ASUS recommends Windows 10 Pro.

  Vivo AiO V221ID

  بازگشت به ابتدای صفحه
  ASUS Splendid
  ASUS Tru2Life Video
  ASUS SonicMaster Premium
  تقویت شده با امکانات باورنکردنی!
  ما برای تمام محصولاتمان، یک هدف ساده را دنبال می کنیم و آن چیزی نیست جز ارتقای زندگی دیجیتالی شما. نرم افزارهای منحصر به فرد ما قدرت صدا، تصویر و لامسه را ارتقاء می دهند تا تجربه ای باور نکردنی را برای شما به ارمغان آورند. از آن لذت ببرید!
  ایسوس اپلیکیشنهای منحصر بفرد فراوانی دارد که برای ارتقای لپ تاپ شما خلق شده اند. این نرم افزارها عبارتند از ابزارهای مفید و امکاناتی برای کارهای کامپیوتری روزانه، و برنامه هایی برای افزایش سرگرمی و بهره وری شما. همه این اپلیکیشنها به گونه ای طراحی شده اند که هنگام کار با لپ تاپ ایسوس تجربه های سرگرم کننده و مفیدی داشته باشید. پس فراموش نکنید که به اپلیکیشن ASUS Giftbox یک سری بزنید تا ببینید نرم افزارهای ایسوس چه کارهای شگفت انگیزی می‌توانند برای شما انجام دهند!
  ASUS Splendid
  رنگ های بهبود یافته
  همیشه از تصاویر عالی لذت ببرید!
  ما اطمینان کامل می دهیم که تمام نمایشگرهایمان هرچیزی را با بیشترین وضوح و شفافیت ممکن نشان می دهند.
  ASUS Splendid چیست؟
  این که هیچ دو پنل LCD دقیقا رنگهای مشابه را نمایش نمی دهند یک حقیقت انکارناپذیر است. این موضوع به فاکتورهای بسیاری مانند شیمی کریستال مایع، تغییرات پس زمینه و خطاهای معمول تولید بستگی دارد که نمی توان آنها را به طور کامل طی فرایند ساخت حذف کرد. با این وجود، این اختلافات را می توان با کنترل کیفی و تنظیم دقیق پارامترهای نمایشگر به حداقل رساند. این دقیقا همان کاری است که ASUS Splendid انجام می دهد: به زبان ساده این فناوری تضمین می کند که تمام پنل های نمایشگرهای ما رنگهای یکسان و صحیحی را نشان می دهند. از نظر فنی، این فناوری ترکیبی از تصحیح کارخانه ای ( بطور ویژه، تصحیح دمای رنگ و تصحیح گاما) و تنظیمات نرم افزاری را استفاده می کند و نمایش رنگهای پروضوح و باثبات را در تمام محصولات ایسوس برای شما به ارمغان می آورد.
  ASUS Splendid چهار حالت تنظیم شده تک کلیک دارد: حالت نرمال، حالت محافظ چشم، حالت زنده و حالت تنظیم دستی. حالت عادی به شما تنظیمات بهینه شده کارخانه ­ای را ارائه می دهد، حالت محافظت از چشم سطح نور آبی را برای تماشای راحت تر، کاهش می دهد و حالت زنده بطور هوشمندانه و بدون اینکه رنگها مصنوعی به نظر برسند موجب درخشانتر و شفاف تر شدن تصاویر شما می گردد؛ حالت تنظیم دستی به شما امکان کنترل تنظیمات دمای رنگ را می دهد تا بتوانید نمایشگر را برحسب نیاز و سلیقه تان، تنظیم کنید. پنلهای ASUS Splendid به صورت پیش فرض برای نمایش رنگها با واضح ترین حد ممکن و امکان تجربه بهترین نمایش، تنظیم شده اند. ما می دانیم که شما گاهی اوقات نیازبه تغییر تنظیمات نمایشگر خود دارید، برای مثال شاید بخواهید کمی هیجان به تصاویر یا ویدئوهایتان اضافه کنید. به همین دلیل ما در کنار حالت استانداردِ عادی، سه حالت قابل انتخاب دیگر برای شما در نظر گرفته ایم که عبارتند از محافظت از چشم، حالت تنظیم دستی و زنده.
