ASUS recommends Windows 10 Pro.

  Zen AiO ZN270IE

  بازگشت به ابتدا
  ASUS Splendid
  ASUS Tru2Life Video
  ASUS SonicMaster
  ASUS Touchpad
  ASUS GIFTBOX
  غنی از شگفتی‌
  ما در تمام محصولات خود یک هدف ساده داریم: زندگی دیجیتال شما را غنی کنیم. نرم‌افزار اختصاصی ما، باعث بهبود صدا، تصویر و لمس می‌شود تا یک تجربه شگفت‌انگیز برای شما ایجاد کند، از آن لذت ببرید!
  ایسوس دارای طیف وسیعی از برنامه‌های اختصاصی است که برای افزایش کارایی لپ‌تاپ ایسوس شما تولید شده‌اند. این شامل ابزارها و برنامه‌هایی برای پردازش‌های روزمره، برنامه‌هایی برای بهبود تجربه‌های سرگرمی و افزایش کارایی است. تمام این برنامه‌ها برای ارائه تجربه‌ای سرگرم‌کننده و کارآمد با لپ‌تاپ شما طراحی شده‌اند. پس چک‌کردن برنامه ASUS Giftbox را فراموش نکنید تا موضوعات جذابی که برنامه ایسوس برای شما تدارک دیده است را پیدا کنید!
  ASUS Splendid
  بهینه‌سازی فوق‌العاده رنگ‌ها
  بهترین تصاویر، همیشه.
  ما به اینکه نمایشگرها تمام تصاویر را در دقیق‌ترین حالت ممکن نمایش دهند اهمیت زیادی می‌دهیم.
  ایسوس Splendid چیست؟
  این یک واقعیت اجتناب‌ناپذیر است که دو پنل LCD‌ مشابه، دارای رنگ‌های یکسان نیستند. این به عوامل متعددی در طول ساخت وابسته است که قابل‌حذف نیستند، به‌عنوان‌مثال ترکیب شیمیایی کریستال‌های مایع، تنوع نور پس‌زمینه و قدرت تحمل در فرآیند تولید طبیعی است. بااین‌حال این تفاوت‌ها را می‌توان با کنترل کیفیت دقیق و تنظیم پارامترهای نمایشگر به حداقل رساند. این دقیقا همان نکته‌ای است که ASUS Splendid انجام می‌دهد: به‌آسانی تضمین می‌کند که تمام پنل‌های صفحه‌نمایش ما رنگ‌های یکسان و دقیق نمایش می‌دهند. در سطح فنی، این ویژگی ترکیبی از اصلاحات را در کارخانه انجام می‌دهد شود (به‌طور مشخص، تصحیح گاما و تصحیح درجه حرارت رنگ) و همچنین تنظیم نرم‌افزاری تا نمایشی از رنگ‌های دقیق و سازگار را ایجاد کند، اهمیتی ندارد از کدام یک از محصولات ایسوس استفاده می‌کنید.
  ASUS Splendid چهار سطح تنظیمات دارد که با یک کلیک اجرا می‌شوند: حالت Normal، حالت Eye Care، حالت Vivid و حالت Manual. حالت Normal تنظیمات بهینه‌شده کارخانه را نمایش می‌دهد، حالت Eye Care سطح تابش نور آبی را کاهش می‌دهد تا مشاهده راحتی داشته باشید و حالت Vivid تنظیمات نمایشگر را بطور هوشمندانه تنظیم می‌کند تا کیفیتی درخشان و با طراوت از تصاویر ببینید بدون اینکه رنگ‌های مصنوعی به نظر برسند. حالت Manual امکان کنترل دمای رنگ‌ها را فراهم می‌کند و می‌توانید نمایش را بر اساس نیازها و اولویت‌های خود تنظیم کنید. پنل‌های ASUS Splendid بطور پیش‌فرض برای نمایش دقیق‌ترین رنگ ممکن و بهترین تجربه نمایش، تنظیم شده است. ما متوجه هستیم که ممکن است گاهی بخواهید این تنظیمات را تغییر دهید به‌عنوان‌مثال زمانی که می‌خواهید یک تغییر بزرگ به عکس‌ها و تصاویر خود اضافه کنید. به همین دلیل سه حالت قابل انتخاب دیگر Eye Care، Vivid و Manual را در کنار حالت استاندارد قرار دادیم.
