ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED B43E

  ASUSPRO ADVANCED B43E

  نوت‌بوک‌های حرفه‌ای‌ برای افراد حرفه‌ای

  • ارائه بالاترین اطمینان‌پذیری پس از گذشتن از سخت‌ترین آزمایش‌های کیفی، و مجهز به درایو سخت ضد شوک
  • کارآیی: باتری Sonata با عمر طولانی و 900 چرخه شارژ- سه برابر چرخه عمر باتری‌های سنتی Li-ion.
  • ویژگی‌های کاربرپسند: مجهز به ASUS Xpress Charge که دستگاه شما را به‌سرعت در تنها 90 دقیقه تا 90 درصد شارژ می‌کند، همراه با داک استیشن جداشدنی، و قابلیت اجرای چند کار همزمان تا 3 پنجره باز.
   Product Image

   ASUSPRO Quality You Can Rely on

   نوت‌بوک‌های حرفه‌ای‌ سری ASUSPRO B بصورت ویژه برای شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. ایسوس با ارائه مدل‌های B43 و B53 و با بکارگیری فناوری‌های نوآورانه و آزموده شده از لحاظ کیفی، نوت‌بوک‌هایی را در اختیار کاربران حرفه‌ای قرار داده است که توانایی کار و بهره‌وری را بخوبی گسترش می‌دهند.

   با کیفیت‌ترین نوت‌بوک‌های تجاری

   همه نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B از لحاظ کیفی تحت آزمایش‌های سختی که فراتر از استانداردهای صنعتی هستند قرار گرفته‌اند‌ و در آزمایش‌های سقوط، چرخش لولا و فشار بر روی پنل، مقاومت بالایی را از خود نشان می‌دهند.

   آزمایش سقوط
   آزمایش لولا
   پنل‌های مقاوم در برابر فشار
   درایو سخت ضد شوک
   سقوط از ارتفاعی بیش از دو برابر در مقایسه با استانداردهای نوت‌بوک‌های معمولی فراتر از استانداردهای نوت‌بوک‌های معمولی آزمایش 20 درصد فشار بیشتر بر روی پنل در مقایسه با استانداردهای نوت‌بوک‌های معمولی

   به‌همراه حسگرهای حرکتی

   Shockshield ایسوس

   و کیسه‌های هوای ضد شوک

   امنیت کامل

   درایوهای سخت ضد شوک و مقاوم

   با بهره‌گیری از حسگرهای حرکتی ShockShield ایسوس و کیسه‌های هوای ضربه‌گیر که خطر آسیب را در طول جابجایی کم کرده و امنیت و محافظت از داده‌ها را تضمین می‌کنند، اطلاعات محرمانه همیشه از ایمنی کامل برخوردار خواهد بود.

   Confidential data stays safe and secure with ASUS ShockShield

   دسترسی به داده‌ها با استفاده از کارت‌های هوشمند (smart card access)، قابلیت تشخیص اثر انگشت و TPM اختیاری.

   محافظت و کنترل کامل حریم خصوصی برای تضمین آنکه تنها کاربران مجاز به فایل‌های مهم دسترسی داشته باشند.

   ASUS Secure Delete، داده‌ها را برای همیشه پاک می‌کند
   ASUS Secure Delete

   یک رابط کاربری آسان که به کاربران اجازه می‌دهد به‌آسانی با فعال کردن Secure Delete و کشیدن (drag & drop) فایل‌هایی که باید پاک شوند، داده‌های محرمانه را بطور کامل و برای همیشه از recycle bin پاک کنند.

   محافظت از نوت‌بوک در برابر دزدی با LoJack® و فناوری‌ ضد دزدی اینتل (Intel® Anti-Theft Technology)

   سیستم ردیابی لپ‌تاپ LoJack® که بصورت جداگانه به‌فروش می‌رسد، به شما امکان قفل کردن و پاک کردن اطلاعات و ردیابی و بازیابی لپ‌تاپ دزدیده شده را می‌دهد، و فناوری‌ ضد دزدی اینتل Intel® Anti-Theft Technology با قابلیت غیر فعال کردن سیستم از راه دور، امنیت بیشتری را فراهم می‌سازد. هنگامی که لپ‌تاپ پیدا شد، به‌آسانی می‌تواند دوباره فعال شده و به اجرای کارهای معمول ادامه دهد.

