Працюйте, вчіться, грайте вдома

З мережевими пристроями ASUS безпечно та комфортно працювати й відпочивати, не виходячи з дому

work @ home

Працюйте вдома

Надійна бездротова мережа зробить роботу з дому максимально ефективною. Маршрутизатори ASUS пропонують просту у використанні функцію Adaptive QoS, яка дозволяє в одне натискання кнопки миші призначати пріоритети використання пропускної здатності будь-якою програмою. Немає нічого простіше!


Додатки що підтримуються:
▸ZOOM ▸Teams ▸Hangouts
▸BlueJeans ▸Skype   та інші!

Функції для комфортної роботи з дому

Мережа Wi-Fi для всього будинку

Система Wi-Fi, розгорнута з використанням унікальної технології ASUS AiMesh, дає вам свободу для роботи в будь-якому куточку оселі, не турбуючись про якість сигналу мережі Wi-Fi. Технологія AiMesh дозволяє об’єднати кілька маршрутизаторів ASUS в єдину mesh-мережу для всього будинку, яким би великим він не був.   
> Докладніше
Повноцінний інформаційний захист

Захист конфіденційних даних дуже важливий в умовах роботи в режимі домашнього офісу. Вбудована в маршрутизатори ASUS система інформаційного захисту AiProtection служить для захисту ділової та особистої інформації від зовнішніх атак. А якщо вам потрібен безпечний доступ до офісної мережі, маршрутизатори ASUS пропонують безкоштовні, прості у використанні функції VPN-клієнта та сервера.   
> Докладніше
Засоби батьківського контролю

За допомогою функцій батьківського контролю можна легко контролювати інтернет-доступ кожного члена сім’ї, захищаючи їх від загроз ззовні. Крім фільтрації шкідливого контенту й блокування небажаних веб-сайтів, ви також можете встановити часові обмеження на користування інтернетом.   
> Докладніше
learn @ home

Вчіться вдома

Домашнє навчання може висувати високі вимоги до швидкості мережі, особливо якщо використовуються інтерактивні заняття з відеочатом. Функція Adaptive QoS, реалізована в маршрутизаторах ASUS, дозволяє одним натисканням кнопки миші налаштувати максимальний пріоритет для популярних освітніх програм, щоб вони завжди працювали безперебійно й надійно при підключенні до інтернету.


Додатки що підтримуються:
▸TED ▸Lynda ▸Khan Academy
▸Udemy ▸Cosera   та інші!

create @ home

Грайте вдома

Життя – це не тільки робота. Щоб відновити сили та енергію, потрібен відпочинок, так чому б не розслабитися й не відпочити за улюбленими іграми! Функція Adaptive QoS, реалізована в маршрутизаторах ASUS, дозволяє одним натисканням кнопки миші налаштувати максимальний пріоритет для ігрового трафіку, щоб грати без жодних дратівливих «лагів».


Додатки що підтримуються:
▸Call of Duty ▸PUBG ▸Fortnite
▸Plague Inc. ▸Mario Kart Tour ▸Asphalt 9

game @ home

Відпочивайте вдома

Насолоджуйтеся повним спектром мультимедійних розваг, які надають потокові сервіси, завдяки маршрутизаторам ASUS. Функція Adaptive QoS, реалізована в маршрутизаторах ASUS, дозволяє одним натисканням кнопки миші налаштувати максимальний пріоритет для потокових сервісів, щоб вони завжди працювали максимально плавно й без буферизації.


Додатки що підтримуються:
▸YouTube▸Netflix▸HBO NOW
▸Prime Video ▸Amazon ▸ESPN

Продукти

ZenWiFi AX
AX6600 Tri-band Mesh Router
Докладніше
ZenWiFi AC
AC3000 Tri-band Mesh Router
Докладніше
RT-AX88U
AX6000 Dual band Gaming Router
Докладніше
RT-AX58U
AX3000 Dual band Gaming Router
Докладніше
RT-AC88U
AC3100 Dual band Gaming Router
Докладніше
GT-AX11000
AX11000 Tri-band Gaming Router
Докладніше
GT-AC5300
AC5300 Tri-Band Gaming Router
Докладніше
RT-AX92U
AX6100 Tri-band Gaming Router
Докладніше
RT-AC86U
AC2900 Dual band Gaming Router
Докладніше