Program společnosti ASUS pro stabilitu vaší firmy
ASUS Corporate Stable Model

ASUS Control Center
Zaručené zásoby až na 36 měsíců*
Včasné oznámení ukončení životního cyklu produktu &
Implementace technických změn

ASUS CORPORTAE STABLE MODEL

*Podpora životního cyklu spotřebitelských čipsetů (např. H270, B350) je nastavena na 15 měsíců. Programové nabídky se mohou lišit podle regionu. Další informace získáte u svého lokálního obchodního zástupce.

Informace o programu

Program společnosti ASUS Corporate Stable Model (CSM) je navržen tak, aby poskytoval stabilní podporu a dodávky základních desek a mini počítačů všem podnikům. Během 16 let, kdy program CSM pro základní desky fungoval ve Spojených státech a Kanadě, se staly tisíce zákazníků a poskytovatelů řešení součástí partnerské sítě ASUS CSM - Což je nejpoužívanější program v oblasti základních desek, který je v současnosti k dispozici a desky CSM se používají napříč mnoha trhy. Vycházíme z tohoto úspěchu a nabízíme nyní program CSM firmám po celém světě!

Základní desky CSM a mini počítače jsou ideální pro velké, střední i malé podniky. Každý nákup desky CSM a mini PC zahrnuje verzi Classic Edition programu ASUS Control Center (v hodnotě 60 USD), softwarovou sadu pro správu IT*.

*Programové nabídky se mohou lišit podle regionu. Další informace získáte u svého lokálního obchodního zástupce.

Vlastnosti

Základní deska

Mini PC

Výhody Vlastnosti Řada CSM (základní desky) Řada CSM (Mini PC)
Server Management ASUS Control Center
Stabilní dodávky Stabilní evoluční řada produktů
Životní cyklus produktu Až 36 měsíců* Podpora životního cyklu spotřebitelských čipsetů (např. H270, B350) je nastavena na 15 měsíců. 36 měsíců*Počínaje datem uvedení produktu na trh.
Oznámení o ukončení životního cyklu produktu 6 měsíců 6 měsíců
Implementace technických změn
*Na objednávku

*Na objednávku
Více možností balení Standardní maloobchodní balení
Hromadné balení Není v nabídce
Ostatní podpora Komplexní produktová řada
Prvky podnikových počítačů
(PCI, COM header, LPT header, TPM)
*Liší se dle modelu *Liší se dle modelu
Windows 10 a připraveno pro Pre-WHQL

ASUS Control Center

ASUS Control Center je centralizovaný nástroj pro správu IT, který zvyšuje podnikovou produktivitu díky komplexnímu ovládání prostřednictvím velmi přátelského uživatelského rozhraní. ASUS Control Center poskytuje skvělý přehled a nejlepší zkušenosti s řízením podnikového IT a komerčních produktů společnosti ASUS. Každý nákup produktu v rámci programu Corporate Stable Model opravňuje zákazníka k využití verze Classic Edition programu ASUS Control Center (v hodnotě 60 USD)*. Zákazníkům, kteří mají zájem o pokročilou verzi je k dispozici Enterprise Edition programu ASUS Control Center.

* Programové nabídky se mohou lišit podle regionu. Další informace získáte u svého lokálního obchodního zástupce.
ASUS Control Center Hardware and Software Monitoring ASUS Control Center Hardware and Software Monitoring

Kontrola
hardwaru & softwaru

Monitorujte teplotu systému, ventilátor, napětí a stav hardwaru

ASUS Control Center Remote Management ASUS Control Center Remote Management

Vzdálené ovládání

Vzdálená plocha, ovládání napájení, nastavení systému BIOS a aktualizace

ASUS Control Center Asset Management ASUS Control Center Asset Management

Správa majetku

Poskytování softwaru a správa metadat zařízení

ASUS Control Center Mobile Control ASUS Control Center Mobile Control

Mobilní ovládání

Kontrola prostřednictvím inteligentního zařízení

ASUS Control Center Security ASUS Control Center Security

Bezpečnost

Aktivace/deaktivace úložiště USB

Návod na instalaci Stažení softwaru Verze: 1.2.0.6

*Před instalací ASUS Control Center nejprve nainstalujte software virtuálního zařízení.
Stahovat můžete zde: www.virtualbox.org

* Nastavení BIOSu není podporováno pro platformy s architekturou Intel® Haswell, Intel® Bay trail, a Intel® Braswell.

Stabilní zásoby a dodávky

Stable Supply Supply Flexibility

Flexibilita zásob

Jako světová jednička ve výrobě základních desek má společnost ASUS velkou flexibilitu dodavatelského řetězce a je schopna rychle reagovat na změny požadavků zákazníků. Pokud spolupracujete s firmou ASUS, nemusíte mít obavy o spolehlivost dodávek.

Stable Supply Extended Supply

Zaručené prodloužené dodávky materiálu

Obraťte se na svého obchodního zástupce společnosti ASUS a získejte informace o projektech vyžadujících záruku dodávek až na 36 měsíců.* Záruka dodávky může být k dispozici pouze s potvrzenou objednávkou (PO) a minimálním objednaným množstvím (MOQ).