   کارایی هوشمند

   پردازنده‌های نسل دوم Intel Core vPro

   مدل‌های ASUSPRO B43S و B53S، به پردازنده‌های نسل دوم Intel Core vPro مجهز شده‌اند تا با بکارگیری بالاترین سطح ایمنی با کمک سخت‌افزار، آسان کردن مدیریت رایانه شخصی و ارائه کارایی بسیار پاسخ‌گو و انعطاف‌پذیر، کار پردازشی مشتریان هوشمند را به سطحی فراتر ببرند.

   باتری دوست‌دار محیط زیست با فناوری Xpress Charge ایسوس
   Eco-friendly battery with ASUS Xpress Charge

   ارائه‌گر اولین نوت‌بوک‌های تجاری که بصورت استاندارد به فناوری باتری با عمر طولانی‌ Boston-Power® Sonata مجهز شده‌اند که چرخه عمر سه برابر طولانی‌تر نسبت به باتری‌های سنتی Li-ion را ارائه می‌کند؛ و همچنین فناوری Xpress Charge ایسوس، نوت‌بوک را در تنها 90 دقیقه تا 90% شارژ می‌کند.

   شارژر USB + ایسوس
   ASUS USB Charger+

   دستگاه‌های همراه خود را به‌سرعت و در کمترین زمان شارژ کنید. نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B به‌همراه USB 3.0، به شما اجازه می‌دهند تا گوشی‌های هوشمند، MP3 پلیرها و دیگر دستگاه‌های قابل حمل خود را حتی هنگامی که نوت‌بوک خاموش و یا در حالت sleep یا hibernate است، به‌آسانی شارژ کنید. ساده، آسان و راحت.

   ویژگی‌هایی برای کاربرد آسان

   ASUS Power Station II

   ارتباط قابل گسترش و بی‌نقص از راه یک داک استیشن جداشدنی که امکان اتصال سریع وسایل جانبی، دستگاه‌های ارتباطی و سیم‌های برق را فراهم می‌آورد.

   ASUS Power Station II
   ارائه بهتر پرزنتیشن‌ها با Scene Switch ایسوس

   شما تنها از راه یک hotkey و به‌آسانی می‌توانید تنظیمات و قطع صدا، wall paper و حالت‌های پخش ویدیو را تغییر دهید، آیکون‌های روی صفحه را پنهان کرده و یا screen saver را غیرفعال کنید. به این ترتیب پرزنتیشن شما تنها با یک لمس انگشت برای ارائه آماده خواهد بود.

   ASUS Power Recovery

   با استفاده از این ابزار نیرومند که به محافظت از رایانه شما در برابر crash کردن و از کار افتادن درایو سخت کمک می‌کند، می‌توانید هر زمان که بخواهید سیستم را بازیابی و پشتیبان‌گیری کنید.

   ASUS Power Recovery
   جای قرار گرفتن کارت تجاری

   برای امکان دسترسی و نگه‌داری آسان، در داخل نوت‌بوک تعبیه شده است.   Business card holder

   کار پردازشی آسان

   حفظ شفافیت صفحه نمایش حتی در محیط‌های روشن

   بهره‌گیری از روش‌های تولید پیشرفته در ساخت لایه‌‌های پنل در نمایشگرهای ضد تابش نور، به کاربران اجازه می‌دهد که حتی در زیر نور زیاد هم به‌آسانی نمایشگر را ببینند و بخوانند؛ این قابلیت به‌ویژه در فضای باز و زیر نور آفتاب سودمند است.

   کار پردازشی در محیطی ساکت‌تر با بهره‌گیری از حالت سکوت Power4Gear (quiet office mode)

   Power4Gear ایسوس سرعت فن را بصورت خودکار کاملا تنظیم کرده و صدا را به میزان چشمگیری کاهش می‌دهد و راحت‌ترین تجربه کاربری را برای شما فراهم می‌سازد.