P9X79-E WS

  P9X79-E WS

  قابل ارتقاءترین قدرت گرافیکی 4 مسیره x16 لینک

  • پلتفرم Intel® LGA 2011 / چیپ‌ست Intel® X79
  • چهار کانال-8 DIMM
  • بهترین کارایی کارت گرافیک با ™GeForce® SLI چهار مسیره و CrossFireX™ x16 لینک
  • تشخیص هوشمند PSU با Dr.Power ایسوس
  • تجربه بهتر کار با شبکه با اترنت دوگانه جدید Intel® I210 مخصوص سرور
  • ذخیره‌سازی و انتقال داده با سرعت بالا با SSD Caching II ایسوس
  Product Image

  ایستگاه کاری‌ای که برای کسب و کار شما ضروری است

  ایستگاه کاری‌ای که برای کسب و کار شما ضروری است

  مادربردهای سری ایستگاه کاری ایسوس پایه ایده‌آلی برای یک رایانه قدرتمند است. این مادربرد قدرتی عالی، عملکردی قابل اطمینان و سازگاری بی نظیری با ورودی/خروجی‌های متعدد برای کارهای طاقت‌فرسا و ارتقاهایی که در آینده انجام خواهد شد دارد. سری ایستگاه کاری ایسوس برای برآورده کردن نیازهای کاربر، به صورت هوشمندانه‌ای نویز عملیاتی را کاهش می‌دهد و گرما را از طریق روش‌های پیشرفته و سازگار با محیط زیست پراکنده می‌کند. همچنین مادربردهای سری ایستگاه کاری ایسوس با ابتکار 24x24 ما نهایت اطمینان و کیفیت را برای شما به ارمغان می‌آورند، یعنی کارکرد 24 ساعته بدون وقفه و 24 ماه تضمین تامین قطعات، تا شما مجبور نباشید چندین بار رایانه خود را عوض کنید. در عوض، اجازه دهید مادربردهای سری ایستگاه کاری ایسوس کیفیت کار و زندگی شما را بالا ببرند.

  ویژگی های منحصر به فرد ایستگاه کاری ایسوس

  بهترین عملکرد ™4-SLI چهار مسیره و ™CrossFireX
  اتصال PCI-E Gen3 x16 به قدرت گرافیکی 4 مسیره اتصال PCI-E Gen3 x16 به قدرت گرافیکی 4 مسیره

  PCI-Express 3.0 16 مسیره، ™GeForce® SLI چهار مسیره و ™CrossFireX سریعترین و قابل اطمینان ترین عملکرد گرافیکی ممکن را برای شما به ارمغان می‌آورند. این مادربرد برای استفاده حرفه‌ای در برنامه‌های مکانیکی، معماری، طراحی داخلی، هوانوردی، و طراحی صوتی و تصویری بسیار مناسب می‌باشد. همچنین، با استفاده از این قدرت گرافیکی فراوان می توانید برای لذت بردن از حداکثر سرگرمی حتی سنگین ترین بازی‌های رایانه‌ای را با جزئیات کامل اجرا کنید.
  اتصال PCI-E Gen3 x16 به قدرت گرافیکی 4 مسیره

  Dr. Power ایسوس
  شناسایی، تشخیص، و نظارت بر سلامت مبدل برق شناسایی، تشخیص، و نظارت بر سلامت مبدل برق

  در صورت بوت نشدن سیستم، پیام‌های ال‌ای‌دی هرگونه مشکل مرتبط با برق را به وضوح نشان ‌می‌دهد. علاوه بر این، شناسایی خودکار سلامت مبدل برق از خاموش شدن ناگهانی سیستم جلوگیری کرده و در صورت ناکافی بودن برق مصرفی هشدار می‌دهد.

  شناسایی، تشخیص، و نظارت بر سلامت تامین توان مصرفی

  کارت شبکه گیگابایت داخلی دوآل اینتل در کلاس سرور
  آخرین کارت شبکه Intel® I210 Gigabit LAN دوگانه داخلی در کلاس سرور آخرین کارت شبکه Intel® I210 Gigabit LAN دوگانه داخلی در کلاس سرور

  P9X79-E WS برای شبکه‌سازی قابل اطمینان‌تر مجهز به آخرین کارت شبکه گیگابایت داخلی دوآل ®Intel در کلاس سرور ‌می‌باشد. این ویژگی کارکرد CPU و حرارت را کاهش داده و برای دست یافتن به عملکرد فوق‌العاده و همچنین پشتیبانی بهتر از سیستم عامل‌های مختلف بازده آن را افزایش می‌دهد.

