Wybierz najlepszą jednostkę zasilającą do swojego komputera z kartą graficzną z serii RTX 40

Choose the best PSU for your RTX 40 Series banner
Dowiedz się więcej

ASUS GEFORCE RTX Z SERII 40 KARTY GRAFICZNE

ASUS wykorzystuje niezwykłą moc procesorów graficznych NVIDIA GeForce RTX™ z serii 40, udostępniając karty graficzne zapewniające niezliczoną ilość zaawansowanych technologii, przełomową wydajność i doskonały wygląd, czego nie znajdziesz w żadnych innych rozwiązaniach. Począwszy od chłodzonego cieczą modelu Matrix RTX 4090 z najwyższymi na rynku częstotliwościami taktowania w trybie boost od razu po uruchomieniu, aż po minimalistyczne karty z serii ProArt opracowane specjalnie dla twórców treści – każdy użytkownik znajdzie w ofercie ASUS model, który przekroczy jego oczekiwania. Wentylatory Axial-tech, chłodzenie z komorą parową, inteligentnie zaprojektowane, kompaktowe konstrukcje, aplikacja GPU Tweak III, pełna obsługa NVIDIA Studio – wszystko to czeka na Ciebie.

FILMY

Udoskonalenia Axial-tech

Większe i lepsze. Wentylatory Axial-tech opierają się na konstrukcji z podwójnym łożyskiem kulkowym i zostały powiększone, aby generować o 23% większy przepływ powietrza przez wnętrze karty, co pomaga utrzymywać niską temperaturę, zmniejszyć emisję hałasu i zwiększyć wydajność.

Wentylator Axial-tech

Ruch obrotowy w odwrotnym kierunku i technologia 0dB

Dwa boczne wentylatory obracają się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zminimalizować turbulencje i zmaksymalizować efektywność rozpraszania powietrza przez radiator. Wszystkie trzy wentylatory zatrzymują się, gdy temperatura GPU spada poniżej 50 stopni Celsjusza, co pozwala grać w mniej wymagające gry lub wykonywać lżejsze zadania we względnej ciszy. Wentylatory uruchamiają się ponownie, gdy temperatura przekracza próg 55°C, zależnie od krzywej prędkości, która równoważy wydajność i poziom hałasu podczas pracy lub rozrywki.

Wentylatory karty graficznej obracają się, a ich kierunki obrotu są podświetlane.

Wysokiej jakości układ zasilania

System cyfrowego sterowania mocą, zestaw wysokoprądowych stopni mocy i zestaw kondensatorów 15K zapewniają ogromne rezerwy mocy, dlatego możesz podkręcać wydajność bez obaw o stabilność.

Wyróżnienie komponentów na płytce drukowanej.

Kompaktowa płytka drukowana

Rozmieszczenie komponentów i układy ścieżek zostały zoptymalizowane na krótkiej płytce drukowanej, aby zmniejszyć straty mocy i umożliwić odprowadzanie ciepła przez bardzo duży otwór wentylacyjny w płycie tylnej.

Wyróżnienie krótkiej płytki drukowanej i wentylowanej płyty tylnej

Podążając z nurtem

Wszystko to pozwala bez trudu zwiększyć wydajność karty GeForce RTX 4090 do maksimum.

ASUS GPU Tweak III

Aplikacja ASUS GPU Tweak III (do pobrania) jest teraz bardziej intuicyjna i bogata w funkcje niż kiedykolwiek wcześniej. Udoskonalony interfejs zapewnia lepszą dostępność dzięki integracji najważniejszych funkcji w scentralizowanym pulpicie do nawigacji, a nasz tuner napięcia i częstotliwości został przeprojektowany, aby jeszcze bardziej ułatwić podkręcanie systemu. Dodatkowe funkcje, takie jak technologia wentylatora 0dB, automatyczne przełączanie profili, w pełni konfigurowalne menu ekranowe (OSD) oraz możliwości w zakresie rejestrowania, pozwalają maksymalnie wykorzystywać potencjał karty graficznej.