  حالت Normal
  ترکیبی از دمای رنگ و گامای ثابت در میان تمام پنل‌های ایسوس Splendid به این معنی است که در حالت Normal رنگ‌ها دقیق و پیوسته نماش داده می‌شوند و نزدیک‌ترین دقت را به منبع اصلی دارند. حالت Normal حالت پیش‌فرض ایسوس Splendid است اما می‌توان به‌آسانی آن را به سه حالت دیگر تغییر داد.
  تصحیح گاما
  با تصحیح گاما
  بدون تصحیح گاما
  اگر بدانید چشمان انسان به‌گونه‌ای متفاوت از پنل‌های LCD کار می‌کنند، دیگر تعجب نخواهید کرد. یک پنل LCD سطوح روشنایی را در یک الگوی پیشرفت خطی با گام‌های دیجیتال ثابت نمایش می‌دهد اما حساسیت چشم به تغییرات روشنایی، غیرخطی است به همین دلیل حساسیت بیشتری به سایه‌های تاریک در مقایسه با انواع روشن‌تر دارد. اگر واکنش چشم انسان به طیف‌های روشنایی از سیاه تا سفید را روی نمودار رسم کنیم، به منحنی ایجاد شده gamma curve یا منحنی گاما می‌گویند. برای اینکه یک صفحه نمایش LCD از این منحنی پیروی کند تا سایه‌ها را با سطح درستی نسبت به روشنایی قابل‌درک توسط چشم نمایش دهد، ورودی آن باید مورد تصحیح گاما قرار گیرد. بدون تصحیح گاما، یک نمایشگر تنها به نمایش تعداد اندکی از سایه‌ها محدود می‌شود و طیف‌هایی که میان این سایه‌ها قرار دارند از بین می‌روند.
  برای اصلاح گاما، مهندسان ما، روشنایی هر یک از طیف‌های خاکستری قابل‌نمایش توسط پنل را از سیاه کامل تا سفید خالص تنظیم کرده‌اند تا خروجی آن منطبق بر منحنی گاما باشد. این فرآیند اصلاح گاما، نوسان‌های جزیی داخلی که در تمام پنل‌های LCD نهفته هستند را نیز جبران می‌کند. ما این اصلاحات را برای هر یک از نمایشگر ASUS Splendid انجام می‌دهیم و تمام پنل‌ها دارای یک استاندارد مشخص در منحنی گاما هستند. این یک منحنی با مقادیر ریاضی 2.2 متناسب با مقدار استاندارد گاما در سیستم‌عامل ویندوز است.
  &
  دمای رنگ
  10000K
  8000K
  6000K
  4000K
  2000K
  تصحیح گاما به مشکل واکنش به روشنایی غیرخطی توسط چشم مربوط می‌شود اما هیچ ارتباطی به‌دقت و صحت رنگ ندارد. برای اصلاح این موضوع، تصحیح دمای رنگ‌ مورد نیاز است. اگر تاکنون به چندین پنل LCD که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند توجه کرده باشید احتمالا دیده‌اید که هنگام نمایش رنگ خالص سفید اختلافاتی میان آن‌ها وجود دارد. ما این مشکل را با تنظیم رنگ توسط یک صفحه خالص سفید حل کرده‌ایم و آن را به‌عنوان یک استاندارد در میان تمام نمایشگرهای ایسوس Splendid قرار داده‌ایم: این مقدار، دمای رنگ نامیده می‌شود.
  دمای رنگ بالا باعث می‌شود صفحه خالص سفید مقداری به آبی متمایل شود (سرد) درحالی‌که مقادیر پایین‌تر به سمت قرمز و تن‌های گرم تمایل دارند. دمای رنگ توسط واحد کلوین Kelvin (K) سنجیده می‌شود که واحد اندازه‌گیری واقعی حرارت است. دمای رنگ در روشنایی روز به‌عنوان معیار در نظر گرفته می‌شود و تمام پنل‌های ASUS Splendid دقیقا بر اساس این دمای رنگ تصحیح می‌شود.
  =
  ایسوس Splendid – حالت Normal
  با تصحیح گاما و اصلاح دمای رنگ. تصویری که در پنل ASUS مشاهده می‌کنید نزدیک‌ترین تصویر به آن چیزی است که توسط چشمان واقعی ما دیده می‌‌شود.
  حالت Eye Care
  حالت Eye Care یک حالت ویژه است که برای آسایش چشمان شما هنگام مشاهده طولانی تصویر طراحی شده است.