  حالت عادی
  ترکیب پایداری گاما و دمای رنگ درمیان تمام پنلهای ASUS Splendid بدین معنی است که در حالت عادی، رنگها تا حد ممکن دقیق و باثبات و نزدیک رنگ اصلی نمایش داده می شوند. حالت عادی یک حالت پیش فرض برای ASUS Splendid است که می تواند به راحتی به هریک از سه حالت دیگر تغییر یابد.
  تصحیح گاما
  با تصحیح گاما
  بدون تصحیح گاما
  شما با فهمیدن این مطلب متحیر می شوید که چشم بشر به شیوه های مختلف خود را با پنل LCD مطابقت می دهد. پنل LCD میزان روشنایی را با توالی خطی گامهای دیجیتالیِ یکسان نمایش می دهد، اما حساسیت چشم به تفاوتهای روشنایی غیر خطی است، به عبارت دیگر، چشم انسان نسبت به تفاوتهای بین سایه های تیره تر حساسیت بیشتری دارد تا نسبت به سایه های روشن تر. اگر پاسخ چشم به روشنی سایه ها از سیاه به سفید بر روی یک نمودار ترسیم شود، یک منحنی را شکل می دهد که منحنی گاما نامیده می شود. به منظور ترسیم خروجی یک نمایشگر LCD برای تقلید از این منحنی، با اطمینان از اینکه این محصول سایه ها را با میزان درستی از روشنی همانند تماشای بی واسطه چشم نمایش دهد، نیاز است خروجی محصول با یک تصحیح گاما تطبیق داده شود. بدون تصحیح گاما، یک نمایشگر تنها تعداد محدودی از سایه ها را می تواند نمایش دهد، زیرا درجه بندی و مرز ظریف بین تعداد زیاد سایه ها از بین میرود.
  برای تصحیح گاما، مهندسین ما تشعشع هر سایه خاکستری رنگ نشان داده شده توسط پنل را، از سیاه محض تا سفید محض، تنظیم می کنند؛ تا جاییکه خروجی یک منحنی گاما ایجاد کند. همچنین فرایند تصحیح گاما، تغییرات داخلی کوچکی را ایجاد می کند که در تمام پنلهای LCD طبیعی می باشد. ما این تصحیح را برای هریک از نمایشگرهای ASUS Splendid انجام می دهیم تا جایی که هر پنل منحنی استاندارد گامای مشابه داشته باشد. این یک منحنی با مقدار عددی 2.2 است که مقدار گامای استاندارد استفاده شده توسط سیستم کاربری Windows می باشد.
  و
  دمای رنگ
  10000K
  8000K
  6000K
  4000K
  2000K
  تصحیح گاما موجب حل مشکل پاسخ غیرخطی چشم در مقابل روشنایی می شود، اما هیچ کمکی به دقت و نمایش رنگهای واقعی نمی کند. به منظور حل این مشکل، نیاز به تصحیح دمای رنگ می باشد. اگر به چند پنل LCD کنارِ هم (احتمالا در یک فروشگاه) که همگی یک صفحه سفید خالی را نمایش می دهند نگاه کرده باشید، به تفاوتهای جزئی در رنگ آنها پی خواهید برد. ما این مشکل را در نمایشگرهای ASUS Splendid با تنظیم رنگ سفید بر روی یک مقدار استاندارد و ثابت، حل کرده ایم که این مقدار دمای رنگ نامیده می شود.
  دمای رنگ بالا موجب می شود صفحه سفید محض کمی آبی (سرد) به نظر برسد، درحالیکه مقادیر کمتر با یک رنگ مایه گرمتر قرمزتر به نظر میرسند. دمای رنگ با مقیاس کلوین، واحد دمای مطلق، اندازه گیری می شود. معمولا دمای رنگِ روزِ روشن به عنوان دمای عادی طلقی می شود و تمام پنلهای ASUS Splendid دقیقا با این دمای رنگ تصحیح می شوند.
