WYJĄTKOWE ZESTAWY PC STWORZONE Z DOSKONAŁYCH PODZESPOŁÓW

Powered by ASUS to współpraca z wybranymi firmami oferującymi systemy komputerowe, która umożliwia użytkownikom nabycie komputerów o najwyższej wydajności wyposażonych w komponenty ASUS, czyli wiodącej na świecie marki płyt głównych i monitorów gamingowych. Obok płyt głównych i monitorów do programu Powered by ASUS należą również karty graficzne, układy chłodzenia cieczą typu AIO, jednostki zasilające, napędy optyczne, obudowy, urządzenia peryferyjne i routery. Wynikiem tego jest płynne połączenie zsynchronizowanych funkcji, estetycznej finezji oraz perfekcyjnie dostrojonej wydajności dla zagwarantowania całkowicie spersonalizowanego systemu.

Światowej klasy komponenty

Wiodąca na świecie marka płyt głównych

Od ponad 10 lat płyty główne firmy ASUS dominują rynek i są NAJLEPSZE – pod względem wyników sprzedaży, łatwości użytkowania, stabilności i zaufania użytkowników. Potwierdzeniem tego jest ponad 580 milionów sprzedanych sztuk oraz największa w branży ilość nagród. Niezależnie od tego, czy składasz system do pracy, czy też do grania, zróżnicowana gama modeli i innowacyjnych funkcji znacznie ułatwia Ci wybór tej jednej, doskonałej do Twoich potrzeb płyty głównej.

Wielokrotnie nagradzane karty graficzne

Karty graficzne ASUS są dostępne już w 10. serii i oferują wentylatory o wyjątkowej konstrukcji oraz doskonałe możliwości pod względem chłodzenia, podnosząc poprzeczkę poprzez innowacje zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności. Wiodące w branży rozwiązania, takie jak TUF Gaming GeForce RTX™ 3080 – nr 1 w poradniku zakupowym Google Shopping Gift Guide 2020 – idealnie nadają się do napędzania wysokich wartości FPS w najnowszych grach lub do wydajnego tworzenia treści.

Nr 1 na świecie wśród marek monitorów gamingowych

Firma ASUS nieustannie wyznacza nowe standardy branżowe, oferując nowatorskie urządzenia do hardcorowej rozgrywki zapewniające moc graczom i entuzjastom na całym świecie: od udostępnienia w 2012 roku pierwszego na świecie konsumenckiego monitora dla graczy z częstotliwością odświeżania 144 Hz, aż po włączenie do oferty monitorów QHD NVIDIA® G-SYNC® o rozdzielczości 1440p tylko dwa lata później. W 2020 roku firma ASUS po raz kolejny wyszła poza teoretyczne limity, wdrażając nową technologię, która pozwala uzyskiwać wartości FPS na poziomie 360 Hz, monitory z podświetleniem mini LED i rozdzielczością 4K przy 144 Hz, a ponadto monitory 65-calowe zapewniające superszybkie odświeżanie z częstotliwością 120 Hz.

Szybkie rozwiązania sieciowe

ASUS zapewnia rozwiązania sieciowe, które idealnie sprawdzają się w każdym scenariuszu zastosowań.
‧Największy zasięg sieci Wi-Fi z AiMesh dla całego domu
‧Łatwe sterowanie przy pomocy ROG Gaming Center, ASUS Router App i ASUSWRT
‧Bezpieczna łączność sieciowa dzięki AiProtection Pro
‧Jakość godna zaufania i wielokrotnie nagradzana niezawodność

Firma ASUS uzyskiwała wyróżnienie Reader’s Choice Award od PC Magazine przez 10 lat z rzędu. „Ta marka jest pierwszym wyborem, jeśli zamierzasz unowocześnić swój system sieci domowej”. – PC Magazine

Stworzone do systemów pokazowych

Obudowy gamingowe ROG i TUF oferują wzornictwo typowe dla marki i zapewniają zoptymalizowany przepływ powietrza do wydajnego chłodzenia, szeroką kompatybilność i łatwe zarządzanie kablami, dzięki czemu idealnie zaprezentujesz swój system.

Stworzone dla elity graczy

Firma ROG z poświęceniem tworzy nowatorskie urządzenia peryferyjne, dzięki którym zawodowi gracze odnoszą zwycięstwa. Aby zapewnić graczom przewagę nad rywalami firma ROG oferuje klawiatury z najnowszymi przełącznikami RX i odłączanym blokiem klawiszy numerycznych, myszy gamingowe z gniazdami hot-swap, pierwszy na świecie gamingowy zestaw słuchawkowy z redukcją szumów wspomaganą SI oraz ESS DAC klasy hi-fi i wiele innych produktów.

Wydajne chłodzenie

Chłodziarki z serii ASUS AIO efektywnie utrzymują niską temperaturę komponentów. Oferując ikoniczny wygląd gamingowy i spersonalizowane efekty 3,5-calowego ekranu LiveDash OLED i oświetlenia Aura Sync RGB, chłodziarki ASUS AIO zapewniają nowy poziom wydajności i stylu w sercu Twojego systemu komputerowego.

Moc, na której możesz polegać

Jednostki zasilające ASUS są wyposażone w podzespoły klasy premium, zaawansowane układy chłodzenia oraz wyjątkowe elementy designu, dzięki czemu są idealnym wyborem zarówno dla komputerowych entuzjastów, jak i użytkowników składających komputery mainstreamowe.