ASUS Chromebook C202SA

  ASUSPRO C202

  کروم بوک C202 ایسوس

  طراحی مقاوم و مناسب بری کلاس درس:
  خرابی کمتر، زمان یادگیری بیشتر

  کروم بوک C202 ایسوس یک رایانه آموزشی ایده آل برای همه مدیران IT، دانش آموزان و معلمان مدارس می باشد. کروم بوک C202 ایسوس با بدنه مستحکم خود برای سختی های روزمره و کاربردهای شدید دانش آموزان در داخل و خارج کلاس درس طراحی و ساخته شده است. کروم بوک C202 ایسوس، علی رغم ساختار مستحکم خود، برای تعمیر و نگهداری آسان طراحی شده است تا مدت خرابی آن به حداقل برسد. نتیجه این طراحی ها کروم بوکی است که برای حداکثر کاربری و ایجاد فرصت های یادگیری بیشترِ دانش آموزان ساخته شده است.
  طراحی شده برای سختی های کلاس درس ASUSPRO C202 Roller
  طراحی مقاوم و مناسب برای کلاس درس
  • محافظ لاستیکی مقاوم و مستحکم خسارت ناشی از هر حادثه ای را کاهش می دهد.
  • آزمایش‌های پشرفته مقاومت تضمین کننده طول عمر بالا و قابلیت اطمینان بیشتر آن است.
  • طراحی مناسب دستگیره 2 دستگیره تعبیه شده در کروم بوک موقعیت در درست گرفتن آن را بهبود بخشیده و هرگونه احتمال افتادن و سُر خوردن را کاهش می‌دهد.
  ASUSPRO C202
  گاردهای ایمنی مقاوم و مستحکم از جنس لاستیک

  گاردهای ایمنی مقاوم و مستحکم از جنس لاستیک

  خسارات ناشی از هر حادثه‌ای را کاهش می‌دهند.

  برای اطمینان از ایمن بودن قطعات حیاتی و مهم، همه 4 لبه و گوشه خارجی کروم بوک C202 با استفاده از فناوری پیشرفته و مقاوم قالب‌گیری نانو محافظت شده‌اند.
  گذراندن آزمایشات قابلیت دوام

  گذارندن آزمایش‌های قابلیت دوام

  تضمین کننده طول عمر بالا و قابلیت اطمینان بیشتر آن است

  تست سقوط سختگیرانه‌1 از ارتفاع 1.19 متری تضمین کننده عملکرد بدون وقفه این کروم بوک محکم است. انجام تست‌های نیروی شدید پیچش و قرار گرفتن تحت فشار‌های فیزیکیِ بالا تضمین می کنند که این کروم بوک می‌تواند فشار فیزیکی ناشی از استفاده‌های مکرر و طولانی مدت را تحمل کند. آزمایش‌های شوک‌های مختلف، همچنین تست‌های لرزش متناوب و متعدد، تضمین کننده ساختار مستحکم و پایدار این دستگاه می‌باشد.
  صفحه کلید ضد آب خصوصیت ضروری در کلاس درس صفحه کلید ضد آب خصوصیت ضروری در کلاس درس

  ضد آب بودن صفحه کلید، ویژگی اجتناب ناپذیر کروم بوک C202

  در کلاس های درس اتفاقات غیر منتظره بسیاری ممکن است رخ دهد. یکی از رایج‌ترین اتفاقاتی که می‌افتد معمولا ریحن مایعات بر روی دفتر مشق و صفحه کلید است. دقیقا به همین دلیل است که صفحه کلید کروم بوک C202 ضد آب است2 و می تواند تا 66 سی‌سی از مایعات را دفع کند تا شما بیش از پیش آسوده خاطر باشید.
  طراحی مناسب دستگیره برای دست گرفتن بهتر

  طراحی مناسب دستگیره برای دست گرفتن بهتر

  یک روز معمولی را در مدرسه تصور کنید. هر لحظه ممکن است نوت بوک به صورت کاملا تصادفی و اتفاقی بیفتد. سُر خوردن نوت بوک هنگام جابجایی، دست به دست شدن نوت بوک از یک دانش آموز به دانش آموز دیگر یا حتی برخورد تصادفی به میز از حوادث و اتفاقات واقعی و جاری در مدرسه و کلاس درس هستند. به همین دلیل برای کروم بوک C202 دو دستگیره در محل‌های استراتژیک و کلیدی قرار داده شده است تا اینگونه خطرات به حداقل برسند.
  ASUSPRO C202
  طراحی شده برای یادگیری بدون وقفه


  طراحی شده برای یادگیری بدون وقفه

  باز شدن کامل کروم بوک با استفاده از لولای 180 درجه‌

  ایده‌آل برای مشاهده آسان، به خصوص هنگام مطالعه و همکاری‌های گروهی.
  ارتفاع 2 میلی‌متری کلیدها، 15% کاراکترهای چاپ شده بزرگتر کلیدها

