ESC8000 G4

  ESC8000 G4

  سرور 4U GPU با تراکم بالا و پشتیبانی از 8 کارت گرافیک

  • توان گرفته از پلتفرم مقیاس پذیر Intel® Xeon
  • سرور با پشتیبانی از GPU های متعدد و قدرت محاسبات ترکیبی
  • طرحی اختصاصی ایسوس برای انطباق با توپولوژی
  • طراحی مقیاس پذیر برای افزایش حجم کار
  • مدیریت جامع زیرساخت مدیریت اطلاعات
  • خنک کننده کارآمد با فن های اضافی و قابل تغییر و دریچه های هوای اختصاصی
  • فناوری اختصاصی رادار حرارتی به منظور بهره وری انرژی
  • مدیریت، تعمیر و نگهداری ساده
  • پشتیبانی از 100 Gbps Intel® Dual جاسازی شده در معماری Omni-Path
   Product Image

   سرور با پشتیبانی از تراکم بالای GPU ها و توان محاسباتی ترکیبی

   ESC8000 G4 دارای ترکیبی از معماری قدرتمند GPU است که از کارت گرافیک های NVIDIA® Quadro یا Tesla در کیس های 4U پشتیبانی به عمل می آورد. با توان بسیار بالای گرافیکی، ESC8000 G4 به شما این امکان را می دهد که پردازش های سنگین محاسباتی بیشتر را با سرعت بالا و بهره وری بیشتر به انجام رسانید. ESC8000 G4 دارای یک طراحی داخلی بهینه است که شما را قادر می سازد تا از انواع مختلفی از کارت گرافیک ها، در آرایش هایی مانند دو اسلات همزمان، و خنک کننده های پسیو و اکتیور را مورد استفاده قرار دهید.

   طراحی ثبت شده انطباق پذیر با توپولوژی

   ESC8000 G4 امکان تنظیم پیکربندی های توپولوژی سیستم را فراهم می کند، از جمله توانایی انتخاب یک یا دو مجموعه پیچیده، به منظور پردازش هایی از جمله یادگیری عمیق. طراحی ثبت شده Adaptive Topology، کاربران را قادر می سازد تا به راحتی توپولوژی سیستم را تغییر دهند. ASUS ASMB9-iKVM از طریق GUI مبتنی بر وب بصری، امکان مدیریت سرور را بدون تغییرات و تنظیمات سخت افزاری، و کابل کشی های اضافه فراهم می سازد.

   طراحی مقیاس پذیر به منظور افزایش حجم کار

   ESC8000 G4 با مقیاس پذیری آسان، به گونه ای طراحی شده است که برای کسب و کارهای تجاری با حجم بالا مناسب باشد. با 8 اسلات توسعه PCIe Gen3 x16 که برای کارت گرافیک های کاملا عریض مناسب است، دو اسلات PCIe Gen3 x16 به منظور نصب کارت های شبکه با سرعت بالا، یک درگاه داخلی PCIe Gen3 x8 برای کارت های HBA/RAID، سرور ESC8000 G4 آماده ارائه محاسبات سنگین با تراکم بالا است .

   این محصول همچنین دارای چندین رابط برای ذخیره سازهای متفاوت است. از جمله دو رابط M.2 با مسیرهای PCI و SATA و دو رابط OCuLink با فناوری Intel VROC برای سالیدهای 2.5 اینچی NVME. ESC8000 G4 امکان نصب 8 ذخیره ساز 2.5 اینچی در اینترفیس SATA 6Gb/s و یا 8 سالید درایو 2.5 اینچی با استفاده از مسیر AS 12Gbp/s را برای شما ممکن خواهد کرد. کارت HBA به صورت انتخابی خواهد بود.

   8 x PCIe Gen3 x16 slots for eight full-height, full-length, dual-slot GPUs

   2 x PCIe Gen3 x16 slots for two low-profile, half-length, high-speed networking cards

   1 x Internal PCIe Gen3 x8 slot for a low-profile, half-length HBA/RAID card

   2 x Hot-swap NVMe 2.5” storage device via port-to-port dual OCuLink & Intel VROC

   Up to 8 x 2.5” SATA HDDs

   Up to 8 x 2.5” SAS HDDs with optional HBA/RAID card

   2 x PCIe & SATA 6Gbp/s M.2 connectors for two M.2 storage devices   *تنها یک اسلات LP/HL PCIe Gen3 x 16، زیرا یکی از اولین خط PCIe PLX برای اتصال با 2 PLX اشغال می شود.