  • ROG Strix

  • TUF Gaming

  • Dual

  • ProArt

  • ROG Matrix

  • ROG Strix

ROG Matrix

Preferowany wybór mistrzów

To gamingowe dynamo jest wyposażone w najwyższej klasy zintegrowane chłodzenie cieczą, oparte na radiatorze 360 mm chłodzonym przez wysokiej klasy wentylatory. ROG Matrix RTX 4090 to także pierwsza karta graficzna wykorzystująca środek termoprzewodzący z ciekłego metalu. Połączenie tych wyznaczających klasę funkcji umożliwia najwyższe częstotliwości taktowania zegara w trybie boost od razu po uruchomieniu wśród wszystkich modeli dostępnych na rynku.

ROG STRIX

Przejmij kontrolę

Karty graficzne ROG Strix GeForce RTX™ z serii 40 oferują wyjątkowe połączenie doskonałego stylu i wysokiej wydajności. Atrakcyjny wygląd, wysokiej klasy układ zasilania oraz elementy inżynieryjne płynnie łączą się ze sobą, umożliwiając procesorowi graficznemu o potwornej mocy osiągnięcie najwyższej wydajności. Rozpoczęła się dominacja architektury NVIDIA Ada Lovelace.

ROG Strix Product List

TUF GAMING

Konstrukcja TUF

TUF Gaming wnosi architekturę Ada Lovelace firmy NVIDIA na wyższy poziom, zapewniając solidne chłodzenie i dostarczanie mocy wraz z arsenałem wzmocnień, aby zagwarantować Ci niezawodną pracę. Przeładuj wirtualną broń i zdominuj gamingowe pole bitwy z kartami graficznymi TUF Gaming GeForce RTX™ z serii 40.

TUF Gaming Product List

DUAL

ŻADNE WYZWANIA
NIE BĘDĄ CI STRASZNE

Karty graficzne ASUS Dual GeForce RTX™ z serii 40 oferują połączenie dynamicznego i efektywnego chłodzenia z szeroką kompatybilnością. W kartach z serii Dual zintegrowane są zaawansowane rozwiązania chłodzenia znane z flagowych modeli kart graficznych – w tym dwa wentylatory Axial-tech maksymalizujące przepływ powietrza do radiatora, zapewniając większą moc w kompaktowych systemach. Dzięki tym udoskonaleniom ASUS Dual jest idealnym wyborem dla graczy, którzy potrzebują wysokiej wydajności przetwarzania grafiki w systemie o niewielkich rozmiarach.

ASUS Dual Product List

ProArt

Dla Twórców

Zacieraj granice pomiędzy rzeczywistością a wyobraźnią. Karty graficzne ProArt GeForce RTX™ z serii 40 oferują wydajne chłodzenie i cenioną przez użytkowników architekturę Ada Lovelace w obudowie 2,5-slotowej. Zostały one zaprojektowane z myślą o zastosowaniach profesjonalnych i charakteryzują się zmniejszonymi rozmiarami dla zapewnienia szerokiej kompatybilności z obudowami, umożliwiając zastosowanie zarówno w kompaktowych systemach, jak i pełnowymiarowych stacjach roboczych.

ProArt Product List

SERIE ROG THOR, ROG LOKI, ROG STRIX, TUF GAMING, PRIME – zdjęcie grupowe jednostek zasilających zaprezentowanych na podium

Używaj w połączeniu z jednostką zasilającą

Skorzystaj z naszego kalkulatora mocy, aby oszacować, jak dużą moc będziesz potrzebować do zasilania swojego systemu, a następnie wybierz kompatybilną jednostkę zasilającą ROG, TUF Gaming lub Prime dla uzyskania najwyższej wydajności.

Dowiedz się więcej >