תוכנה לניטור וניהול תשתיות IT בזמן אמת
הורדה

Version: 01.05.10

שדרגו עכשיו
השינוי יכנס לתוקף באופן מיידי, כל המשתמשים שרכשו ASUS Control Center Express נדרשים להוריד ולהתקין מחדש את גרסת התוכנה העדכנית ביותר (v01.04.27) לקונסולות והתקני לקוח. אי ביצוע של השדרוג והתקנה שלו עלול למנוע מהמערכת לזהות מרחוק את כל התקני הלקוח.
* כל השאלות ו SOP הנדרשות ייכללו בחבילת התוכנה החדשה.

למה לבחור ב-ASUS Control Center Express?

יASUS Control Center Express הוא כלי ניטור וניהול IT בזמן אמת המיועד לעסקים ומשפר את הפרודוקטיביות ואת האבטחה ומסייע במניעת גישה לא מורשית ודליפות נתונים. לוח המחוונים האינטואיטיבי מאפשר ניהול חומרה ותוכנה קל בזמן אמת ברחבי הארגון שלך. רכישה של מודל יציב ארגוני של ASUS, Pro ו- ProArt מזכה אותך בעותק של Control Center Express - ערך של 60 דולר.

 • פחות מ

  5דקות

  התקנה מהירה יותר
 • 3צעדים

  מעבר קל יותר
 • 100+

  לוחות אם תומכים של ASUS

ניהול קל יותר של התקנים רבים

לוחות מחוונים חכמים

לוח המחוונים החכם משלב תצוגות מרובות של מידע בזמן אמת כדי לספק תובנות עשירות יותר ולהמחיש עדכוני פעילות ומציע התראות לפתרון בעיות ויומני אירועים שיעזרו לך לעקוב אחר כל המכשירים ברשת שלך. תוכל לנווט בקלות ולמצוא במהירות מכשירים באמצעות פונקציונליות חיפוש חכם. המערכת מציעה נראות טובה יותר לפריסה מהירה יותר בעת שליטה בהגדרות במספר מכשירים.

תצוגת תוכנית קומה

התוכנה מבוססת על ווב טכנולוגיית האינטרנט HTML 5 וכמו כן כוללת עיצוב אתרים רספונסיבי (RWD), המאפשר לך לנהל ולשלוט בסביבות ה-IT שלך על סוגים שונים של מכשירים ניידים. פשוט סרוק את קוד ה-QR בלוח המחוונים החכם כדי לגשת במהירות לגרסת האינטרנט של ASUS Control Center Express במכשירים הניידים שלך בכל זמן ובכל מקום.

תצוגת תוכנית קומה

תגידו להתראות מהתקנה ידנית גוזלת זמן של מכשירים רבים. פונקציה חדשה זו של ASUS Control Center Express מאפשרת לך לסרוק ולמפות את כתובות ה-IP של כל המכשירים הזמינים ברשת שלך בפירוט מלא תוך שניות. לאחר מכן תוכלו לבחור ולפרוס רק את המכשירים הרצויים, תוך מתן התקנות מהירות יותר ושיפור היעילות התפעולית של ה-IT.

ניטור חומרה & תוכנה

ה-ASUS Control Center Express מציע מידע בזמן אמת על חומרה, תוכנה, שימוש וחיבורים של כל המכשירים לצורך זיהוי כשל פוטנציאלי במערכת. הדבר מפחית את סיכוני ההשבתה ומשפר את הפרודוקטיביות ביעילות. מידע מפורט על חומרה, כגון טמפרטורות מערכת, מאווררים, מתחים ומצב חומרה - כולל כרטיסי גרפיקה - זמין במבט אחד.

ניהול התקנים

ניהול IT עקבי מאפשר לך לאחד את כל הנכסים ברחבי הרשת שלך. ASUS Control Center Express מאפשר לך לקבל מידע מקיף על תוכנה וחומרה עם פונקציות כוח, אבטחה, מתזמן משימות ודיווח בכל המכשירים. גישה להתקנת BIOS מחדש ומערכת ההפעלה במצב חומרה * כאשר התקנים אינם נמצאים בסביבת מערכת הפעלה זמינים לפתרון בעיות מרחוק או כיבוי בלתי צפוי.

* Requires a connection to a management LAN port supporting RTL 8117 LAN IC for BIOS and OS reinstallation in hardware mode.

אבטחה

אבטחה חיונית במיוחד בכל סביבה עסקית. ASUS Control Center Express מאפשר לך לשלוט באופן מאובטח בגישה בלתי מורשית למערכת על ידי השבתה מרחוק של עורך הרישום, חסימת אחסון USB לכל המכשירים ואתחול אוטומטי באמצעות תוכניות ייעודיות. רשימה שחורה של תוכנות זמינה גם למניעת הפעלת יישומים בסיכון גבוה לאבטחת IT.

העברת הגדרות

אם אתה כבר משתמש בתכנית ASUS Corporate Stable Model (CSM) עם התקנת מרכז הבקרה של ASUS, מעביר ההגדרות נועד להעביר את כל התצורות הקיימות ונתוני ההתקן שלך ל- ASUS Control Center Express בכמה צעדים בלבד. למידע נוסף במדריך למשתמש.

100+ לוחות אם תומכים של ASUS

ASUS Control Center Express אינו רק תוכנת ניהול IT. תואם ללמעלה מ- 100 לוחות אם של ASUS CSM, לוחות אם של תחנות עבודה, לוחות אם עסקיים המגובים על ידי רשת שותפים חזקה, זו תוכנת ניהול ה- IT המחליפה ביותר בשוק, המאפשרת לספקי פתרונות לבצע פריסות ועדכונים קלים ברחבי שווקים אנכיים רבים.

100+

לוחות אם תומכים של ASUS