X99-M WS/SE

  X99-M WS/SE

  قدرتمندترین مادربرد X99 micro-ATX همراه با درگاه USB 3.1

  • قدرت بی‌پایان گرافیک در یک مادربرد سایز micro-ATX – ظرفیت دو کارت گرافیک PCI Express 3.0 با سرعت X16
  • جدیدترین درگاه USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه – دو برابر سرعت USB 3.0 روی مادربرد
  • 5-Way Optimization با پردازنده Dual Intelligent Processors 5 – بهینه‌سازی تمام سیستم با یک کلیک
  • راه‌حل پیشرفته توان – استفاده از برترین قطعات برای بهترین راندمان توان
  • با صدای Crystal Sound 2 شما هم قسمتی از بازی هستید
   Product Image
   مخصوص ایستگاه‌های پردازش
   قدرت دوگانه گرافیک

   این مادربرد با محوریت تراشه Intel X99 برای ایستگاه‌های پردازشی کاربرد دارد و از فناوری‌های NVIDIA GeForce SLI و AMD CrossFireX پشتیبانی می‌کند.

   توان بی‌پایان گرافیک در یک مدل micro-ATX: PCIe Gen 3 در دو مسیر با سرعت x16

   X99-M WS/SE اولین مادربرد micro-ATX ایسوس با درگاه PCIe است که می‌تواند از دو کارت گرافیک پشتیبانی کند. این مادربردهای جدید با پیکربندی دوگانه NVIDIA Geforce SLI و AMD CrossFireX سازگار هستند و انتخاب قدرتمندی برای کسانی که به کاربردهای گرافیکی مانند طراحی و مدلسازی و تحقیقات پزشکی با شبیه‌سازی‌های پیشرفته گرافیکی و برنامه‌های پردازشی نیاز دارند، محسوب می‌شوند.
   علاوه بر کارت‌های گرافیکی، قابلیت زیادی برای توسعه وجود دارد و فضای وسیعی برای نصب کارت RAID، درایوهای SSD مبتنی بر PCI Express، کارت‌ کپچر و سایر قطعات در اختیار کاربر قرار می‌ً‌دهد.

   راه‌حل عالی برای توان
   ایسوس X99-M WS/SE تفکر خلاقانه را با قطعات پیشرفته ترکیب می‌کند تا بهترین کارایی توان موجود در صنعت را ارائه دهد.

   مهندسی دقیق چوک‌های حرارتی (Beat Thermal Chokes) با پوشش طلا دارای رسانایی و راندمان فوق العاده هستند تا کمترین اتلاف توان را تامین کنند و Dr.MOS MOSFET نیز علاوه بر حفظ فضا میزان حرارت عملیاتی را کاهش می‌دهند. در جدیدترین مادربردهای ایستگاه‌های پردازشی ASUS بادوام‌ترین خازن‌های صنعتی با عمر 12 هزار و کانکتورهای اختصاصی ASUS ProCool power را معرفی کرده است. X99-M WS/SE با هدف کارکرد خنک حین فشار پردازش، تقویت عملکرد، راندمان مطلوب توان و افزایش طول عمر محصول در بالاترین سطح تولید شده است.

   12 هزار ساعت دوام خازن
   12هزار ساعت دوام خازن – بیشترین طول عمر در جهان

   ASUS اولین سازنده مادربورد در جهان است که خازن‌های 12K را معرفی می‌کند و قطعا X99-M WS/SE نیز از این ویژگی بهره‌مند است. این خازن‌ها ساخت ژاپن هستند و بیشترین طول عمر را در صنعت دارند، آنها می‌توانند تا 12000 ساعت در معرض حرارت 105 درجه سانتی‌گراد فعالیت کنند و در دمای 65 درجه سانتی‌گراد عمر آنها با 1.2 میلیون ساعت می‌رسد. این میزان حرارت بسیار بالاتر از گرمای رایج در پردازش‌های روزمره است به همین دلیل X99-M WS/SE برای استقامت تولید شده است. خازن‌های 12K‌ ما کاهش مقاومت معادل سری (ESR) را تقویت می‌کنند تا راندمان را افزایش دهند و برای بهبود عملکرد کلی، تولید حرارت را به حداقل برسانند.

