Технологія AiMesh

Потужний і стабільний сигнал Wi-Fi
у великому будинку

ASUS AiMesh – це ідеальне рішення для побудови домашньої мережі Wi-Fi, що дозволяє насолоджуватися стабільним, безшовним і захищеним бездротовим з'єднанням у будь-якому куточку вашого будинку. Завдяки потужним функціональним можливостям, винятковій простоті використання та відсутності компромісів між площею покриття та максимальною швидкістю бездротової мережі, ви зможете нарешті відчути, яким має бути ідеальне з’єднання Wi-Fi.

Нагорода за інновації – Hardware.info

«Якщо ви прагнете отримати максимальну швидкість, рекомендуємо придбати комплект із двох маршрутизаторів RT-AC86U з технологією AiMesh». – HARDWARE.INFO

БІЛЬШЕ

Нагорода «Вибір читачів» – 7 років поспіль!

«З року в рік читачі PCMag називають ASUS виробником найкращих у світі маршрутизаторів. Жодна інша компанія не підійшла близько до ASUS у цьому рейтингу», – PC Magazine.

БІЛЬШЕ

Гнучкість і масштабованість

Технологія AiMesh дозволяє об'єднати декілька маршрутизаторів ASUS в єдину мережу Wi-Fi для всього будинку, яким би великим він не був. Це гнучке та масштабоване рішення, яке робить апгрейд домашньої бездротової мережі ще й вигідним, адже купуючи новий маршрутизатор не доведеться викидати старий. Кожного разу, коли вам буде потрібно розширити покриття бездротової мережі або впровадити в ній нові функції, просто додайте ще один AiMesh-сумісний маршрутизатор.

Швидка мережа Wi-Fi

Технологія AiMesh дозволяє об'єднати в єдину систему сучасні маршрутизатори ASUS, які самі собою відрізняються високою продуктивністю. AiMesh-система з декількома вузлами на основі маршрутизаторів ASUS RT-AC86U працює значно швидше на великих відстанях у порівнянні з готовими mesh-системами. А це означає не тільки впевнену роботу бездротової мережі Wi-Fi на великих відстанях, але й збільшену швидкість передачі даних, яка так необхідна для сучасних додатків, наприклад для трансляції потокового відео у форматі 4K/Ultra HD.

Інтелектуальні технології

Система AiMesh відрізняється високою продуктивністю та надійністю роботи. Ви завжди на зв'язку, використовуючи це просте й швидке мережеве рішення.

Автоматичне з’єднання із джерелом сильнішого сигналу

Мережа AiMesh доступна для клієнтських пристроїв під однією назвою незалежно від її розміру, тому користувачеві не доведеться вручну перемикатися між мережами Wi-Fi із різними назвами, переходячи між кімнатами будинку. У рамках системи AiMesh перехід від одного вузла до іншого здійснюється автоматично в залежності від рівня бездротового сигналу. Якщо ж ви хочете мати окремі мережі для кожного частотного діапазону Wi-Fi, можна налаштувати AiMesh відповідним чином.

Автоматичне переналаштування мережі після збою

Якщо будь-який із маршрутизаторів системи AiMesh припинить працювати, мережа автоматично переналаштується та продовжить функціонувати на базі окремих вузлів. Активне з’єднання не буде перервано, тому ви навіть нічого не помітите.

2.4 ГГц

5 ГГц

5 ГГц

Інтелектуальний вибір діапазону

Для підключення маршрутизаторів один до одного використовується магістральна мережа (backbone): дротове або бездротове з'єднання (2,4 ГГц або 5 ГГц). При використанні тридіапазонних пристроїв для цього буде виділено один із двох частотних діапазонів 5 ГГц.

Захист усіх пристроїв
у мережі

Мережеві пристрої оперують номерами ваших кредитних карток, паролями в Інтернеті та іншою особистою інформацією, але не всі вони підтримують антивірусний захист, саме тому вам потрібна система захисту ASUS AiProtection. Ця система вбудована в AiMesh-сумісні маршрутизатори, тому вона може захищати особисті дані користувачів у всій мережі AiMesh, на всіх під’єднаних до неї пристроях. Система AiProtection отримує автоматичні оновлення і, що важливо, є повністю безкоштовною протягом усього часу експлуатації маршрутизатора з підтримкою технології AiMesh.

Надійний захист від онлайн-атак

Сучасні брандмауери та система запобігання вторгненню корпоративного рівня здійснюють поглиблений аналіз даних, які надсилаються в сегмент Інтернету та надходять із нього, для блокування всіх поширених атак. Завдяки центру обробки даних Trend Micro, що використовує хмарні технології, система AiProtection постійно оновлюється, гарантуючи актуальність захисту.

Блокування доступу до шкідливих сайтів

Кіберзагрози часто маскуються під звичайні рекламні повідомлення або посилання на завантаження, тому можна ненавмисно натиснути на посилання, що відкриває шкідливий веб-сайт або починає завантаження файлів, які можуть становити загрозу домашній мережі. Використовуючи офіційну базу даних Trend Micro система AiProtection блокує шкідливі веб-сайти, запобігаючи зараженню цифрового пристрою вірусом через браузер.

