ASUS recommends Windows 10 Pro.

  Zen AiO Pro Z240IE

  یک شاهکار مدرن واقعی

  طراحی ظریف و زیبایی جاودان

  طراحی انسانی با ترکیب زیبایی و استحکام

  طراحی در ایسوس، همیشه با انسان‌ها آغاز می‌شود: روشی که آنها برای کار دارند، روشی که آنها برای احساس دارند، روش که آنها برای زندگی دارند. با Zen AiO Pro ما بر سادگی متمرکز شده‌ایم تا اختلال در حواس را به حداقل برسانیم. پایه ساده اما همچنان جذاب آلومینیومی، بهترین توازن فیزیکی و بصری را ایجاد می‌کند و طراحی آن مبتنی بر کاراکتر چینی 人 به معنی "انسان" است. بهترین توازن در لولا، امکان انحنای آسان نمایشگر برای تناسب با نگاه شما را فراهم می‌کند و کابل‌های درگاه‌های پشتی از طریق یک مسیر مخصوص کابل‌ها هدایت می‌شوند تا هماهنگی در ظاهر و جلوگیری از ازدحام را ارایه دهند.

  طراحی برای استحکام، دقت در ظرافت

  Zen AiO Pro برای دستیابی به بهترین ترکیب از استحکام و زیبایی، دارای ساختار بدنه یکپارچه است که از آلومینیوم فشرده با تراکم بالا ساخته می‌شود. نتیجه این روش، تولید یک شاسی بسیار مقاوم با وجود ابعاد باریک و ظریف است. حتی بدنه یکپارچه آن هیچ خلل یا مفصلی ندارد که باعث می‌شود فوق‌العاده مستحکم و پایدار باشد. برای افزودن زیبایی به این استحکام، بخش پشتی Zen AiO Pro دارای پرداخت برس خورده سطحی است و ساخت آن مستلزم 17 مرحله است تا اطمینان یابیم این الگوی زیبا در راه کمال حکاکی شده است. اشتیاق واقعی، تعهد واقعی.

  زیبایی در جزییات

  محل تلاقی دو سطح، جایی است که قسمت هیجان‌انگیز طراحی اتفاق می‌افتد. Zen AiO Pro دارای لبه‌هایی است که با برش الماس ساخته شده‌اند و برای افزودن درخشندگی و ظرافت، سطح آن را جلا داده‌ایم. این قسمت‌های برجسته، بهترین هماهنگی را برای قرارگیری در بخش جلوی بدنه دارند ضمن اینکه امضای ما در طراحی شامل دایره‌های متحدالمرکز نیز به آن افزوده شده است و الگویی دوار از دایره‌های متمرکز با الهام از مفهوم ذن را نشان می‌دهند. این نمایی از اشتیاق ما در توجه به کوچکترین جزییات است.

  ظریف و مجلل با قندیل طلا

  Zen AiO Pro دارای سطحی ظریف با انحنایی استادانه است که ما آن را قندیل طلا می‌نامیم. این رنگ حاصل یک فرآیند آندایز است که با وجود چالش فنی فراوانی که دارد، برای مفهوم ظرافتی که به Zen AiO Pro می‌افزاید، ارزشمند است. این نمای مجلل، همراه بافت‌های برس‌خورده با نمای فلزی تکمیل می‌شود و نشان‌دهنده سلیقه‌ای فوق‌العاده در هر محیط است.