  =
  ASUS Splendid - حالت عادی
  با تصحیح گاما و دمای رنگ، تصاویری که شما از پنلهای ASUS می بینید خیلی نزدیک به همان چیزی است که با چشمان واقعی خودتان می بینید.
  حالت محافظت از چشم
  حالت محافظ چشم یک حالت خاص است که برای محافظت و راحتی چشمان شما طی زمانهای طولانی مشاهده، طراحی شده است.
  نور آبی را کاهش می دهد
  قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آبی ساطع شده از منابع نوری مصنوعی از جمله نمایشگرهای LCD موجب آسیب رسانی به چشم ها می شود. حالت محافظت از چشم ایسوس تشعشعات نور آبی را تا %30 (بسته به ویژگی های پنل LCD) کاهش داده تا چشمان شما همواره هنگام استفاده از این حالت محافظت شوند
  آبی کمتر، شفافیت بیشتر
  با محافظ چشم
  بدون محافظ چشم
  حالت محافظ چشم ایسوس تفاوت بسیار زیادی با دیگر سیستم های کاهش دهنده نور آبی دارد. حالت محافظ چشم ایسوس به جای استفاده از یک فیلتر زرد ساده که برای تمام تصاویر بکار میرود، نور آبی را به ازای هر پیکسل کاهش می دهد؛ این فرایند شباهت بسیار زیادی با تکنولوژی که ما در حالت زنده استفاده می کنیم دارد. در حقیقت دراین روش، رنگ تک تک پیکسلها، به دنبال رنگ آبی، آنالیز می شوند و در صورت وجود رنگ آبی از شدت آن کاسته می شود.
  اگر هیچ نورآبی در در پیکسل وجود نداشت باشد پیکسلها بدون تغییر باقی می مانند. این عملکرد هوشمند بدین معنی است که نور آبی تنها در صورت نیاز کاهش می یابد و تصاویر حاصله با رنگهای زنده دست نخورده باقی می مانند و ظاهری به مراتب طبیعی تر خواهند داشت.
  مهربان با چشمان شما، گرم در قلب شما!
  با فناوری محافظت از چشم ایسوس، ما تصاویر شگفت انگیزی برای شما خلق می کنیم که قلب شما را گرم کرده و با کاهش نور آبی با چشمان زیبای شما مهربانتر باشند. نور آبی کمتر، اما به همان زیبایی طبیعی.
  حالت درخشان (زنده)
  در حالت زنده، ما تنظیمات بسیار دقیقی بر روی اشباع رنگ تصاویر انجام می دهیم تا تصاویر شما درخشان تر و پویاتر به نظر برسند.
  رنگ اصلی
  رنگ تنظیم شده
  خلق بهترینها، پیکسل به پیکسل
  بر خلاف برخی سازنده ها که فقط یک سری رنگ اشباع را به کل تصویر اضافه می کنند، ما برای تک تک پیکسلها درجه مطلوب اشباع سازی را محاسبه می کنیم. مقادیر واقعی هر پیکسل محاسبه می شوند تا ویژگیهای تک تک پنلها در نظر گرفته شود، علاوه بر این، نتایج مطالعات روانشناختی ما نیز برای تعیین پاسخ معقول بشر به شدت رنگ برای تعیین این ویژگیها به مورد اخیر اضافه می شود. نتیجه این امر، میزان دقیق و فراگیر اشباع رنگ می باشد که نه تنها مصنوعی به نظر نمیرسد بلکه رنگها را جهت ساختن تصویری بسیار عالی، ارتقاء می بخشد.
  حالت دستی
  گرچه ما برای نمایش بهترین تصویر ممکن به شما، نهایت تلاشمان را می کنیم، از این مسئله نیز آگاهیم که گاهی اوقات شما مایلید دمای رنگ نمایشگر را جدای از مقادیر پیش فرض، تعیین کنید. برای مثال، وقتی که شما در شرایط نوری مختلف کار می کنید و یا فقط می خواهید سلیقه خودتان را جهت گرمتر یا سردتر کردن رنگهای نمایش داده شده، اعمال کنید.