Виявлення та блокування інфікованих пристроїв

Якщо до мережі AiMesh під’єднується вже інфікований пристрій, система захисту запобігає витоку будь-яких наявних на цьому пристрої особистих даних, виявляючи та блокуючи сеанси зв’язку пристрою із сервером зловмисників. Перелік ненадійних серверів синхронізується з базою даних Trend Micro, яка зберігається у хмарі – це забезпечує AiProtection актуальну інформацію для захисту мережі.

Широка функіональність, централізоване керування

Функції AiProtection, зокрема адаптивної пріоритезації мережевого трафіку (QoS) і батьківського контролю, працюють у всій системі AiMesh і керуються централізовано за допомогою мобільного додатку ASUS Router або інтерфейсу ASUSWRT, тому жоден користувач не зможе їх обійти. Не забудьте тільки про одне просте правило: до інтернет-каналу слід підключати маршрутизатор із найкращими технічними характеристиками.

Засоби батьківського контролю

За допомогою системи AiMesh можна контролювати, як діти витрачають свій час в Інтернеті, незалежно від того, де вони розташовуються в будинку, оскільки параметри функції батьківського контролю діють в усій мережі AiMesh. Є можливість групувати пристрої, переглядати активність окремих користувачів, створювати розклад часу, дозволеного для користування Інтернетом, а також блокувати певні веб-сайти або програми – і все це за допомогою смартфона та мобільного додатку ASUS Router.

Панель моніторингу
Дитячі профілі
Блокування за розкладом
Фільтрація вмісту

За допомогою інтуїтивної графічної панелі можна аналізувати інтенсивність використання Мережі в різний час доби, а також вид контенту, що переглядається кожним членом сім'ї. Є можливість групувати пристрої, які належать дітям, для перегляду зведених даних, а також швидкого застосування правил блокування доступу до Інтернету за розкладом і фільтрів вмісту.

Після встановлення прапорця поруч із назвою пристрою чи профілю для них буде автоматично застосовуватися набір налаштувань для фільтрації неприйнятного контенту.

Встановлення розкладу для доступу до Мережі окремим пристроям дозволить дітям більш раціонально й відповідально використовувати свій час.

Блокування певних категорій мобільних додатків і веб-сайтів, яке можна застосувати до всіх пристроїв, що належить окремим членам сім'ї. Механізм Deep Packet Inspection (DPI, технологія накопичення статистичних даних, перевірки й фільтрації мережевих пакетів за їх змістом) від компанії Trend Micro забезпечує надійний захист. Він блокує не тільки URL-адреси веб-сайтів, але й самий контент, що переглядається в веб-браузері і мобільних додатках.*

Онлайн-ігри без лагів

Усі пристрої домашньої мережі користуються спільною смугою пропускання для доступу до Інтернету, тому за умови підключення декількох користувачів і пристроїв часто спостерігається уповільнення реакції гри або зупинки відтворення потокового відео. Маршрутизатори з підтримкою технології AiMesh пропонують низку спеціальних функцій, зокрема Game Boost (адаптивна QoS) і wtfast, для встановлення пріоритетності ігрового трафіку у всій мережі. Таким чином, забезпечується максимальна швидкість передачі ігрових даних незалежно від того, яке місце ви собі облюбували для гри.

ПЕРЕВАГИ
  Система AiMesh Звичайні mesh-системи Звичайні потужні маршрутизатори
Легкість розгортання  
«Безшовний» роумінг  
Розширена зона покриття  
Висока продуктивність   **
Широка функціональність  
Керування через комп’ютер та програму для мобільного пристрою  
НЕДОЛІКИ
Слабке покриття одним вузлом  
Посередня продуктивність  
Обмежена функціональність Немає недоліків  
Складне налаштування  
Затримки при роботі маршрутизатора в парі з повторювачем  
** Один маршрутизатор у порівнянні з одиночним вузлом mesh-мережі.

Примітка:

*Порівняльні результати були отримані під час тестування швидкості двоспрямованої передачі даних, проведеного фахівцями ASUS із використанням маршрутизатора RT-AC86U та маршрутизаторів двох mesh-систем (трикомпонентної тридіапазонної та трикомпонентної дводіапазонної).

  1. Дійсна швидкість передачі даних і зона покриття мережі Wi-Fi змінюється в залежності від різних факторів, включаючи обсяг мережевого трафіку, наявність фізичних перешкод на шляху проходження бездротового сигналу тощо.
  2. Функція автоматичного перемикання між вузлами системи (роумінг) залежить від технічних характеристик мобільних пристроїв.
  3. Маршрутизатори Wi-Fi із вбудованим модемом DSL або LTE, які підтримують технологію AiMesh, здатні працювати лише як основні маршрутизатори системи AiMesh, а не як вузли AiMesh.
  4. Повну назву моделі маршрутизатора див. на етикетці на задній панелі маршрутизатора.
  5. Для реалізації дротового магістрального з'єднання вузлів мережі потрібно використовувати маршрутизатори, сумісні з технологією Ethernet Backhaul.