  کاهش نور آبی
  قرارگیری در معرض بیش از اندازه نور آبی که توسط منابع مصنوعی نور شامل پنل‌های LCD‌ تابیده می‌شود بر سلامتی چشم موثر است. حالت ASUS Eye Care میزان کاهش نور آبی را تا 30% (بسته به مشخصات پنل LCD) کاهش می‌دهد تا چشمان شما همیشه با استفاده از حالت Eye Care مورد حفاظت قرار گیرد.
  آبی کمتر، درخشندگی بیشتر
  با Eye Care
  بدون Eye Care
  حالت Eye Care کاملا متفاوت از سایر سیستم‌های کاهنده نور آبی است. غیر از استفاده از یک فیلتر ساده زرد که روی تمام تصویر اعمال می‌شود، حالت Eye Care نور آبی را در هر یک پیکسل‌ها نیز کاهش می‌دهد که این مشابه همان روشی است که ما در حالت Vivid بکار گرفته‌ایم. رنگ هر یک از پیکسل‌ها تحلیل می‌شود تا حضور نور آبی مشخص شود و در صورت وجود، کاهش پیدا کند.
  اگر در پیکسل‌ها نور آبی وجود نداشته باشد آن پیکسل بدون تغییر باقی می‌ماند. این رویکرد هوشمندانه به این معنی است که تنها نور آبی در صورت نیاز کم خواهد شد و درخشان‌ترین رنگ‌ها در تصویر خروجی باقی می‌ماند و نمای بسیار طبیعی‌تری دارد.
  مهربان با چشمان شما، پرحرارت در قلب شما
  با حالت Eye Care ما تصاویر دلگرم‌کننده‌ای به شما نمایش می‌دهیم که در آن نور آبی کاسته شده است تا با چشمان شما مهربان باشند. نور آبی کمتر، اما همچنان زیبا.
  حالت Vivid
  در حالت Vivid ما به‌دقت تنظیمات را محاسبه می‌کنیم تا با تعیین غلظت رنگ تصاویر آن‌ها را با طراوت و زنده نمایش دهیم.
  رنگ اصلی
  رنگ تنظیم‌شده
  خلق کمال، پیکسل به پیکسل
  برخلاف برخی سازنده‌ها که تنها غلظت رنگ را مانند یک روکش روی تصویر اعمال می‌کنند، ما بهترین غلظت رنگ را برای هر یک از پیکسل‌ها محاسبه می‌کنیم. مقدار دقیق برای هر پیکسل منطبق بر مشخصات مستقل پنل محاسبه می‌شود و با نتایج حاصل از مطالعات روان‌شناختی ما برای تعیین واکنش ذهنی به شدت رنگ همراه می‌شود. خروجی این فرآیند، سطحی از رنگ‌ها است که ماهیت مصنوعی ندارد اما رنگ‌های آن تقویت شده‌اند تا نمای تصویر حیرت‌انگیز باشد.
  حالت Manual
  همچنین ما تلاش زیادی برای نمایش بهترین تصویر ممکن انجام داده‌ایم و می‌‌دانیم که ممکن است گاهی بخواهید دمای رنگ نمایشگر را نسبت به مقادیر پیش‌فرض تغییر دهید. به‌عنوان‌مثال زمانی که در شرایط نوری متفاوت کار می‌کنید یا می‌خواهید اولویت‌های خود را برای نمایش یک رنگ گرم داشته باشید.
  دمای رنگ را بر اساس سلیقه خود تنظیم کنید
  در حالت Manual می‌توانید به‌آسانی دمای رنگ را از طریق یک اسلایدر بر اساس سلیقه خود در محدوده 50- تا 50+ تنظیم کنید. اگر یک نمایشگر جانبی ASUS Splendid به لپ‌تاپ‌های ایسوس متصل باشد، چه به‌عنوان یک نمایشگر دوم برای لپ‌تاپ یا نمایش صفحه لپ‌تاپ، ASUS Splendid بطور خودکار غیرفعال خواهد شد تا مانع از اختلال شود. این ویژگی زمانی که نمایشگر جانبی به‌عنوان توسعه‌دهنده تصویر استفاده شود فعالیت خواهد کرد.
  ASUS Tru2Life Video
  بهترین پیکسل ویدیو، همیشه!
  بهترین پیکسل ویدیو، همیشه!
  فناوری ویدیویی ASUS Tru2Life ویدیوهای شما را شگفت‌انگیز نمایش می‌دهد. با استفاده از نرم‌افزار هوشمند که تمام پیکسل‌های هر یک از فریم‌های ویدیو را بهینه‌سازی می‌کند، همواره از بهترین کیفیت تصویر لذت خواهید برد!
