TÜM ÇEKİRDEKLERDEN EN YÜKSEK VERİMİ ALIN

ASUS AI Overclocking

AI HIZ AŞIRTMA

AI Hız Aşırtma, çıtayı geleneksel hız aşırtma ön ayarlarının çok ötesine taşır. Sistemi açtığınız andan itibaren, yerleşik mikro denetleyiciler, işlemcinizin ve sistem soğutmanızın benzersiz özelliklerini ölçmek için sıcaklık ve frekans değerlerini izler. Ortaya çıkan veriler daha sonra uzmanlar tarafından kodlanan gelişmiş bir algoritmadan geçirilerek yeni başlayanların ve deneyimli uzmanların güvenebileceği hız aşırtma sonuçları sağlar.

BİR BAKIŞTA AI HIZ AŞIRTMA

AI Hız Aşırtma, geliştirmeden nihai sonuca kadar performans ayarlaması için yeni standartlar belirliyor.

BİR BAKIŞTA AI HIZ AŞIRTMA

AI Hız Aşırtma, geliştirmeden nihai sonuca kadar performans ayarlaması için yeni standartlar belirliyor.

 • Designed by Experts

  Uzmanlar Tarafından Tasarlandı

  Her yeni anakart platformu için şirket içi uzmanlarımız, yapay zeka Hız Aşırtmanın son derece gelişmiş algoritmasını geliştirmek için binlerce işlemcinin ve sistem konfigürasyonunun özenle profilini çıkarıyor.

 • Predictive Edge

  Tahmini Sınırlar

  Algoritma, işlemcinizi ve sistem soğutmanızı analiz eder ve ardından en uygun voltaj ve frekans ayarlarını tanımlar. Öngörülen değerler manuel olarak uygulanabilir veya zamandan tasarruf etmek için otomatik olarak devreye alınabilir.

 • Real-time Adjustments

  Gerçek Zamanlı Ayarlar

  AI Hız Aşırtma aracı etkinleştirildikten sonra, sürekli olarak önemli sistem istatistiklerini izler ve sistem kullanımı veya ortam sıcaklığındaki değişiklikleri hesaba katmak için profil ayarlamaları yapar.