  ذائقه خود را با دمای رنگ قابل تنظیم تطبیق دهید
  در حالت تنظیم دستی، شما می توانید با استفاده از یک اهرم ساده دمای رنگ دلخواهتان را در محدوده 50- تا 50+ براحتی تنظیم کنید. اگر شما یک نمایشگر خارجی ASUS Splendid را به یک لپ تاپ ایسوس وصل کنید، چه همان تصویر لپ تاپ را نمایش دهد یا به عنوان صفحه نمایش دوم استفاده شود، ASUS Splendid برای اجتناب از ایجاد هرگونه مشکل یا تداخل، به طور خودکار از کار می افتد. این فناوری فقط زمانی عالی کار می‌کند که یک نمایشگر خارجی برای گسترش صفحه نمایش لپ تاپ مورد استفاده قرار گیرد.
  ASUS Tru2Life Video
  همیشه، ویدیوهایی با پیکسل های بهینه!
  همیشه، ویدیوهایی با پیکسل های بهینه!
  فناوری ویدئویی ASUS Tru2Life باعث می شود ویدئوی شما شگفت انگیز به نظر برسد. استفاده از نرم افزار هوشمندی که هر پیکسل را در هر فریم ویدیویی بهینه می کند، باعث می شود شما همواره از بهترین کیفیت تصویر ممکن لذت ببرید.
  ASUS Tru2Life Video چیست؟
  ASUS Tru2Life Video فناوری منحصر بفرد تقویت کیفیت ویدئوی است که شبیه به چیزی است که در تلویزیون های پیشرفته و گران قیمت وجود دارد. این تکنولوژی از الگوریتمهای نرم افزاری هوشمند جهت بهینه سازی شفافیت و کنتراست فریم‌های ویدیویی استفاده می کند تا ویدئوها واضحتر، با جزئیات بیشتر و واقعی تر بنظر برسند. هر بار که کامپیوتر شما یک فریمِ ویدئو به صفحه ارسال کند، فناوری ASUS Tru2Life Video هر پیکسل را به تنهایی در این فریم آنالیز می کند و روشنایی و شفافیتش را بطور جداگانه بهبود می بخشد. وضوح ارتقاء یافته
  فناوری Tru2Life می تواند به صورت هوشمندانه در هر فریم بیش از یک میلیون پیکسل ر را بهبود ببخشد که نتیجه آن، تصویری زنده تر و با جزئیات دقیقتر است.
  کنتراست بهبود یافته
  الگوریتمهای هوشمند در ASUS Tru2Life Video میزان روشنایی هر پیکسل ویدئو در هر فریم را آنالیز می کند، سپس هوشمندانه مقدار سیاهی و روشنی آن را تنظیم می کند. این امر موجب بهبود 200%ای کنتراست شده و جزئیات مخفی شده در نواحی تاریک را همراه با حفظ نواحی درخشان به روشنی نشان دهد!
  نتیجه این کار ویدئویی واضحتر، زنده تر و با رنگهای بیشتر و کنتراست فوق العاده است! پس از مشاهده نتایج فناوری ASUS Tru2Life Video، تعجب خواهید کرد که چطور بدون آن تا کنون زندگی کرده اید!
  همیشه ویدیوهایی با پیکسل های عالی!
  فناوری ویدئویی ASUS Tru2Life باعث می شود ویدئوی شما شگفت انگیز به نظر برسد. استفاده از نرم افزار هوشمندی که هر پیکسل را در هر فریم ویدیویی بهینه می کند، باعث می شود شما همواره از بهترین کیفیت تصویر ممکن لذت ببرید.
  ASUS SonicMaster Premium
  صدای عالی!
  شگفت انگیزترین
  صدا
  ASUS Sonic Master صدایی قدرتمند و شفاف خلق می کند که با حجم و زیبایی اش عواطف شما را بیدار می سازد.
