ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ESSENTIAL PU451LD

  ASUSPRO ESSENTIAL PU451LD

  یک نوت‌بوک قابل اطمینان و به صرفه برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط

  کسب و کار، سازنده‌تر و قابل کنترل می‌شود

  • با دو باند وایرلس همیشه متصل بمانید
  • Wake-on-LAN (WOL) امکان فعال سازی سیستم توسط یک پیام ساده در شبکه را فراهم می‌کند
  • درگاه USB 3.0 برای انتقال فوق سریع اطلاعات
  • باتری بزرگ و پرظرفیت همراه برای نگهداری آسان و دوام باتری
  • مدیریت پیشرفته سیستم در نرم‌افزار ساده مرکز کسب و کار ASUSPRO
  • شارژ سریع ابزارهای همراه توسط USB Charger+ حتی زمانی که دستگاه خاموش است.
  کیفیت قابل اعتماد
  • استانداردهای فوق العاده دقیق تست اطمینان ASUSPRO
  • هارد دیسک ضد شوک از داده های شما محافظت می کند
  • صفحه کلید مقاوم به مایعات برای محافظت در برابر ریزش جزیی
  طراحی شده برای متخصصین
  • کیبورد راحت برای تایپ آسان و بهره‌وری بیشتر
  • تاچ پد بزرگ با چندین اشاره برای تشخیص دقیق فرمان‌ها
  • پنل HD ضد بازتاب با زاویه دید گسترده
  Product Image

  نوت بوک‌های سری تجاری ASUSPRO PU دارای قیمت مناسب و قابلیت اطمینان بالا هستند. این مدل‌ها بطور خاص برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده‌اند و دوام و امنیت فراوانی را در یک محصول تجارت‌محور ارائه می‌کنند. این نوت بوک ها برای تجارت‌های در حال رشد طراحی شده‌اند که غالبا امکانات فناوری اطلاعات کاملی ندارند و به آنها کمک می‌کنند بهره‌وری و انعطاف‌پذیری را افزایش دهند. این مدل‌ها گزینه‌ای عالی برای دستیابی به موفقیت در کسب و کارهای هوشمند و رو به جلو هستند.

  ASUSPRO P Series

  طراحی حرفه‌ای


  Subtly stylish

  شیک و ظریف

  سری ASUSPRO PU از بدنه یکپارچه استفاده می‌کند تا ظاهری حرفه‌ای را نمایش دهد. سادگی این طراحی به قسمت‌های زیرین هم توسعه یافته و هر گونه آشفتگی را کاهش داده است. در این مدل نمای زیبا و شیک با استفاده از بدنه تیره و پرداخت فلزی ایجاد شده است.


  افزایش بهره‌وری با کیبورد راحت و صفحه کلید عددی

  کیبورد نوت‌بوک به دلیل تاثیر بر کارآمدی و راحتی یکی از نگرانی‌های اصلی هستند. مهندسین ایسوس کیبورد سری PU را بهینه‌سازی کرده‌اند و برای استفاده راحت در ساعت‌های طولانی کار، بهترین کلیدها با حرکت دقیق را فراهم کرده‌اند. این کیبورد همچنین دارای صفحه کلید کامل عددی است که برای افزایش عملکرد و حرکت در اسناد با دکمه‌های جهت‌نما تکمیل می‌شود.

  Ultraportable, subtle, stylish
  47% bigger multi-gesture touchpad

  تاچ‌پد بزرگ با تشخیص فرمان

  کارکرد آسان و دقت بیشتر با فرمان‌های پیمایش، چرخش و بزرگ‌نمایی
  47% bigger multi-gesture touchpad