   کانکتورهایProCool Power
   ProCool Power Connectors

   ASUS ProCool اختراع دوباره کانکتور پاور است! کانکتورهای proCool در مقایسه با کانکتورهای سابق پاور ارتباط نزدیک و امنی را با مادربورد X99-M WS/SE برقرار می کنند. این طراحی، بسیار قوی‌تر و دارای مزیت‌هایی در راندمان است: اتصال تراز باعت امپدانس کمتر و دفع بهتر حرارت می‌ٌشود تا دمای فعالیت همچنان خنک باشد.

   Beat Thermal Choke
   پایداری بیشتر و اتلاف کمتر توان با Beat Thermal Choke

   ASUS Beat Thermal Chokes دارای دوام فوق‌العاده‌ای هستند و در فعالیت‌های نرمال 93 درصد راندمان انرژی بهتری دارند. به دلیل طراحی ویژه تیغه‌ها، دمای چوک‌ 3-5 درجه پایین‌تر است تا ثبات بیشتری ایجاد شود که این قدرت، حاصل استفاده از پوشش فوق رسانا و کارآمد طلا است. این ویژگی به معنی تامین توان با کمترین اتلاف انرژی است.

   Dr. MOS MOSFET
   Dr. MOS برای عملکرد بهتر MOSFET

   X99-M WS/SE از مزیت‌های Driver-MOSFET (Dr. MOS) بهره‌مند است که دمای عملیاتی را کاهش می‌دهد و فضای کمتری اشغال می‌کند. در مقایسه با طراحی سنتی، MOSFET‌ها از نوع سوییچ بالا-پایین هستند (بین توان مثبت و بار و همچنین بین بار و توان منفی) و علاوه بر افزایش طول عمر محصول، باعث بهبود راندمان توان می‌شوند.

   عملکرد بی‌نظیر
   پردازنده و حافظه DDR4 را فراتر از محدودیت‌ها استفاده کنید!
   سوکت OC درانتظار ثبت اختراع

   ASUS OC Socket برای شکستن محدودیت‌ها طراحی شده است و از پین‌های اضافی برای تماس با مدار اختصاصی در پین‌های سوکت (LGA) پردازنده‌های Haswell-E استفاده می‌کند. این ویژگی در ترکیب با بایوس مخصوص UEFI ما، توانایی بکارگیری فرکانس‌های بالاتر، زمان تاخیر کمتر و پایداری بیشتر در حافظه DDR4 را حین اورکلاکینگ فراهم می‌کند، این ویژگی‌ها امکان استفاده از روش‌هایی مانند نیتروژن مایع (LN2) را برای اورکلاک‌های شدید توسعه می‌دهند. سوکت OC با پردازنده‌های جدید Haswell-E LGA 2011-v3 سازگاری کامل دارد و بهترین ترکیب میان عملکرد اورکلاکینگ و سازگاری را ارایه می‌دهد.

   تنظیم ولتاژ پردازنده روی 1.825 ولت تحت بار 100 درصد


   مشخصات تست: CPU: Intel Core i7-5960X | MB: X99-DELUXE | DDR4: Corsair DDR4-2133*4 | GFX: GTX680 | OS: Windows 7 64-bit, Prime95
   تنظیمات منحصر به فرد ولتاژ در رابط حافظه کش

   باس حافظه نهان Cache ، بخش‌هایی مانند هسته‌های پردازنده، کنترلر حافظه DDR4، واسط‌های سیستم و کش لایه سوم L3 را پیوند می‌دهد. این یک رابط حساس میان تمام بخش‌های پردازنده است و فرکانس بالاتر باس کش بطور مستقیم باعث افزایش عملکرد زیرمجموعه‌های پردازنده می‌شود. سوکت انحصاری ASUS OC Socket امکان تنظیم ولتاژ باس کش را برای دستیابی به فرکانس‌های بالاتر فراهم می‌کند.

   محدوده قابل تغییر در مدل مرجع 30 است.
   ASUS OC Socket می‌تواند تا محدوده 45+ بهینه‌سازی کند.

   باس Cache تمام قسمت‌های مهم پردازنده را به یکدیگر مرتبط می‌کند. فرکانس بالاتر کش، عملکرد پردازنده را افزایش می‌دهد!

