ASUS Corporate Stable Model

ASUS KURUMSAL
KARARLI MODEL

ASUS Control Center
36 Ay'a Kadar Tedarik
EOL Bildirimi & ECN Kontrolü

ASUS CORPORTAE STABLE MODEL

* Tüketici çipsetleri için ürün ömrü desteği (örn. H270, B250) 15 aydır. Program teklifleri bölgeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel satış temsilcinize danışın.

Program hakkında

ASUS Kurumsal Kararlı Model (CSM) programı, her yerdeki işletmelere kararlı anakart ve diğer ürünleri 1 sunmak için tasarlanmıştır. CSM programının 16 yıldır işlediği Birleşik Devletler ve Kanada’da binlerce müşteri ve çözüm sağlayıcı, ASUS CSM partner ağının bir parçası haline geldi — böylece birçok dikey pazara sunulan CSM kartlarla birlikte şu an mevcut olan en yerleşik kurumsal anakart programı durumunda. Şimdi ise bu başarının üstüne ekleyerek CSM programını tüm dünyadaki işletmelere sunuyoruz!

CSM anakartlar, kurumlar ve KOBİ’ler için mükemmeldir. Her CSM anakartı satın alıma ek olarak, sunucu sınıfı IT yönetimi yazılım süiti olan ASUS Control Center’ın ücretsiz olan Klasik sürümünü de içeriyor.

1 Program teklifleri bölgeye göre değişiklik gösterebilir

Özellikler

Anakart

Mini PC

Avantajlar Özellikler CSM Serisi (Anakart) CSM Serisi (Mini PC)
Sunucu Yönetimi ASUS Kontrol Merkezi
Stabil Tedarik Stabil Yol Haritası
Ürün Ömrü 36 ay'a Kadar* Tüketici çipsetleri için ürün ömrü desteği (örn. H270, B350) 15 aydır. 36 ay'a Kadar*Ürünün çıkışından başlamak üzere
EOL Uyarısı 6 ay 6 ay
ECN Kontrolü
*İsteğe Göre

*İsteğe Göre
Çoklu Paketleme Seçeneği Standart Satış Noktası Paketlemesi
Toplu Paketleme -
Diğer Destekler Geniş Ürün Gamı
Kurumsal Özellikler
(PCI, COM çıkışı, LPT çıkışı, TPM)
*Modele göre değişir *Modele göre değişir
Windows 10 ve Pre-WHQL Ready

ASUS Control Center

ASUS Control Center, kurumsal üretkenliği kullanıcı dostu bir arayüzle geniş kapsamlı bir kontrol sağlayan, merkezi bir IT yönetim süitidir. ASUS Control Center, ASUS kurumsal ve ticari ürünleri arasında yüksek görünürlük ve en iyi IT yönetim deneyimlerini sağlar. Satın alınan her Kurumsal Kararlı Model ürünü, müşteriyle Control Center’ın ücretsiz Klasik sürümünü de sunar. ASUS Control Center’ın Kurumsal ve Ultra sürümleri de yükseltme yapmak isteyen müşteriler için ayrıca sunulmaktadır.

ASUS Control Center Hardware and Software Monitoring ASUS Control Center Hardware and Software Monitoring

Donanım & Yazılım
Takibi

Sistem sıcaklığı, fan, voltaj ve donanım durumunu takip edin

ASUS Control Center Remote Management ASUS Control Center Remote Management

Uzaktan Yönetim

Uzak masaüstü, güç kontrolü, BIOS ayarları ve güncellemeleri

ASUS Control Center Asset Management ASUS Control Center Asset Management

Varlık Yönetimi

Yazılım ulaştırma ve cihaz meta bilgisi yönetimi

ASUS Control Center Mobile Control ASUS Control Center Mobile Control

Mobil Kontrol

Bir akıllı cihazla kontrol sizde

ASUS Control Center Security ASUS Control Center Security

Güvenlik

USB depolamayı aç/kapa

KURULUM REHBERİ YAZILIM İNDİRMEVersion:1.2.0.6

*ASUS Control Center’ı yüklemeden önce ilk olarak Sanal makine yazılımını yükleyin.
Download it from: www.virtualbox.org indirebilirsiniz.

* BIOS Ayar işlevi, Intel® Haswell, Intel® Bay trail, ve Intel® Braswell platformları tarafından desteklenmez.

Stabil Tedarik

Stable Supply Supply Flexibility

Tedarik Esnekliği

Dünyanın No. 1 anakart markası olan ASUS, muhteşem materyal tedarik esnekliğine sahiptir ve takvim değişikliklerine hızlı şekilde tepki verir. ASUS’la çalışmak, materyal tedarik boşlukları ile ilgili endişeleri ortadan kaldırır.

Stable Supply Extended Supply

Uzatılmış Tedarik

12 ayın ötesinde tedarik garantisi gerektiren projeler hakkında bilgi için ASUS temsilcinizle iletişime geçiniz. Tedarik garantisi onaylanmış satın alım siparişi (PO) ve minimum sipariş sayısı (MOQ) ile sağlanabilir.

Stable Supply EOL Notice and ECN Control

EOL Uyarısı ve ECN Kontrolü

ASUS ürün revizyonlarından önce Mühendislik Değişim Uyarısı (ECN) gönderir, ürünün üretim süreci sona erdiğinde Ömür Sonu (EOL) uyarısını altı ay önce, Son Satın Alım Siparişi (LBO) uyarısını ise üç ay öncesinde gönderir – böylece kurumunuzun ürün geçişlerine hazırlanmasına süre sağlanır.

