ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED B53J

  ASUSPRO ADVANCED B53J

  راه حل قابل اطمینان برای حرفه ای ها

  • قابل اطمینان: مورد دقیق‌ترین آزمایش‌های کیفیت قرار گرفته و همراه با درایو سخت‌ ضد شوک تعبیه شده و صفحه کلید ضد آب ارائه شده است
  • ایمنی: دارای دسترسی به smart card، قابلیت تشخیص اثر انگشت، و TPM اختیاری
  • کارآیی: بیشترین کارآیی؛ با امکان انتخاب میان UMA و پردازشگر گرافیکی مجزا با توجه به کار دردست اجرا، برای شارژ طولانی‌تر باتری و کارآیی بیشتر
  • ویژگی‌های کاربر پسند: باتری دوستدار محیط زیست با ASUS Xpress Charge؛ docking station جداشدنی
   Product Image

   نوت‌بوک‌های ASUS سری B، مخصوص شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. با ارائه نوت‌بوک‌های B53 و B43، ASUS به فراهم سازی تکنولوژی‌های آزموده‌ از لحاظ کیفیت و راه حل‌های نوآورانه حرفه‌ای، افتخار می‌کند.

   یک طراحی شیک و حرفه‌ای

   طرح رنگ مشکی برروی مشکی برنده جایزه Reddot سری B، طراحی ظریف و در عین حال باشکوهی از تضادها را ارائه می‌دهد. خط‌های افقی برروی سطح آلومینیومی خشدار، بر عرض آن تاکید دارند و دکمه‌های پد لمسی نرم بوده و حس پاسخگویی سریعی دارند.

   اطلاعات محرمانه با بهره‌گیری از ASUS ShockShield امن خواهد بود

   حسگرهای حرکتی ضدشوک درایو سخت و ضربه‌گیرهای ضدشوک (anti-shock cushions) دیگر، خطر رسیدن آسیب به درایو سخت را در زمان حمل و نقل کاهش می‌دهند _ و ایمنی اطلاعات را تضمین می‌کنند.

   صفحه کلید ضد آب

   با صفحه کلید ضد آب سری B53، کاربران دیگر نباید نگران ریختن مایعات یر روی نوت‌بوک خود باشند.

   مدیریت هوشمند

   آخرین تکنولوژی‌های Intel® Core™ vPro™ . نوت‌بوک‌های ASUS سری B، همراه با آخرین پردازشگرهای Intel® Core™ vPro™ عرضه می‌شوند که هزینه‌های نگهداری را از طریق پیکربندی(configuration)، تشخیص، ایزوله‌سازی و عیب یابی از راه دور، کاهش می‌دهد. و همچنین به صورت هوشمندانه در مقابل ویروس‌ها محفاظت کرده و مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

   راه حل امنیتی بدون جای نگرانی

   نوت‌بوک‌های ASUS سری B برای ایمن نگه داشتن و حفاظت از اطلاعات محرمانه طراحی شده‌اند. دسترسی به smart card، قابلیت تشخیص اثر انگشت و TPM اختیاری تضمین می‌کنند که فقط کاربران مجاز بتوانند به فایل‌های مهم دسترسی داشته‌باشند. در صورت وقوع دزدی، تکنولوژی ضد دزدی ( Intel® Anti-Theft ) Intel® با Computrace® LoJack® for Laptops، می‌توانند به پیدا شدن نوت‌بوک کمک کنند؛ و ASUS Secure Delete به کاربر اجازه می‌دهد تمامی اطلاعات محرمانه را پاک کند.

   تا 3 صفحه نمایش را متصل کنید

   یک GPU تنها در نوت‌بوک‌های ASUS سری B43/B53، قادر است بطور همزمان تا 3 خروجی تصویر مستقل را برای افزایش میزان بهره‌وری، پشتیبانی کند. این ویژگی، انجام چندکارهمزمان (multitasking) را از طریق گسترش فضای کاری تصویری، آسان می‌کند و برای صنایع بهداشت، پخش و اجرای برنامه‌ها، بانکداری و مالی، سودمند می‌باشد.

   کارکرد چشمگیر، عمر باتری چشمگیر

   ATI Switchable™ Graphics کاملا کارکرد دستگاه و شارژ باتری را با هم هماهنگ می‌کند. پردازشگر گرافیکی تعبیه شده، در زمان انجام کارهای ابتدایی مانند جستجو در اینترنت یا ایمیل بکار می‌رود و GPU در زمان پخش ویدیوها و یا کار با برنامه‌های نیازمند گرافیک بالا مانند برنامه‌های ویرایش عکس‌، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عملکرد، بصورت همزمان کارکرد تصویری برای کارهای مختلف را بهتر کرده و عمر باتری را به بیشترین حد می‌رساند.

   باتری دوستدار محیط زیست با ASUS Xpress Charge

   بالاترین میزان کارآیی را برای 900 چرخه شارژ حفظ می‌کند- بیش از 3 برابر چرخه عمر باتری lithium ion معمولی، و به سرعت در تنها 90 دقیقه* تا 90% ظرفیت خود شارژ می‌شود

   با ASUS Scene Switch ارائه مطالب آسان می‌شود

   ASUS Scene Switch به کاربران اجازه می‌دهد به آسانی و تنها از طریق یک hotkey، عکس روی صفحه (wallpaper)، حالت بدون صدا (mute settings) و حالت خروجی (output modes) را تغییر دهند، آیکون‌های روی صفحه را پنهان کنند و screensaverها را غیر فعال سازند – و اطمینان می‌دهد که آنها با یک ضربه انگشت برای ارائه مطالب آماده‌اند.

   جای قرارگیری کارت حرفه‌ای

   جای کارت حرفه‌ای (business card holder) تعبیه شده در طراحی نوت‌بوک

   ارتباط بدون نقص و گسترده

   docking station جداشدنی، باعث اتصال سریع تجهیزات جنبی، دستگاه‌های ارتباطی و کابل‌های برق می‌شود.

   نوت‌بوک‌های تجاری (ASUS Commercial Notebooks )ASUS مورد دقیق‌ترین آزمایش‌های کیفیت قرار گرفته‌اند

   آزمایش سقوط
   آزمایش لولا
   پنل‌های آزمایش‌شده تحت فشار
   درایو سخت ضد شوک
   صفحه کلید ضد آب