R7260X-OC-2GD5

  R7260X-OC-2GD5

  Výkonná grafická karta ASUS R7 260X OC

  • Taktovacia frekvencia 1075 MHz je zárukou vyššieho výkonu a fantastických herných zážitkov
  • Vyhotovenie s dvoma ventilátormi zaisťuje 2× lepšie prúdenie vzduchu a 3× tichšiu prevádzku
  • Digitálny systém DIGI+ VRM s päťfázovou technológiou Super Alloy Power sa stará o presné napájanie poskytujúce špičkovú účinnosť, spoľahlivosť a výkon
  • Nástroj GPU Tweak a jeho intuitívne rozhranie vám uľahčia úpravy výkonu, napätia, rýchlosti ventilátorov a mnohých ďalších parametrov
  • GPU Tweak Streaming umožňuje zdieľať dianie na obrazovke v reálnom čase – ostatní tak budú môcť sledovať vašu hru v priamom prenose
  Product Image

  Extrémny výkon a účinné chladenie

  R7 260X OC je nová grafická karta od spoločnosti ASUS – ohromí vás pri hraní 3D hier a prekvapí priaznivou cenou aj vysokou hodnotou! Táto karta využíva výkonné grafické jadro (GPU) Radeon R7 260X, ktoré vďaka pretaktovaniu ponúka o 75 MHz vyššiu rýchlosť než referenčné riešenie. Karta R7 260X OC je zárukou rýchlejšieho a plynulejšieho hrania hier s lepšími detailmi.

  Karta R7 260X OC obsahuje jedinečné technológie, ktoré ponúka iba spoločnosť ASUS. Patrí medzi ne napríklad dvojica prachotesných ventilátorov zaisťujúcich 2× lepšie prúdenie vzduchu, 3× nižšiu hlučnosť a dlhšiu životnosť, alebo napájacie komponenty Super Alloy Power prinášajúce mimoriadnu stabilitu. Vo výbave karty R7 260X OC nechýba GPU Tweak – ľahko použiteľný nástroj na pretaktovanie. S jeho pomocou dostanete zo svojej karty skutočne maximálny výkon. Zároveň umožňuje živé streamovanie diania na obrazovke cez internet.

  Vstupní a výstupní porty

  1 X nativní DVI-D
  1 X nativní DVI-I
  1 X nativní HDMI
  1 X nativní DisplayPort

  Chlazení pomocí dvou ventilátorů

  2× lepší proudění vzduchu. 3× tišší provoz.

  Dva optimalizované a pečlivě vybrané ventilátory zajišťují 2× lepší proudění vzduchu a 3× tišší provoz. Kombinují špičkové chlazení s příjemnějším herním a výpočetním prostředím.

  DIGI+ VRM s technologií Super Alloy Power

  O 30 % nižší napěťové rušení a 2,5× delší životnost

  Šestifázový systém napájení využívá úspěšnou technologii DIGI+ VRM s napěťovými regulátory. Výsledkem je o 30 % nižší napěťové rušení, o 15 % vyšší energetická účinnost, větší rozsah modulace napětí, zlepšení celkové stability a 2,5× delší životnost oproti referenčním kartám.

  GPU Tweak s funkcí streamování

  Intuitivní ladění grafické karty v reálném čase

  • GPU-Z poskytuje podrobné informace o aktuálním stavu karty
  • Sync GPU clocks and voltages for easier overclocking
  • Nástroj pro monitorování zajišťující dokonalý přehled o parametrech karty v reálném čase
  • Pomocí přepínače 2D/3D můžete uzamknout kartu v režimu 3D a zvýšit tak její výkon
  • Automatická kontrola a aktualizace ovladačů a systému BIOS

  Okamžité online streamování obsahu

  Nástroj GPU Tweak a jeho funkce pro streamování umožňuje sdílet dění na obrazovce v reálném čase – ostatní tak budou moci sledovat vaši hru živě takříkajíc z první ruky. Do streamovaného videa lze navíc vložit také posouvaný text, obrázky či statické záběry z webové kamery.

  Využívá grafický procesor AMD Radeon™ R7 260X

  Technologie AMD Eyefinity™

  Hrajte najednou až na šesti nezávislých monitorech připojených prostřednictvím rozhraní DisplayPort či DVI. Nyní plně certifikováno a podporováno více než 100 her.

  Podpora CrossFire

  Technologie pro více GPU zaručující extrémní výkon

  Technologie AMD HD3D™

  Ponořte se do stereoskopického 3D hraní a během sledování disků Blu-ray 3D se téměř dotýkejte svých oblíbených hvězd. Technologie AMD HD3D je určena rovněž profesionálům, kteří vytvářejí složité vizuální efekty a podrobné vizualizace dat.

  PCI Express 3.0

  Dvojnásobná šířka pásma než u předchozí PCIe 2.0 – rychlejší komunikace mezi GPU a CPU.

  Microsoft DirectX® 11.2

  Zaručuje absolutně realistické hraní na PC a špičkový výkon.