  تاچ‌پد تا اندازه107*61 میلی‌متر بزرگ شده است و با نسبت تصویر نمایشگر مطابقت دارد. این تاچ پد با اندازه‌ای بزرگ‌تر از مدل‌های مشابه در سایر برندها، عکس‌العمل و دقت بیشتری در تشخیص چندین لمس همزمان فراهم می‌کند. همچنین با پشتیبانی از فرمان‌های اشاره می‌تواند جایگزین مناسبی برای ماوس باشد. اشاره راحت و دقیق با چندین نقطه لمس فراهم شده است و فرمان‌هایی برای پیمایش صفحه وب، چرخش و بزرگ‌نمایی تصویر با دو انگشت و فرمان‌ کلیک راست با ضربه سه انگشت تعریف شده‌اند. ضمن اینکه با کنترل‌ توسط اشاره، فعالیت‌های چند مرحله‌ای مانند ارائه و طرح‌های تحقیقاتی در جریان کار ساده می‌شوند.

  47% bigger multi-gesture touchpad


  نمایشگر ضدبازتاب برای مشاهده آسان

  در نوت‌بوک‌های ASUSPRO از نمایشگرهای مات استفاده شده است و با جلوگیری از انعکاس ناخواسته مانع خستگی چشم می‌شوند و اثر انگشت را در نمایش محتوا نشان نمی‌دهند. برای افزایش بهره‌وری، محل قرارگیری دست‌ها راحت است و طراحی کاربردی به همراه بافت سطحی دارد.

  47% bigger multi-gesture touchpad

  تقویت کسب و کار شما

  استانداردهای سخت‌گیرانه تست اطمینان ASUSPRO

  کاربران تجاری به استانداردهای بالاتر و قابل اعتماد نیاز دارند به همین دلیل تمام نوت بوک‌های سری ASUSPRO با تست‌های سختگیرانه سنجش کیفیت، بررسی می‌شوند تا از نوت‌بوک‌های متوسط با استانداردهای متوسط بسیار بالاتر باشند. آنها برای سنجش مقاومت در تست‌های سقوط، مقاومت لولا و فشار روی پنل مورد بررسی قرار می‌گیرند. همچنین این مدل‌ها با هارد دیسک‌های ضد شوک تولید می‌شوند که شامل سه مکانیسم حفاظتی برای اطمینان از امنیت داده‌ها است.

  تست سقوط پیشرفته
  سقوط از دو برابر ارتفاع استاندارد در نوت‌بوک‌ها

  سنجش قوی‌تر لولاها
  20.000 بار بیشتر از تعداد استاندارد در نوت‌بوک‌ها

  تشت فشار پیشرفته
  20 درصد طولانی‌تر از استاندارد نرمال در نوت‌بوک‌ها

  کیبورد مقاوم به ریزش مایعات
  ریزش تصادفی مایعات دیگر یک مشکل نیست

  هارد ضد شوک از اطلاعات محافظت می‌کند

  نوت‌بوک‌های سری تجاری ASUSPRO PU، امنیت بیشتر هارد دیسک را با حفاظت توسط بالشتک‌های اسفنجی در برابر ضربه و سقوط پیشنهاد می‌دهند. علاوه بر این هارد دیسک داری یک مکانیسم کامل محافظتی شامل سخت‌افزار سنسورهای گرانش و نرم‌افزار است که بطور مستمر امنیت اطلاعات در برابر خطرات قریب الوقوع را تضمین می‌کند. این سیستم مجهز به یک شتاب‌سنج سه‌بعدی با سه سطح حساسیت خاموش، نرمال و شدید است که به صورت پیش‌فرض روی بالاترین سطح تنظیم شده و همواره قادر به تشخیص ضربه است

  Anti-shock hard drive
  Anti-shock hard drive  عملکرد بهتر و مدیریت مداوم

  مرکز کسب و کار ASUSPRO برای مدیریت رایانه در یک مجموعه ساده

  کمک به مدیریت بهره‌وری کسب و کارهای کوچک در یک مجموعه ساده


  مرکز کسب و کار ASUSPROیک پلتفرم جدید رایانشی شامل سخت‌افزار، نرم‌افزار و میان‌افزارها است که قابلیت‌های منحصر به فرد بهره‌وری و امنیت را فراهم می‌کند. این مجموعه بطور خاص برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده که غالبا دارای ساختارهای مدیریت شده فناوری اطلاعات نیستند و باعث سهولت مدیریت و نگهداری سیستم‌ها می‌شود به این ترتیب می‌توانید تمرکز بیشتری روی تجارت داشته باشید.

