ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS VivoBook Flip TP301UJ

  بازگشت به ابتدای صفحه
  نسل بعدی قدرت پردازش
  VivoBook Flip TP301 که قدرت خود را ازنسل ششم پردازنده Intel® Core™ i7 می گیرد عملکردی فوق العاده در سر کار وهنگام بازی از خود نشان می دهد. این چیپ که جدیدترین چیپ اینتل می باشد بسیار نازکتر از قبل بوده و برای لپ تاپ های باریک ایده آل می باشد. این پلتفرم که از معماری Skylake بهره می برد با ارائه عملکردی چشمگیر، نهایت کارآمدی و بازدهی را برای کاربر فراهم می آورد. نتیجه استفاده از این معماری، سازگاری سخت افزار برای پخش بدون وقفه فایل های چند رسانه ای، ویرایش سریع تصاویر و پردازش سرعت بالای ویدیو می باشد. همچنین افزایش بهره وری انرژی به معنی عمر طولانی تر باتری بوده و می توانید در تمام طول روز از لپ تاپ خود استفاده مفید نمایید.
  عملکرد گرافیکی عالی
  برای سرگرمی
  Flip TP301 مجهز به پردازنده گرافیکی NVIDIA® GeForce® 920M بوده و عملکرد چند رسانه ای بسیار عالی از خود به نمایش می گذارد. عملکرد گرافیکی این پردازنده تا سه برابر سریع تر از پردازنده های دیگر بوده تا شما بتوانید نهایت لذت را از عکس ها و فیلم های خود ببرید، به گشت و گذار در وب بپردازید یا با بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی های خود را انجام دهید. این پردازنده گرافیکی موجب بهره وری انرژی نیز می شود و با افزایش طول عمر باتری زمان بیشتری برای سرگرمی و تفریح در اختیار شما می گذارد.
  ارتباط آسان
  Flip TP301 مجهز به آخرین درگاه USB نوع C می باشد که با طراحی انقلابی دوطرفه آن دیگر نیاز ندارید حدس بزنید کدام قسمت کابل USB شما باید بالا قرار بگیرد! همچنین با USB 3.1 Gen 1 می توانید با انتقال فوق العاده سریع داده ها که 10 برابر سریع تر از USB 2.0 می باشد در وقت خود صرفه جویی نمایید.
  تجربه آنلاین سریع تر و پایدارتر
  وای فای 802.11ac با سیگنال های قوی تر و پایدارتر و سرعت انتقالِ سه برابر سریعتر از نسل های قبلی، تجربه آنلاین بهتری را برای شما به ارمغان می آورد. وای فای 802.11n بر روی کانال های 40 مگاهرتز کار می کند که می تواند به سادگی تحت تاثیر اختلالات ناشی از تلفن های موبایل، بلوتوث، و سایر دستگاه های بی سیمی که در پهنای باند 2.4 گیگاهرتز کار می کنند قرار گیرد. جدیدترین نسل وای فای 802.11ac برای پایداری بیشتر و کمتر قرار گرفتن در معرض اختلال با باند 5 گیگاهرتز وکانال های 80 مگاهرتز کار می کند تا شما بتوانید از پخش روان و با کیفیت فیلم ها و تصاویر فول اچ دی یا 4K/UHD لذت ببرید.

  حسگرهای بیشتر برای حساسیت لمس بهتر
  برای افزایش دقت وحساسیت صفحه نمایش لمسی Flip TP301 از حسگرهای لمسی با دقت بالا که در فواصل 5 میلی متری از هم قرار گرفته اند استفاده شده است؛ شایان ذکر است که فاصله استاندارد حسگرها در این صنعت هر 9 میلی متر یک حسگر می باشد. Flip TP301 با استفاده از حسگرهای بیشتر در هر سانتی متر مربع در هر زمانی به هر دستوری پاسخ می دهد.
  ASUS Flip TP301
  صفحه لمسی سایر لپ تاپ ها
  حسگرهای لمسی
  قدرت
  از کنترل آسان و چند انگشتی لذت ببرید
  صفحه نمایشی لمسی Flip TP301 با قابلیت تشخیص 10 لمس همزمان امکان کنترل چند انگشتی دقیق و صحیح را برای شما فراهم می کند. این قابلیت در حالت لپ تاپ بسیار خوب عمل کرده و در حالت تبلت از حالت لپ تاپ هم بهتر عمل می کند، در حقیقت صفحه نمایش لمسی در حالت تبلت بهتر از یک تبلت معمولی کار می کند.
  با Smart Gestures هوشمندتر کار کنید
  با فناوری Smart Gesture ایسوس می توانید از حرکات ساده ویندوز بر روی صفحات لمسی بزرگ استفاده نمایید و ساده تر در میان برنامه ها حرکت و آنها را کنترل کنید. فناوری Smart Gesture در ویندوز 10 تا 4 انگشت همزمان را پشتیبانی می کند، بنابراین، به آسانی با ضربه یا کشیدن انگشت خود روی صفحه لمسی می توانید از برنامه ای به برنامه دیگر بروید و کورتانا یا مرکز اعلان ها را باز کنید. استفاده از صفحه لمسی تا کنون به این سادگی نبوده است!

  نوار برنامه ها

  کشیدن لبه راست

  کشیدن بر روی لبه چپ

  انتقال به آخرین برنامه

  پیمایش صفحات اینترنتی

  بالا و پایین

  بزرگ نمایی و کوچک نمایی

  حرکت دو انگشت به سمت داخل یا خارج

  ضربه زدن

  کلیک راست

  کلیک کردن

  کلیک چپ