ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED B53V

  ASUSPRO ADVANCED B53V

  نوت‌بوک‌های تجاری بسیار قابل اطمینان برای حرفه‌ای‌های IT

  • نمایشگر 15.6 اینچی LED Full HD (1920x1080) /HD (1366x768) ضدتابش با نور پس‌زمینه
  • ارائه بالاترین اطمینان‌پذیری با گذشتن از آزمایش‌های بسیار سخت ایسوس مانند آزمایش‌ سقوط از ارتفاع، آزمایش‌ لولا و فشار بر روی پنل. این دستگاه از درایو سخت ضد شوک، کیبورد مقاوم به ریختن مایعات و ساختاری مقاوم از جنس آلیاژ آلومینیوم بهره می‌برد
  • مدیریت هوشمند: نسل سوم پردازشگرهای Intel Core vPro، (Intel SBA) Small Business Advantage Intel
  • ایمنی کامل: دارای TPM، دسترسی به داده‌ها با تشخیص هویت (biometric access) از راه تشخیص اثر انگشت و پشتیبانی از کارت‌های هوشمند (smart card support). قابلیت ردیابی ‌آسان در صورت گم شدن با فناوری‌های ضد دزدی اینتل Intel® Anti-Theft Technologyو ® Computrace ®LoJack .
  • کارکرد طولانی: چرخه عمر باتری سه برابر طولانی‌تر نسبت به باتری‌های سنتی Li-ion با ضمانت 3 ساله.
  • دوست‌دار کاربر: همراه با ASUS Power Station II- ارتباط قابل گسترش.
  Product Image

  ASUSPRO Quality You Can Rely on

  نوت‌بوک‌های حرفه‌ای‌ ASUSPRO B43/B53 برای استفاده کاربران شرکتی، سازمانی، دولتی و شرکت‌های متوسط در یک محیط مدیریت شده IT طراحی شده‌‌اند و با استانداردهایی بسیار فراتر نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. این نوت‌بوک‌ها از آزمایش‌های بسیار سخت ایسوس مانند آزمایش‌ سقوط، آزمایش‌ چرخش لولا و فشار بر روی پنل با موفقیت گذشته‌اند و از درایو سخت ضدشوک و کیبورد مقاوم به ریختن مایعات بهره می‌برند. آلیاژ آلومینیوم بکار رفته در ساختار پوشش و کیبورد این نوت‌بوک‌ها، نسبت به پلاستیک‌های سنتی چندین‌بار مقاوم‌تر است و بهره‌گیری از همه این ویژگی‌ها در کنار هم، سری ASUSPRO B را بسیار قابل اطمینان ساخته است. این نوت‌بوک‌ها همچنین با بهره‌گیری از نسل سوم پردازشگرهای Intel vPro، چرخه عمر سه برابر طولانی‌تر نسبت به باتری‌های سنتی Li-ion را با ضمانت 3 ساله ارائه می‌دهند. Power Station II docking امکان گسترش ارتباطات را برای افزایش بهره‌وری تجاری فراهم می‌کند و ویژگی‌های امنیتی نیز شامل سخت‌افزارTPM (Trusted Platform Module)، قابلیت تشخیص اثر انگشت و پشتیبانی از کارت‌های هوشمند (smart card support) می‌شود. با نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B کارهای مهم کاربران هر جا که باشند با سرعت بیشتری انجام شده و از ایمنی بالاتری برخوردار است.

  با کیفیت‌ترین نوت‌بوک‌های تجاری

  بهره‌گیری از آلیاژ آلومینیوم و منیزیم در ساختار بدنه

  در ساخت پوشش و کیبورد نوت‌بوک‌های حرفه‌ای سری‌ ASUSPRO B43/B53، برای افزایش مقاومت مکانیکی و قابلیت اطمینان آلیاژ آلومینیوم بکار رفته است. این ساختار نسبت به پلاستیک‌های سنتی چندین بار مقاوم‌تر است و در همین حال ارائه‌گر پوشش فلزی مشکی و جذابی است که حسی پیشرفته را منتقل می‌کند.

  Magnesium-aluminum alloy build

  از آنجا که کاربران شرکتی و سازمانی خواهان استانداردهای بالاتر و اطمینان‌پذیری بیشتری هستند، همه نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B از لحاظ کیفی با استانداردهای صنعتی بسیار فراتر نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی تحت آزمایش‌های سخت قرار گرفته‌اند‌ و در آزمایش سقوط، چرخش لولا و فشار بر روی پنل، مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می‌دهند. همچنین این نوت‌بوک‌ها به همراه درایو سخت ضد شوک عرضه می‌شوند که شامل مکانیسم امنیتی سه‌گانه برای تضمین ایمنی داده‌ها است.

