ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED B43S

  ASUSPRO ADVANCED B43S

  نوت‌بوک‌های حرفه‌ای برای افراد حرفه‌ای

  • قابل اطمینان: قرار گرفته تحت دقیق‌ترین آزمایش‌های کیفیت و ارائه شده همراه با درایو سخت‌ ضد شوک تعبیه شده
  • ایمنی: دارای دسترسی به Smart Card، قابلیت تشخیص اثر انگشت، و TPM اختیاری
  • کارآیی: باتری Sonata® با عمر طولانی 900 چرخه شارژ - 3 برابر چرخه عمر باتریlithium ion معمولی
  • ویژگی‌های کاربر پسند: ASUS Xpress Charge - به سرعت در تنها 90 دقیقه تا 90% ظرفیت خود شارژ می‌شود. docking station جداشدنی، و قابلیت انجام چندکارهمزمان (multitask) بر روی تا 3 صفحه
   Product Image

   ASUSPRO Quality You Can Rely on

   نوت‌بوک‌های سری B ASUSPRO ، مخصوص کسب و کارهای تجاری کوچک تا متوسط طراحی شده‌اند. با ارائه نوت‌بوک‌های B53 و B43، ایسوس به فراهم کردن تکنولوژی‌های آزموده شده کیفیتی و راه حل‌های نوآورانه حرفه‌ای، افتخار می‌کند.

   نوت‌بوک‌های تجاری با کیفیت برتر

   نوت‌بوک‌های ASUSPRO سری B، دقیق‌ترین آزمایش‌های کیفیت مانند آزمایش سقوط، چرخه آزمایش لولا، و وارد کردن فشار بر روی پنل را با موفقیت طی کرده‌اند تا از استانداردهای صنعتی فراتر روند.

   آزمایش سقوط
   لولای آزمایش شده
   پنل آزمایش شده زیر فشار
   درایو سخت ضد شوک
   بیش از دوبرابر ارتفاع سقوط استاندارد نوت‌بوک‌های مورد استفاده مشتریان فراتر از استانداردهای نوت‌بوک‌های مورد استفاده مشتریان آزمایش فشار بر روی پنل که 20 درصد بیشتر از استانداردهای نوت‌بوک‌های مورد استفاده مشتریان است با حسگرهای حرکتی ASUS Shockshield و ضربه‌گیرهای ضدشوک (Anti-shock cushions)

   ایمنی بدون جای نگرانی

   درایوهای سخت مقاوم و ضدشوک

   اطلاعات محرمانه با بهره‌گیری از ضربه‌گیرها(shock absorbing cushions) و حسگرهای حرکتی ASUS ShockShield که خطر رسیدن آسیب را در زمان حمل و نقل کاهش می‌دهند، محفوظ و در امان خواهد بود _ و ایمنی اطلاعات تضمین می‌شود.

   Confidential data stays safe and secure with ASUS ShockShield

   دسترسی به smart card، قابلیت تشخیص اثر انگشت و TPM اختیاری

   حفاظت و کنترل سختگیرانه حریم شخصی برای تضمین آنکه تنها کاربران مجاز به فایل‌های مهم دسترسی داشته باشند.

   ASUS Secure Delete – اطلاعات حساس را برای همیشه پاک می‌کند
   ASUS Secure Delete

   یک رابط با استفاده آسان که به شما اجازه می‌دهد اطلاعات محرمانه را برای همیشه از recycle bin پاک ‌کنید. به آسانی Secure Delete را اجرا کنید تا فایل‌هایی که می‌خواهید کشیده شده و حذف شوند.

   ایمنی در برابر دزدی با LoJack® for Laptops وتکنولوژی ضد دزدی (Intel® Anti-Theft )Intel®

   LoJack for Laptops که به صورت جداگانه به فروش می‌رسد شما را قادر می‌سازد لپ‌تاپ دزدیده شده خود را قفل کرده، اطلاعاتش را پاک کنید، مکانش را پیدا کرده و آن را بیابید. و تکنولوژیIntel® Anti-Theft (تکنولوژی ضد دزدیIntel®) با ارائه قابلیت غیرفعال کردن سیستم از راه دور، ایمنی بیشتری برایتان فراهم می‌سازد. هنگامی که لپ‌تاپ پیدا شد، می‌توانید به آسانی آن را دوباره فعال کرده تا به کارکرد معمولش بازگردد.

