מחשבים מותאמים אישית מרכיבים מושלמים

Powered by ASUS הוא שיתוף פעולה בין בוני מחשבים מובחרים שמעצימים משתמשים באמצעות מחשבים מותאמים אישית מכווני ביצועים המצוידים בחומרה המובילה בתעשייה מתוצרת ASUS, מותג לוחות האם ומסכי הגיימינג המוביל בעולם. בנוסף ללוחות אם ומסכים, מחשביPowered by ASUS מצוידים בכרטיסי מסך, מצנני נוזלים משולבים, ספקי כוח, כוננים אופטיים, מארזים, ציוד היקפי ונתבים. התוצאה היא מיזוג מושלם של רכיבים מסונכרנים, עידון אסתטי וביצועים מכווננים היטב לכדי מחשב גיימינג בהתאמה אישית מושלמת אליכם.

המותג המוביל בעולם ללוחות אם

במשך יותר מעשור לוחות האם של ASUS הם הטובים ביותר – הנמכרים ביותר, הקלים ביותר לשימוש, היציבים והמהימנים ביותר – יותר מ- 550 מיליון לוחות נמכרו וזכו במספר הרב ביותר של פרסים. בין אם אתם בונים מחשב לעבודה או לגיימינג, המבחר הרחב של הדגמים והמאפיינים החדשניים יקלו על מציאת לוח האם המושלם עבורכם.

מובילים בקירור ואיכות

המעבדים הגרפיים של ASUS בנויים על מורשת של חדשנות, כדוגמת מאווררי Axial-tech עם עמידות לאבק בתקן IP5X מספקים קירור משולב נוזל באמצעות Infinity Loop וטכנולוגיית Auto-Extreme לשיפור האמינות. כשמדובר בביצועים ואיכות של הקירור לא תמצאו מוצר טוב יותר בשום מקום.

המותג המוביל בעולם למסכי גיימינג בשנה הרביעית ברציפות, עם אישור Blue-Light מאת TÜV

מסכי הגיימינג של ASUS שולטים בפלח הגבוה ביותר של השוק העולמי מזה ארבע שנים ברציפות ומשתתפים באופן קבוע בתחרויות ואירועי גיימינג בכל העולם. למיצוב ולפופולריות המובילים בעולם שלהם בקרב מעריצים, מקצוענים ומתאמי אירועים ניתן להוסיף רשימה ארוכה של שבחים בעיתונות ופרסים בהם זכתה ASUS כמותג המוביל בעולם במסכי גיימינג.

פתרונות רשת מהירים

ASUS מספקת פתרונות רשת מהירים המבוססים על ארבעה ערכי ליבה: רשת ה- Wi-Fi בעלת הטווח הגדול ביותר לכל הבית ASUS AiMesh; שליטה קלה באמצעות ROG Gaming Center ואפליקציות ASUS Router ו- ASUSWRT; אבטחת רשת באמצעות ASUS AiProtection Pro ואיכות מהימנה עם אמינות עטורת פרסים.

אחסון בטוח ל- 1000 שנים לכל הכוננים האופטיים הפנימיים

הכוננים האופטיים של ASUS תומכים ב-M-DISC™ פתרון האחסון ברמת ארכיון שמגן על הזיכרונות הדיגיטליים יקרי הערך שלכם. טכנולוגיית הצריבה ASUS M-DISC חורטת את הנתונים המוקלטים על שכבה דמוית סלע המוגנת בפטנט, שעמידה לתנאים קיצוניים ושומרת על המידע היקר שלכם מאוחסן בבטחה למשך 1000 שנים.

מיועד לגיימרים מהשורה הראשונה

ASUS מסורה לפיתוח הציוד ההיקפי החדשני והמותאם ביותר לצרכיהם של גיימרים שמשמש ככלי הנשק שמביא גיימרים מהשורה הראשונה לנצחונות מוחצים. המוצרים הבלעדיים שלנו הכוללים לוחות מקשי ספרות ניתקים, תושבות מתגים הניתנות להתאמה אישית ואוזניות הגיימינג הראשונות בעולם עם ארבעה ESS DAC ברמת Hi-Fi המבטיחים יתרון תחרותי בשדה הקרב.