Karty graficzne ASUS GeForce RTX Serii 30

Karty graficze NVIDIA GeForce RTX™ Serii 30 to prawdziwy przeskok wydajności między generacjami. Ogromny przyrost czystej mocy graficznej pozwala graczą na wybór pomiędzy rozgrywką na ustawieniach ultra lub ogromną liczbą FPS-ów, które pomogą w rywalizacji online. W przypadku poprzedniej generacji, taki wybór zarezerwowany był wyłącznie dla najbardziej wydajnych kart lecz teraz, definicja tego co możliwe została przesunięta.

Gracze, którzy chcą w pełni cieszyć się tym przyrostem mocy, mogą wykorzystać szereg innowacji wprowadzonych przez ASUS do serii ROG Strix, TUF Gaming i Dual. Nasze karty graficzne GeForce RTX Serii 30 charakteryzują się nową konstrukcją wentylatorów, olbrzymim radiatorem i odświeżonym designem. To wszystko pozwala osiągnąć jeszcze wyższą wydajność, przy zachowaniu niższych temperatur i cichszej pracy niż w konkurencyjnych konstrukcjach. Czy tego właśnie nie szukasz?Wentylatory OP

Nasza wielokrotnie wypróbowana i sprawdzona konstrukcja Axial-tech została usprawniona przez dodatkowe łopatki w wentylatorach. Dodatkowo każdy wiatrak otrzymał wyspecjalizowaną rolę w systemie chłodzenia. Na przykład centralny wentylator obraca się w przeciwną stronę do pozostałych, co dodatkowo redukuje wibracje oraz pozwala osiągnąć jeszcze niższy poziom hałasu generowanego przez chłodzenie.

Wymaksowany radiator

Architektura NVIDIA Ampere jest potężna i wymagająca. Zwiększone TDP i olbrzymie prędkości pamięci generują dużą ilość ciepła. Aby sprostać temu wyzwaniu i zachować niezwykle chłodną temperaturę pracy oraz aby chronić kluczowe komponenty, karty graficzne ASUS wyposażone są w olbrzymi radiator. Dzięki temu zapewniają lepszą kontrolę nad temperaturą układu niż kiedykolwiek wcześniej.
Maxed Out Heatsink asus rog tuf rtx

Odświeżony styl

Od militarnego stylu TUF Gaming do agresywnego designu połączonego z podświetleniem ARGB w ROG Strix – cała oferta kart graficznych ASUS zyskała istotne zmiany w konstrukcji i wyglądzie. Nowy design doskonale współgra z pozostałymi komponentami ASUS. Dla tych graczy, którzy cenią sobie delikatną stylistykę bez kontrolowanego podświetlenia RGB, przygotowano również nowy design serii Dual.
Updated Style asus rog tuf rtx
Updated Style asus rog tuf rtx
  • ROG STRIX

    Wznieś się na wyżyny

  • TUF GAMING

    Mocny jak TUF

  • Dual

    2x więcej wiatraków, 2x więcej zabawy.

ROG STRIX

Wznieś się na wyżyny

Karty graficzne ROG Strix GeForce RTX serii 30 zostały zaprojektowane od nowa, jako nowa fala gamingowej wydajności i innowacji na rynku. Seria charakteryzuje się najnowszymi usprawnieniami w dziedzinie zarządzania energią, komponentami klasy premium i chłodzeniem, które pozwoli wycisnąć pełną moc z układu graficznego.

asus rog rtx
asus rog tuf psu

Połącz z zasilaczem

Firma ASUS wkroczyła niedawno na rynek zasilaczy, w celu pełniejszego zunifikowania swojej oferty produktowej. Odwiedź naszą stronę poświęconą zasilaczom i dowiedz się w jaki sposób przesuwamy granicę tego co oferował rynek do tej pory. Znajdziesz tam także kalkulator, który pomoże Ci dobrać najlepszy zasilacz do potrzeb Twojego systemu.

Dowiedz się więcej >