ASUS recommends Windows 10 Pro.

  VivoMini UN62V

  VivoMini UN62V

  رایانه ظریف و بی‌صدا با عملکرد پردازنده‌های قدرتمند اینتل Core i7 و فناوری Intel® vPro برای افزایش امنیت و بهره‌وری کسب و کار

  • فوق‌العاده ظریف با حجم 0.6 لیتر و ابعاد 131×131×42 میلی‌متر
  • عملکرد کامل با پردازنده‌های نسل چهارم اینتل Core i7 فناوری Intel® vPro و پشتیبانی از TPM با روش‌های داخلی امنیتی برای افزایش حفاظت
  • خنک و قابل اعتماد با مصرف انرژی اندک و صدای 26.3dB در بار پردازش کامل، 60 درصد ساکت‌تر از استاندارد رایج
  • ارتباطات گسترده، دارای خروجی 4K/UHD و پشتیبانی از چندین نمایشگر همزمان
  • سرعت رعدآسای شبکه وایرلس 802.11ac همراه با یکصد گیگابایت فضای رایگان ASUS WebStorage
  • سازگار با روش نصب VESA برای ایجاد یک محیط کار تمیز و بدون آشفتگی
  Product Image

  کوچک در ابعاد، بزرگ برای کسب و کار

  ASUS VivoMini تمام نیازهای رایانشی کسب و کار شما پاسخ می‌دهد در حالی که تنها اندکی بزرگتر از کیف پول شما است. VivoMini UN62V از پردازنده‌های نسل چهارم اینتل Core i7 قدرت می‌گیرد و ارتباطات کامل همراه با پشتیبانی از کیفیت تصویر 4K/UHD همراه با خروجی‌های متعدد تصویر را ارایه می‌دهد. فناوری Intel® vPro همراه با پشتیبانی از TPM و SBA بهره‌وری فعالیت‌های تجاری و همچنین امنیت شما را افزایش می‌دهند. علاوه بر این VivoMini فوق‌العاده ساکت و کم‌مصرف است و یک ترکیب عالی از سخت‌افزار و نرم‌افزار را برای دفاتر عرضه می‌کند.

  اندازه کوچک

  ASUS VivoMini دارای یک طراحی ظریف و سبک است و با ابعاد 131×131×42 میل‌متر دارای اندازه‌ای است که تنها کمی از کیف پول شما بزرگتر است. این ابعاد کوچک VivoMini فضای با ارزش روی میز را توسعه خواهد داد و طراحی مدرن Zen‌ با دایره‌های متحدالمرکز سطح بدنه، نمای چشمگیری دارد و در هر قسمتی از خانه قابل استفاده است. VivoMini می‌تواند با شیوه نصب VESA در قسمت پشت نمایشگر نصب شود با این شیوه می‌توانید رایانه یکپارچه AiO خود را طراحی کنید و فضایی بدون مزاحمت کابل‌ها داشته باشید.

  عملکرد قدرتمند i7

  سری ASUS VivoPC VC60 به جدیدترین پردازنده‌های نسل چهارم Intel® Core i7 مجهز شده است تا پردازشی روان و سریع فراهم کند. فناوری Intel® Turbo Boost فرکانس 2.1 گیگاهرتز پردازنده را تا 3.3 گیگاهرتز افزایش می‌دهد و می‌توانید از اجرای روان برنامه‌های تجاری یا چندین نرم‌افزار آفیس بطور همزمان استفاده کنید.

  مدیریت کارآمد رایانه
  با فناوری Intel® vPro

  فناوری Intel® vPro برای افزایش کارایی و تقویت امنیت

  فناوری Intel® vPro™ در رایانه‌های ASUS VivoPC UN62V ساختاری برای افزایش بهره‌وری در بخش فناوری سازمان شما ایجاد می‌کنند و کارشناسان این واحد می‌توانند کارایی بیشتری داشته باشند. فناوری‌های امنیتی بکار رفته در این مدل باعث کاهش تهدیدات، حفاظت از هویت و دسترسی افراد و همچنین مراقبت از داده‌های حیاتی می‌شوند. رایانه‌ ASUS VivoPC VC60V با استفاده از پردازنده‌های نسل چهارم Intel® Core از طریق قابلیت‌های پیشرفته مجازی‌سازی و خطایابی خودکار، بهره‌وری کسب و کار را افزایش می‌دهند. با امکان مدیریت از راه‌ دور و صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای امنیت داده‌های شما و سودآوری تجارت شما طراحی شده‌اند.