  Additional 20,000 hinge cycle tests
  آزمایش 20 هزار چرخه اضافی باز و بسته شدن لولا

  لولای صفحه نمایش بصورت بالقوه یکی از نقاط ضعف در نوت‌بوک‌ها بشمار می‌رود، بنابراین نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B برای تضمین استحکام خود در کاربردهای شرکتی و سازمانی، در هنگام آزمایش تحت 20 هزار چرخه اضافی باز و بسته شدن لولا قرار گرفته‌اند.

  Proven 20% higher panel pressure endurance than standard notebooks
  مقاومت 20% بیشتر پنل در مقابل فشار نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی

  در کاربردهای حرفه‌ای سخت و فشرده، فشار بیشتری بر روی صفحه نمایش نوت‌بوک‌ها که شکننده هستند و می‌بایست توسط یک درب محکم محافظت شوند، وارد می‌شود. نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B در آزمایش‌های کیفی تحت فشار نقطه‌ای دوبرابر نسبت به استانداردهای نوت‌بوک‌های معمولی قرار گرفته‌اند.

  Spill-proof keyboard with drainage design
  کیبورد مقاوم به ریختن مایعات دارای سیستم تخلیه

  نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B43/53 در مقابل ریختن نوشیدنی‌ها و مایعات مقاوم هستند زیرا کیبورد این نوت‌بوک‌ها از کیفیت ساخت بالاتر و یک سیستم ویژه برای تخلیه مایعات بهره می‌برد؛ این سیستم مایعات را به صورت قیفی شکل به زیر نوت‌بوک‌ سرازیر و از آنجا تخلیه کرده و بخش‌های اصلی آن را خشک و ایمن نگه می‌دارد و ‌توانایی تخلیه تا 120 سی‌سی مایعات را دارد.

  درایو سخت ضد شوک همراه با مکانیسم امنیتی سه‌گانه برای محافظت از داده‌ها در برابر آسیب


  Anti-shock hard drive
  سخت‌ترین آزمایش‌های شوک و لرزش از 3 محور/ 6 زاویه

  برای اطمینان خاطر کاربران، درایوهای سخت نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B تحت آزمایش‌های شوک و لرزش از 3 محور/ 6 زاویه مطابق با آزمایش‌های جایگزین استانداردهای صنعتی قرار گرفته‌اند.

  vibration test
  کیسه هوا همراه با محافظ فلزی

  نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B از پایه‌های فلزی برای تقویت ساختار اطراف درایوها بهره می‌برند که محافظتی فراتر از استاندارهای mainstream را از حافظه دستگاه به عمل می‌آورد. این سیستم با بهره‌گیری از کیسه‌های هوای ویژه جذب فشار تکمیل می‌شود که در صورت وارد شدن شوک و یا افتادن نوت‌بوک در هنگام جابجایی، به‌عنوان یک سپر محافظتی دیگر برای تامین ایمنی داده‌ها عمل می‌کنند.

  Metal bracket
  مکانیسم دفاعی مجهز به حسگرهای حرکتی

  نرم‌افزار حسگر G ویژه محافظت از درایو سخت و سخت‌افزار، با ارائه یک اکسلرومتر 3D دیجیتالی دارای سه سطح حساسیت: خاموش، حساسیت نرمال و حساسیت بالا، برای محافظت و ایمنی بیشتر داده‌ها از برخورد ضربه‌های احتمالی پیشگیری می‌کند. سطح دوم حساسیت بصورت پیش‌فرض فعال می‌شود و قابلیت تشخیص ضربه نیز در همه حال فعال باقی می‌ماند.

  Motion sensor protection mechanism

  مدیریت هوشمند

  بهره‌گیری از نسل سوم پردازشگرهایIntel Core به‌همراه فناوری Intel vPro.
  Magnesium-aluminum alloy build

  نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B با بهره‌گیری از نسل سوم پردازشگرهای Intel vPro ویژگی‌های مبتنی بر سخت‌افزاری که کارکنان IT برای فعالیت، کارآمد، موثر و سریع بودن به آن نیاز دارند را با هم ترکیب کرده‌اند. این نوت‌بوک‌ها با بکارگیری ارتباط خارج از باند (OBB) (روش‌های جایگزین برای تشخیص هویت) و قابلیت مدیریت از راه دور، ارائه‌گر سطحی از ایمنی هستند که پیش از این ‌سابقه‌ نداشته است. این ویژگی‌ها به بخش‌های IT برای محافظت از کامپیوترهای تجاری، اتوماتیک کردن فرآیند مشکل‌یابی، سرعت بخشیدن به امور تعمیرات و نگهداری و کاهش نیاز به مراجعه به کامپیوترهای رومیزی، کمک می‌کنند. این نوت‌بوک‌ها با کاهش هزینه‌های کلی مالکیت (TCO) سود کاربران را تامین کرده و بهره‌وری کاری بیشتر را تضمین می‌کنند.

