ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ESSENTIAL P53SJ

  ASUSPRO ESSENTIAL P53SJ

  کارکرد کاملا قدرتمند

  • قابل اطمینان: مورد دقیق‌ترین آزمایش‌های کیفیت قرار گرفته و همراه با درایو سخت‌ ضد شوک تعبیه شده ارائه شده است
  • ایمنی: از اطلاعات خود محافظت کنید - با تکنولوژیIntel® Anti-Theft (تکنولوژی ضد دزدی ®Intel) و Computrace® LoJack® for Laptops نوت‌بوک‌های‌ دزدیده شده را رد‌یابی و پیدا کنید.همچنین ضربه‌گیرهای ضدشوک ASUS ShockShield خطر رسیدن آسیب به درایو سخت را در زمان حمل و نقل کاهش می‌دهند
  • ویژگی‌های کاربر پسند: پد لمسی با قابلیت تشخیص کف دست(palm-proof touchpad)، رابط کاربری قابل درک BIOS، جای قرارگیری کارت حرفه‌ای (business card holder)تعبیه شده در طراحی نوت‌بوک
   Product Image

   ASUSPRO Quality You Can Rely on

   نوت‌بوک‌های ASUSPRO سری P، مخصوص شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. در طراحی کارآمد و حرفه‌ای آنها از مقاومت و مطمئن بودن، چیزی کم نشده است. آنها با یک قیمت باورنکردنی، کارکردی قدرتمند برای مشتریانی با بودجه پایین‌تر ارائه می‌دهند.

   نوت‌بوک‌های تجاری با کیفیت برتر

   نوت‌بوک‌های ASUSPRO سری P، مورد دقیق‌ترین آزمایش‌های کیفیت که فراتر از استانداردهای صنعتی هستند قرار گرفته‌اند، و آزمایش‌های سقوط، چرخش لولا، و وارد کردن فشار بر روی پنل را با موفقیت گذرانده‌اند.

   آزمایش سقوط
   لولای آزمایش شده
   پنل آزمایش شده زیر فشار
   درایو سخت ضد شوک
   بیش از دوبرابر ارتفاع سقوط استاندارد نوت‌بوک‌های مورد استفاده مشتریان فراتر از استانداردهای نوت‌بوک‌های مورد استفاده مشتریان آزمایش فشار بر روی پنل که 20 درصد بیشتر از استانداردهای نوت‌بوک‌های مورد استفاده مشتریان است با حسگرهای حرکتی ASUS Shockshield و ضربه‌گیرهای ضدشوک (Anti-shock cushions)

   ایمنی بدون جای نگرانی

   درایوهای سخت مقاوم و ضدشوک

   ضربه‌گیرهای ضد شوک(anti-shock cushions)و حسگرهای حرکتیASUS ShockShield،اطلاعات ارزشمند ودرایو سخت‌ را از آسیب دیدن حفظ می‌کنند.

   Confidential data stays safe and secure with ASUS ShockShield

   ایمنی در برابر دزدی با LoJack® for Laptops وتکنولوژیIntel® Anti-Theft

   LoJack for Laptops که به صورت جداگانه به فروش می‌رسد شما را قادر می‌سازد لپ‌تاپ دزدیده شده خود را قفل کرده، اطلاعاتش را پاک کنید، مکانش را پیدا کرده و آن را بیابید. و تکنولوژیIntel® Anti-Theft (تکنولوژی ضد دزدیIntel®) با قابلیت غیرفعال کردن سیستم از راه دور، ایمنی بیشتری برایتان فراهم می‌سازد. هنگامی که لپ‌تاپ پیدا شد، می‌توانید به آسانی آن را دوباره فعال کرده تا به کارکرد معمولش بازگردد.

   ASUS Secure Delete – اطلاعات حساس را برای همیشه پاک می‌کند
   ASUS Secure Delete

   یک رابط با استفاده آسان که به شما اجازه می‌دهد اطلاعات محرمانه را برای همیشه از recycle bin پاک ‌کنید. به آسانی Secure Delete را اجرا کنید تا فایل‌هایی که می‌خواهید کشیده شده و حذف شوند.