   سرعت حافظه را افزایش دهید

   این اولین پلتفرم با پشتیبانی از DDR4 است و ظرفیت اورکلاک حافظه DDR4 بیشتر از 3200 مگاهرتز در حالت نصب تمام هشت ماژول را دارد! طراحی مدار اختصاصی ایسوس T-Topology به علاوه سوکت OC‌ (در انتظار ثبت اختراع) می‌توانند با کاهش ارتباط متقابل و انعکاس سیگنال، از تمام ظرفیت DDR4 استفاده کنند. همچنین با بکارگیری مهارت‌های ما در طراحی مدار مادربرد، مشکلات زمان‌بندی سیگنال‌ها نیز به حداقل رسیده است که باعث پایداری بیشتر و افزایش عملکرد کلی می‌شود. ایسوس تقریبا با تمام سازندگان حافظه DDR4 در ارتباط است تا بهترین سازگاری را تضمین کند و از عملکرد قابل اعتماد برندهای مورد علاقه خود مطمئن باشید.

   از امتیازات DDR4 در X99-M WS/SE بهره‌مند شوید. (DDR4:DDR3)

   اورکلاکینگ و خنک‌کنندگی سیستم توسط یک کلیک!
   عملکرد، کارایی، توان دیجیتال، کنترل فن و حتی تنظیمات شبکه و صدای مناسب برای شما

   رسیدگی به تمام تنظیمات پیچیده تنها با یک کلیک انجام می‌شود و با قابلیت ASUS 5-Way Optimization رایانه شما هوشمند خواهد بود. توسط این ویژگی، بهینه‌سازی قسمت‌های ضروری سیستم بر اساس شرایط آن و به صورت فعال انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید از عملکرد فوق‌العاده پردازنده، صرفه‌جویی مداوم در مصرف انرژی، توان پایدار دیجیتالی، فن‌های خنک و بی‌صدا و اکنون تنظیمات صدا و حتی شبکه استفاده کنید که مناسب با برنامه‌ها کاربردی شما هستند. بطور خلاصه، 5-Way Optimization تضمین می‌کند که رایانه شما برای بازی، سرگرمی، بهره‌وری و هر کار دیگری آماده است.

   • بازی‌ها با عملکرد قوی، اولویت پهنای باند و صدای شفاف، روان و سریع‌ اجرا می‌شوند.
   • فن‌ها در پردازش‌های روزمره ساکت خواهند بود و راندمان خنک‌کنندگی حین بازی‌ها را تضمین می‌کنند.
   • هنگام اجرای برنامه‌ها و پردازش‌های سنگین دچار وقفه و اخلال نمی‌شوید.
   • اتلاف انرژی کاهش می‌یابد و در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنید.
   اورکلاک پردازنده
   حالت سکوت
   حالت ارتباط از دور

   Testing configuration:
   Intel LGA2011-3 i7-5960X 140W | X99-M WS/SE | Hitachi HDT722525DLA380 250G | ENERMAX EMR1350EWT-AS | ASUS VE278Q  | Samsung M378A5143DB0-CPB 4GB*2 | ASUS AMD RADEON HD7970*1

   تقویت عملکرد پردازنده
   TPU

   با یک سوییچ دو فاز روی برد یا از طریق ابزار ASUS AI Suite 3 قدرت کامل رایانه خود را رها کنید! واحد پردازش توربو (TPU)، با آزادی عمل در تنظیم فرکانس و ضریب‌های پردازنده و بهره‌برداری از ظرفیت‌های کارت گرافیک، کنترل دقیق ولتاژ و نظارت پیشرفته را برای پردازنده و کارت گرافیک پیشنهاد می‌دهد.*

   *به QVL کارت گرافیک مراجعه کنید
   صرفه‌جویی همه جانبه در انرژی
   EPU

   واحد پردازش انرژی (EPU) توسط یک سوییچ روی برد یا ابزار AI Suite 3 کنترل می‌شود و از صرفه‌جویی مداوم در سیستم لذت خواهید برد. EPU مصرف توان بر اساس نیاز رایانه را بطور خوکار شناسایی و تنظیم می‌کند. همچنین می‌تواند مصرف پردازنده را در یک سطح مشخص نگه دارد یا با حالت Away Mode از صرفه‌جویی بیشتر انرژی لذت ببرید. زمانی که از رایانه استفاده نمی‌کنید این ویژگی در یک طرح صرفه‌جویی شدید، تمام کنترلرهای بدون استفاده را خاموش می‌کند و توان کارت گرافیک را هم کاهش می‌دهد به همین دلیل رایانه تنها انرژی مورد نیاز را استفاده می‌کند. نه حتی یک وات بیشتر!

   کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
   Fan Xpert 3

   Fan Xpert 3 کنترل فن‌های 3 و 4 پین پردازنده و کیس را در یک نقطه گردآوری می‌کند. این برنامه مشخصات فن‌ها را بررسی می‌کند و تنظیمات مخصوص هر فن را بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از گیرنده‌های حرارتی اعمال می‌کند. مطمئن باشید هر کدام از فن‌ها در بهترین توازن میان عملکرد خنک و کاهش صدای مزاحم هستند. Fan Xpert 3 از حالت دوگانه PWM/DC برای کنترل فن‌های پردازنده و کیس در سطح سخت‌افزاری پشتیبانی می‌کند و حتی می‌تواند فن پردازنده را پایین‌تر از حداقل سرعت تعریف شده تنظیم کند تا صدای کمتر و صرفه‌جویی بیشتری در طول فعالیت‌های روزانه حاصل شود.

   صفحه بعد >

   کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
   Fan Xpert 3

   حالت سرعت ثابت

   برای کاربرانی که به دنبال کمترین نویز تا صفر دسی‌بل هستند طراحی شده و کنترل مخصوص سرعت فن‌ها را انجام می‌دهد.

   حالت تنظیم خودکار

   بررسی پارامترهای فن از طریق تشخیص خودکار سرعت فن انجام می‌شود تا تنظیمات متغیر برای هر یک از فن‌ها تنها با یک کلیک اعمال شود.

   کنترل‌ آگاهانه فن‌ها

   Delivers با ارائه اطلاعات کامل می‌توانید تنظیمات پیشرفته‌ای را برای هر یک از فن‌ها انجام دهید.

   < صفحه قبل

   کنترل دقیق توان دیجیتالی
   DIGI+ Power Control

   کنترل توان یکی از بخش‌های مهم در طراحی مادربورد است. شناسایی هوشمندانه طرح توان پردازنده توسط فناوری خلاقانه و برتر ASUS DIGI+ Power Control انجام می‌شود که کاملا مطابق با آیین‌نامه VRD12.5 اینتل است و با کنترل دقیق و انعطاف‌پذیر خود باعث افزایش ظرفیت‌های اورکلاکینگ، افزایش پایداری سیستم و بهبود راندمان انرژی می‌شود.

   اجرای سریع‌تر بازی‌ها و کسب امتیاز بیشتر
   Turbo App

   بازیکنان و کاربران حرفه‌ای می‌‌توانند از مزیت‌های اختصاصی بهینه‌سازی توسط ASUS Turbo App بهره‌مند شود. این پنل تنظیمات بخش‌های سخت‌افزاری را تقویت می‌کند: اورکلاک پردازنده شما، تنظیم فن‌ها، تعیین اولویت‌های شبکه و تنظیمات صدا بطور خودکار

   UEFI BIOS مورد تحسین رسانه‌ها

   بایوس روان و یکدست گرافیکی با امکان کنترل توسط ماوس بهبود پیدا کرده است تا حتی بیش از این جذاب باشد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه باشید یا یک اورکلاکر حرفه‌ای، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده راه را به شما نشان می‌دهد.