  ASUS Tru2Life Video چیست؟
  ASUS Tru2Life Video یک فناوری اختصاصی بهبود تصویر ویدیوها است که مشابه با تلویزیون‌های پیشرفته کار می‌کند. این نرم‌افزار از الگوریتم هوشمند خود برای بهینه‌سازی شفافیت و کنتراست هر یک از فریم‌های ویدیو بهره می‌برد و به همین دلیل ویدیوها تمیزتر، با جزییات بیشتر و واقعی‌تر دیده می‌شوند. هر زمان که رایانه شما یک تصویر ویدیو را به نمایشگر می‌فرستد، ASUS Tru2Life Video هر یک از پیکسل‌ها را در تمام فریم‌ها تحلیل می‌کنند و روشنایی و شفافیت آن را بطور مستقل تنظیم می‌نماید. افزایش شفافیت
  Tru2Life Video بطور هوشمندانه بیش از یک‌میلیون سطح شفافیت را در هر فریم بهینه‌سازی می‌کند که نتیجه آن افزایش جزییات برای یک تصویر واقعی است.
  افزایش کنتراست
  الگوریتم هوشمند ASUS Tru2Life Video نمودار ستونی روشنایی هر یک از پیکسل‌های ویدیو در تمام فریم‌ها را بررسی می‌کند سپس بطور هوشمندانه روشنایی و مقادیر رنگ سیاه را تنظیم می‌نماید. این می‌تواند کنتراست را تا 200% بهبود دهد درحالی‌که قسمت‌های روشن، از همیشه درخشان‌تر باشند!
  نتیجه نهایی؟ ویدیوهای رنگین‌تر، درخشان‌تر و شفاف‌تر با کنتراست شگفت‌انگیز! به‌محض اینکه کار ASUS Tru2Life را در عمل ببینید دیگر بدون آن نمی‌توانید زندگی کنید!
  بهترین پیکسل ویدیو، همیشه!
  فناوری ویدیویی ASUS Tru2Life ویدیوهای شما را شگفت‌انگیز نمایش می‌دهد. با استفاده از نرم‌افزار هوشمند که تمام پیکسل‌های هر یک از فریم‌های ویدیو را بهینه‌سازی می‌کند، همواره از بهترین کیفیت تصویر لذت خواهید برد!
  ASUS SonicMaster
  تکامل صدا
  شگفت‌انگیزترین
  صدا
  ASUS SonicMaster صدایی با قدرت شگفت‌انگیز و کیفیت کریستالی را منتشر می‌کند که زیبایی و غنای آن احساسات شما را بر می‌انگیزد.
  کمال سخت‌افزار.
  در اسپیکرها، مسلما یک‌سایز برای همه مناسب نیست. برای دستیابی به بهترین صدای ممکن ما زمان زیادی صرف کرده‌ایم تا مطمئن باشیم از اسپیکری استفاده می‌کنیم که بهترین هماهنگی را با مشخصات فیزیکی دارد و آن را از میان تعداد گسترده‌ای از شکل‌ها، سایزها و مشخصات انتخاب کرده‌ایم.
  تیم ASUS Golden Ear زمانی که بهترین اسپیکر را انتخاب کردند همکاری نزدیکی با تیم طراحی داشتند تا مطمئن باشند اسپیکرها برای دستیابی به بیشترین کیفیت و صحت صدا در جای مناسبی قرار دارند. این تصمیم بر پایه عوامل بسیاری مانند ابعاد محفظه‌های طنین و جهت انتشار صدا گرفته شده است.
  بهترین تنظیمات نرم‌افزار
  تیم ASUS Golden Ear از گروهی از متخصصان حرفه‌ای صدا تشکیل شده است که مسئولیت کلیه فعالیت‌های صوتی در محصولات را برعهده دارند. این تیم در همکاری با برترین شرکت‌های دنیا در زمینه صدا، سخت‌افزار و نرم‌افزار هر یک از محصولات را به‌دقت تنظیم می‌کنند تا صدایی تاثیرگذار و به‌یادماندنی را تجربه کنید.
  اگر از کاربران حرفه‌ای هستید، می‌توانید کنترل کامل تنظیمات گرافیکی در ICEPower® را برعهده داشته باشید و فرکانس‌های صوتی را متناسب با اولویت‌های خود تعیین کنید. (در برخی مدل‌ها موجود است) منبع صدا هرچه باشد دستگاه شما از ASUS SonicMaster قدرت می‌گیرد. پنج حالت از پیش تنظیم‌شده صدا شامل موسیقی، فیلم، بازی، ضبط صدا و سخنرانی بهترین تنظیمات را برای هر حالت ارائه می‌دهند.