  تضمین امنیت با فناوری TPM (Trusted platform Module)

  TPM از طریق یک تراشه میکروکنترلر امنیتی امکان حفاظت از ساختار داده‌ها در برابر تهدیدات واقعی را فراهم می‌کند. این ویژگی امنیت اطلاعات حساس مانند کلیدهای عبور، رمز‌ها، گواهینامه‌های دیجیتال را تضمین می‌کند و محافظت از آنها را در مقابل تهدیدات بیرونی، سرقت و سایر شیوه‌های نفوذ برعهده دارد.

  سرعت و امنیت با راه‌حل‌های Intel ® Small Business Advantage (SBA)

  راه‌حل Intel ® Small Business Advantage (SBA) امنیت سازمان را با تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات یا اجرای ویروس‌یابی سیستم‌ها بعد از ساعت اداری تامین می‌کند. همچنین می‌توانید درایوهای USB را مسدود و از حمله‌های ویروسی و جاسوسی جلوگیری کنید.

  ASUS Remote Management Tool – نگهداری و سرویس مداوم در یک گام

  مدیریت کامل سیستم یکی از موضوعات مهم برای شرکت‌ها است. ASUS Remote Management Tool ابزار مدیریتی برای سرویس و نگهداری در یک گام است که موارد زیر را ارائه می‌دهد:

  تنظیمات آسان بایوس

  تنظیمات آسان پردازنده، فن و سیستم

  به‌روزرسانی سریع بایوس

  ارتقا همزمان بایوس از طریق درایو USB یا هارد درایو

  نظارت بر سیستم

  نظارت سریع بر دمای سیستم، توان و وضعیت فن‌ها

  مدیریت توان از دور

  کنترل حالت‌های wake up، shut down، reset و hibernate

  تنظیم مقادیر DMI

  بازیابی اطلاعات DMI و تغییر رشته‌هیا DMI بطور همزمان

  BIOSmart – ابزار بهینه‌سازی سریع و رایگان بایوس

  BIOSmart یک نرم‌افزار با کاربرد اسان است که به فروشندگان سیستم اجازه می‌دهد تا بایوس مخصوص خود را ارائه دهند، امکان تغییر و تنظیم لوگو، تنظیمات بایوس و حتی تغییر در DMI فراهم شده است.

  *BIOSmart نیازمند ارسال بایوس به ایسوس جهت تایید است.

  با برنامه هوشمند اعلام وضعیت همیشه مطلع بمانید

  مشکلات مربوط به امنیت و پایداری سیستم بطور ناگهانی رخ می‌دهند به همین دلیل توجه مداوم به وضعیت سیستم می‌تواند شما را از گرفتاری در موقعیت‌های دشوار نجات دهد. توسط ASUS Push Notice هر زمان که تغییری در وضعیت سیستم رخ دهد، خاموش شود یا حرارت آن افزایش یابد، تیم فناوری شما یک پیام هشدار روی ابزارهای هوشمند خود دریافت می‌کنند. ASUS Push Notice کمک می‌کند روی تمام جزییاتی که در سیستم شما رخ می‌دهد نظارت داشته باشید.

  Three PC status monitor modes:
  • PC Mode Alerts: اطلاع‌رسانی در مورد ریست، خاموش یا حالت خواب سیستم که از پیش تعیین شده باشند.
  • PC Status Alerts: ارسال هشدار به شما در مورد وضعیت ولتاژ، دما و فن‌ها
  • Message: پیام‌رسانی از رایانه به ابزارهای همراه

  *مشخصات تست: UN62V | Windows 8.1 | Intel® Core i7-4600U Processor | DDR3L-1600 8G x 2 | mSATA 128GB SSD

  مصرف انرژی در حالت غیرفعال

  6.95W

  20W

  VivoMini

  متوسط رایج.

  مصرف اندک برق

  ASUS VivoMini به محیط زیست توجه می‌کند و راندمان مصرف انرژی فوق‌العاده‌ای دارد تا با یک طراحی بسیار بهینه تنها 6.95 وات انرژی مصرف کند – تنها به اندازه یک چراغ LED. به این معنی که می‌توانید VivoMini را در تمام طول شب برای دانلود به‌روزرسانی برنامه‌ها یا تهیه نسخه پشتیبان روشن بگذارید بدون اینکه نگران قبض برق باشید.

