ikona na stiahnutie

STIAHNITE SI SPRÁVU

asus logo gartner logo
úvodné snímky na pozadí

BUDÚCNOSŤ PRÁCE JE TUkontrola ikony

Hybridná práca už je realita.
Progresívne zmýšľajúce organizácie chcú nájsť tú správnu rovnováhu medzi produktivitou v kancelárii a prácou na diaľku, ale pritom je nevyhnutná rovnosť pri spolupráci. Zistite, ako riešenia ASUS umožňujú efektívnu vzdialenú spoluprácu, správu a produktivitu – bez ohľadu na miesto výkonu práce.

Správa spoločnosti Gartner®: 5 Global Digital Worker Preferences That Drive Hybrid Work Equity

  Dozviete sa:

 • Ako hybridné pracovné preferencie povedú k spravodlivým podmienkam zamestnancov
 • Aké digitálne nástroje zamestnanci používajú v práci
 • O skúsenostiach zamestnancov s audio a video schôdzkami
správa gartner
 • Získajte prístup k informáciám, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť, ako hybridné pracovné preferencie prispievajú k spravodlivým pracovným podmienkam zamestnancov.

Spolupracujte lepšie vďaka ASUS Business

Spôsoby našej práce sa vyvíjajú, ale to podstatné sa v podnikaní nemení. V kancelárii, doma alebo na cestách potrebuje váš tím rýchle, efektívne a bezpečné spôsoby práce, komunikácie a spolupráce. A práve tu prichádzajú na rad produkty ASUS Business. Sme odborníci na všetky tieto a ďalšie disciplíny – sme pripravení posilniť akúkoľvek hybridnú pracovnú silu.

 • Bezproblémovosť

  Umožnite vďaka našej komplexnej a doplnkovej ponuke produktov a služieb členom vášho tímu pracovať bez ohľadu na to, čo robia a kde pracujú.

 • Škálovateľnosť

  Vyskúšajte silu a flexibilitu hybridnej práce za pomoci inovatívnych riešení pre spoluprácu a cloudových nástrojov, ktoré umožnia zamestnancom byť produktívnejší.

 • Bezpečnosť

  Naše výkonné riešenia pre správu a bezpečnosť garantujú, že vaša firma, zamestnanci a dáta majú za všetkých okolností zaistenú ochranu.

pracujte kdekoľvek

Pripravte sa na úspech v podnikaní
v ére hybridnej práce

Zamestnanci na svoju prácu potrebujú tie správne nástroje. V spoločnosti ASUS sa staráme o to, aby hardvér aj softvér bez problémov spolupracovali a poskytovali inteligentné funkcie, silné zabezpečenie, výkon - a samozrejme maximálnu dobu prevádzky.

79 % pracovníkov považuje technológie za nevyhnutné pre výkon svojej práce
– Gartner, 5 Global Digital Worker Preferences That Drive Hybrid Work Equity
improvizované mítingy

Improvizované mítingy

Flexibilita 2v1 pre prácu podľa vašich predstáv

Odnímateľné notebooky ASUS sú ideálne pre chvíle, keď potrebujete pracovať kdekoľvek. Vďaka univerzálnej konštrukcii, ktorá sa vymyká normám, sú improvizované brainstormingy alebo spoločné porady s kolegami rýchle, jednoduché a zábavné – na kolenách, v ruke alebo pri stolíku v kaviarni.

spolupráce na diaľku

Spolupráca na diaľku

Vytvorte si pracovisko kdekoľvek na svete

Notebooky ASUS spájajú špičkový výkon s prvotriednym dizajnom, aby zvýšili produktivitu aj mimo kancelárie. Nájdite si pre seba ten pravý - na výber máte rôzne veľkosti obrazovky a oceníte vysoko pohodlné klávesnice alebo integrovanú bezpečnosť na firemnej úrovni.

Spolupráca v novom ponímaní

Obnova po pandémii predstavuje jedinečnú príležitosť na vybudovanie silnejšej a odolnejšej firmy, ktorá sa spolieha na distribuovanú pracovnú silu prekonávajúce tradičné hranice. Riešenia ASUS redefinujú priestory pre stretávanie, vďaka ktorým je spolupráca produktívnejšia a príjemnejšia. Naše inteligentné zariadenia umožňujú najvyššiu flexibilitu, extrémnu mobilitu a výnimočnú efektivitu – a to s možnosťami, ktoré zodpovedajú akýmkoľvek potrebám.

