ASUS GeForce RTX 30 Serisi Ekran Kartları

NVIDIA’nın yeni GeForce RTX™ 30 Serisi GPU’ları bir önceki nesle göre ciddi FPS artışı sağlıyor. Saf güçteki bu artış, orta seviye oyunculara ultra seviye ayarlarda etkileyici oyun deneyimi ve çevrim içi mücadelelerde olağanüstü yenileme hızı arasında tercih yapma imkanı sunuyor. Bir önceki nesilde bu tür bir tercih ancak en üst seviyedeki kartlarda sunuluyordu. Şimdi ise durum daha farklı.

Bu saf güç artışından en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyuncular için ASUS; ROG Strix, TUF Gaming ve Dual serilerinde yeni modeller geliştirdi. GeForce RTX 30 Serisi kartlarımız daha akıllı fan tasarımlarına, devasa soğutma bloklarına ve yenilenmiş estetik görünüme sahip. Tüm bunlar rakiplerine göre daha yüksek performans veren ve daha düşük gürültü yapan çok şık tasarımlarla sunuluyor. Siz de zaten bunu aramıyor muydunuz?OP Fanlar

Başarısı kanıtlanmış Eksen Teknolojili fan tasarımımız ek fan kanatları ve her fana atanan özel görevlerle yenilendi. Ortadaki fanın dönüş yönü türbülansı ve gürültüyü azaltmak için terse çevrildi. Bariyer halkası yüksekliğinin ortadaki ve yanlardaki fanlarda farklı olması da statik basıncı artırdı ve yatay hava akışının en çok ihtiyaç duyulan yerlerde daha güçlü olmasını sağladı.

Soğutma Bloğunda Zirve

NVIDIA Ampere mimarisi güce aç. Yüksek TDP ve inanılmaz miktarda hızlı bellekler üstün performansın yanı sıra yüksek ısı da üretiyor. Isıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırmak için kullanılan devasa soğutma blokları daha önce hiç sunulmayan düzeyde bir termal performans sunuyor.
Maxed Out Heatsink asus rog tuf rtx

Yenilenen Stil

TUF Gaming'in sağlam metal korumasından ROG Strix’teki agresif hatlar ve göz alıcı ARGB şeritlere kadar, tüm serinin dış görünümüne yenilikler eklendi. Sert açılar ve farklı dokular kullanılarak GeForce RTX 30 Serisi ve diğer ASUS bileşenler arasında estetik bir uyum elde edildi. Herkes “oyuncu kırmızısını” sevmeyebilir. Bu nedenle renkli hatlarda kalıcı boya yerine kullanıcının kontrol edebileceği RGB ışıklar eklendi. Daha sade ve olgun bir tarz isteyenler için de Dual modeli şık bir seçenek sunuyor.
Updated Style asus rog tuf rtx
Updated Style asus rog tuf rtx
  • ROG STRIX

    Uçuşa Geçin

  • TUF GAMING

    TUF Sağlamlığı

  • Dual

    2 Kat Fan. 2 Kat Eğlence.

ROG STRIX

Uçuşa Geçin

ROG Strix GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar giriş seviyesinden en üst modele kadar tamamen baştan tasarlandı. Yeni tasarım oyunlarda performansın yeni neslini temsil ediyor. Serideki modeller güç dağıtımındaki en son teknolojileri, birinci sınıf modelleri ve GPU’nın maksimum performansını ortaya çıkarması için tasarlanan özel soğutma çözümlerini içeriyor.

asus rog rtx
asus rog tuf psu

Bir Güç Kaynağıyla Birlikte Kullanın

ASUS, daha bütünsel bir oyun ekosistemi oluşturmak için güç kaynağı pazarına da adım attı. Güç kaynağı açılış sayfamızı ziyaret ederek, sektörü nasıl ileriye taşıdığımızı öğrenebilir ve güç hesaplayıcıyı kullanarak sisteminizin ne kadar güce ihtiyaç duyduğunu görebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi >