icon download

RAPORUİNDİRİN

asus logo gartner logo
intro background images

GELECEĞİN İŞ MODELİicon check

Hibrit çalışma artık kabul edilmesi gereken bir gerçek.
İleri görüşlü kuruluşlar, ofis ve uzaktan çalışma arasında doğru dengeyi kurmak ister, ancak işbirliğine dayalı eşitlik şarttır. ASUS çözümlerinin, lokasyondan bağımsız olarak verimli uzaktan çalışma, yönetim ve üretkenliği nasıl güçlendirdiğini keşfedin.

Gartner® Raporu: Hibrit İş Eşitliğini Sağlayan 5 Küresel Dijital Çalışan Tercihi

  Rapor içeriği:

 • Hibrit iş tercihleri, adil çalışan deneyimlerini nasıl sağlayacak?
 • Çalışanların iş yerinde kullandıkları dijital araçlar
 • Sesli ve görüntülü toplantılara katılan çalışanların deneyimleri
gartner report
 • Hibrit çalışma tercihlerinin adil bir çalışan deneyimini nasıl sağlayacağını daha iyi anlamak için raporlara erişin.

ASUS Kurumsal ile işlerinizi kolaylaştırın

Çalışma yöntemlerimiz gelişiyor, ancak iş temelleri değişmiyor. Ofiste, evde veya hareket halindeyken ekiplerin birlikte çalışması ve iletişimde kalmaları için hızlı, verimli ve güvenli yollara ihtiyaçları vardır. İşte tam bu noktada ASUS Kurumsal devreye giriyor. Tüm bu disiplinlerde ve daha fazlasında uzmanız — her türlü hibrit iş gücünü güçlendirmeye hazırız.

 • Kusursuz

  Kapsamlı ve tamamlayıcı ürün ve hizmet yelpazemizle ekiplerinize ne yaparlarsa ve nerede çalışırlarsa çalışsınlar kusursuz güç sağlıyoruz.

 • Ölçeklenebilir

  Çalışanların üretken kalmalarını sağlayan yenilikçi işbirliği çözümleri ve bulut tabanlı araçlarla hibrit çalışmanın gücünü ve esnekliğini yaşayın.

 • Güvenli

  Güçlü yönetim ve güvenlik çözümlerimiz ile her gün, her yerde işinizin, çalışanlarınızın ve verilerinizin korunmasını sağlayın.

work everywhere

Hibrit çalışma çağında
iş başarısına odaklanın

Çalışanların iş için doğru araçlara ihtiyacı vardır. ASUS olarak akıllı deneyimler, güçlü güvenlik ve güçlü performans ve tabii ki maksimum çalışma süresi sunmak için hem donanımın hem de yazılımın sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasını sağlıyoruz.

"Çalışanların %79'u, işlerini yapmak için teknolojinin gerekli olduğunu düşünüyor."
– Gartner, 5 Global Digital Worker Preferences That Drive Hybrid Work Equity
impromptu moments

Doğaçlama anlar

İstediğiniz şekilde çalışmak için 2'si 1 arada esneklik

ASUS ayrılabilir dizüstü bilgisayarlar, her yerde çalışmak için idealdir. Normların ötesine geçen çok yönlü tasarımlarla, her yerde hızlı beyin fırtınaları veya ortak çalışma oturumları hızlı, kolay ve eğlencelidir - dizinizde, elinizde veya bir kahve sehpasında.

Remote Collaboration

Uzaktan çalışma

Her yeri, iş yeriniz yapın

ASUS dizüstü bilgisayarlar, ofisin ötesinde üretkenliği güçlendirmek için yüksek performansı birinci sınıf tasarımlarla birleştirir. Farklı ekran boyutları, yüksek konforlu klavyeler ve yerleşik işletme sınıfı güvenlik seçenekleriyle size en uygun olanı bulun.

İşbirliği, yeniden tasarlandı

Covid 19 Pandemisi ardından, geleneksel çalışma şekillerinin aksine daha güçlü, daha dayanıklı bir iş kurmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. ASUS çözümleri, toplantı alanlarını yeniden tanımlayarak işbirliğini daha verimli ve daha keyifli hale getiriyor. Akıllı cihazlarımız, her türlü ihtiyaca uygun seçeneklerle üstün esneklik, olağanüstü mobilite ve olağanüstü verimlilik sağlar.

