İşinize Güç Katacak Özel Bilgisayarlar

Cihaz ekosisteminiz veya yazılım platformlarınız için güvenilir, güvenli ve yönetilebilir sistemler sunmak için ASUS anakart uzmanlığından yararlanın. Özel Güçlendirilmiş ASUS sistemleri, BT ortamınızı desteklemek ve işinize odaklanmanıza yardımcı olmak için donanım ve yazılım entegrasyonu sağlar.

decoration

İşletmenizi Güçlendirmek için Uzaktan Yönetim

  • Dünyanın en büyük ve en iyi bilinen anakart üreticisi olarak ünümüze sadık kalan ASUS Kurumsal Kararlı Model, birinci sınıf satış sonrası hizmet ve garantili uzun vadeli kullanılabilirlik sağlar. Amacımız, bir ürünün yaşam döngüsü boyunca yatırımınızı en üst düzeye çıkarmaktır ve iş bilgi işlem ihtiyaçlarınız için bir dizi yüksek kaliteli, TCO için optimize edilmiş çözümler sunuyoruz.

ASUS Kurumsal Kararlı Modeli
ASUS Control Center Express

Bu ticari program, kararlı ve güvenilir anakartlar sağlamak için tasarlanmıştır. ASUS, kuruluşunuzun donanım geçişlerine hazırlanmak için yeterli hazırlık süresine sahip olması için ürün tedarik desteği, kullanım ömrü sonu bildirimleri ve ECN kontrolü sunar.

ASUS Corporate Stable Model

Sezgisel bir gösterge panosuna sahip gerçek zamanlı bir BT yönetim yazılımı, kuruluşunuz genelinde verimli donanım ve yazılım varlık yönetimi sağlar. Üretkenliği ve güvenliği artırabilir ve yetkisiz erişimi ve veri sızıntılarını önlemeye yardımcı olur.

ASUS Control Center Express
deco deco

Birinci Sınıf Donanım

Dünyanın 1 Numaralı Anakart Markası

En çok satan, Kullanımı kolay, Dayanıklı ve Güvenilir ASUS anakartlar 10 yılı aşkın süredir, toplamda 580 milyon adet satışa ve en çok ödüle ulaşarak EN İYİ olmaya devam ediyor. İster iş ister oyun için bir sistem toplayın, farklı model seçenekleri ve yenilikçi özellikler sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun anakartı kolayca bulabilirsiniz.

Ödüllü Ekran Kartları

10 farklı seriye yayılan, birbirinden ayrı fan tasarımlarına ve üstün soğutma sistemlerine sahip ASUS ekran kartları, performansı artırmak için tasarlanan yeniliklerle standartları yükseltiyor. Sektöre öncülük eden TUF Gaming GeForce RTX™ 3080 (2020 Google Alışveriş Hediye Kılavuzu’nda 1. sırada yer aldı) gibi çözümler en son oyunlarda veya içerik üretiminde daha yüksek kare hızlarına ulaşmayı sağlıyor.

Küçük - Orta Ölçekli İşletmeler ve Evden Çalışanlar için En İyi WiFi

ASUS, 2014'ten bu yana yedi kez PCMag Business Choice Ödüllerini ve on bir yıl üst üste PCMag Reader's Choice Ödüllerini kazandı.
ASUS, işletmeler için ideal olan güvenilir ağ çözümleri sunar. ASUSWRT ve akıllı telefonlar için Router Uygulaması ile her zaman ulaşabileceğiniz bir BT uzmanına sahipsiniz. AiProtection Powered by Trend Micro™, router'ınızın kullanım ömrü boyunca ücretsiz kurumsal düzeyde güvenlik sunarken, AiMesh teknolojisi, dünyanın en iyi medyası tarafından beğenilen bir ağ sistemi ile iş ağlarını kolayca ölçeklendirir. Seçenekler arasında WiFi 6, WiFi 6E ve hatta işinizin her yerde dağıtabileceği daha hızlı ve daha verimli ağ iletişimi için 4G LTE bulunur.

En İyi Profesyonel Monitör Markası

ASUS, iki yıl üst üste PCMag Okuyucunun Seçimi Ödülü'nü ve 2020 ve 2022'de Avrupa Donanım En İyi Profesyonel Monitör Ödüllerini kazandı.

ASUS, iş için ideal olan kapsamlı çözümler sunar:
‧Tam video konferans çözümü: ASUS web kamerası monitör serisi
‧Dünyanın en çok satan taşınabilir monitörü: ASUS ZenScreen monitör serisi
‧İçerik oluşturma için stüdyo sınıfı monitörler: ASUS ProArt monitör serisi
‧En Yüksek Sayıda TÜV Sertifikası: ASUS Eye Care monitör serisi