   عملکرد هوشمند

   نوت‌بوک‌های ASUSPRO سری P، با پردازشگرهای نسل دوم Intel® core ، دارای کارکرد پیشرفته و قابل تطبیق‌ هستند که وقتی به قدرت بیشتر نیاز دارید، سرعتش بیشتر می‌شود، و نیز قابلیت‌های گرافیکی تعبیه شده برای ایجاد یک تجربه فوق‌العاده بهتر، از کامپیوتر شخصیتان.

   تکنولوژیNVIDIA® Optimus™ کارکرد دستگاه و شارژ باتری را کاملا با هم هماهنگ می‌کند، و بصورت اتوماتیک از پردازشگر گرافیکی تعبیه شده در زمان انجام کارهای ابتدایی مانند جستجو در اینترنت یا ایمیل، و یا GPU مجزا در زمان پخش ویدیوها و یا کار با برنامه‌های نیازمند گرافیک بالا مانند ارائه مطالب و برنامه‌های ویرایش عکس‌، استفاده می‌کند.

   کارپردازشی راحت

   وضوح صفحه نمایش حتی در محیط‌های بسیار روشن

   در صفحه نمایش‌های ضد تابش(Glare-proof screens) از روش‌های ساخت پیشرفته لایه‌های پنل استفاده شده‌است که به کاربران اجازه می‌دهد تا حتی در زیر نورهای شدید، به راحتی و با وضوح زیاد صفحه را ببینند و بخوانند. این ویژگی بخصوص در فضاهای باز سودمند است.

   کارپردازشی با سکوت بیشتر با حالت سکوت در دفتر ( Power4Gear quiet office mode)Power4Gear

   ASUS Power4Gear سرعت فن را بصورت کاملا خودبخود تنظیم می‌کند تا به طرز قابل توجهی تولید صدا راکاهش دهد، و راحت‌ترین تجربه کاربری را فراهم سازد.

   Clear Visual Even in Bright Lights
   تکنولوژی IceCool دستان شما را خنک نگه می‌دارد
   IceCool Technology

   حتی در طولانی‌ترین جلسات کار پردازشی، تجربه کار با کامپیوتر شخصی خود را راحت و خنک سازید. طراحی انحصاری Motherboard دو طرفه، اجزای گرم را در قسمت زیرین و به دور از کاربران قرار داده است. همراه با لوله‌ها و منافذ هدایت کننده گرما، قسمت جادستی (palm rest) و سطوح مربوط به تایپ، خنک‌تر باقی می‌مانند.

   صفحه کلید chiclet برنده جایزه iF Award و صفحه کلید wave
   IF Award-winning Ergonomic Chiclet Keyboard

   طراحی زیبا شامل ایجاد فاصله زیاد بین قسمت سر کلیدها و همچنین دکمه‌های محکم‌تر است که تایپ راحت و دقیق‌تر را برای کاربران آسان‌ کرده و گرد و غبار را دفع می‌کند تا از جمع شدن ذرات مضر جلوگیری شود.

   محل قراردادن کارت حرفه‌ای (business card holder)

   تعبیه شده در خود نوت‌بوک برای نگهداری و دسترسی آسان.

   ویژگی‌هایی برای استفاده آسان

   ارائه مطالب با ASUS Scene Switch بهتر است

   به آسانی و تنها از طریق میانبرFN+1 ، عکس روی صفحه(wallpaper) ، حالت بدون صدا (mute settings) و حالت خروجی(output modes) را تغییر دهید، آیکون‌های روی صفحه را پنهان کنید و screensaverها را غیر فعال سازید.


   رابط قابل درک BIOS

   ASUS یک رابط کاربری قابل دسترسی BIOS با کنترل پدلمسی و ماوس ارائه کرده‌است، که به شما اجازه می‌دهد به آسانی درایوهای سخت و درگاه‌های USB/IO را برای حفاظت از مطالب شخصی خود، قفل کنید.

   ASUS Power Recovery

   با این ابزار قدرتمند که به حفاظت از کامپیوتر شما در برابرcrash کردن و از کار افتادن درایو سخت (hard drive failures) کمک می‌کند، در هر زمان از سیستم خود نسخه پشتیبان گرفته و آن را بازیابی (recover) کنید. بازیابی سیستم با یک نسخه پشتیبان دقیق، آسان بوده و کل فرآیند برای آنکه بتوانید سریع به سرکار خود بازگردید، تسریع شده‌است.

   ASUS Power Recovery