   Map to MyFavorite: به سرعت تنظیمات را پیدا کنید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست علاقمندی‌ها اضافه کنید!
   راهنمای اورکلاک و RAID توسط EZ Tuning فقط سخت‌افزار خود را انتخاب کنید و با استفاده از سناریوهای آسان، عملکرد سیستم را افزایش دهید یا پیکربندی RAID را برای بازیابی و پشتیبان‌گیری سریع اجرا کنید!
   EZ XMP عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!
   کنترل فن‌ها با تنظیمات گرافیکی منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.
   نظارت مستمر سخت‌افزاری بهره‌مندی فوری از اطلاعات اجزای حیاتی سیستم!
   EZ Mode
   • پروفایل‌ فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنک‌کنندگی فوری!
   • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید!
   • تنظیم سریع زمان: از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید.
   • EZ XMP: عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید.
   Advanced Mode
   • GPU POST: اطلاعات بیشتری در مورد کارت گرافیک خود و پهنای باند اختصاص داده شده به درگاه پیدا کنید. ایده‌آل برای SLI‌ در 2 یا 3 مسیر یا CrossFireX
   • میان‌برها: برای ساخت میان‌بر به تنظیمات مورد علاقه خود، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میان‌برهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
   • Quick Notes: یادداشت برداری کنید و ایده‌های مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
   • فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
   • تغییر نام SATA: نام پورت‌های SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.
   انتقال فوق سریع
   سرعت سیستم را با M.2 افزایش دهید

   M2 با پهنای باند 2x PCI Express 2.0 از سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. این ویژگی برای درایو مخصوص سیستم عامل، عالی است و باعث می‌شود کل سیستم یا کار با برنامه‌های حرفه‌ای در سریع‌ترین حالت ممکن انجام شود.

   USB 3.1 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه

   با جدیدترین رابط USB 3.1 و دو درگاه نوع A برای انتقال فوق سریع اطلاعات می‌توانید سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنید که دو برابر سریع‌تر از USB 3.0 است. این استاندارد جدید کاملا با نسخه‌های موجود از ابزارهای USB‌شما سازگار است و برای استفاده از یک سرعت شگفت‌انگیز نیز آماده هستید. فناوری اختصاصی USB 3.1 Boost ایسوس نیز بطور خودکار عملکرد USB 3.1 را حتی بیش از این افزایش می‌دهد.

   برای بازیکنان و کاربران حرفه‌ای
   برنامه‌ بهینه‌سازی‌های ویژه برای بازیکنان و کاربران حرفه‌ای
   Turbo App

   بازیکنان و کاربران حرفه‌ای می‌‌توانند از مزیت‌های اختصاصی بهینه‌سازی توسط ASUS Turbo App بهره‌مند شود. این پنل تنظیمات بخش‌های سخت‌افزاری را تقویت می‌کند: اورکلاک پردازنده شما، تنظیم فن‌ها، تعیین اولویت‌های شبکه و تنظیمات صدا بطور خودکار

   Networking boost تعیین اولویت داده‌ها در شبکه برای اجرای بی‌وقفه بازی‌ها!
   Speed boost اورکلاکینگ آسان برای اجرای فوق سریع بازی‌ها
   Sound boost طراحی پیشرفته صوتی برای صدایی شفاف در بازی!
   Fan boost بهینه‌سازی تنظیمات فن برای بهترین خنک‌کنندگی و کمترین صدا
   یک صدای کامل شما را به درون بازی می‌برد
   Crystal Sound 2

   Crystal Sound 2 فرآیند تنظیم صدا را کوتاه می‌کند و این تنظیمات در هر آنچه می‌خواهید بشنوید از اجرای بازی، تماشای فیلم یا پخش موسیقی‌های مورد علاقه شما اعمال می‌شود. حفاظ فیزیکی روی برد، طراحی دقیق مهندسی و اجزای پیشرفته شامل خازن‌های مشکی ژاپنی و تقویت‌کننده‌های عملیاتی (op-amps)، تاثیر خود را در شفافیت و وضوح خروجی صدا نشان می‌دهند. ابهاد جدیدی از صدای پیشرفته را کشف کنید و آماده نقش‌آفرینی باشید!

   یک پیروزی دوگانه برای بازیکنان

   تفاوت میان شکست و پیروزی تنها در چند میلی‌ثانیه مشخص می‌شود. به همین دلیل مادربردهای ASUS به فناوری نوین شبکه مجهز شده‌اند تا شما برنده باشید!

