ASUS recommends Windows 10 Pro.

  BT1AD

  BT1AD

  رایانه امن و مطئمن در اندازه فوق کوچک برای کاربردهای تجاری

  • نسل چهارم پردازنده‌های Core اینتل
  • طراحی در اندازه فوق کوچک با اسپیکرهای داخلی جهت بهینه‌سازی فضای کار
  • طراحی کاربردی بدون نیاز به ابزار برای نگهداری و ارتقا
  • درگاه USB 3.0 و کارت‌خوان با 8 قابلیت در جلو بدنه جهت استفاده آسان
  • کاربرد راحت با پورت‌های متنوع شامل HDMI، DVI-I، DVI-V
  • اشتراک‌گذاری ساده با ASUS webstorage
   Product Image
   Download

   Sراه‌حل عالی مدیریت

   Intel
   کارایی هوشمند

   سری دسکتاپ‌های حرفه‌ای ایسوس با بهره‌مندی از پردازنده‌های نسل چهارم اینتل، امکان اجرای همزمان وظایف مختلف، پردازش قدرتمند گرافیکی و پشتیبانی از حافظه تا 16 گیگابایت را دارند و تراکم کار را به بهترین شکل رسیدگی می کنند.

   UEFI BIOS
   بایوس UEFI

   بایوس UEFIامکان استفاده از ماوس برای کنترل تنظیمات را فراهم می‌کند و انعطاف‌پذیری و سادگی بیشتری دارد. ضمن اینکه ابزارهای مدیریت سیستم مانند رمز هارددیسک و کنترل پورت‌های سیستم را ترکیب می‌کند و می‌توان دسترسی به هر یک از درگاه‌های USB را فعال یا غیرفعال نمود. از طریق رابط کاربری گرافیکی، بهینه سازی توان سیستم به آسانی انجام می‌شود و از ابزارهای سیستم بطور کامل پشتیبانی می‌کند.

   توسعه و ارتقا آسان

   Front USB 3.0
   درگاه USB 3.0

   در USB 3.0 سرعت انتقال اطلاعات 10 برابر بیشتر از USB 2.0 است در حالی که از ابزارهای قدیمی نیز پشتیبانی می‌کند. قابلیت پشتیبانی از USB 3.0 در قسمت جلو BT1AD امکان انتقال اطلاعات با سرعت فوق العاده را به سادگی فراهم می‌کند.

   Front USB 3.0 Ports
   تنوع کامل پورت‌ها برای پشتیبانی از تمام ابزارهای تجاری

   طراحی ماژولار انعطاف‌پذیری بیشتری برای توسعه بخش‌های هارد، رم و ابزارهای USB‌ دارد و پورت‌های COM و Parallel نیز روی مادربورد تعبیه شده است. با طراحی ویژه کیس امکان ارتقا قطعات و سرویس منظم دستگاه وجود دارد.

   Front USB 3.0 Ports
   دسترسی آسان به کیس برای ارتقا و سرویس آسان

   طراحی ساده و امروزی این دستگاه یک تجربه کاری راحت را به همراه دارد و سیستم خنک‌کننده این مدل با شیوه انتقال حرارت از قسمت جلو به پشت طراحی شده است. مدل BT1AD انعطاف‌پذیری محیطی قابل توجهی دارد و می‌توان آن را به صورت عمودی یا افقی مورد استفاده قرار داد. طراحی پیشرفته این مدل و بازگشایی آن بدون نیاز به ابزار، قابلیت توسعه و کاربردی زیادی برای یک سیستم فوق کوچک به ارمغان می‌آورد.

   ASUS Secure Delete
   بازیابی با یک دکمه F9

   کلید F9 به شما امکان می‌دهد از بازیابی درایو برای بازسازی سیستم به وضعیت اولیه دستگاه استفاده کنید اما پیش از آن می‌توانید فایل‌های خود را کپی و یادداشتی از تنظیمات دستگاه تهیه کنید.

   لطفا برای جزییات بیشتر به دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید.

   ASUS WebStorage
   افزایش ظرفیت تا 32 گیگابایت از طریق ASUS WebStorage

   با 32 گیگابایت فضای رایگان به مدت 3 سال می‌توانید موزیک‌ها، تصاویر و فیلم‌های خود را به صورت وایرلس در میان تمام ابزارهای خود به اشتراک بگذارید. به کمک جستجوی کلیدی فایل‌های مربوط به یکدیگر را در کمترین زمان پیدا کنید. گزارش جلسات مهم خود را به همراه تصویر ثبت و آپلود کنید و روی سایر ابزارها به آن دسترسی داشته باشید.

   امنیت مطمئن و پایدار

   Rock Solid Security
   به سادگی یک پورد انتخاب کنید و جلوی دسترسی غیرمجاز را بگیرید

   ابزار مدیریت نرم‌افزاری امنیت AI از داده‌های شما در برابر دسترسی غیرمجاز و ویروس‌ها محافظت می‌کند.این برنامه دسترسی کاربران به اطلاعات محرمانه را محدود می‌کند به عنوان مثال می‌‌توان ابزارهای جانبی را توسط درگاه USB فعال یا غیرفعال کرد یا خواندن و نوشتن فایل‌ها از طریق درایو نوری را مسدود کرد ضمن اینکه احتمال آلودگی به ویروس‌ها نیز کاهش پیدا می‌کند. بایوس UEFI رمز حفاظت هارد دیسک و فعال‌سازی پورت‌ها را ترکیب می‌کند و کاربران می‌‌توانند دسترسی به هر یک از پورت‌های USB را برای جلوگیری از انتقال غیرمجاز اطلاعات مسدود کنند.

