Sıkça Sorulan Sorular
S: ASUS ProArtist Ödüllerine katılmaya uygun muyum?
A :

İster sıradan bir yaratıcı, ister yaratıcı bir profesyonel olun, herkes yarışmamıza herhangi bir ücret ödemeden katılabilir. Sadece ASUS üyesi olarak oturum açın ve çalışmanızı şimdi gönderin! Ülkelerinde gerekli olan yasal yaşın altındaki katılımcılar, bir ödül kazanılması durumunda Ödüllere katılım sağlayabilmek için yasal vasilerinin iznini sağlamalıdır.

S: Her kategori için kaç adet gönderi sunabilirim? Birden fazla kategoriye gönderi sunabilir miyim?
A :

Bir kişi, her kategori için farklı bir çalışma göndermek amacıyla bir hesap kullanabilir, ancak farklı çalışmalarla birden fazla kategoriye katılabilirsiniz.

S: Hangi türde çalışmalara izin veriliyor?
A :

Lütfen her kategorinin gönderi yönetmeliğini buradan takip edin (bağlantı). Yarışma projeleri orijinal, etkinlik temasıyla ilgili, yayınlanmamış olmalı ve ASUS ProArtist Ödüllerine gönderdiğiniz tarihten önceki bir yıl içinde oluşturulmuş olmalıdır. Bir ödül kabul edilirken, oluşturulan yazılımdaki orijinal kaynak dosya veya kaydedilmiş bir çalışma süreci biçiminde orijinallik ispatı gereklidir.

S: Yarışma projemi bir ASUS dizüstü bilgisayarla mı oluşturmam gerekiyor?
A :

ASUS, sınırların ötesini keşfetmek için size en iyi araçları sağlar, ancak bu zorunlu değildir - dilediğiniz araçları kullanın!

S: Gönderiler için son teslim tarihi nedir?
A :

ASUS ProArtist Ödüllerine gönderi için son teslim tarihi 15 Mayıs 2022 saat 23:59 CST’dir. (Daha Sonra Belirlenecek)

S: Gönderiler için hangi bilgileri sunmam gerekiyor?
A :

Çalışmanızı karşıya yüklemenin dışında, çalışmanızın başlığını, kısa bir tanıtım (100 kelime ile sınırlı) ve gönderi sekmesindeki (bağlantı) adınızı sunmanız gerekecektir.

S: Sonuçlar ne zaman ve nasıl duyurulacak?
A :

Kazanan katılımcılarla kayıtlı e-posta adresleri aracılığıyla iletişim kuracağız ve 15 Haziran 2022 tarihine kadar ASUS ProArtist Ödülleri web sitesinde ve sosyal medyamızda resmi duyurular yapacağız.

S: Kendime oy verebilir miyim?
A :

Evet, verebilirsiniz. Her kişi günde üç oy hakkına sahiptir, ancak bir günde bir gönderi için tekrar oy vermeye izin verilmez. Favori sanat eserinizi desteklemek için her gün burada oy verin!

S: ASUS sanat eserlerimi kullanma hakkına sahip mi?
A :

Tüm katılımcılar, yarışmaya gönderilen herhangi bir sanat eserinin ASUS ProArtist Ödülleri tarafından sadece yarışmayı tanıtmak amacıyla kullanılabileceğini kabul etmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen hükümler sayfasını ziyaret edin.

S: Ya sorularım yukarıda listelenmiyorsa?
A :

Hükümler ve Koşullarımıza (bağlantı) göz atın, talimatları okuduktan sonra sorunu çözemiyorsanız, lütfen xxx@asus.com. adresinden bizimle iletişime geçin.