  ASUS VivoMini به دلیل استفاده از تنظیمات بهینه فن‌های دور پایین بطور قابل توجهی بی‌صدا است و در حالت آماده به کار تنها 18.5dB نویز تولید می‌کند. این همان حجم صدایی است که هنگام ریزش برگ‌ها شنیده می‌شود. همچنین در حالت پردازش کامل نیز نویز آن فراتر نمی‌رود و تنها 26.3dB است که این مقدار نیز از محیط یک کتابخانه ساکت‌تر است و نسبت به استاندارد رایج در صنعت 60 درصد صدای کمتری است. این فن‌ها بهینه دمای عملیاتی را نیز کاهش می‌دهند و عملکردی ساکت و پایدار را در اختیار شما می‌گذارند.

  مقدار نویز

  18.5 dB

  VivoMini
  آماده به کار

  26.3 dB

  VivoMini
  پردازش کامل

  30 dB

  کتابخانه

  60 dB

  گفتگو

  80 dB

  موسیقی

  100 dB

  کنسرت

  آماده به کار پردازش کامل
  ASUS VivoMini 18.5 dB
  38% Lower
  26.3 dB
  60% Lower
  متوسط رایج در صنعت. 30 dB 60 dB

  4K/UHD

  پشتیبانی از نمایش

  جزییات فراوان

  VivoMini از نمایشگرهای 4K/UHD پشتیبانی می‌کند تا تصاویری جذاب و واقعی را نمایش دهد. این گزینه برای راه‌اندازی ترمینال‌های فروش، نشان‌های دیجیتال یا کیوسک‌های اطلاع‌رسانی عالی است.

  بهره‌وری با چندین نمایشگر همراه با پشتیبانی از نمایشگرهای لمسی

  ASUS VivoMini از سه نمایشگر مستقل از طریق HDMI و DisplayPort++ بدون نیاز به کارت گرافیک اضافی پشتیبانی می‌کند. نمایشگرهای جانبی فضای کاری شما برای کاربردهای مختلف را توسعه می‌دهند می‌توانید محیط ویندوز را افزایش دهید، آن را به صورت قرینه استفاده کنید یا یک پنجره را روی چندین نمایشگر ببینید. همچنین VivoMini از نمایشگرهای لمسی نیز پشتیبانی می‌کند تا کنترل کامل بصری را در اختیار داشته باشید و از بازی‌ها بیشتر لذت ببرید.

  *پشتیبانی از چندین نمایشگر تنها از طریق مبدل‌های DisplayPort++ امکان‌پذیر است.

  فضای کامل دسکتاپ را در چندین نمایشگر داشته باشید

  سیگنال‌های خروجی را روی سه نمایشگر مختلف مشاهده کنید

  یک محتوا را در چندین نمایشگر مشاهده کنید.

  گزینه‌های ارتباطی گسترده شامل فناوری شارژ سریع

  ASUS 4 ساعت

  سایرین 8 ساعت

  پشت

  کنار


  ASUS VivoMini دارای چهار درگاه USB 3.0 با امکان دسترسی آسان به پورت‌های کناری برای شارژ موبایل شما با سرعت دو برابر است. همچنین VivoMini همراه با یک کارتخوان 4 در 1، یک خروجی صدا، یک محل قفل فیزیکی همراه با خروجی تصویری HDMI و DisplayPort++ است.

  تغییر و ارتقا آسان سخت‌افزار

  کسب و کارهای گوناگون دارای زیرساخت‌های متنوع فناوری و چالش‌های خاص خود هستند. ASUS VivoMini به شما امکان می‌دهد یک راه حل جامع و مخصوص نیازهای کسب و کار خود اجرا کنید و زمانی که نیاز به ارتقا داشتید این کار را به آسانی انجام دهید.