  طراحی حرارتی بدون فن
  رسانایی بالا برای راندمان بهتر دفع حرارت رسانایی بالا برای راندمان بهتر دفع حرارت

  لوله‌های حرارتی مسی، با انتقال حرارتی بهبود یافته، گرمای تولید شده توسط CPUها و تراشه‌ها را به طور موثری به جاذب گرما هدایت می‌کند سیستم خنک کنندگی بدون فن در P9X79-E WS موجب دوام بیشتر آن شده، عملکرد بی‌صدای 0 دسیبل سیستم ر ا تضمین کرده و به پایایی بیشتر آن می‌انجامد.

  7 اسلات PCIe x16
  نهایت قابلیت توسعه پذیری با هفت اسلات PCI Express 3.0 x16 نهایت قابلیت توسعه پذیری با هفت اسلات PCI Express 3.0 x16

  P9X79-E WS برای ارائه حداکثر قابلیت توسعه پذیری مجهز به هفت اسلات PCI Express 3.0 x16 می‌باشد. بنابراین کاربران می‌توانند تا 4 کارت دو طبقه یا 7 کارت تک را برای رفع نیاز‌های مختلف خود نصب نمایند.

  ECC UDIMM
  انواع حافظه‌های مختلف انواع حافظه‌های مختلف

  P9X79-E WS از ماژول‌های حافظه بافرنشده سروری قدرتمند DDR3 ECC و مین استریم بیشتر و حافظه بافرنشده غیر ECC آماده DDR3 پشتیبانی می‌کند. P9X79-E WS با پشتیبانی از انواع حافظه‌های مختلف طیف گسترده از ایستگاه‌های کاری با هر بودجه و نیازی را پوشش می دهد.

  ویژگی های منحصر به فرد ایسوس

  کنترل برق دیجیتالی جدید برای CPU و DRAM
  کنترل برق دیجیتالی جدید برای CPU و DRAM
  مادربردهای X79 ایسوس دارای کنترل توان+DIGI جدید با دو ماژول تنظیم کننده دیجیتالی ولتاژ (VRMs) جدید می‌باشند. کنترل‌کننده‌های جدید DRAM علاوه بر تنظیم فوق‌العاده دقیق حافظه، کنترل فوق‌العاده دقیق ولتاژ CPU را نیز امکان پذیر می‌نماید. این تحول نوآورانه و پیشرفته فناوری ایسوس، ولتاژهای فوق دقیق را برای بهره‌وری، پایداری و عملکرد بهتر فراهم آورده است.

  بهترین در کلاس بهره‌وری و پایداری توان
  دو قطعه بسیار مهم به خوبی با هم کار می‌کنند تا درخواست‌های سیگنال توان دیجیتال (SVID) دریافتی از CPU را مطابقت داده و با سنجش و واکنش فوق العاده سریع سطح مناسب توان را ارائه نمایند. توان صحیح، عدم دقت ولتاژ بی‌فایده را کاهش داده و تنظیمات پایدارتری برای CPU و حافظه فراهم می‌آورد.

  دامنه افزایش یافته اورکلاکینگ CPU و DRAM
  دامنه افزایش یافته اورکلاکینگ CPU و DRAM
  با کنترل‌کننده های دیجیتال قابل برنامه‌ریزی آن‌بورد، کاربران می‌توانند ولتاژ CPU و DRAM و فراکانس های سوئچینگ را برای اورکلاک‌ کردن های مختلف از جمله کالیبراسیون لودلاین *VCCSA برای افزایش نسبی دامنه ولتاژ، قابلیت کنترل جریان *VCCSA وتنظیم صحیح ورودی از طریق بایوس UEFI را تنظیم نمایند. این طراحی اختصاصی، با تنظیم دقیق و در عین حال انعطاف پذیر توان سیستم، دست اورکلاکرها برای حداکثر استفاده از پتانسیل های سیستم خود را باز می‌گذارد.

