Her tür oyuncu için çeşitli modeller sunan ASUS AIO soğutucular, sıcaklıkları kontrol altında tutmak için inanılmaz performansı, ikonik tasarımları ve Aura özellikli aydınlatmanın görsel efektlerini bir araya getirerek, sisteminizin kalbine üst seviye soğutma ve stili getiriyor.

 • ROG

  Hız Aşırtmacılar & Rekabetçi Oyuncular

 • ROG STRIX

  Stile Önem Veren Oyuncular

 • TUF GAMING

  Casual Oyuncular & İlk Kez PC Toplayanlar

ROG

Özelleştirilebilir ekranlar, hava ve su soğutma yoluyla geniş kapsama alanı sağlayan en kaliteli fanlar ile ROG'un amiral gemisi AIO soğutucuları, minimum gürültüyle yüksek soğutma performansı sağlamak için günümüzün en güçlü işlemcileriyle eşleşecek şekilde tasarlanmıştır.

ROG
 • Geniş Ekran

  ROG AIO serisi, sistem bilgilerini veya özel görselleri sisteminizin merkezinden gösterecek şekilde ayarlanabilen özelleştirilebilir bir LCD veya OLED panele sahiptir.

 • Noctua Fanlar*

  ROG AIO serisi, en yeni işlemcilerdeki termal zorlukların ve benzeri görülmemiş çekirdek sayılarının üstesinden gelmek için yüksek performans ve minimum gürültü sağlayan endüstriyel sınıf Noctua radyatör fanları kullanır.

 • Pompaya Gömülü Fan*

  İşlemci soket alanına bol miktarda hava akışı sağlamak için pompa gövdesine 60mm'lik bir fan yerleştirilmiştir. Bu fan, ek performans ve kararlılık için sıcaklıkları azaltarak işlemci VRM'lerine, M.2 yuvasına ve çevresindeki bileşenlere hava üfler.*Sadece ROG Ryujin serisinde bulunur.

ROG Strix

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli boyutlar ve kapsamlı bir şekilde özelleştirilebilir görünüm sunan ROG Strix LC serisi, çeşitli form faktörlerindeki üst düzey sistemlere performanslı soğutma gücü sunuyor.

ROG Strix
 • Yenilikçi Soğutma Plakası

  ROG Strix LC serisindeki gelişmiş soğutma plakası, termal yayılımı artırmak ve termal direnci azaltmak için daha fazla yüzey alanı sağlayan, daha verimli performans ve daha düşük sıcaklıklar sunan mikro kanallarla donatılmıştır.

 • ROG Fanlar

  ROG Strix LC serisindeki ROG radyatör fanları, optimum performans sağlamak için özel olarak ayarlanmıştır. 4-pin PWM kontrolü ile, işlemci boştayken veya hafif yük altındayken hem pompa hem de radyatör fanları daha yavaş dönerek gürültü seviyelerini minimumda tutmaya yardımcı olur.

 • Tarz Yansıması

  ROG Strix LC serisindeki çizgisel tasarımlar, ikonik ROG estetiğini sergiliyor ve her ayrıntı Strix ruhuyla parlıyor. Kişisel tarzınızı sergilemek için Aura özellikli aydınlatma efektleri, ROG bileşenleriyle birlikte sisteminizi senkronize etmenize olanak tanır.

TUF Gaming

TUF Gaming LC serisindeki güçlü AIO sıvı soğutucular, orta seviyedeki oyun sistemleri için tasarlanmıştır. Dinamik bir Asetek pompası, özel fan kanadı tasarımı ve tarzınıza göre ayarlanabilen bir görünüme sahiptir.

TUF Gaming
 • Özelleştirilebilir Görünüm

  TUF Gaming LC serisi soğutucular, sisteminizin kalbine canlı bir renk patlaması ve şık bir tarz katar. Aura özellikli aydınlatma ile renkler ve efektler sisteminize uyacak şekilde özelleştirilebilir, böylece tamamen size ait senkronize bir görünüm oluşturabilirsiniz.

 • Optimize Edilmiş Fan Tasarımı

  Her radyatör fanı, TUF Gaming LC serisi radyatörlerle optimum performans sağlamak üzere özel olarak ayarlanmıştır. Fan kanatları, fan gürültüsünü azaltmak için hava akışını iyileştiren, uç kısımda hassas bir şekilde tasarlanmış bir oluk ile geliştirilmiştir.

KAPSAMLI UYUMLULUK

ASUS hepsi bir arada soğutma sistemleri birçok farklı Intel ve AMD anakart platformuyla uyumluluk sunar ve istediğiniz işlemciyle birlikte kullanma esnekliğini sağlar. Ayrıca montaj ve yönlendirmeyi kolaylaştırmak için 380mm tüpler ile birlikte gelirler.

CPU Soket Desteği

 • Intel®

  LGA 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066

 • AMD

  AM4, TR4/sTRX4*

  *Montaj braketi, TR4/sTRX4 işlemci paketleriyle birlikte gelir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

PDF İNDİR