  سخت افزار بهبود یافته
  الزاما هر سایز اسپیکری با هر وسیله ای متناسب نیست. برای حصول بهترین صدای ممکن از یک دستگاه، زمان زیادی را صرف می کنیم تا مطمئن شویم که اسپیکرها از نظر خصوصیات فیزیکی با وسیله ما مطابقت دارند و به همین دلیل اسپیکرهای مناسب را از بین طیف گسترده ای از اسپیکرها با شکل، سایز و خصوصیات مختلف انتخاب می‌کنیم.
  تیم گوش طلایی ایسوس پس از انتخاب اسپیکرهای ایده آل با تیم طراحی محصول همکاری نزدیکی دارد تا مطمئن شود که اسپیکرها در بهترین مکان ممکن قرار گرفته و دقیق ترین صدا را ایجاد می کنند. برای گرفتن این تصمیم می بایست فاکتورهای بسیاری مد نظر قرار گیرند که عبارتند از ابعاد محفظه صدا و جهت قرار گرفتن اسپیکرها.
  نرم افزارهایی با تنظیمات عالی!
  تیم گوش طلایی ایسوس گروهی از کارشناسان حرفه ای صدا هستند که مسئول کل سیستم های صوتی دستگاه ها می باشند. کار کردن با شرکتهای تکنولوژی صوتی معتبر جهانی، این تیم را شاخص کرده است. تیم گوش طلایی با سفارشی سازی و تنظیم دقیق نرم افزارها و سخت افزارهای صوتی این اطمینان را به شما می دهد که صدایی پرشور، فراگیر و فراموش نشدنی را خواهید شنید!
  اگر شما کاربر حرفه ای تری باشید، می‌توانید به طور کامل کنترل تنظیمات اکولایزر گرافیکی ®ICEPower را به دست گیرید و تعادل فرکانس های صدا را متناسب با سلیقه شخصی خودتان تنظیم کنید. (فقط در مدلهای منتخب امکانپذیر می باشد) این کار فقط برای دستگاه هایی که از فناوری ASUS SonicMaster بهره می برند در نظر گرفته شده است. این محصول پنج حالت از پیش تنظیم شده دارد که با یک کلیک فعال می شوند و عبارتند از موسیقی، فیلم، بازی، ضبط صدا و سخنرانی که با تنظیمات ایده آل برای هرحالت طراحی شده اند.
  ASUS Audio Wizard

  حالت موسیقی
  در این حالتی صدایی واقعی با حداقل میزان بهینه سازی را تجربه خواهید کرد، بنابراین آنچه که می شنوید دقیقا همان چیزی است که سازنده موسیقی می خواهد شما بشنوید.

  حالت فیلم
  برای تجربه فراگیر فیلم، این حالت فرکانسهای بم و بالا را افزایش می دهد تا به شما تمام آن افکت های صدایی قدرتمند و تمام عیار را هدیه دهد، طوریکه گویی در سینما حضور دارید.

  حالت بازی
  این حالت برای وقتی است که می خواهید تمام جزئیات صدا را در بازی افزایش دهید: صدای موتور در بازی های سرعتی یا صدای حقیقی انفجارها در منطقه جنگی. با افزایش جزئیات محیطی حالت بازی، شما می توانید نهایت لذت را از دنیاهای مجازیتان ببرید!

  حالت ضبط صدا/سخنرانی
  صداهایی که خوب فشرده سازی و ضبط نشده باشند کیفیت ضبط بسیار بد، صدای بم ضعیف و فرکانسهای بالای معیوبی خواهند داشت. حالت ضبط به شما این اطمینان را می دهد که تمام صداهای ضبط شده تان شفاف و متعادل می باشند.

  حالت دستی
  اگر کاربر حرفه ای تری باشید، می‌توانید به طور کامل کنترل تنظیمات اکولایزر گرافیکی ®ICEPower را به دست گیرید و تعادل فرکانس های صدا را متناسب با سلیقه شخصی خودتان تنظیم کنید. (فقط در مدلهای منتخب امکانپذیر می باشد)