  بهره‌گیری از پلت‌فرم Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA)

  نوت‌بوک‌های سری تازه ASUSPRO B مجهز به Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) هستند که یک پلت‌فرم پردازشی شامل سخت‌افزار، نرم‌افزار و firmwareاست و ایمنی و بهره‌وری منحصر به فردی را به کسب و کارهای کوچک فاقد یک شبکه مدیریت شده ارائه می‌کند. Intel® SBA شامل شش اپلیکیشن برای کمک به تامین امنیت و بهره‌وری می‌باشد: مانیتور نرم‌افزار، پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها، USB بلاکر، مرکز سلامت PC، ذخیره‌ساز انرژی، و نمایشگر بی‌سیم. ( مستلزم نوت‌بوک با قابلیت WIDI )

  Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) included

  اطمینان‌پذیری با گرافیک Business-grade
  Business-grade graphics reliability

  بیشترین بهره‌وری در کار با NVIDIA NVS 5200M.

  نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B43VوB53V از گرافیک قدرتمند NVIDIA NVS 5200M business-class و 1GB حافظه ویدیویی برای ارائه تصاویری حرفه‌ای بهره می‌برند. این نوت‌بوک‌ها پایداری و ماندگاری بسیار خوب و قابل اطمینان، عمر باتری طولانی و تضمین شده و رابط کاربری کاملا قابل مدیریت با امکان بهره‌وری بیشتر را برای شما به ارمغان می‌آورند. این نوت‌بوک‌ها همچنین به فناوری NVIDIA Optimus مجهز شده‌اند که هماهنگی کاملی را میان گرافیک پرقدرت و عمر باتری طولانی‌تر برقرار می‌کند� ویژگی‌هایی ایده‌ال برای کار کردن در دفتر کار و یا در راه سفر.

  ASUS Power Station II - expansive connectivity
  Asus Power Station II - ارتباط قابل گسترش

  چندین گزینه‌ انعطاف‌پذیر برای برقراری ارتباط از راه داک استیشن جداگانه وجود دارد که امکان اتصال سریع دستگاه‌های جانبی، دستگاه‌های ارتباطی، کابل‌های برق و آداپتورها را فراهم می‌کند.


  ایمنی کامل

  TPM data protection
  محافظت از داده‌ها با TPM

  افراد حرفه‌ای‌ می‌توانند اطمینان داشته باشند که با بکارگیری سخت‌افزار امنیتی Trusted Platform Module (TPM) که بصورت آنبرد برای نگهداری کلیدهای رمزنگاری کامپیوتری بکارگرفته شده است، از داده‌های ارزشمند آنها محافظت می‌شود. طراحی مبتنی بر سخت‌افزار آن به دفع حمله‌های هکرهایی که بدنبال دستیابی به رمز عبور و کلیدهای رمزنگاری داده‌های حساس هستند، کمک می‌کند. TPM نوت‌بوک‌ها را قادر می‌سازد که اپلیکیشن‌ها را با ایمنی بالاتری اجرا کنند، ارتباطات و معاملات را قابل اطمینان‌تر می‌سازد و برای هر کسی که به داشتن یک لایه‌ حفاظتی بیشتر علاقه دارد، سودمند است. TPMهمراه با یک بسته نرم‌افزاری اختیاری می‌تواند امنیت کلی سیستم، قابلیت محافظت از فایل‌ها و ایمنی ایمیل‌ها و حریم خصوصی را بطور چشمگیری افزایش ‌دهد. TPM نسبت به بایوس، سیستم عامل و یا هر اپلیکیشن دیگر ایمنی بیشتری را ارائه می‌دهد.

  ایمنی بیشتر حریم خصوصی با اسکن اثر انگشت

  نوت‌بوک‌هایی که برای دستیابی به اطلاعات دارای قابلیت تشخیص اثر انگشت هستند، ایمنی اطلاعات را به سطحی فراتر می‌برند. قابلیت تصویربرداری الکترونیک به‌کمک فرکانس‌های رادیویی (RF) از طریق اسکنر خطوط روی نوک انگشت را می‌خواند و حسگرهای آن کمتر تحت تاثیر مشکلات شایع سطح پوست از جمله خشکی، چروک، پینه بستن، آلودگی و یا چربی قرار می‌گیرند که ممکن است توانایی حسگرهای دیگر را برای تشخیص دقیق اثر انگشت کاهش دهد.