   Trusted Platform Module (TPM) data security
   امنیت اطلاعات با فناوری TPM

   فناوری TPM که از طریق یک تراشه میکروکنترلر امنیتی اجرا می‌شود می‌تواند از ساختار داده‌ها در برابر تهدیدات جدی محافظت کند تا امنیت اطلاعات حساس مانند رمز‌های عبور، گواهی‌های دیجیتالی و کلیدهای امنیتی در مقابل تهدیداتی مثل سرقت، دسترسی غیرمجاز و سایر روش‌های نفود حفظ شود.

   *excludes Russia and China markets

   Chassis Intrusion Alert
   هشدار نفوذ به درون بدنه

   جهت امنیت بیشتر اطلاعات و اجزای درونی دستگاه، زمانی که کیس باز شود یک هشدار ویژه امنیتی منتشر خواهد شد.

   *فقط در مدل‌های انتخابی موجود است

   ASUS Secure Delete
   حذف ایمن ایسوس

   توسط یک رابط کاربری آسان می‌توانید اطلاعات محرمانه را برای همیشه از سطل زباله پاک کنید. کافی است پس از اجرای Secure Delete فایل‌ها را درون آن بکشید و رها کنید.

   UEFI BIOS
   اتصال قفل فیزیکی و قفل محافظ

   جهت تامین امنیت بیشتر، مدل BT1AD به همراه اتصال قفل فیزیکی و قفل محافظ عرضه می‌شود.

   پایداری

   ASUS desktops –Leading in overall satisfaction with reliability
   دسکتاپ‌های ایسوس، پیشرو در رضایت و اطمینان

   رایانه‌های ایسوس بازتابی از یک سنت قدیمی از بهترین کیفیت، خلاقیت و دوام هستند. بر اساس بررسی مجله PCWorld USA در سال 2012 کاربران از نظر شاخص‌های اطمینان، پایداری و خدمات ایسوس را به عنوان بهترین انتخاب برای رایانه‌های رومیزی تایید کرده‌اند و از نظر ارزش، اتصال، سهولت استفاده و قابليت اطمينان بیشترین رضایت را داشته‌اند. همچنین در این تحقیق مشخص شد کاربران بیش از سایرین نسبت به پیشنهاد رایانه‌های رومیزی ایسوس به دیگران تمایل دارند.
   Source: 1

   ASUS Q-Fan technology
   فناوری Q-Fan ایسوس

   فناوری Q-Fan ایسوس بر میزان فعالیت سیستم و دمان آن نظارت می‌کند و با کنترل سرعت فن پردازنده علاوه بر افزایش کارایی یک محیط کار ساکت ایجاد می‌‌کند.

   استانداردهای برتر جهانی و کنترل سخت‌گیرانه کیفیت

   Stringent Quality تست لرزش

   برای اطمینان از مقاومت هر دو بخش ساختار دستگاه و اجزای درونی آن

   Stringent Quality

   تست نویز
   برای اطمینان از نویز صدا زیر سطح 28dB

   Temperature & Humidity Test

   تست دما و رطوبت
   تمام مدل‌های تجاری برای فعالیت در دمای صفر تا 50 درجه سانتی‌گراد تست می‌شوند و در محیط‌های بسیار مرطوب به مدت 70 ساعت متوالی مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

   Line Voltage and Frequency Test

   تست فرکانس و ولتاژ شبکه برق
   تست فرکانس و ولتاژ برای شرایط خاص مناطق مختلف انجام می‌شود

   Stringent Quality

   تست دما و رطوبت
   تمام مدل‌های تجاری برای فعالیت در دمای صفر تا 50 درجه سانتی‌گراد تست می‌شوند و در محیط‌های بسیار مرطوب به مدت 70 ساعت متوالی مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

   صرفه جویی موثر انرژی

   Efficient Energy Saving
   صرفه‌جویی انرژی با تکنولوژی اختصاصی EPU ایسوس

   واحد پردازش انرژی (EPU) اختصاصی ایسوس اولین کنترلر انرژی برای رایانه‌ها در جهان است که با شناسایی فعالیت واقعی پردازنده، راندمان را افزایش می‌دهد و عملکرد را از طریق روش‌های متنوع برای بهبود پایداری سیستم و افزایش طول عمر آن بهینه‌سازی می‌کند.

   حفظ محیط زیست و کاهش هزینه فعالیت
   Green ASUS

   دسکتاپ‌های تجاری سری BT‌ ایسوس با مصرف بهینه انرژی از محیط زیست محافظت می‌کنند و هزینه فعالیت کسب و کار را کاهش می‌دهند. این ایستگاه‌های پردازشی دوستدار محیط زیست مهم‌ترین گواهینامه‌های محیطی مانند ENERGY STAR و EPEAT® Gold در صنعت را دریافت کرده‌اند.

   *EPEAT ممکن است برای مدل‌ها و کشورهای مختلف، متفاوت باشد. اطلاعات بیشتر در مورد EPEAT: http://www.epeat.net/