  VCCSA (مامور ولتاژ سیستم) شامل کنترل‌کننده DRAM می‌باشد. در حال حاضر توان CPU ایسوس گزینه های VCCSA بیشتری را برای تسهیل اورکلاک کردن شدید DRAM ارائه می‌دهد.


  کشینگ SSD ایسوس
  کشینگ SSD ایسوس II
  کشینگ‌های متعدد SSD، افزایش سریع سرعت

  SSD Caching II با عملکردهای متعدد کشینگ ارتقاء یافته و 4 اسلات SATA 6Gb/s آن‌بورد اضافه به آن افزوده شده است. این ویژگی، با استفاده از چند SSD نصب شده، بدون محدودیت های ظرفیت به عنوان کشِ اطلاعات پرکاربرد، عملکرد سیستم را تقویت می‌کند. همچنین به کاربر اجازه می‌دهد ترکیبی که مناسب نیازهایش را انتخاب نماید. برای مثال، شما می توانید سه SSD را با یک هارد HDD ترکیب کنید یا دو SSD را با دو هارد HDD انتخاب کنید. ترکیبی از عملکرد، پاسخ‌دهی و ظرفیت هارد درایو SSD-مانند را تنها با یک کلیک در اختیار داشته باشید؛ بدون نیاز به بوت کردن مجدد برای فعالسازی فوری و استفاده کاملا آسان. به عنوان یک قابلیت اضافه، شما حتی می‌توانید با قابلیت پشتیبان‌گیری از از دست رفتن اطلاعات خود جلوگیری کنید، بنابراین خیالتان راحت باشد که جای اطلاعات‌تان امن است.


  به روز رسانی بایوس با USB
  به روز رسانی بایوس با USB

  به روز رسانی آسان و بی دغدغه بایوس با USB
  USB BIOS Flashback راحت‌ترین راه برای به روز رسانی بایوس را در اختیار شما می‌گذارد! در حقیقت به اورکلاکرها اجازه می‌دهد نسخه‌های جدید بایوس UEFI را به آسانی، حتی بدون وارد شدن به بایوس کنونی یا سیستم عامل خود امتحان کنند. این قابلیت حتی بدون نصب اجزای کلیدی رایانه مانند CPU و حافظه کار می‌کند. فقط کافی است فلش USB خود را وصل کنید و دکمه اختصاص داده شده برای این کار را 3 ثانیه فشار دهید. بایوس UEFI با استفاده از توان آماده به کار ATX به صورت خودکار به روز رسانی می‌شود. به روز رسانی بی دغدغه برای نهایت راحتی! بیشتر بدانید  USB 3.0 Boost
  USB 3.0 Boost

  Faster USB 3.0 Transmission with UASP
  فناوری جدید USB 3.0 Boost ایسوس از آخرین استاندارد USB 3.0 که UASP (USB Attached SCSI Protocol) نام دارد پشتیبانی می‌کند. با فناوری USB 3.0 Boost سرعت انتقال USB 3.0 که هم اکنون هم نرخ بالایی دارد باز هم بطور قابل توجهی تا 170 درصد افزایش پیدا می‌کند. فناوری USB 3.0 Boost دارای یک رابط گرافیکی کاربرپسند می‌باشد که با کمک نرم‌افزار اختصاصی ایسوس بطور خودکار سرعت انتقال اطلاعات به ابزارهایی که با USB 3.0 سازگار هستند را افزایش می‌دهد.

  +Fan Xpert
  +Fan Xpert

  سرعت‌های قابل تنظیم با کنترل مستقل فن
  فناوری +Fan Xpert به کاربر اجازه می‌دهد سرعت فن CPU و کیس را با استفاده از کنترل‌کننده‌های اختصاصی متعدد و مطابق با شرایط آب و هوایی، و وضعیت دما و حجم عملکرد رایانه تنظیم نماید. ‌پروفایل‌های متنوع، عملکرد فن‌ها، انعطاف بیشتر در کنترل خودکار و دستی سرعت فن و برخوداری از یک محیط رایانشی ساکت و خنک را فراهم می‌کند.


