ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ZN240ICGT

  بازگشت به ابتدا
  یک شاهکار مدرن واقعی
  تجمل برای همگان
  طراحی انسانی
  با ترکیب زیبایی و استحکام
  طراحی در ایسوس، همیشه با انسان‌ها آغاز می‌شود: روشی که آنها برای کار دارند، روشی که آنها برای احساس دارند، روش که آنها برای زندگی دارند. با Zen AiO ما بر سادگی متمرکز شده‌ایم تا اختلال در توجه را به حداقل برسانیم. پایه ساده اما همچنان جذاب آلومینیومی، بهترین توازن فیزیکی و بصری را ایجاد می‌کند و طراحی آن مبتنی بر کاراکتر چینی 人 "برای انسان" است. بهترین توازن در لولا، امکان انحنای آسان نمایشگر برای تناسب با نگاه شما را فراهم می‌کند و کابل‌های درگاه‌های پشتی از طریق یک مسیر مخصوص کابل‌ها هدایت می‌شوند تا هماهنگی در ظاهر و جلوگیری از ازدحام را ارایه دهند.
  طراحی برای استحکام
  دقت در ظرافت
  Zen AiO برای دستیابی به بهترین ترکیب از استحکام و زیبایی، دارای ساختار بدنه یکپارچه و سبک است که جلوه‌ای براق با نمای فلزی دارد. نتیجه این روش، تولید یک شاسی بسیار مقاوم با وجود ابعاد باریک و ظریف است. حتی بدنه یکپارچه آن هیچ خلل یا مفصلی ندارد که باعث می‌شود فوق‌العاده مستحکم و پایدار باشد. بدنه زیبای پشتی با حس نرمی که دارد، نمایی از قدرت و ظرافت را به دستگاه می‌افزاید.
  زیبایی در جزییات
  محل تلاقی دو سطح، جایی است که قسمت هیجان‌انگیز طراحی اتفاق می‌افتد. Zen AiO دارای لبه‌هایی است که با برش الماس ساخته شده‌اند و برای افزودن درخشندگی و ظرافت، سطح آن را جلا داده‌ایم. این قسمت‌های برجسته، بهترین هماهنگی را برای قرارگیری در بخش جلوی بدنه دارند ضمن اینکه امضای ما در طراحی شامل دایره‌های متحدالمرکز نیز به آن افزوده شده است و الگویی دوار از دایره‌های متمرکز با الهام از مفهوم ذن را نشان می‌دهند. این نمایی از اشتیاق ما در توجه به کوچک‌ترین جزییات است.
  ظریف و مجلل به رنگ کوارتز خاکستری
  بدنه Zen AiO با طیف خوش‌رنگ و ظریف خاکستری کوارتز طراحی شده است. این رنگ حاصل یک فرآیند آندایز است که با وجود چالش فنی فراوانی که دارد، برای مفهوم ظرافتی که به Zen AiO می‌افزاید، ارزشمند است. این نمای مجلل، با طراحی یکپارچه بدنه هماهنگ است و نمایی از سلیقه عالی در هر محیطی را نمایش می‌دهد.