AiMesh AC1900 WiFi System ‏(RT-AC67U 2 Pack)‏

  AiMesh AC1900 WiFi System (RT-AC67U 2 Pack)

  AC1900 یک سیستم وای فای برای تمام فضای خانه های بزرگ و چندطبقه با پشتیبانی از تنظیمات منعطف SSID، اتصالات روتر و مجهز به فناوری امنیتی AiProtection از Trend Micro و Adaptive QoS

  • از بین بردن نقاط کور وای فای — سیستم Wi-Fi دوگانهAC1900 mesh خدمات وای فای را به هر نقطه ای از خانه شما به طوری قوی ارائه می دهد.
  • نامگذاری منعطف شبکه — یک SSID برای کل شبکه یا SSID های مجزا برای هر باند فرکانسی ایجاد کنید.
  • ویژگی مهم — ارائه ی قابلیت های کامل روتر با خدماتی نظیر VPN، QoS و غیره.
  • اتصالات سیمی روتر ها — امکان ایجاد یک اتصال اختیاری سیمی برای سرعت بیشتر و ثبات Wi-Fi بین روترها
  • امنیت کامل شبکه برای خانواده – سیستم AiMesh AC1900 از تمام دستگاه های متصل در برابر تهدیدات اینترنتی محافظت می کند و امکان کنترل پیشرفته والدین بر محتوای نامناسب در خانواده را فراهم می کند.
  Product Image

  ستایش مداوم برای برترین شبکه!

  جایزه توصیه برترین برند روتر

  "با استفاده از AiMesh، از مزایای مش، بدون نیاز به جایگزینی روتر موجود بهره مند شوید."

  گسترش محدوده Wi-Fi تا بیرون از محیط با فناوری AiMesh

  AiMesh بسیاری از محدودیت های موجود در سیستم های Wi-Fi خانه ها مانند شبکه های مش را برآورده می کند. اگر چه سیستم های وای فای می توانند راه حل مناسبی برای همه مشکلات باشند، اما اغلب تنها در بسته های ثابتی موجود هستند و با انتخاب محدودی از سرعت Wi-Fi، ویژگی های نرم افزاری و مسیرهای ارتقاء ارائه می شوند. با استفاده از AiMesh، کاربران می توانند با توجه به نیازشان یک سیستم Wi-Fi انعطاف پذیر برای کل فضای خانه ایجاد کنند، این درحالی است که همچنان از تمامی کارکردهای هر یک از روترهای ASUS مانند عملکرد فوق العاده Wi-Fi و ویژگی های پیشرفته شبکه می توان استفاده کرد و لذت برند.

  AiMesh AC1900 WiFi System provides whole home coverage by connecting two routers together to form a mesh WiFi System.

  AiMesh در مقابل Mesh

  AiMesh بسیاری از محدودیت های موجود در سیستم های Wi-Fi خانه ها مانند شبکه های مش را برآورده می کند. اگر چه سیستم های وای فای می توانند راه حل مناسبی برای همه مشکلات باشند، اما اغلب تنها در بسته های ثابتی موجود هستند و با انتخاب محدودی از سرعت Wi-Fi، ویژگی های نرم افزاری و مسیرهای ارتقاء ارائه می شوند. با استفاده از AiMesh، کاربران می توانند با توجه به نیازشان یک سیستم Wi-Fi انعطاف پذیر برای کل فضای خانه ایجاد کنند، این درحالی است که همچنان از تمامی کارکردهای هر یک از روترهای ASUS مانند عملکرد فوق العاده Wi-Fi و ویژگی های پیشرفته شبکه می توان استفاده کرد و لذت برند. AiMesh بسیاری از محدودیت های موجود در سیستم های Wi-Fi خانه ها مانند شبکه های مش را برآورده می کند. اگر چه سیستم های وای فای می توانند راه حل مناسبی برای همه مشکلات باشند، اما اغلب تنها در بسته های ثابتی موجود هستند و با انتخاب محدودی از سرعت Wi-Fi، ویژگی های نرم افزاری و مسیرهای ارتقاء ارائه می شوند. با استفاده از AiMesh، کاربران می توانند با توجه به نیازشان یک سیستم Wi-Fi انعطاف پذیر برای کل فضای خانه ایجاد کنند، این درحالی است که همچنان از تمامی کارکردهای هر یک از روترهای ASUS مانند عملکرد فوق العاده Wi-Fi و ویژگی های پیشرفته شبکه می توان استفاده کرد و لذت برند.

  • AiMesh AC1900 WiFi System provides better solution and performance than rival mesh systems

   سیستم وای فای AiMesh

   سیستم رقابتی Mesh

  • یک شبکه وای فای با یک SSID برای کل شبکه یا SSID های مجزا برای هر باند ایجاد کنید.
   انتخاب SSID
   محدود به SSID مجزا
  • راه اندازی و مدیریت از طریق کامپیوتر یا یک برنامه گوشی موبایل
   مدیریت
   راه اندازی و مدیریت فقط با برنامه ی موبایل
  • با پشتیبانی کامل از ویژگی های روتر، نیازی به تغییر تنظیمات مورد نظرتان نیست
   ویژگی ها
   فقط از توابع محدودی از روتر پشتیبانی می کند
  • مقرون به صرفه: روتر فعلی ASUS به همراه سیستم AiMesh AC1900 پوشش دهی کاملی را برای تمام خانه ارائه می کند
   هزینه
   سیستم هاب گران قیمت روتر موجود را از کار می اندازد

  وای فای یکپارچه و بدون دشواری

  AiMesh می تواند یک شبکه خانگی واحد را به وجود آورد، بنابراین نیازی به تغییر مداوم بین شبکه ها در حین حرکت در اطراف خانه نیست. AiMesh بر روی قدرت سیگنال دستگاه شما تمرکز می کند و در صورت لزوم آن را به صورت یکپارچه به منبع دیگری متصل می کند. شما فقط باید از استفاده از ن لذت ببرید!

