Program spoločnosti ASUS pre stabilitu vašej firmy
ASUS Corporate Stable Model

ASUS Control Center
Zaručené zásoby až na 36 mesiacov*
Včasné oznámenie ukončenia životného cyklu produktu & implementácia technických zmien

ASUS CORPORTAE STABLE MODEL

*Podpora životného cyklu spotrebiteľských čipsetov (napr. H270, B350) je nastavená na 15 mesiacov. Programové ponuky sa môžu líšiť podľa regiónu. Ďalšie informácie získate u svojho lokálneho obchodného zástupcu.

Informácie o programe

Program spoločnosti ASUS Corporate Stable Model (CSM) je navrhnutý tak, aby poskytoval stabilnú podporu a dodávky základných dosiek a mini počítačov všetkým podnikom. V priebehu 16 rokov, kedy program CSM pre základné dosky fungoval v Spojených štátoch a Kanade, sa stali tisíce zákazníkov a poskytovateľov riešení súčasťou partnerskej siete ASUS CSM - Čo je najpoužívanejší program v oblasti základných dosiek, ktorý je v súčasnosti k dispozícii a dosky CSM sa používajú naprieč mnohými trhmi. Vychádzame z tohto úspechu a ponúkame program CSM firmám po celom svete!

Základné dosky CSM a mini počítače sú ideálne pre veľké, stredné i malé podniky. Každý nákup dosky CSM a mini PC zahŕňa verziu Classic Edition programu ASUS Control Center (v hodnote 60 USD), softvérovú sadu pre správu IT*.

*Programové ponuky sa môžu líšiť podľa regiónu. Ďalšie informácie získate u svojho lokálneho obchodného zástupcu.

Vlastnosti

Základná doska

Mini PC

Výhody Vlastnosti Rada CSM (základné dosky) Rada CSM (Mini PC)
Server Management ASUS Control Center
Stabilné dodávky Stabilná evolučná rada produktov
Životný cyklus produktu Až 36 mesiacov* Podpora životného cyklu spotrebiteľských čipsetov (napr. H270, B350) je nastavená na 15 mesiacov. 36 mesiacov*Počnúc dátumom uvedenia produktu na trh.
Oznámenie o ukončení životného cyklu produktu 6 mesiacov 6 mesiacov
Implementácia technických zmien
*Na objednávku

*Na objednávku
Viac možností balenia Štandardné maloobchodné balenie
Hromadné balenie Nie je v ponuke
Ostatná podpora Komplexná produktová rada
Prvky podnikových počítačov
(PCI, COM header, LPT header, TPM)
*Líšia sa podľa modelu *Líšia sa podľa modelu
Windows 10 a pripravené pre Pre-WHQL

ASUS Control Center

ASUS Control Center je centralizovaný nástroj pre správu IT, ktorý zvyšuje podnikovú produktivitu vďaka komplexnému ovládaniu prostredníctvom veľmi priateľského užívateľského rozhrania. ASUS Control Center poskytuje skvelý prehľad a najlepšie skúsenosti s riadením podnikového IT a komerčných produktov spoločnosti ASUS. Každý nákup produktu v rámci programu Corporate Stable Model oprávňuje zákazníka k využitiu verzie Classic Edition programu ASUS Control Center (v hodnote 60 USD)*. Zákazníkom, ktorí majú záujem o pokročilú verziu je k dispozícii Enterprise Edition programu ASUS Control Center.

* Programové ponuky sa môžu líšiť podľa regiónu. Ďalšie informácie získate u svojho lokálneho obchodného zástupcu.
ASUS Control Center Hardware and Software Monitoring ASUS Control Center Hardware and Software Monitoring

Kontrola
hardvéru & softvéru

Monitorujte teplotu systému, ventilátor, napätie a stav hardvéru

ASUS Control Center Remote Management ASUS Control Center Remote Management

Vzdialené ovládanie

Vzdialená plocha, ovládanie napájania, nastavenie systému BIOS a aktualizácia

ASUS Control Center Asset Management ASUS Control Center Asset Management

Správa majetku

Poskytovanie softvéru a správa metadát zariadení

ASUS Control Center Mobile Control ASUS Control Center Mobile Control

Mobilné ovládanie

Kontrola prostredníctvom inteligentného zariadenia

ASUS Control Center Security ASUS Control Center Security

Bezpečnosť

Aktivácia/deaktivácia úložiska USB

Návod na inštaláciu Stiahnutie softvéru Verzia: 1.2.0.6

*Pred inštaláciou ASUS Control Center najskôr nainštalujte softvér virtuálneho zariadenia.
Sťahovať môžete tu: www.virtualbox.org

* Nastavenie BIOSu nie je podporované pre platformy s architektúrou Intel® Haswell, Intel® Bay trail, a Intel® Braswell.

Stabilné zásoby a dodávky

Stable Supply Supply Flexibility

Flexibilita zásob

Ako svetová jednotka vo výrobe základných dosiek má spoločnosť ASUS veľkú flexibilitu dodávateľského reťazca a je schopná rýchle reagovať na zmeny požiadaviek zákazníkov. Pokiaľ spolupracujete s firmou ASUS, nemusíte mať obavy o spoľahlivosť dodávok.

Stable Supply Extended Supply

Zaručené predĺžené dodávky materiálu

Obráťte sa na svojho obchodného zástupcu spoločnosti ASUS a získajte informácie o projektoch vyžadujúcich záruku dodávok až na 36 mesiacov.* Záruka dodávky môže byť k dispozícii iba s potvrdenou objednávkou (PO) a minimálnym objednaným množstvom (MOQ).