* Mini PC'ler için ECN kontrolü istek üzerine mevcuttur.

* CSM anakartlar için EOL bildirimi için lütfen en son listeyi indirin

Daha Fazla Paket Seçeneği

Bulk Packaging

Toplu Paketleme

CSM anakartlar için toplu paketleme 10’lu gruplar halinde mevcuttur. Bu sayede siparişler daha hızlı alınarak etkinlik artar. Kullanıcıların tek bir anakart kutusunda bulabileceği tüm aksesuarlar da dahildir.

Standard Retail Packaging

Standart Satış Noktası Paketi

Toplu paketlemeye alternatif olarak CSM anakartlar, standart ASUS satış noktası paketiyle de sunulur. Bu tür paketleme muhteşem esneklik sunar, çünkü minimum sipariş sayısı gerektirmez. Her pakette kolay belirleme ve düzenleme için tam renkli bir ASUS logosu bulunmaktadır.

Kapsamlı Ürün Gamı

Anakart

ASUS, içerisinde popüler H110’un da bulunduğu bütün büyük yonga setlerinde anakart çözümleri sunar. Anakartlarımız kapsamlı uyumluluk doğrulamaları ve sertifikasyonlarıyla, geniş kapsamlı boyutlarda mevcuttur. Barındırdığı özellikler arasında Intel vPro™ donanım güvenliği teknolojisi, PCI Express ® yuvaları, COM çıkışları, LPT çıkışları ve Güvenli Platform Modeli (TPM) yongaları bulunmaktadır. İster hedef pazarınız KOBİ’ler, hükümet veya ticari kurumlar olsun, ASUS’un her ihtiyaca yönelik bir anakart çözümü mevcuttur.

*Özellikler modele göre değişiklik gösterir
*CSM modelleri ülkelere göre farklılık gösterebilir.

Mini PC

ASUS mini PC'ler enerji açısından verimli ve sessiz çalışır. Performansı iş gereksinimlerini karşılar ve gelişmiş güvenlik ve kurumsal sınıf yönetimi için Intel® vPro ™ teknolojisine sahiptir. ASUS mini PC'ler, bir COM portu ve ODD seçenekleri dahil olmak üzere kapsamlı bağlantı sunar.

Barebone çözümleri, kendi işletim sistemini, Wi-Fi kartını ve depolama seçeneklerini belirtmek isteyen kullanıcılar için de kullanılabilir. Bu mini PC'lerde, kolay ve sorunsuz donanım yükseltmelerine olanak veren kolay erişimli bir tasarıma sahiptir. ASUS mini PC'ler VESA montaj uyumludur ve düzenli, dağınık bir iş istasyonu oluşturmamak için monitörün arkasına monte edilebilir. Kensington kilidi ayrıca ek fiziksel cihaz güvenliği sağlar. ASUS mini PC'ler ofisler ve eğitim kurumları, dijital tabela veya bilgi kioskları için mükemmeldir.

*Özellikler ülkelere göre değişiklik gösterir

WHQL Aracı Programı

WHQL (Windows Donanım Kalitesi Laboratuvarı), Microsoft’un test süreci ve logosu programıdır. Donanım üreticilerine ve son kullanıcılara, WHQL sertifikalı sistem ve çevre birimlerinin, Windows işletim sistemiyle çalışacağının garantisini sağlar.

ASUS Aracı Katılım Programı, WHQL sertifikalı ASUS anakart alan müşterilerin, ürün yeniden paketlendiği veya yeniden isimlendirildiğinde kendi sistem logolarını uygulamalarına imkân tanır. Bu programla ASUS, aracılara WHQL sertifikasyonunu Microsoft prosedürleriyle uyumlu şekilde kullanma iznini sağlar – test ve doğrulama için harcanan zaman ve parayı azaltır.

* Barebone mini PC'ler ayrıca WHQL programına da hak kazanıyor
WHQL Reseller Program Apply

Başvur

WHQL Aracı Programı dahilinde bir yetkili satıcı olmak için başvurun

WHQL Reseller Program Authorize

Onaylanın

ASUS Aracı Katılım Programı dahilinde WHQL sertifikasyonu kullanmak için izin iste

WHQL Reseller Program Submit

Gönderin

Winqual’e kendi hesabıyla SI girişi yapın ve gönderimi kabul edin

Intel Teknoloji
Sağlayıcısı

ASUS alımlarında Altın ve Platinyum Intel Teknoloji Sağlayıcısı (ITP) programı puanı sunan ilk Intel® partneri olan ASUS, puan kazandıran başarılı promosyonuna seçili ASUS CSM anakart ürünlerini de ekleyerek devam ediyor. 2. Ayrıca Mayıs 2017’nin sonuna kadar Avrupa, Orta Doğu ve Güney Afrika’dan verilecek CSM anakart siparişleri, iki kat daha fazla ödül puanı kazandıracak!


ITP puanlarını şimdi kazanın


Halihazırdaki Intel  Puan Teklifleri

2 Ödül puanları bölgeye göre değişiklik gösterebilir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen bir ASUS temsilcisiyle irtibata geçiniz.
Intel Technology Provider