני תוכן במספר הקשות בלבד.

סמנו את התיבה הזו בעת עריכה של מכשיר ופרופיל, והפונקציה המתוכנתת מראש תחיל אוטומטית מסננים לתוכן בלתי הולם בכל המכשירים שלהם.

שמרו זמן משפחה יקר ערך או סייעו לילדים לפתח התנהגות אחראית על ידי בחירה של פרקי זמן מתוזמנים לחסימת הגישה לאינטרנט במכשירים ספציפיים.

חסמו קטגוריות ספציפיות של אפליקציות ואתרים למכשירים ניידים והחלו את ההגדרות האלה על כל המכשירים ששייכים לבני משפחה ספציפיים. הסינון המתקדם משלב את מנוע בדיקת המנות העמוקה (DPI) של Trend Micro לסינון לא רק של כתובות URL של אתרי אינטרנט אלא גם על ידי מנות האינטרנט עצמן, כלומר הוא מסנן תוכן שנצפה לא רק בדפדפן אינטרנט אלא גם באפליקציות שבמכשירים הניידים.*

גיימינג בהשהיה נמוכה בכל מקום בבית

כל המכשירים המחוברים לרשת הביתית חולקים את אותו רוחב פס באינטרנט, כך שבדרך כלל, כשמספר מכשירים ואנשים מחוברים לרשת, ניתן לחוות האטות בעת גיימינג או סטרימינג של סרטונים. לנתבי AiMesh יש מאפיינים נהדרים כגון Game Boost ‏(Adaptive QoS) והאצת גיימינג wtfast שמתעדפים תעבורת גיימינג בכל רחבי הרשת ומבטיחים חוויות גיימינג חלקות ככל האפשר בכל מקום בבית.

יתרונות
  מערכת AiMesh WiFi מערכת Mesh רגילה נתב בעל ביצועים רגילים
התקנה קלה  
נדידה חלקה  
כיסוי רחב יותר  
ביצועים רבי-עוצמה   **
עושר של מאפיינים  
הגדרה וניהול באמצעות מחשב או אפליקציה לניידים  
חסרונות
כיסוי חלש של צומת אחד  
ביצועים ממוצעים  
מאפיינים מוגבלים אין חסרונות  
הגדרה מסובכת  
פער חיבור בין הנתב והמשחזר  
** נתב אחד בהשוואה לצומת אחד ב-mesh

כתב ויתור:

*תוצאות ההשוואה מבוססות על בדיקות מהירות דו-כיוונית בסביבת מעבדה מבוקרת של ASUS, באמצעות RT-AC86U אחד, רכזת משולשת בעלת שלושה תחומי תדרים ונתב Mesh בעל רכזת משולשת ושלושה תחומי תדרים.

  1. מהירות ההעברה של נתונים בפועל וכיסוי ה-WiFi משתנים לפי תנאי הרשת וגורמים סביבתיים, לרבות הנפתח של תעבורת הנתונים, חומרי הבנייה וסוג המבנה ותקורת הרשת, והתוצאה עלולה להיות מהירות העברה נמוכה יותר של נתונים וכיסוי אלחוטי קטן יותר.
  2. נדידה חלקה עשויה להיות תלויה במפרט של המכשירים הניידים.
  3. נתבי מודם DSL ו-LTE WiFi שתומכים בטכנולוגיית AiMesh מסוגלים לפעול רק כנתב ראשי של AiMesh, לא כצומת AiMesh.
  4. למציאת השם המלא של הנתב שלכם, עיינו במדבקה שבגב הנתב.
  5. מחייב נתבים שתואמים ל-Ethernet Backhaul כדי ליהנות מחיבורי שדרה אחורית קוויים.