ASUS Hakkında
ProArtist Ödülleri

ASUS ProArtist Ödülü, tüm parlak zihinlerden gelen tüm biçimlerdeki yaratıcılığı herkese tanıtıyor. Ayırt ediciliğin yaratıcılığı harekete geçirdiği inancıyla, yaratıcılık dünyasındaki çok yönlülük ve çeşitlilik arayışında benzersiz vizyonları güçlendirmek ve hayal gücünün sınırlarını zorlamak için buradayız.

Katılması ücretsiz olan bu tasarım yarışması, her yaştan meraklıları ve profesyonelleri hedefliyor. Usta yeteneklerin vizyonlarını herhangi bir sınır olmadan ifade etmeleri için bir platform işlevi görür. Bu yıl dört kategori bulunuyor: Fotoğrafçılık, Grafik Tasarım, Film ve Animasyon.

ASUS Hakkında

ASUS, teknolojiye karşı tutkuludur ve inovasyon tarafından yönlendirilir.

Herkes için zahmetsiz ve keyifli bir dijital hayat yaratmak için hayal ediyoruz, cesaret ediyoruz ve çabalıyoruz.

Her zaman inanılmaz fikirlerin ve deneyimlerin arayışı içindeyiz ve yaptığımız her şeyde inanılmazı sunmayı arzu ediyoruz.

Üst seviye teknoloji lideri olarak, kullanıcıları güçlendirmek ve hayatları iyileştiren ve yaratıcılığın geleceğini şekillendiren kullanıcı odaklı çözümler oluşturmak için inovasyon geliştirme konusundaki uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Verimli bir iş akışına yönelik mükemmel çözümü sunmak için her yaratıcının kendi özel ekipmanına ihtiyacı olduğunun farkında olan ASUS, herhangi bir alanda, herhangi bir seviyedeki çalışanlar için en kapsamlı içerik oluşturucu teknolojisi serilerinden birini bir araya getirdi. ASUS yaratıcı dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, ekranlar, ana kartlar ve aksesuarlar, muhteşem tasarımın, özel araçların ve müthiş işlem yapma gücünün kazanan bir kombinasyonunu sunar.

Daha fazla bilgi

ProArt Hakkında

ProArt, tüm sektörlerdeki profesyonel yaratıcılar için tasarlanmış bir alt markadır, ASUS sadece benzersiz estetik yaratmak için değil, aynı zamanda güçlü performans ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için yenilikçi tasarımları ve en ileri teknolojileri her ProArt ürününe dahil eder.

Pro, yaratıcılığın temeli olan kararlı, profesyonel bir platformdur. Yaratıcı uzmanlar için her engeli kaldırıyoruz ve gerçekten ilham veren performans arayışında en ileri teknolojiyi kullanıyoruz.

Art, sınırlarınızı zorladığınızda yaratılır. Art, sonsuz olanaklara sahiptir: Her fikir, her ilham, her hayal, çığır açan bir başyapıtın potansiyel tohumudur. İmkansızı düşleyin ve hayal edilemeyeni yaratın.

ProArt, yaratıcılar tarafından yaratıcılar için yaratılan Pro’nun ve Art’ın birleşimidir. Yaratıcı alevinizi canlandıracak, ilhamınızın kıvılcımlarını yakalayacak ve keşfedilmemiş dünyalarda yaratılmamışı yaratmanıza olanak sağlayacak kapsamlı profesyonel güçtür.

Daha fazla bilgi
Play the ProArt brand video Play the ProArt brand video