COVID-19 pandemisinden sonra sesli ve görüntülü toplantıların popülaritesi arttı.
– Gartner, 5 Global Digital Worker Preferences That Drive Hybrid Work Equity
Team collaboration without limits

Limitleri aşan çalışma ortamları

İş gücünüz evde, ofiste veya yolda olsun, konum etkileşimi engellememelidir. ASUS ürünlerinde yerleşik olarak bulunan gelişmiş işbirliği araçları, herkesin, nerede olursa olsun, günümüzün hibrit toplantılarına sorunsuz bir şekilde katılmasını sağlar.

 • icon Secure, consistent connectivity
  Güvenli, tutarlı bağlantı

  Sunulan eSIM, WiFi 6 veya ASUS WiFi Master teknolojileri ile ekipleriniz her yerde, her zaman güvenli, istikrarlı bağlantıların keyfini çıkaracak

 • icon Crystal-clear audio experiences
  Kristal netliğinde ses deneyimleri

  AI Gürültü Önleyici Hoparlör özelliği, insan konuşması dışındaki tüm ortam gürültüsünü filtreler - böylece herkesin ne dediğini duyacaksınız.

 • icon See colleagues with clarity
  İş arkadaşlarınızı net bir şekilde görün

  Yenilikçi 3D gürültü azaltma teknolojisi, gelişmiş görüntü netliği için rastgele kamera gürültüsünü temizler.

 • icon Safer calls, with a shortcut
  Tek dokunuşla daha güvenli konuşmalar

  Mikrofonu kapatmak için tek bir dokunuş yeterlidir ve tüm konuşmalarınızın gizli olduğuna dair hızlı bir güvence sağlar.

Uzaktan çalışmada seviye atlayın

Evden veya ofis dışından çalışmak giderek yaygınlaşıyor ve geleceğin esnek işgücüne hazırlanmak, işinizin gelişmesine yardımcı olacak çok katmanlı bir yaklaşım gerektiriyor. Güvende kalmak için, teknoloji araç setinizin güncel cihazlara ihtiyacı vardır.

"Kuruluşların %64'ü, veri varlıklarını ve/veya IT altyapısını tehlikeye atan bir veya daha fazla saldırı yaşadı."
— Ciso Magazine
Build a secure, productive hybrid workplace with ASUS Device

Güvenli ve üretken bir hibrit iş yeri oluşturun

ASUS kurumsal ürünleriyle, nerede olursanız olun tam bir gönül rahatlığı için nihai kontrol ve proaktif koruma sağlar.

 • World-class security
  Birinci sınıf güvenlik

  Yerleşik Intel vPro® teknolojisiyle, her şeyi kontrol altında tutmak için kolay uzaktan yönetilebilirlik ile kullanıma hazır güvenlik özelliklerinden yararlanacaksınız.

 • Safe, fast biometric sign-in
  Güvenli, hızlı biyometrik oturum açma

  Anında yüz veya parmak izi tanıma özelliğiyle, seçili ASUS Kurumsal cihazlarında oturum açmak güvenli olduğu kadar basit.

 • Strong data protection and privacy
  Güçlü veri koruması ve gizlilik

  Biyometri, TPM 2.0 ve fiziksel bir web kamerası koruması dahil olmak üzere sağlam güvenlik sistemleri, gizli verilerin sızmamasını sağlar.

 • Videoconferencing privacy, in an instant
  Anlık video konferans gizliliği

  Toplantınızdan önce, sonra veya toplantı sırasında, gizliliğe ihtiyaç duyduğunuzda, fiziksel koruması olan web kamerasını kaydırmanız yeterlidir.

1 Gartner, 5 Global Digital Worker Preferences That Drive Hybrid Work Equity, Gavin Tay, Rashmi Kotipalli, Katsushi Shiga, 6th January 2022
2 “Organizations Need to Secure Their Endpoints with Smarter Solutions”, Ciso Magazine, Oct. 2022

GARTNER is a registered trademark and service mark of Gartner, Inc. and/or its affiliates in the U.S. and internationally and is used herein with permission. All rights reserved.