* Podpora životného cyklu spotrebiteľských čipsetov (napr. H270, B350) je nastavená na 15 mesiacov. Programové ponuky sa môžu líšiť podľa regiónu. Ďalšie informácie získate u svojho lokálneho obchodného zástupcu.
Stable Supply EOL Notice and ECN Control

Včasné oznámenie ukončenia životného cyklu produktu a implementácia technických zmien

Spoločnosť ASUS vydáva oznámenie o technických zmenách (ECN) pred zmenami verzií produktu, oznamuje ukončenie životnosti produktu (EOL) šesť mesiacov pred ukončením jeho výroby a výzvu k posledným objednávkam (LBO) tri mesiace pred ukončením životnosti produktu, čo vám umožní, aby sa vaša organizácia pripravila na prechod na novú verziu produktu.

*Riadenie technických zmien pre mini PC sú k dispozícii na požiadanie.

* For the EOL notice for CSM motherboards, please download the latest list

Viac možností balenia

Bulk Packaging

Hromadné balenie

Pre základné dosky CSM je k dispozícii možnosť hromadného balenia v násobkoch desiatich. Tým sa znižuje nevyužitý objem a hmotnosť a zvyšuje logistická efektivita. Všetko príslušenstvo, ktoré užívateľ nájde v samostatnom balení základnej dosky, je súčasťou i hromadného balenia.

Standard Retail Packaging

Štandardné maloobchodné balenie

Ako alternatíva k hromadnému baleniu sú základné dosky CSM k dispozícii v štandardných maloobchodných obaloch ASUS. Tento druh obalov ponúka veľkú flexibilitu, pretože sa nevyžaduje žiadne minimálne množstvo objednávky. Každý balíček obsahuje plnofarebné logo ASUS pre ľahkú identifikáciu a organizáciu.

Komplexná produktová rada

Základná doska

ASUS ponúka základné dosky pre všetky hlavné čipové sady, vrátane špičkových segmentov, ako je H110. Naše základné dosky sú k dispozícii v širokej škále tvarových formátov, s rozsiahlymi skúškami a certifikáciami kompatibility. Medzi funkcie, ktoré sú k dispozícii patrí Intel vPro, hardvérové bezpečnostné technológie, sloty PCI Express®, COM a LPT headre a čipy TPM. Nech už ste malým alebo stredným podnikom (SMB), alebo medzinárodnou korporáciou, ASUS pre vás má riešenie, ktoré iste vyhovuje vaším požiadavkám.

*Vlastnosti sa líšia podľa modelu
*Modely CSM sa líšia podľa jednotlivých krajín

Mini PC

Počítače ASUS Mini PC sú energeticky úsporné a vyznačujú sa veľmi tichým chodom. Poskytujú výkon, ktorý vyžadujete pre vaše podnikanie a funkcie Intel® VPro™ pre vylepšené zabezpečenie a správu na úrovni podnikových počítačov. Počítače ASUS Mini PC ponúkajú komplexnú konektivitu vrátane portu COM a možností optickej mechaniky ODD.
K dispozícii sú tiež riešenia pre užívateľov, ktorí dávajú prednosť vlastnej voľbe operačného systému, kartám Wi-Fi, či vlastným možnostiam ukladania. Tieto drobné počítače majú konštrukciu zameranú na prístup k vnútorným komponentom, ktorá umožňuje jednoduché a bezproblémové zmeny hardvéru. Počítače ASUS Mini PC sú kompatibilné s adaptérmi VESA a možno ich pripevniť k zadnej strane monitoru a vytvárať tak nenápadnú pracovnú stanicu. Zámok Kensington poskytuje ďalšie možnosti fyzického zabezpečenia zariadenia. Počítače ASUS Mini PC sú ideálne pre kancelárie, vzdelávacie inštitúcie, digitálne informačné systémy alebo informačné kiosky.

*Technické špecifikácie sa môžu líšiť podľa regiónu.

Program WHQL pre predajcov

Je testovací proces a program spoločnosti Microsoft. Poskytuje výrobcom hardvéru a koncovým užívateľom istotu, že systémy a periférie s certifikáciou WHQL budú spoľahlivo pracovať s operačným systémom Windows.

Program ASUS Reseller Submission umožňuje zákazníkom, ktorí zakúpia základné dosky ASUS s certifikáciou WHQL, aby po opätovnom prebalení produktu použili svoje vlastné systémové logo. V rámci tohto programu spoločnosť ASUS udeľuje predajcom oprávnenie používať certifikáciu WHQL v súlade s postupmi spoločnosti Microsoft, čo znižuje nutnú dobu a náklady vynaložené na testovanie a validáciu.

*Na nevybavené verzie (barebones) počítačov Mini PC sa rovnako vzťahuje program WHQL
WHQL Reseller Program Apply

Žiadosť

Apply to become an authorized user under Windows Dev Center

WHQL Reseller Program Authorize

Schválenie

Request permission to use WHQL certification

WHQL Reseller Program Submit

Odoslanie

Log in Windows Dev Center and accept submission

Poskytovateľ technológie
Intel®

Ako prvý partner spoločnosti Intel®, ktorý ponúka programové body Gold a Platinum Intel Technology Provider (ITP) za nákupy produktov ASUS, pokračuje ASUS vo svojej úspešnej kampani, ktorá zahŕňa vybrané základné dosky ASUS CSM*. Navyše až do konca 2017 získajú objednávatelia základných dosiek CSM v Európe, na Strednom východe a v Južnej Afrike dvojnásobok obvyklého počtu bodov!


Get ITP points WE/EEMEA


* Reward points may vary by region and are subject to change without notice. Please speak to an ASUS representative for more information.
Intel Technology Provider