Doma s lehkostí

Zůstat doma v bezpečí a bez stresu s ASUS networking!
work @ home

Práce z domova.

Chcete-liz domova pracovat produktivně, potřebujete hladké a spolehlivé připojení pro všechny své obchodní aplikace. Routery ASUS obsahují snadno použitelnou funkci Adaptive QoS, která vám umožní pouhým klepnutím určit prioritu přístupu k internetu pro vybrané aplikace. Už to nemůže být snazší!


Podpůrné aplikace:
▸ZOOM ▸Teams ▸Hangouts
▸BlueJeans ▸Skype   A další!

Nástroje, které pomohou zůstat doma

Systém WiFi pro celou domácnost

Systém WiFi pro celou domácnost využívající unikátní technologii ASUS AiMesh vám dává volnost a flexibilitu pracovat z kteréhokoli místa vašeho domova, aniž byste se museli obávat hluchých míst bez pokrytí signálem WiFi. AiMesh využívá více routerů ASUS pro zajištění silného mesh pokrytí, které dosáhne po celé domácnosti.  

> Více informací
Zabezpečení komerční úrovně

Při práci na citlivých dokumentech z domova je zabezpečení velmi důležité. ASUS AiProtection zahrnutý v routerech ASUS chrání všechny vaše obchodní a soukromé informace před vnějšími útoky. A pokud potřebujete zabezpečený přístup do vaší kancelářské sítě, routery ASUS zahrnují bezplatné, snadno použitelné funkce klienta VPN a serveru.  

> Více informací
Rozšířená rodičovská kontrola

Pokročilá rodičovská kontrola v routerech ASUS vám umožní sledovat webové aktivity vaší rodiny a chránit zranitelné členy před poškozením. Kromě filtrování škodlivého obsahu a blokování nevhodných webů můžete také nastavit časové limity a časový rozvrh, kdy mají členové rodiny přístup na internet.   

> Více informací
learn @ home

Studium z domova.

Domácí výuka může na vaši síť klást vysoké nároky, zejména u interaktivních tříd využívajících videochat. Funkce Adaptive QoS ve směrovačích ASUS vám umožňuje upřednostňovat oblíbené vzdělávací aplikace připojené k internetu, aby bylo zajištěno, že preferovaná aplikace vždy běží hladce a spolehlivě, a snadno se nastavuje jediným kliknutím.


Podpůré aplikace:
▸TED ▸Lynda ▸Khan Academy
▸Udemy ▸Coursera   A další!

create @ home

Gaming z domova.

V životě nejde jen o práci, takže se vždy ujistěte, že věnujete dostatek času i svým oblíbeným hrám! Funkce Adaptive QoS v routerech ASUS vám umožňuje upřednostňovat herní provoz, aby se zajistilo, že hry budou vždy plynulé a bez zpoždění, a snadno se nastavuje jediným kliknutím.


Podpůrné aplikace:
▸Call of Duty ▸PUBG ▸Fortnite
▸Plague Inc. ▸Asphalt   A další!

game @ home

Streaming z domova.

Ať už se vám líbí streamování videa, televize nebo hudby, routery ASUS jsou navrženy tak, aby maximalizovaly vaše potěšení. Funkce Adaptive QoS v routerech ASUS vám umožňuje upřednostňovat přenos datových streamů, aby byla vaše zábava plynulá a nepřerušovaná ukládáním do vyrovnávací paměti, a je snadné ji nastavit jediným kliknutím.


Podpůrné aplikace:
▸YouTube ▸Netflix ▸HBO NOW
▸Amazon Prime Video ▸ESPN   A další!

Produkty