WYJĄTKOWE ZESTAWY PC STWORZONE Z DOSKONAŁYCH PODZESPOŁÓW

Powered by ASUS to współpraca z wybranymi firmami oferującymi systemy komputerowe, która umożliwia użytkownikom nabycie komputerów o najwyższej wydajności wyposażonych w komponenty ASUS, czyli wiodącej na świecie marki płyt głównych i monitorów gamingowych. Obok płyt głównych i monitorów do programu Powered by ASUS należą również karty graficzne, układy chłodzenia cieczą typu AIO, jednostki zasilające, napędy optyczne, obudowy, urządzenia peryferyjne i routery. Wynikiem tego jest płynne połączenie zsynchronizowanych funkcji, estetycznej finezji oraz perfekcyjnie dostrojonej wydajności dla zagwarantowania całkowicie spersonalizowanego systemu.

Wiodąca na świecie marka płyt głównych

Od ponad 10 lat płyty główne firmy ASUS dominują rynek i są NAJLEPSZE – pod względem wyników sprzedaży, łatwości użytkowania, stabilności i zaufania użytkowników. Potwierdzeniem tego jest ponad 580 milionów sprzedanych sztuk oraz największa w branży ilość nagród. Niezależnie od tego, czy składasz system do pracy, czy też do grania, zróżnicowana gama modeli i innowacyjnych funkcji znacznie ułatwia Ci wybór tej jednej, doskonałej do Twoich potrzeb płyty głównej.

Karty graficzne ASUS

Oferowane w ramach dziesięciu różnych serii karty graficzne ASUS wyznaczają nowe standardy jakości w zakresie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych. Zostały one dopracowane pod kątem wysokiej wydajności w każdym rodzaju zastosowań: napędzania wysokich wartości FPS w najnowszych grach, tworzenia treści, czy też wykorzystywania głębokiego nauczania i sztucznej inteligencji.

Wiodąca na świecie marka monitorów gamingowych – czwarty roku z rzędu

Monitory gamingowe ASUS w czterech ostatnich latach zdobywały pierwsze miejsce w zakresie udziału na rynku globalnym, a ponadto cieszą się wysokim uznaniem na turniejach i imprezach gamingowych na całym świecie. Ich wiodąca na świecie pozycja i popularność wśród fanów, profesjonalnych graczy oraz organizatorów turniejów została doceniona w postaci długiej listy pozytywnych opinii i nagród w mediach. Dzięki temu ASUS jest najczęściej wybieraną przez klientów marką monitorów gamingowych.

SZYBKIE rozwiązania sieciowe

Firma ASUS zapewnia Ci SZYBKIE rozwiązania sieciowe, opierające się na naszych czterech głównych wartościach: oferująca największy zasięg sieć Wi-Fi dla całego domu – ASUS AiMesh; łatwe sterowanie za pomocą ROG Gaming Center, ASUS Router App i ASUSWRT; bezpieczeństwo sieci dzięki ASUS AiProtection Pro; a także jakość godna zaufania i wielokrotnie nagradzana niezawodność.

Bezpieczeństwo danych przez 1000 lat dla wszystkich wewnętrznych napędów optycznych

Napędy optyczne ASUS obsługują M-DISC™, czyli rozwiązanie do przechowywania danych o klasie sprzętu wykorzystywanego w archiwach, które chroni Twoje cenne wspomnienia zapisane w postaci cyfrowej. Technologia wypalania dysków ASUS M-DISC „graweruje” zapisane dane w opatentowanej warstwie zbliżonej do kamienia, która charakteryzuje się odpornością na wpływy warunków zewnętrznych. Pozwala to bezpiecznie przechowywać zapisane informacje nawet przez całe tysiąclecie.

Stworzone do systemów pokazowych

Obudowy gamingowe ROG zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wyglądu sprzętu klasy premium i oferują wydajne chłodzenie, wysoką kompatybilność oraz wygodne funkcje do uporządkowania kabli – dla idealnego funkcjonowania każdego systemu.