  یک راه‌حل ساده بی‌سیم

  ارتباط اینترنتی سریع‌تر و پایدارتر

  شبکه بی‌سیم دوباند 802.11ac سیگنال‌های قدرتمندی ایجاد می‌کند و سه برابر سریع‌تر از استانداردهای نسل قبلی بی‌سیم است بنابراین ASUS VivoMini می‌تواند یک ارتباط اینترنتی سریع و پایدار را در اختیار شما قرار دهد که برای دانلود فایل‌ها یا انتشار ویدیوها مناسب است. همچنین VivoMini دارای بلوتوث 4.0 است و با ابزارهای مجهز به Bluetooth سازگاری دارد.

  *سرعت حقیقی ممکن است متفاوت باشد.

  دسترسی به داده‌ها در هر زمان و هر مکان

  شما می‌توانید از VivoMini مانند یک مرکز داده‌های ابری استفاده کنید. این مدل به همراه 100 گیگابایت فضای رایگان ASUS WebStorage به مدت یکسال عرضه می‌شود بنابراین می‌توانید در امنیت به داده‌ها، ویدیوها و فایل‌های موزیک خود در هر کجا که دارای ارتباط اینترنتی هستید دسترسی داشته باشید.

  همگام‌سازی فایل‌های شما میان حساب‌های ابری

  ASUS Cloud GO! یک مدیرذخیره‌سازی در سرویس‌های رایانش ابری برای ASUS WebStorage، Dropbox، Microsoft OneDrive و Google Drive است. تمام کاری که لازم است برای همگام‌سازی فایل‌ها میان تمام حساب‌های ابری خود انجام دهید با یک کلیک اجرا می‌شود و زحمت آپلود در هر یک از این سرویس‌ها را کاهش می‌دهد.

  *2013 شرکت گوگل. تمام حقوق محفوظ است. گوگل و نشان تجاری گوگل به عنوان علائم ثبت شده تجاری توسط شرکت گوگل شناخته می‌شوند.

  **Microsoft OneDrive قبلا به نام SkyDrive شناخته می‌شد.

  آزمون‌های کامل برای بیشترین پایداری، سازگاری گسترده و امنیت بالا

  ASUS VivoMini توسط آزمون‌های دشوار مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم دقیقا مطابق با استانداردهای ما هستند. رایانه VivoMini شما برای مقابله با دشوارترین شرایط حرارتی از دمای سرد و خشک زیر صفر درجه تا محیط‌های گرم و مرطوب بالای 60 درجه سانتی‌گراد طراحی شده است. همچنین آنها به اندازه کافی مستحکم هستند تا در برابر ضربه و آسیب‌های حین حمل مقاومت کنند.

  مصرف توان

  تست پورت

  تست نویز

  تست رطوبت و حرارت

  تست ولتاژ و فرکانس

  تست سقوط

  دسکتاپ‌های ایسوس، بیشترین برند توصیه شده در میان رایانه‌های ویندوزی

  خلاقیت، طراحی و دوام در قلب تمام رایانه‌‌های ایسوس هستند. پیروزی در انتخاب خوانندگان برای دومین سال متوالی از نظر رضایت کامل و موفقیت در شاخه محصولات خانگی برای سومین سال، برتری ایسوس در پاسخ به نیاز مشتریان در مقایسه با سایر سازندگان رایانه‌های ویندوزی را تایید می‌کند. همانطور که در نشریه PCMag.com گفته شده است*: «اگر یک رایانه دسکتاپ ویندوز می‌خواهید، ایسوس بهترین گزینه است»

  *بازنشر تحت مجوز از www.pcmag.com تمام حقوق متعلق به 2014 Ziff Davis, Inc. است.

  همراه با پرطرفدارترین و مورد تقدیرترین مادربردها

  ایسوس در 25 سال گذشته بالغ بر 500 میلیون مادربرد تولید کرده است و ASUS VivoMini مجهز به بهترین مادربردهای موجود است که توسط برترین متخصصان بخش تحقیق و توسعه ما تولید شده است.

  عالی برای برنامه‌های تجاری

  اگر در جستجوی یک رایانه برای بخش فروش، یک نمایشگر اطلاعات، یک کیوسک دیداری یا پلتفرم رایانشی برای یک ایستگاه پردازشی کوچک هستید ASUS VivoMini عملکرد و انعطاف کامل یک رایانه را در اختیار شما قرار می‌دهد. این مدل ممکن است ابعاد کوچکی داشته باشد اما عملکرد گسترده‌ای برای کسب و کار ارائه می‌کند.