* Podpora životního cyklu spotřebitelských čipsetů (např. H270, B350) je nastavena na 15 měsíců. Programové nabídky se mohou lišit dle regionu. Další informace získáte u svého lokálního obchodního zástupce.
Stable Supply EOL Notice and ECN Control

Včasné oznámení ukončení životního cyklu produktu a implementace technických změn

Společnost ASUS vydává oznámení o technických změnách (ECN) před změnami verzí produktu, oznamuje ukončení životnosti produktu (EOL) šest měsíců před ukončením jeho výroby a výzvu k posledním objednávkám (LBO) tři měsíce před ukončením životnosti produktu, což vám umožní, aby se vaše organizace připravila na přechod na novou verzi produktu.

*Řízení technických změn pro mini PC jsou k dispozici na požádání.

* For the EOL notice for CSM motherboards, please download the latest list

Více možností balení

Bulk Packaging

Hromadné balení

Pro základní desky CSM je k dispozici možnost hromadného balení v násobcích deseti. Tím se snižuje nevyužitý objem a hmotnost a zvyšuje logistická efektivita. Veškeré příslušenství, které uživatel nalezne v samostatném balení základní desky, je součástí i hromadného balení.

Standard Retail Packaging

Standardní maloobchodní balení

Jako alternativa k hromadnému balení jsou základní desky CSM k dispozici ve standardních maloobchodních obalech ASUS. Tento druh obalů nabízí velkou flexibilitu, neboť není vyžadováno žádné minimální množství objednávky. Každý balíček obsahuje plnobarevné logo ASUS pro snadnou identifikaci a organizaci.

Komplexní produktová řada

Základní deska

ASUS nabízí základní desky pro všechny hlavní čipové sady, včetně prémiových segmentů, jako je H110. Naše základní desky jsou k dispozici v široké škále tvarových formátů, s rozsáhlými zkouškami a certifikacemi kompatibility. Mezi funkce, které jsou k dispozici patří Intel vPro, hardwarové bezpečnostní technologie, sloty PCI Express®, COM a LPT headry a čipy TPM. Ať už jste malým nebo středním podnikem (SMB), nebo mezinárodní korporací, ASUS pro vás má řešení, které jistě vyhovuje vašim požadavkům.

*Vlastnosti se liší dle modelu
*Modely CSM se liší podle jednotlivých zemí

Mini PC

Počítače ASUS Mini PC jsou energeticky úsporné a vyznačují se velmi tichým chodem. Poskytují výkon, který vyžadujete pro vaše podnikání a funkce Intel® VPro™ pro vylepšené zabezpečení a správu na úrovni podnikových počítačů. Počítače ASUS Mini PC nabízejí komplexní konektivitu včetně portu COM a možností optické mechaniky ODD.
K dispozici jsou také řešení pro uživatele, kteří dávají přednost vlastní volbě operačního systému, karty Wi-Fi, či vlastním možnostem ukládání. Tyto drobné počítače mají konstrukci zaměřenou na snadný přístup k vnitřním komponentům, která umožňuje jednoduché a bezproblémové změny hardwaru. Počítače ASUS Mini PC jsou kompatibilní s adaptéry VESA a lze je připevnit k zadní straně monitoru a vytvářet tak nenápadnou pracovní stanici. Zámek Kensington poskytuje další možnost fyzického zabezpečení zařízení. Počítače ASUS Mini PC jsou ideální pro kanceláře, vzdělávací instituce, digitální informační sytémy nebo informační kiosky.

*Technické specifikace se mohou lišit dle regionu.

Program WHQL pro prodejce

Je testovací proces a program společnosti Microsoft. Poskytuje výrobcům hardwaru a koncovým uživatelům jistotu, že systémy a periferie s certifikací WHQL budou spolehlivě pracovat s operačním systémem Windows.

Program ASUS Reseller Submission umožňuje zákazníkům, kteří zakoupí základní desky ASUS s certifikací WHQL, aby po opětovném přebalení produktu použili své vlastní systémové logo. V rámci tohoto programu společnost ASUS uděluje prodejcům oprávnění používat certifikaci WHQL v souladu s postupy společnosti Microsoft, což snižuje nutnou dobu a náklady vynaložené na testování a validaci.

*Na nevybavené verze (barebones) počítačů Mini PC se rovněž vztahuje program WHQL
WHQL Reseller Program Apply

Žádost

Apply to become an authorized user under Windows Dev Center

WHQL Reseller Program Authorize

Schválení

Request permission to use WHQL certification

WHQL Reseller Program Submit

Odeslání

Log in Windows Dev Center and accept submission

Poskytovatel technologie
Intel®

Jako první partner společnosti Intel®, který nabízí programové body Gold a Platinum Intel Technology Provider (ITP) za nákupy produktů ASUS, pokračuje ASUS ve své úspěšné kampani, která zahrnuje vybrané základní desky ASUS CSM*. Navíc až do konce září 2017 získají objednavatelé základních desek CSM v Evropě, na Středním východě a v Jižní Africe dvojnásobek obvyklého počtu bodů!


Get ITP points WE/EEMEA


* Body a odměny se mohou lišit podle regionu a mohou se měnit bez předchozího upozornění. Pro více informací prosím kontaktujte zástupce společnosti ASUS.
Intel Technology Provider