  As you walk around in your home, your device can still enjoy semless wifi.

  شبکه شما
  انتخاب شما

  AiMesh می تواند SSID های جداگانه ای برای هر باند فرکانس را ایجاد کند و در عین حال جریان ثابت و بدون قطع شدگی را ارائه دهد. این امر باعث افزایش انعطاف پذیری می شود، به عنوان مثال با ارائه کردن باند 5 گیگاهرتزی به دستگاه های بازی یا تلویزیون هوشمند سرعت نمایش فیلم و اجرای بازی افزایش خواهد یافت.

  AiMesh AC1900 WiFi System allows you to choose single SSID for entire home or separate SSIDs for each frquency band.

  امکان اتصال روترهای سیمی برای ارتباط سریعتر و قوی تر وای فای

  AiMesh از اترنت پشتيباني مي کند و کاربران را قادر مي سازد تا جک هاي اترنت روي ديوار را در خانه خود فعال کنند و اتصال سيمي بين روترهاي شبکه ايجاد کنند. این قابلیت ارتباطی سریع و قابل اعتماد را بین روتر ها برای Wi-Fi ثبات تر فراهم می کند و داشتن دو نوار 5 گیگاهرتز و 2.4 گیگاهرتزی سازگاری با تمام دستگاه شما را تضمین می کند

  AiMesh AC1900 WiFi System supports ethernet backhaul, 4 LAN ports on each router allow more flexible usage for your wired devices.

  سادگی و قدرت باورنکردنی

  استفاده از AiMesh فوق العاده آسان است، اما این بدان معنا نیست که قدرتمند نباشد. با استفاده از AiMesh، تمام روترها می توانند از تمام ویژگی های خود و همچنین ویژگی های دیگر روترها استفاده کنند و به کمک کنترل مرکزی همه تنظیمات از طریق برنامه تلفن همراه ASUS Router یا ASUSWRT امکان پذیر خواهد بود. بنابراین ویژگی های عالی مانند AiProtection، QoS و کنترل والدین در سراسر شبکه کاربردی است و هیچ کس نمی تواند از آنها عبور کند. فقط به یاد داشته باشید همیشه روتر بالاترین مشخصات خود را به سرویس اینترنتی متصل کنید.

  Features are supported within the system from every router.

  AiProtection Pro
  درجه امنیت برای خانواده

  همه اعضای خانواده شما، جوان یا پیر، در معرض خطرات اینترنتی وآنلاین هستند. تهدیدات اینترنتی پنهان می تواند به سرقت اطلاعات خصوصی شما کمک کند یا ممکن است به طور تصادفی محتوای نامناسبی را در اختیار کودکان قرار دهد. سیستم وای فای AiMesh AC1900 شامل کنترل پیشرفته والدین است که به شما اطمینان می دهد. با AiProtection Pro - امنیت تجاری را برای شبکه خانگی و کنترل کامل و آسان آنلاین را برای هر عضو خانواده و از هر دستگاه، از طریق تلفن همراه برنامه تجربه کنید.

  AiProtection Pro protects all connected devices within your network. While Advanced Parental Controls helps you to protect your family even more.

  امنیت کامل دستگاه
  حفاظت کامل و رایگان توسط آنتی ویروس

  سیستم AiMesh AC1900 شامل حفاظت اضافه و منحصر به فرد برای دستگاه های شما اعم از رایانه های شخصی، گوشی های هوشمند و تبلت ها حتی زمانی که به شبکه خانگی متصل نیستید خواهد بود. با سیستمAiMesh AC1900 ، می توانید اطمینان حاصل کنید که دستگاه های شما همیشه دارای حفاظت کامل هستید. هر روتر AiMesh AC1900 دارای یک سال گارانتی رایگان Trend Micro™‎ Mobile Security برای دو گوشی هوشمند و Trend Micro Antivirus+‎ Security برای دو کامپیوترویندوز است!

  کلید های فعال سازی برای PC کلید فعال سازی برای دستگاه تلفن همراه
  Anti-virus for your device to fully protect even when you go out.

  Adaptive QoS- اولویت بندی بازی شما

  پهنای باند بازی خود را با Adaptive QoS (کیفیت سرویس) افزایش دهید. این سرویس به شما اجازه می دهد تا به آسانی بسته های بازی و فعالیت ها را اولویت بندی کنید. حتی می توانید پهنای باند اختصاص داده شده را در حالی که در حالت انفرادی در حال بازی هستید استفاده کنید. از AiMesh AC1900 WiFi System برای کاهش تاخیر بازی در هر نقطه از خانه از قابلیت Adaptive QoS استفاده کرده است. این قابلیت از کنسول هایی چون PlayStation®3، PlayStation®4، PS4™ Pro، PlayStation®Vita، Wii U، 3DS و Xbox One پشتیبانی می کند.

  Prioritize what is the most important task for you an prioritize the packets with adaptive QoS