   عملکرد هوشمند

   تا 3 صفحه نمایش را متصل کنید

   اولین نوت‌بوک‌های جهان با تکنولوژی چندتصویری ATI Eyefinity®، که یک GPU تنها را قادر می‌سازد بطور همزمان تا 3 خروجی تصویر مستقل را برای افزایش میزان بهره‌وری، پشتیبانی کند. این ویژگی، انجام چندکارهمزمان (multitasking) را از طریق گسترش فضای کاری تصویری، آسان می‌کند و بخصوص برای کاربران بخش بهداشت، پخش و اجرای برنامه، بانکداری و مالی، سودمند می‌باشد.

   Connect up to three displays
   پردازشگرهای نسل دوم Intel® Core™vPro™

   مدل‌های ASUSPRO B43S و B53S مجهز به پردازشگرهای نسل دوم ،Intel® Core™ vPro™ کیفیت کار هوشمندانه پردازشی مشتریان را به مرحله‌ای بالاتر می‌رسانند – با بیشترین ایمنی با بکارگیری سخت‌افزار، آسان‌سازی مدیریت کامپیوتر شخصی، و فراهم‌سازی کارکرد پاسخگو و قابل تطبیق‌تر.

   باتری دوستدار محیط زیست با ASUS Xpress Charge
   Eco-friendly battery with ASUS Xpress Charge

   اولین نوت‌بوک‌های تجاری که بصورت استاندارد از تکنولوژی باتریBoston-Power® Sonata با عمر بالا برخوردار هستند، با 3 برابر چرخه عمر باتری‌های lithium ion سنتی، و تکنولوژی ASUS Xpress Charge که به سرعت در تنها 90 دقیقه نوت‌بوک را تا 90% دوباره شارژ می‌کند.

   ASUS USB Charger+
   ASUS USB Charger+

   وسایل همراه خود را به سرعت و در کمترین زمان شارژ کنید. نوت‌بوک‌های ASUSPROسری B، با USB 3.0 به شما اجازه می‌دهند به آسانی تلفن‌های هوشمند، MP3 playerها و دیگر وسایل همراه خود را حتی زمانیکه نوت‌بوک خاموش و یا در حالت‌های sleep یا hibernate است شارژ کنید. ساده، آسان و راحت.

   ویژگی‌هایی برای استفاده آسان

   ASUS Power Station II

   ارتباط بدون نقص و گسترده از طریق یک docking station که اجازه اتصال سریع تجهیزات جنبی، دستگاه‌های ارتباطی و کابل‌های برق را می‌دهد.

   ASUS Power Station II
   ارائه مطالب با ASUS Scene Switch بهتر است

   ASUS Scene Switch به کاربران اجازه می‌دهد به آسانی و تنها از طریق یک hotkey، عکس روی صفحه(wallpaper) ، حالت بدون صدا (mute settings) و حالت خروجی (output modes) را تغییر دهند، آیکون‌های روی صفحه را پنهان کنند و screensaverها را غیر فعال سازند – و اطمینان می‌دهد که آنها با یک ضربه انگشت برای ارائه آماده‌اند.

   ASUS Power Recovery

   با این ابزار قدرتمند که به حفاظت از کامپیوتر شما در برابرcrash کردن و از کار افتادن درایو سخت (hard drive failures) کمک می‌کند، در هر زمان از سیستم خود نسخه پشتیبان گرفته و آن را بازیابی (recover) کنید. بازیابی سیستم با یک نسخه پشتیبان دقیق، سریع و آسان و همواره قابل اطمینان است.

   ASUS Power Recovery
   محل قرارگیری کارت حرفه‌ای

   تعبیه شده در خود نوت‌بوک برای نگهداری و دسترسی آسان   Business card holder

   کارپردازشی آسان

   وضوح صفحه نمایش حتی در محیط‌های بسیار روشن

   در صفحه نمایش‌های ضد تابش(Glare-proof screens) از روش‌های ساخت پیشرفته لایه‌های پنل استفاده شده‌است که به کاربران اجازه می‌دهد تا حتی در زیر نورهای شدید، به راحتی و با وضوح زیاد صفحه را ببینند و بخوانند. این ویژگی بخصوص در فضاهای باز سودمند است.

   کارپردازشی با سکوت بیشتر با حالت سکوت در دفتر Power4Gear

   سرعت ASUS Power4Gear فن را بصورت کاملا خودبخود تنظیم می‌کند تا به طرز قابل توجهی تولید صدا راکاهش دهد، و راحت‌ترین تجربه کاربری را فراهم سازد.