לתחנת אפקטי השמע Sonic Studio III יש תכונת ניתוב חכם שנועדה לזרימת מדיה. תכונת הניתוב החדשה מעבירה זרמי שמע לפלטים שונים כדי לספק לכם שליטה מלאה במי שומע מה. עם Sonic Studio III, אתם יכולים לשתף את הרגעים המרגשים שלכם במשחק מבלי לדאוג מדרישות חסרות בסיס להסרת התוכן על סמך ה-DCMA. Sonic Studio III מגיע גם עם העדפות ברמת היישום שמאפשרות פרופילי שמע מידיים, וסינון רעשים משופר המאפשר שיחות בהירות לחלוטין.

 • Basic Mode

  Sonic Studio III is an audio suite that offers multiple audio controls, ranges from Smart Volume, Bass Boost, Treble Boost, Voice Clarity, Reverb and Surround. Surround is dedicated for 2-channel headset and offers one of the best virtual surround technology for gaming.

 • Advanced Mode

  Sonic Studio III is updated from the second generation. The latest feature in Sonic Studio III is the Ultimate Control Center for dorm room audio. The mapping of different audio streams to different output allows audio to be effectively compartmentalized so that it's easy to share with friends or keep to yourself.

תחנת שמע

*לחץ על התיבות לקבלת מידע נוסף.
Sonic Studio III Audio Station UI
 • ADVANCED MODE - ROUTING

  הפכו את Sonic Studio למרכז בקרת השמע שלכם באמצעות תכונת ניתוב השמע החדשה. הכרטיסיה "Advanced" (מתקדם) מאפשרת מעבר מהיר בין התקני פלט שונים כברירת מחדל, וכן משרתת כמוקד שבו ניתן למפות יישומים שונים להתקנים שונים.

  audio-station
 • SONIC STUDIO LINK

  Sonic Studio תומך כעת ב-VR, באמצעות Sonic Studio Link. ניתן להחיל אפקטים של Sonic Studio ישירות במערכת המציאות המדומה שלכם על-ידי הפעלת Sonic Studio Link.

  sonic-studio-link

  איך זה עובד:
  Sonic Studio מוגדר כאובייקט עיבוד שמע (APO) ב-Windows. מכיוון שמעצם הגדרתם אובייקטי עיבוד שמע חייבים להיות כלולים במנהל התקן שמע, הם מוגבלים להשפעה רק על ההתקן התואם. Sonic Studio Link משתמש בטכנולוגיה שפותחה במיוחד ומאפשר לה להחיל אפקטים של Sonic Studio על התקן צד שלישי.

 • SMART VOLUME (עוצמה חכמה)

  האפקט Smart Volume (עוצמה חכמה) שומר על רמת הפעלה אחידה כשהמשתמש עובר בין תכנים ויישומים שונים

  smart-volume

  איך זה עובד:
  האפקט Smart Volume (עוצמה חכמה) מנצל דחיסה דינמית, מה שמגביר את העוצמה של צלילים עדינים ומפחית את העוצמה של צלילים רמים יותר

 • BASS BOOST (חיזוק בס)

  אפקט זה מחזק את התדרים הנמוכים, כך שהבסים והפיצוצים יהיו עוצמתיים יותר

  bass-boost

  איך זה עובד:
  האפקט Bass Boost (חיזוק בס) מספק חיזוק של 0-12dB החל מהתדר 125Hz. האפקט כולל מגבלה של מדחס כדי למנוע עיוותים.

 • VOICE CLARITY (בהירות קול)

  אפקט זה מזהה ומחזק את התדרים של הקול האנושי, כדי להשיג תקשורת ברורה במשחקים ודו-שיח חד וברור בסרטים.

  voice-clarity

  איך זה עובד
  האפקט Voice Clarity (בהירות קול) מזהה קולות ואז מחזק את העוצמה כדי להפוך דו-שיח לברור יותר וקל יותר להבנה. במקרה של שמע בשני ערוצים, האפקט Voice Clarity (בהירות קול) מתפקד כמרכז פאנטום לשמע

 • TREBLE BOOST (חיזוק טרבל)

  אפקט זה מגביר תדרים גבוהים כדי לשפר את הבהירות של צלילי הקשה רבים, תוך חיזוק העוצמה של קולות אנושיים.

  treble-boost

  איך זה עובד:
  האפקט Treble Boost (חיזוק טרבל) מספק חיזוק של 0-12dB החל מהתדר 2Hz. האפקט כולל מגבלה של מדחס כדי למנוע עיוותים.

 • REVERB (הדהוד)

  מדמה אפקט הד האופייני לאולמות גדולים, כדי ליצור שמע שנשמע נרחב יותר.

  reverb
 • SURROUND (סראונד)

  האפקט Virtual Surround (סראונד וירטואלי) מעבד שמע של ערוצים מרובים באמצעות אלגוריתם קנייני כדי לספק חוויית סראונד באוזניות סטריאו.

  surround

  איך זה עובד:
  האפקט Virtual Surround (סראונד וירטואלי) מהווה טכנולוגיית וירטואליזציה תלת-ממדית המבוססת על פונקציית העברה ביחס לראש (HRTF). הוא פותח על-ידי מדידת שינויים בתפיסת צלילים בטונים לבדיקה בסביבה של 360 מעלות מסביב לראש בובה. לאחר מכן, פותח אלגוריתם שנועד לדמות את השינויים האלה עם שמע 7.1. מכיוון שהיעילות תלויה מאוד במתודולוגיית הבדיקה ובמאפייני ראש הבובה, לאחר מכן מחושב ממוצע בין האלגוריתם של Sonic Studio לבין מסד נתונים של אלגוריתמים זמינים כדי להפיק אמצעי אפקטיבי להשגת אפקט סראונד וירטואלי מאוזן יותר.