  بایوس UEFI
  تنظیم کامل و دقیق عملکرد با رابط کاربری آسان بایوس

  بایوس UEFI ایسوس اولین بایوس گرافیکی است که با موس کار می‌کند و دارای حالت های قابل انتخاب است. این بایوس با رابط کاربری کاربرپسند خود پای خود را فراتر از بایوس‌های سنتی که فقط با صفحه کلید کار می کنند نهاده است. همچنین این بایوس در سیستم عامل‌های 64 بیتی از هاردهای بزرگتر از 2.2 ترابیت پشتیبانی می‌کند.


  رابط کاربری اختصاصی ایسوس رابط کاربری اختصاصی ایسوس
  EZ Mode displays frequently-accessed info. کاربران می‌توانند تنظیمات عملکرد سیستم را انتخاب کرده و اولویت‌های بوت خود را بکشند و رها کنند. حالت پیشرفته (Advanced Mode) برای علاقه‌مندان، از طریق صفحه اطلاعات حافظه اختصاصی، تنظیمات DRAM را برای مشاهده کامل در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


  ارتقاء جدید! اطلاعات سریع و آسان برای کنترل سیستم تقویت شده

  • F12 کلید فوریِ عکس انداختن از صفحه برای اشتراک گذاری اطلاعات راه‌اندازی UEFI و عیب یابی
  • F3 کلید میانبر جدید برای اطلاعات پرکاربرد
  • ASUS DRAM SPD (تشخیص وجود سریال) اطلاعات برای دسترسی اطلاعات حافظه، تشخیص DIMMهای معیوب و کمک کردن در وضعیت‌های مشکل POST
  AI Suite II

  دسترسی به ویژگی‌های نوآورانه ایسوس در یک جا
  AI Suite II ایسوس با رابط کاربرپسندش همه ویژگی‌های اختصاصی ایسوس را، در یک بسته سهل الاستفاده با یک طراحی زیبا، یکپارچه کرده است. و به کاربران اجازه می‌دهد بر اورکلاک، مدیریت انرژی، سرعت فن‌ها، ولتاژ و خواندن حسگرها نظارت داشته باشند. این نرم‌افزار جامع، بدون اینکه لازم باشد کاربر بین برنامه‌های مختلف سردرگم شود، قابلیت‌های متعدد و آسانی را در اختیار وی قرار می‌دهد.
  آخرین فناوری انتقال

  آماده پشتیبانی از PCIe 3.0

  The latest PCI Express bus standard delivers improved encoding for twice the performance of current PCIe 2.0. پهنای باند نهایی برای یک ارتباط x16 حداکثر به 32 گیگابیت بر ثانیه می‌رسد، یعنی دو برابر PCIe 2.0 که 16 گیگابیت بر ثانیه است (در حالت x16). PCIe 3.0 سرعت انتقال داده بی سابقه‌ای را برای کاربران فراهم می‌آورد و با دستگاه‌های PCIe 1.0 و PCIe 2.0 سازگاری کامل دارد. این فناوری برای کاربرانی که خواستار بهبود و بهینه سازی عملکرد کارت گرافیک خود هستند و می‌خواهند آخرین فناوری که هرگز قدیمی نخواهد شد را در اختیار داشته باشند ضروری می‌باشد.

  *این مادربرد آماده پشتیبانی از PCIe 3.0 SPEC است. قابلیت‌ها زمانی که با دستگاه های سازگار با PCIe 3.0 استفاده شوند در دسترس خواهند بود. لطفا برای اطلاعات به روز به www.asus.com مراجعه نمایید.
  برای پشتیبانی بهینه از PCI Express 3.0 آخرین نسخه بایوس را دریافت کنید.