Po pandémii COVID-19 sa zvýšila obľúbenosť audio a video stretnutí.
– Gartner, 5 Global Digital Worker Preferences, That Drive Hybrid Work Equity
Tímová spolupráca bez obmedzenia

Tímová spolupráca bez obmedzenia

Miesto výkonu práce nesmie brániť zapojeniu pracovníkov bez ohľadu na to, či sú vaši zamestnanci práve doma, v kancelárii alebo na cestách. Pokročilé nástroje pre spoluprácu integrované do produktov ASUS sú zárukou toho, že sa môžu hybridných schôdzok bez problémov zúčastniť všetci, nech sú kdekoľvek.

 • ikona Bezpečné a konzistentné pripojenie
  Bezpečné a konzistentné pripojenie

  S ponúkanými technológiami eSIM, WiFi 6 alebo ASUS WiFi Master má váš tím istotu bezpečného a stabilného pripojenie kdekoľvek a kedykoľvek.

 • ikona Krištáľovo čistý zvuk
  Krištáľovo čistý zvuk

  Funkcia AI Noise-Canceling Speaker filtruje všetok okolitý hluk okrem ľudskej reči - takže bezpečne budete počuť, čo hovoria ostatní.

 • ikona Svojich kolegov uvidíte jasne a zreteľne
  Svojich kolegov uvidíte jasne a zreteľne

  Inovatívna technológia 3D redukcia šumu odstraňuje náhodný šum kamery a zlepšuje čistotu obrazu.

 • ikona Bezpečnejšie volanie jedným dotykom
  Bezpečnejšie volanie jedným dotykom

  Mikrofón stlmíte jediným dotykom, čo vám dodá istotu, že všetky vaše konverzácie budú súkromné.

Vyššia kvalita práce na diaľku

Práca z domu alebo mimo kancelárie je stále bežnejší jav. Príprava na flexibilnú pracovnú silu budúcnosti preto vyžaduje komplexný prístup, ktorý pomôže vašej firme prosperovať. Aby ste zostali v bezpečí, potrebujete na to moderné zariadenie – a tiež stratégiu pre priebežnú obmenu a výmenu zariadenia.

64 % organizácií zažilo jeden alebo viac útokov na koncové zariadenia, ktoré úspešne ohrozili dáta alebo IT infraštruktúru.
— Ciso Magazine
Vytvorte si bezpečné a produktívne hybridné pracovisko so zariadením ASUS

Vytvorte si bezpečné a produktívne hybridné pracovisko so zariadením ASUS

S firemnými produktmi ASUS máte istotu úplnej kontroly a proaktívnej ochrany bez ohľadu na to, kde práve pracujete.

 • Zabezpečenie svetovej úrovne
  Zabezpečenie svetovej úrovne

  Vďaka integrovanej technológii Intel vPro® budete môcť okamžite využívať bezpečnostné funkcie s možnosťou ľahkej vzdialenej správy, aby ste mali všetko pod kontrolou.

 • Bezpečné a rýchle biometrické prihlásenie
  Bezpečné a rýchle biometrické prihlásenie

  Vďaka okamžitému rozpoznaniu tváre alebo odtlačku prsta je prihlasovanie na vybraných zariadeniach ASUS Business jednoduché a bezpečné.

 • Silná ochrana dát a súkromia
  Silná ochrana dát a súkromia

  Robustné systémy zabezpečenia, vrátane biometrie, čipu TPM 2.0 a fyzické krytky webovej kamery, sú zárukou toho, že dôverné dáta neuniknú.

 • Súkromie pri videokonferencii behom okamihu
  Súkromie pri videokonferencii behom okamihu

  Pokiaľ potrebujete mať súkromie, stačí len posunúť krytku cez webovú kameru – pred schôdzkou, po nej alebo počas nej.

1 Gartner, 5 Global Digital Worker Preferences That Drive Hybrid Work Equity, Gavin Tay, Rashmi Kotipalli, Katsushi Shiga, 6. januára 2022.
2 Organizations Need to Secure Their Endpoints with Smarter Solutions", Magazín Ciso, október 2022

GARTNER je registrovanou ochrannou známkou a značkou služieb spoločnosti Gartner, Inc. a/alebo jej pridružených spoločností v USA a vo svete a je tu použitá so súhlasom. Všetky práva vyhradené.