Republic of Gamers x Call of Duty®

Wyposaż się w najlepszy sprzęt dla Call of Duty®: Black Ops 4 dzięki produktom Republic of Gamers

Od ponad dekady dostarczamy najlepszych gamingowych rozwiązań dla komputerów PC, niezależnie od tego czy grasz na zbudowanym przez siebie desktopie, czy też na niezwykle cienkim ultrabooku. Tej jesieni dodajemy grę Call of Duty®: Black Ops 4 PC Standard Edition do wybranych laptopów, płyt głównych, kart graficznych, monitorów, routerów i desktopów ROG. Wszystko po to, aby nowi członkowie Republiki Graczy mogli cieszyć się jednym z najgorętszych tytułów tego roku, na najlepszym możliwym sprzęcie.

Więcej o Call of Duty® Black Ops 4:

Black Ops powracają! Tym razem oferując jeszcze lepszą rozgrywkę w trybie Multiplayer, największy w historii serii tryb Zombie i zupełnie nowy tryb Blackout, który przeniesie graczy do największej mapy w historii serii Call of Duty.

Call of Duty

ASUS AURA GAMING: Wciągające doświadczenia gamingowe dzięki oświetleniu RGB

Call of Duty®: Black Ops 4 zostało zoptymalizowane pod rozgrywkę na PC. Nasza współpraca z Activision pozwoli dostarczyć społeczności ROG wyjątkowych doświadczeń na sprzęcie z oświetleniem Aura Sync. Podczas gry w Call of Duty®, daje Ci wyraźną przewagę, sygnalizując zmiany w otoczeniu i przenosi świat gry do rzeczywistości. Zestaw oświetleń sygnalizujących spadek paska życia, zmianę amunicji i wiele innych, pozwoli jeszcze bardziej wciągnąć się w rozgrywkę i poradzić sobie na polu walki.

ASUS AURA Gaming

Dołącz do Republiki Graczy dzięki ekskluzywnemu wyposażeniu ROG X Call of Duty®: Black Ops 4. Produkty ROG Black Ops 4 charakteryzują się unikalną stylistyką, spersonalizowanym oświetleniem AURA i zawierają grę w zestawie, w edycji Standard Edition na PC.

Co-branded

Specjalna edycja produktów Republic of Gamers

Ekskluzywne komponenty zapewniające gamingową dominację

Produkty ROG

Wyposaż swoją stację bojową