  ASUS Audio Wizard

  حالت موسیقی
  این حالتی است که تجربه‌ای طبیعی از صدا را با کمترین تغییر منتشر می‌کند و می‌توانید همان‌چه سازنده آهنگ قصد ساختش را داشته است بشنوید.

  حالت فیلم
  برای یک تجربه اثرگذار در فیلم‌ها، این حالت میزان صدای باش و فرکانس‌های بالا را تقویت می‌کند تا تمام آن جلوه‌های قدرتمند صوتی را بشنوید مانند اینکه در سینما هستید.

  حالت بازی
  این برای زمانی است که می‌خواهید تمام جزییات صدا در بازی را بشنوید: صدای موتور در مسابقات رقابتی یا صدای انفجار در منطقه نبرد. با افزودن جزییات به حالت Gaming می‌توانید از این دنیا فراتر از انتظار خود لذت ببرید.

  حالت ضبط/سخنرانی
  کیفیت پایین فشرده سازی در صدا با نویزها و باس ضعیف فرکانس‌های بالا آزاردهنده است. حالت Recording تضمین می‌کند هر آنچه ضبط می‌کنید شفاف و متعادل است.

  حالت Manual
  اگر از کاربران حرفه‌ای هستید، می‌توانید کنترل کامل تنظیمات گرافیکی در ICEPower® را برعهده داشته باشید و فرکانس‌های صوتی را متناسب با اولویت‌های خود تعیین کنید. (در برخی مدل‌ها موجود است)
  ASUS Touchpad
  تکامل تاچ‌پد
  در سرانگشتان شما
  ASUS Touchpad کنترل بصری بر فرمان‌های اشاره‌ای ویندوز را ایجاد می‌کند و همه چیز را در نوک سرانگشتان شما قرار می‌دهد. زمان آن رسیده است که با ماوس خداحافظی کنید.
  دستخط در ASUS Touchpad
  توسط ASUS Touchpad Handwriting حتی می‌توانید تجربه‌ای چشم‌نوازتر از ورود فرمان‌ها داشته باشید. این نرم‌افزار خلاقانه توانایی تشخیص دستخط را در اختیار لپ‌تاپ شما قرار می‌دهد حتی اگر به پنل لمسی یا تبلت دسترسی نداشته باشید، این ویژگی زمانی مفید است که ترجیح می‌دهید به‌جای تایپ روی کیبورد مطالب را بنویسید. ASUS Touchpad Handwriting نه‌تنها کلمات بلکه چندین زبان را می‌داند--
  همچنین چندین نشانه و عدد را تشخیص می‌دهد. این برنامه دستخط شما حتی کلمات بدخط را تشخیص می‌دهد و از سبک نوشتار شما را برای کار استفاده می‌کند. این قابلیت اینجا متوقف نمی‌شود و می‌تواند اشتباهات املایی را شناسایی و ادامه متن را پیش‌بینی کند.
  قابلیت ASUS Handwriting تنها در برخی ابزارها موجود است.
  شناسایی زبان، شامل کلمات، اعداد و نشانه‌ها
  شناسایی هوشمندانه دستخط، شامل خطوط شکسته
  کنترل دقیق و بصری لمس
  تمام لپ‌تاپ‌های ایسوس دارای تاچ‌پد‌هایی با عملکرد بالا هستند و عملکردی متناسب با ملزومات سختگیرانه مایکروسافت Precision Touchpad (PTP) دارند. این تاچ‌پدها برای یک تجربه چشم‌نواز از ورود فرمان‌ها طراحی شده‌اند که به شما اجازه می‌دهد از فرمان‌های اشاره‌ای در ویندوز برای کنترل و هدایت برنامه‌ها استفاده کنید. آن‌ها از فرمان‌هایی با 4 انگشت در ویندوز 10 پشتیبانی می‌کنند و می‌توانید به‌آسانی میان برنامه‌ها جابجا شوید، Cortana یا Action Center را به‌آسانی با لمس یا چرخش روی تاچ‌پد باز کنید. علاوه بر این فناوری حذف اثر مچ، اطمینان می‌دهد کنترل تنها توسط انگشتان و نه لمس دست شما انجام شود. زمان خداحافظی با ماوس است!