   مدیریت جامع زیرساخت مدیریت اطلاعات

   با استفاده از ترکیب ماژول -iKVM و نرم افزار ASUS Control Center، امکان مدیریت جامع در خارج و داخل باند برای ESC8000 G4 فراهم شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ASUS Control Center مراجعه نمائید.

   خنک کننده کارآمد با فن های اضافی و قابل تغییر و دریچه های هوای اختصاصی

   خنک سازی یک سرور شتاب دهنده که در حین کاربردهای سنگین به 3200 وات توان برق خواهد رسید، یک وظیفه سخت خواهد بود. بنابراین ESC8000 G4 به فن های حرارتی با قابلیت تعویض، فن های اضافی و دریچه های اختصاصی برای CPU، GPU و رم های DIMM. ده عدد فن برای بخش گرافیکی در نظر گرفته شده است که 5 فن اصلی و 5 فن پشتیبان خواهند بود. همچنین دو کولر نیز برای CPU تعبیه شده است تا بدون توقف به نیاز های کاربران پاسخ دهند.

   * 5 فن پیش فرض برای GPU و 5 فن اضافی اختیاری

   فن های اضافه و قابل تعویض

   طراحی دریچه اختصاصی هوا

   فناوری اختصاصی رادار حرارتی به منظور بهره وری انرژی

   ESC8000 G4 ویژگی های اختصاصی رادار حرارتی ایسوس را طی سنسورهایی بر روی پردازنده ها، پردازنده های گرافیکی و اسلات های DIMM ارائه می دهد. به لطف این طراحی، نظارت بر دمای داخلی و خارجی و تنظیم منحنی فن های پویا فعال می گردد. کاهش مصرف انرژی فن ها تا 20% و کاهش TCO که برای مراکز داده با عملکردهای بالا ضروری است، از جمله قابلیت های آن است.

   سنسورهای حرارتی محیطی   مدیریت، تعمیر و نگهداری ساده

   قطعات به راحتی قابل تعویض است

   با طراحی مبتکرانه، کارکنان IT قادر به تعویض اجزای مهم و کلیدی با سهولت بالا خواهند بود.

   • پوشش بدون ابزار

    ESC8000 G4 دارای 3 بخش با دسترسی آسان بوده که بدون نیاز به ابزار باز خواهد شد. در نتیجه کارکنان IT بدون بیرون آوردن آن از قفسه سرور، قادر به تعمیر و نگهداری آن خواهند بود.

   • Q-Code جلویی

    ESC8000 G4 دارای یک نمایشگر Q-Code/port 80 LED برای نظارت ساده برای کل فرایند بوت، برای روشن شدن سیستم و از طریق بارگذاری سیستم عامل است.

   • راهنمای سریع راه اندازی

    ESC8000 G4 اطلاعات اولیه سیستم را طی راه اندازی اولیه ارائه خواهد کرد، همچنین تشخیص نتایج غیرمعمول برای عملکرد IT کارآمدتر و عیب یابی آسان ممکن شده است.

   پشتیبانی از 100 Gbps Intel® Dual جاسازی شده در معماری Omni-Path

   ESC8000 G4 از دو پردازنده جدید خانواده Intel® Xeon پشتیبانی می کند که می تواند تا 56 هسته و 112 رشته پردازشی را برای عملکرد کم نظیر ارائه می دهد. این سرور به 24 اسلات رم DDR4 2666 مجهز است که از 3 ترابایت حافظه پشتیبانی به عمل می آورد. با استفاده از دو پردازنده Skylake-F، ESC8000 G4 از ویژگی اختیاری dual Intel Omni-Path (OPA 100GbE) برای پیکربندی کلاستر ها حمایت خواهد کرد.

   • سرور با پشتیبانی از GPU های متعدد و قدرت محاسبات ترکیبی
   • طرحی اختصاصی ایسوس برای انطباق با توپولوژی
   • طراحی مقیاس پذیر برای افزایش حجم کار
   • مدیریت جامع زیرساخت مدیریت اطلاعات
   • خنک کننده کارآمد با فن های اضافی و قابل تغییر و دریچه های هوای اختصاصی
   • فناوری اختصاصی رادار حرارتی به منظور بهره وری انرژی
   • مدیریت، تعمیر و نگهداری ساده
   • پشتیبانی از 100 Gbps Intel® Dual جاسازی شده در معماری Omni-Path