Układy chłodzenia ASUS AIO są dostępne w zróżnicowanych wariantach dla każdego typu gracza, oferując niesamowitą wydajność do utrzymywania temperatury pod kontrolą, kultowy wygląd i efekty wizualne oświetlenia kompatybilnego z Aura. Rozwiązania te zapewniają chłodzenie na wyższym poziomie i dodają stylu w samym sercu Twojego komputera.

 • ROG STRIX

  Gracze ceniący sobie dobry styl

 • TUF GAMING

  Okazjonalni gracze i użytkownicy pierwszy raz składający system

ROG

Dysponując spersonalizowanymi efektami wizualnymi i najwyższej jakości wentylatorami, które umożliwiają pełen zasięg chłodzenia powietrzem i wodą, flagowe układy chłodzenia ROG AIO zostały zaprojektowane pod kątem obsługi najnowszych procesorów, aby zapewnić superwydajne chłodzenie przy minimalnym poziomie hałasu.

ROG
 • Duży wyświetlacz

  Układy chłodzenia z serii ROG AIO są wyposażone w panel LCD lub OLED z możliwością personalizacji, na którym, zależnie od preferencji, możesz wyświetlać dane systemowe lub własne grafiki – w centralnym punkcie Twojego systemu.

 • Wentylatory marki Noctua*

  Aby sprostać wymogom w zakresie emisji ciepła stawianym przez najnowsze procesory z niespotykaną dotąd liczbą rdzeni, seria ROG AIO oferuje wentylatory radiatora marki Noctua o klasie przemysłowej, które zapewniają wysoką wydajność i minimalny poziom hałasu.

 • Wentylator zintegrowany w pompie*

  Wentylator 60 mm jest wbudowany w obudowę pompy dla zapewnienia wystarczającego przepływu powietrza do podstawki procesora. Wentylator ten kieruje powietrze do układu VRM procesora, gniazda M.2 i otaczających komponentów, aby obniżyć temperaturę dla zwiększenia wydajności i stabilności pracy systemu.*Dostępne wyłącznie w serii ROG Ryujin

ROG Strix

Oferując całą gamę różnych rozmiarów do wyboru oraz szerokie możliwości dostosowania wyglądu, rozwiązania z serii ROG Strix LC zapewniają wysoką efektywność chłodzenia do systemów o dużej wydajności w obudowach różnego formatu.

ROG Strix
 • Nowatorska płyta chłodząca

  Zaawansowana płyta chłodząca w układach chłodzenia z serii ROG Strix LC jest wyposażona w mikrokanały, które zapewniają większą powierzchnię dla bardziej efektywnego rozpraszania ciepła i zmniejszenia oporu cieplnego. Przekłada się to na wyższą wydajność i niższe temperatury komponentów systemu.

 • Wentylatory ROG

  Wentylatory radiatora ROG w układach chłodzenia z serii ROG Strix LC zostały dostrojone specjalnie pod kątem zapewnienia optymalnej wydajności. Ponadto dzięki 4-pinowym gniazdom ze sterowaniem PWM zarówno pompa, jak i wentylator radiatora mogą pracować z mniejszą prędkością obrotową, gdy procesor jest w stanie bezczynności lub pod niewielkim obciążeniem – co pomaga do minimum ograniczyć poziom emisji hałasu.

 • Zaprezentuj swój styl

  Zaawansowane konstrukcje układów z serii ROG Strix LC prezentują się w kultowym wzornictwie marki ROG, a każdy detal emanuje duchem Strix. Aby zaprezentować swój indywidualny styl, można skoordynować efekty oświetlenia obsługującego technologię Aura z oświetleniem komponentów systemu ROG.

TUF Gaming

Wydajne układy do chłodzenia procesora cieczą typu wszystko w jednym (AIO) z serii TUF Gaming LC zostały zaprojektowane pod kątem średniej wielkości systemów gamingowych i oferują dynamiczną pompę Asetek, wentylatory o specjalnej konstrukcji łopatek oraz wzornictwo, które można dostosować do swojego indywidualnego stylu.

TUF Gaming
 • Spersonalizowany wygląd

  Układy chłodzenia z serii TUF Gaming LC zapewniają dynamiczny element kolorystyczny i elegancki styl w samym sercu Twojego systemu. Ponadto dzięki oświetleniu obsługującemu Aura możesz spersonalizować kolory i efekty oświetlenia w celu dopasowania ich do efektów w swoim systemie, uzyskując w ten sposób spójny wygląd świetnie prezentujący Twój styl.

 • Zoptymalizowana konstrukcja wentylatora

  Każdy wentylator chłodnicy jest specjalnie dostrojony, aby zapewnić optymalną wydajność pracy z radiatorami układów z serii TUF Gaming LC, a łopatki wentylatora zostały udoskonalone precyzyjnie zaprojektowanym rowkiem na końcówce, który poprawia przepływ powietrza i zmniejsza poziom hałasu emitowanego przez wentylator.

SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ

Układy chłodzenia z serii ASUS AIO są kompatybilne z szeroką gamą płyt głównych opartych na platformach Intel® i AMD, zapewniając Ci elastyczność zastosowania ich do chłodzenia wybranego przez siebie procesora. Są one również dostarczane wraz z 380-milimetrową tubą, co ułatwia podłączanie i układanie tub.

Obsługiwane podstawki CPU

 • Intel®

  LGA 1700, 1200, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 2011, 2011-3, 2066

 • AMD

  AM4, TR4/sTRX4*

  *uchwyt montażowy znajduje się w zestawie procesora montowanego w gnieździe TR4/sTRX4.
LGA 1700 ready

Obsługa LGA 1700

Zestaw montażowy LGA 1700:

 1. 1 x uchwyt montażowy do podstawki Intel LGA 1700
 2. 1 x płyta tylna do podstawki Intel LGA 1700
 3. 4 x śruba wspornikowa do podstawki LGA 1700

Kompatybilne modele:

 • ROG RYUJIN II 360/ ROG RYUJIN II 240
 • ROG STRIX LC II 360/ ROG STRIX LC II 360 ARGB/ ROG STRIX LC II 280 ARGB/ ROG STRIX LC II 240/ ROG STRIX LC II 240 ARGB/ ROG STRIX LC II 120 ARGB
 • TUF GAMING LC 240 ARGB/ TUF GAMING LC 120 ARGB
*Dostępność produktów może się różnić w zależności od regionu. Więcej informacji można uzyskać od lokalnego przedstawiciela handlowego.
Wide compatibility with ASUS Z690 motherboards Both LGA 1200 and LGA 1700 mounting holes

Szeroka kompatybilność z płytami głównymi ASUS Z690

Aby zapewnić kompatybilność wsteczną z jak największą liczbą chłodnic do procesora, płyty główne ASUS Z690 są wyposażone zarówno w otwory montażowe LGA 1200, jak i LGA 1700. Zestaw montażowy do LGA 1200, który jest obecnie zawarty w zestawie z układami chłodzenia cieczą ASUS AIO, daje użytkownikom ASUS Z690 wygodną i łatwą możliwość zmiany konfiguracji systemu.*
Dowiedz się więcej na temat płyt głównych z serii ASUS Z690.

*Użytkownicy chłodnic do procesora innych marek ewentualnie będą musieli skontaktować się z producentami chłodnicy w przypadku kwestii związanych z kompatybilnością.

Specyfikacje

Pobierz PDF