  کلیک
  کلیک چپ
  کشیدن
  برای انتخاب یک ناحیه
  بزرگ‌نمایی کوچک‌نمایی
  نزدیک‌شدن دو انگشت
  ضربه
  کلیک راست
  پیمایش
  برای پیمایش به بالا و پایین
  ضربه سه انگشت
  برای جابجایی برنامه‌ها
  لمس سه انگشت
  برای اجرای کورتانا
  حرکت 3 انگشت به بالا
  برای اجرای مدیریت وظایف
  حرکت 3 انگشت به پایین
  برای نمایش دسکتاپ
  حرکت 4 انگشت (چپ/راست)
  تغییر دسکتاپ
  ضربه چهار انگشت
  نمایش نوار هشدارهای Action Center
  ASUS GIFTBOX
  یک نرم‌افزار عالی فقط برای شما!
  ASUS GIFTBOX طیف گسترده‌ای از برنامه‌های پرکاربرد و پیشنهاد‌های اختصاصی را برای افزایش کارایی لپ‌تاپ ایسوس شما ارائه می‌دهد. این موارد شامل ابزارها و برنامه‌های مفید برای پردازش‌های روزمره شما، برنامه‌هایی برای بهبود سرگرمی‌ها و نرم‌افزارهایی برای افزایش کارایی است.
  ASUS GIFTBOX چیست؟
  ASUS GIFTBOX پرتالی برای دسترسی شما به صدها برنامه کاربردی و جدید است که شامل برنامه‌های Windows Store، نرم‌افزارهای کلاسیک دسکتاپ و وب می‌شود. ASUS GIFTBOX لحظه‌ای که شما لپ‌تاپ جدید ایسوس خود را باز می‌کنید ظاهر می‌شود و به شما برای حضور در خانواده ایسوس خوش‌آمد می‌گوید. این ویژگی، قدرت تغییرات سفارشی در لپ‌تاپ شما با برنامه‌هایی که می‌شناسید و آن‌ها را دوست دارید را فراهم می‌کند تا لپ‌تاپ شما منعکس‌کننده آنچه دوست دارید و آن‌که هستید باشد.
  به‌محض خروج از جعبه
  ASUS GIFTBOX به شما اجازه می‌دهد به‌محض خروج لپ‌تاپ از جعبه از برنامه‌های مورد علاقه خود استفاده کنید. لحظه‌ای که لپ‌تاپ ایسوس خود را روشن می‌کنید، ASUS GIFTBOX ظاهر می‌شود و منتظر دانلود هر یک از صدها برنامه موجود می‌ماند. با راه‌اندازی آسان و سریع هیچ زمانی هدر نمی‌رود.
  یک پیشنهاد اختصاصی فقط برای شما
  اکنون شما عضوی از خانواده ایسوس هستید، از تخفیف در برنامه‌های حرفه‌ای و پیشنهادهای اختصاصی ایسوس لذت ببرید. مطمئن شوید که همیشه جدیدترین پیشنهادهای را چک کنید. ASUS GIFTBOX تخفیف‌ها و پیشنهاد‌های روی برنامه‌های حرفه‌ای را برای کاربران ایسوس ارائه می‌دهد. به‌عنوان بخشی از چند انتخاب می‌توانید از قیمت پایین صدها برنامه پرطرفدار لذت ببرید. مطمئن شوید که همیشه پیشنهاد‌ها را چک کنید. ما بطور مداوم پیشنهاد‌های اختصاصی ارائه می‌کنیم و می‌توانید در خرید برنامه‌های مورد علاقه خود صرفه‌جویی کنید.
  تمام برنامه‌هایی که نیاز دارید
  ASUS GIFTBOX صدها برنامه کلاسیک دسکتاپ، برنامه‌های تحت وب و برنامه‌هایی از Windows Store را برای انتخاب پیشنهاد می‌دهد. ما تنها بهترین و پرطرفدارترین برنامه‌هایی که میدانیم دوست دارید را معرفی می‌کنیم. طیف گسترده برنامه‌های ما اطمینان می‌دهد دقیقا آنچه جستجو می‌کنید را پیدا خواهید کرد. اگر بازی‌های رایج یا برنامه‌های کاربردی را ترجیح می‌دهید، ASUS GIFTBOX هوای شما را دارد. در گروه‌ها جستجو کنید یا برنامه‌های پرطرفدار و بالاترین امتیازات را برای دانلود امروز ببینید.