  TPM data protection
  تشخیص هویت به‌کمک کارت‌های هوشمند

  نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B شناسایی و تایید هویت، ذخیره داده‌ها و پردازش اپلیکیشن‌ها به‌کمک کارت‌های هوشمند را پشتیبانی می‌کنند. کاربران می‌توانند از این کارت‌ها برای ورود به سایت‌ها و یا دریافت مجوز برای معاملات آنلاین استفاده کنند.

  Smart card-based identification

  ASUS Secure Delete erases data permanently
  ASUS Secure Delete، داده‌ها را برای همیشه پاک می‌کند

  یک رابط کاربری آسان که به کاربران اجازه می‌دهد به‌آسانی با فعال کردن Secure Delete و کشیدن (drag & drop) فایل‌هایی که باید پاک شوند، داده‌های محرمانه را بطور کامل از recycle bin حذف کنند.


  از اطلاعات خود محافظت کرده و نوت‌بوک‌های دزدیده شده را ردیابی و پیدا کنید

  Protect your data – trace and locate stolen notebooks

  Protect your data – trace and locate stolen notebooks Protect your data – trace and locate stolen notebooks قابلیت ردیابی ‌آسان نوت‌بوک‌ها در صورت گم شدن به‌کمک فناوری‌های ضد دزدی اینتل Intel® Anti-Theft Technology و ردیابی لپ‌تاپ Computrace® LoJack® .

  نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B از فناوری‌ ضد دزدی اینتل Intel® Anti-Theft Technology برای غیرفعال کردن دسترسی به سیستم عامل و تامین ایمنی آن در صورت گم شدن و دزدیده شدن نوت‌بوک شما بهره می‌برند. این نوت‌بوک‌ها همچنین به‌همراه سیستم ردیابی لپ‌تاپ Computrace® LoJack® از شرکت نرم‌افزاری Absolute Software عرضه می‌شوند که شما را قادر می‌سازد از راه دور محل نوت‌بوک‌های گم شده را بیابید و اطلاعات خود را پیش از آنکه به دست شخص دیگری بیفتد، قفل کرده و یا پاک کنید. تیم ویژه بازیابی موارد دزدیده شده LoJack® (Theft Recovery Team) هم با پلیس محلی برای ردیابی نوت‌بوک‌های گم و یا دزدیده شده و تحویل آنها به شما همکاری می‌کند.

  ویژگی‌هایی برای کاربرد آسان

  3- year warranty battery with ASUS Xpress Charge

  3- year warranty battery with ASUS Xpress Charge
  ضمانت 3 ساله، باتری بهتر و فناوری Asus Xpress Charge

  نوت‌بوک‌های سری ASUSPRO B بصورت استاندارد از فناوری باتری‌ با عمر طولانی بهره می‌برند که چرخه عمر سه برابر طولانی‌تر از باتری‌های سنتی Li-ion را با ضمانت 3 ساله ارائه می‌کند. فناوری Asus Xpress Charge نیز نوت‌بوک را در 90 دقیقه تا 90% شارژ می‌کند.


  Presentations made better with ASUS Scene Switch
  ارائه بهتر پرزنتیشن‌ها با Scene Switch ایسوس

  کاربران می‌توانند میان دو حالت ویژه و یک حالت عادی برای دسترسی سریع به wall paper، قطع صدا، پخش ویدیو، غیرفعال کردن screen saver، و دسترسی به آیکون‌های پنهان اپلیکیشن‌های دسکتاپ، سوئیچ کنند. این حالت‌ها را می‌توان براساس نیاز به‌ویژه با پنهان کردن آیکون‌ها و screen saverهای حساس دسکتاپ که حاوی اطلاعات محرمانه هستند، شخصی‌سازی کرد.

  USB 3.0 and USB Charger+ offer 10X USB 2.0 transfer speeds and quick device charging
  USB 3.0 و شارژر USB + با سرعت انتقال 10برابر بیشتر نسبت به USB 2.0 و قابلیت شارژ سریع دستگاه‌ها

  نوت‌بوک‌ها بصورت استاندارد به‌همراه USB 3.0 عرضه می‌شوند که سرعت انتقال آن نسبت به USB 2.0 تا ده برابر بیشتر است. نرم‌افزار شارژر USB + انحصاری ایسوس هم به‌آسانی گوشی‌های هوشمند، مدیا پلیرها و دیگر دستگاه‌های قابل حمل را حتی هنگامی که نوت‌بوک خاموش و یا در حالت sleep/hibernate است و در زمانی بسیار کوتاه‌تر نسبت به آنچه که معمولا طول می‌کشد، شارژ می‌کند.