  ارتفاع 2 میلی‌متری کلیدها

  کنترل بهتر صفحه کلید با ارتفاع 2 میلی‌متری کلیدها برای تایپ صحیح‌تر و احساس بهتر (در مقایسه با کلیدهای استاندارد با ارتفاع 3 میلی‌متر)

  ارتفاع 2 میلی‌متری کلیدها

  15% حروف چاپ شده بزرگتر بر روی کلیدها

  با افزایش خوانایی موجب تایپ سریعتر می‌شود.
  ASUSPRO C202

  صفحه نمایش ضد انعکاس نور

  مشاهده صفحه نمایش حتی زیر نور آفتاب آسان بوده و فشار کمتری به چشم‌ها وارد می‌شود.
  آنتن وای فای 360 درجه

  آنتن وای فای 360 درجه

  دریافت قوی سیگنال‌ها برای به حداقل رساندن قطعی اینترنت ناشی از سیگنال‌های ضعیف وای فای.

  عمر طولانی باتری تا 10 ساعت

  برای دانش آموزان داشتن نوت بوکی که عمر باتری آن در تمام طول روز دوام بیاورد و به خاطر کم بودن باتری مجبور به کم کردن روشنایی صفحه نمایش آن نباشند بسیار مهم می باشد. یادآوری گردش های علمی یا پروژه هایی که خارج از محیط کلاس و در جایی که هیچ پریز برقی وجود ندارد بیش از پیش بر اهمیت عمر باتری می افزاید. ولی با وجود کروم بوک C202 لازم نیست نگران باشید، زیرا عمر باتری این نوت بوک با نورعادی صفحه نمایش تا 10 ساعت3 است که در تمام طول روز دوام می آورد.
  ASUSPRO C202
  تعمیر و نگهداری آسان
  تعمیر و نگهداری آسان

  جدا کردن سریع قطعاتِ کلیدی زمان خرابی دستگاه را به حداقل رسانده و سیکل های کاری آن را افزایش می دهد.

  حداقل خرابی به معنی کاهش هزینه کل مالکیت است خرابی دستگاه هزینه های جاری کسب و کار را تحت تاثیر قرار می دهد. هدف از این کار به حداقل رساندن زمان خرابی است که به نوبه خود منجر به صرفه جویی مالی می شود.
  قطعات اصلی کروم بوک را می توان در 4 مرحله ساده جدا کرد صفحه کلید، ماژول حرارتی، باتری و مادربرد را در 4 گام بدون هیچگونه دردرسری از هم جدا کنید. تسهیل فرایند تعمیر و نگهداری کروم بوک C202 برای حرفه ای ها، موجب افزایش سیکل های کاری و صرفه جویی در زمان و پول می شود.
  طراحی مدولار اجزاء برای جایگزین کردن ساده قطعات بدون اینکه مجبور باشید سایر قعطات را جابجا کنید، به قطعه ای که نیاز به جایگزینی دارد دسترسی پیدا کنید.

  تنها محصولاتی که توسط کمیسیون ارتباطات فدرال و صنعت کانادا مورد تایید قرار گرفته باشند در ایالات متحده و کانادا توزیع خواهند شد. لطفا برای اطلاع درباره محصولاتی که در بازار داخلی شما وجود دارند از وب سایت ایسوس ایالات متحده امریکا و ایسوس کانادا بازدید کنید.
  همه مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی، تغییر کنند. لطفا برای آگاهی از مشخصات دقیق، با فروشنده خود مشورت نمایید. محصولات ممکن است در تمام بازارها موجود نباشند.
  مشخصات و ویژگی‌ها با توجه به مدل متفاوت می‌باشند، و تمام تصاویر فقط جنبه نمایشی دارند. لطفا برای اطلاعات کامل به صفحه ویژگی های محصول مراجعه نمایید.
  رنگ PCB و نسخه‌های نرم‌افزاری ارائه شده همراه دستگاه، ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
  برندها و نام محصولات ذکر شده، علامت تجاری شرکت های مربوطه شان می باشند.
  1,2بر اساس آزمایش های داخلی ایسوس، کروم بوک هایی که دارای گارد لاستیکی، از جمله قاب و ضربه گیرهای لاستیکی، هستند آزمایش سقوط از ارتفاع 120 سانتی متری و آزمایش ضد آب بودن صفحه کلید در برابر مایعات تا حجم 66 سی سی را با موفقیت گذرانده اند. 3بر اساس Chromium OS power LoadTest. عمر 10 ساعته باتری با پخش ویدیو با روشنایی بالاتر از 80 نیت و سطح روشنایی پیش فرض صفحه نمایش بدست آمده است. عمر باتری بسته به نوع استفاده و شرایط ممکن است متفاوت باشد.