  ASUSPRO Business Center

  Wake-on-LAN(WOL)

  Wake-on-LAN (WOL) امکان فعال سازی سیستم توسط یک پیام ساده در شبکه را فراهم می‌کند

  نوت‌بوک‌های سری تجاری ASUSPRO PU دارای ماژول‌های سخت‌افزاری روی مادربورد هستند که ازWake-on-LAN (WOL) پشتیبانی می‌کنند و به کامپیوترها اجازه می‌دهد با دریافت یک پیام شبکه روی ارتباط LAN روشن شده و از حالت sleep خارج شوند. این قابلیت ارزشمندی برای نگهداری و پشتیبانی از راه دور است.

  باتری قابل تعویض و هشدار هوشمند ارتباط برق

  بسته قابل تعویض باتری می‌تواند توسط باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر جایگزین شود و افزودن یک باتری جانبی عمر باتری را دوبرابر می‌کند. همچنین تعویض باتری‌های قدیمی نیز آسان است. سری PU دارای ویژگی هشدار برای ارتباط کانکتور برق است و در صورت عملکرد ناقص منبع تغذیه یا قطع ارتباط به کاربر هشدار می‌دهد. از این طریق خطر خاموشی ناگهانی یا وقفه در کار به حداقل می‌رسد.

  Wake-on-LAN(WOL)


  Connect from anywhere

  ارتباط از هر مکان با دو باند فرکانس وایرلس و شبکه نسل چهارم LTE

  سری ASUSPRO PU اکنون مجهز به شبکه وایرلس با دو باند فرکانسی هستند و می‌توان قابلیت 4G LTE را هم به آنها افزود. بنابراین کاربران تجاری می‌توانند همواره در ارتباط باشند. دو باند وایرلس انعطاف شبکه را افزایش می‌دهد و می‌توانند با شبکه‌های بی‌سیم در فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز فعالیت کنند ضمن اینکه فناوری انتقال داده‌ها در شبکه نسل چهارم LTE نیز تا 10 برابر سریع‌تر از نسل‌های پیشین است.

  *قابلیت 4G LTE تنها در سری‌های PU550/551 موجود است.

  افزایش سرعت انتقال داده‌ها و شارژ سریع ابزارها با USB 3.0 و USB Charger+

  نوت بوک‌هایی که با USB 3.0 به صورت استاندارد تولید می‌شوند نسبت به USB 2.0 تا 10 برابر سرعت بالاتری در انتقال دارند. نرم‌افزار اختصاصی ASUS USB Charger+ می‌تواند به آسانی گوشی‌های هوشمند، تبلت، پخش‌کننده‌های صوتی و تصویری و سایر ابزارهای قابل حمل را حتی زمانی که نوت‌بوک فعال نیست در زمانی کمتر از حالت عادی شارژ کند.

  USB 3.0 and USB Charger+

  ایسوس سبز

  ایسوس، صنعت رابا فرآیندهای دوستدار محیط زیست هدایت می‌کند و تاثیرات زیست محیطی را با طرح مبتکرانه Green ASUS به حداقل رسانه است. این موضوع شامل چهار حوزه است: طراحی سبز، تولید سبز، آماده‌سازی سبز و خدمات سبز. ایسوس با محصولات خود محافظ زمین است و سری ASUSPRO با کاهش هزینه مالکیت و افزایش استانداردهای محیطی در این راه موفق شده‌اند. این محصولات دارای EPEAT، Energy Star و گواهی RoHS هستند.

  Green ASUS