  صدای شفاف ایسوس

  DTS Connect

  تجربه شنیداری رایانه‌ای خود را گسترش دهید
  DTS Connect برای دریافت بهترین صدا از سرگرمی‌های صوتی در همه فرمت‌ها و سطوح کیفیت، دو فناوری را با یکدیگر ترکیب می‌کند. ™DTS Neo: تعداد کانالهای منابع استریو (CD‌ها، MP3ها، WMAها، رادیوهای اینترنتی) را به 7.1 کانال صدای فراگیر باورنکردنی افزایش می‌دهد. بنابراین مصرف‌کنندگان می توانند رایانه خود را به یک سیستم سینمای خانگی متصل کنند. DTS Interactive می‌تواند کدگذاری چند کاناله بیت استریرم های DTS را بر روی رایانه های شخصی اجرا نماید و بیت استریم‌های کدگذاری شده را به خارج از اتصالات صوتی دیجیتال (مانند S/PDIF و HDMI) که برای ارائه صدا به یک رمزگشای اکسترتال طراحی شده‌اند ارسال نماید.

  DTS UltraPC II

  DTS UltraPC II صدای فراگیر و استثنایی 7.1 کاناله را از طریق محبوب‌ترین دستگاه‌های صوتی رایانه شما، یعنی بلندگوها و هدفون‌های استریوی کنونی‌تان، ارائه می دهد. همچنین علاوه بر صدای فراگیر مجازی، با ترمیم صدا، صدای واقعی را به سطح جدیدی ارتقاء داده و دامنه پویای فایل‌های صوتی را بازآفرینی می‌کند. حالت تقارن، تعادل بلندی صدای دریافت شده را در منابع ورودی مختلف بهبود داده و حالت Enhance کیفیت صدا را از طریق برابری فرکانس بالا و پایین تقویت می‌کند. با این فناوری‌ها، کاربر به آسانی صدای سینمای خانگی بهتری را تجربه خواهد کرد.

  ویژگی‌های CPU، چیپ‌ست و کارت گرافیک

  پردازنده نسل دوم خانواده Intel® Core™ i7 برای سوکت LGA 2011

  این مادربرد از آخرین پردازنده نسل دوم خانواده Intel® Core™ i7 برای سوکت LGA 2011 همراه با کنترل‌کننده‌های حافظه و PCI Express مجتمع در حافظه چهار کاناله (8 DIMMs) DDR3 memory و 40 لاین PCI Express 3.0 پشتیبانی می‌کند. این قابلیت عملکرد گرافیکی فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد. پردازنده نسل دوم خانواده Intel® Core™ i7 برای سوکت LGA 2011 یکی از قویترین و مقرون به صرفه‌ترین CPUها در جهان است.

  چیپ ست Intel® X79 Express

  چیپ‌ست Intel® X79 Express آخرین طراحی تک چیپ‌ست است که از پردازنده نسل دوم خانواده Intel® Core™ i7 برای سوکت LGA 2011 پشتیبانی می‌کند. این تراشه با استفاده از اتصال‌های نقطه به نقطه سریالی عملکرد را بهبود بخشیده و موجب افزایش پهنای باند و پایداری می‌گردد. همچنین، X79 برای دسترسی سریعتر به داده‌ها و دو برابر کردن پهنای باند سیستم‌های باس جریان به 2 درگاه SATA 6Gb/s و 4 درگاه SATA 3Gb/s مجهز می‌باشد.

  پشتیبانی از ™SLI چهار مسیره و ™Quad-GPU CrossFireX

  در مادربردهای جدید X79 ،معماری SLI و CrossfireX ایسوس با اسلات های PCI Express که برای تامین جریان برق تا چهار کارت گرافیک طراحی شده‌اند، به خوبی و بدون هیچگونه عیب و نقصی عمل می کنند. اگر برای کارهای گرافیکی حرفه‌ای، کارهای چند رسانه‌ای سنگین یا بازی‌های اختصاصی از این مادربرد استفاده می‌کنید، در هر زمانی که نیاز داشته باشید قدرت گرافیکی کافی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  پشتیبانی از انواع پردازنده‌های کمکی و شتاب دهنده های GPU

  P9X79-E WS برای قابلیت توسعه بالا، سازگاری با کارت‌های افزایشی چند کاره، مخصوصا پشتیبانی از پردازنده های کمکی سری Intel® Xeon Phi™ 3100 (فقط فن فعال SKU) و NVIDIA Tesla K20C شتاب دهنده‌های GPU تا هفت اسلات PCI-E نسل سه x16 را پشتیبانی می‌کند.