   Turbo LAN

   Turbo LAN با فناوری cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط بصری است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

   نظارت مداوم بر سرعت
   گردآوری لیست علاقمندی‌های شما
   تعیین اولویت برای افزایش سرعت برنامه‌ها
   Intel Gigabit Ethernet برترین انتخاب برای بازی که عملکرد سریع‌تری با پردازنده دارد

   استفاده از جدیدترین شبکه اینتل به این معنی است که همیشه سریع‌تر و روان‌تر بازی می‌کنید. اینتل LAN‌ از امتیاز مهم ارتباط مستقیم با پردازنده‌های اینتل برخوردار است و عملکرد قابل توجهی در TCP‌ و UDP نمایش می‌دهد. این ویژگی‌، میزان بار پردازنده را کاهش می‌دهد و از این طریق توان بیشتری برای اجرای بازی در اختیار شما است!

   دو برابر عملکرد بیشتر انتقال داده‌های بازی در پروتکل UDP

   مهندسان ایسوس برای بررسی تفاوت سرعت Intel Gigabit Ethernet هنگام ارسال بسته‌های کوچک‌تر (کمتر از 256 بیت) از IxChariot استفاده کرده‌اند که یک ابزار مستقل سنجش شبکه است و عملکردی مهم در واکنش بازی‌ها دارد. نتایج نشان داد در X99 داده‌های شما با دو برابر سرعت بیشتر نسبت به فناوری‌های LAN دیگر رقبا منتقل می‌شوند!

   پشتیبانی از چندین کارت گرافیک

   مادربرد X99 با پشتیبانی از هر دو پیکربندی NVIDIA® SLI و AMD CrossFireX در 2 مسیر امکان راه‌اندازی چندین کارت گرافیک را فراهم می‌کند و می‌توانید از بیشترین قدرت فناوری‌های گرافیمی در بازی‌های جدید برای اجرا در حالت 4K و فراتر از آن بهره‌مند شوید.

   • 40 ورودی پردازنده 2 مسیر / 3 مسیر
   • 28 ورودی پردازنده 2 مسیر / 3 مسیر
   سرور قدرتمند خانگی
   سرور قدرتمند خانگی
   ASUS HomeCloud

   ASUS HomeCloud دنیایی بدون مرز را خلق می‌کند. این به شما اجازه می‌دهد از راه دور به رایانه دسترسی داشته باشید، محتوای صوتی و تصویری را هر کجا که می‌خواهید منتشر کنید و از هر نقطه به مدیریت فایل‌های خود بپردازید مهم نیست آنها کجا ذخیره شده‌اند. از قابلیت درونی Wake on WAN برای راه‌اندازی و کنترل رایانه از راه دور در هر زمان و هر مکان با یک ابزار هوشمند استفاده کنید. این حتی هارد درایو شما را به یک فضای ابری اختصاصی تبدیل می‌کند و از محدودیت‌های ذخیره‌سازی نگرانی نخواهید داشت. توسط HomeCloud رایانه شما درگاهی به جهان است.

   کنترل کامل، هر زمان و هر مکان توسط Wi-Fi GO!

   Wi-Fi GO! کنترل کامل رایانه حتی زمانی که دور از خانه هستید را در اختیار شما قرار می‌دهد! زمانی که بیرون هستید به فایل‌هایی که در خانه و محل کار روی رایانه خود فراموش کرده‌اید دسترسی دارید. علاوه بر این در یک گام می‌توانید تمام سرویس‌های ابری را مدیریت کنید و با یک کلیک فایل‌ها را میان رایانه و ابزارهای خود همگام سازید.

   دارای آنتن‌های 3x3 در دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتز
   بی‌سیم 802.11ac* برای سرعت انتقال اطلاعات تا 1300 مگابیت بر ثانیه
   *سرعت واقعی ممکن است متغیر باشد و Wi-Fi Hotspot از استاندارد 802.11 a/b/g/n استفاده می‌کند
   • Cloud GO!

    حساب‌های ASUS WebStorage، Dropbox، Google Driveو Skydrive را در یک نقطه گردآوری کنید و حتی در یک زمان از آنها روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

   • Remote Desktop

    دسترسی و کنترل آسان رایانه در هر زمان و هر مکان!

   • File Transfer

    همگام‌سازی فایل‌ها میان رایانه و ابزارهای هوشمند تنها با یک کلیک

   • Remote Keyboard & Mouse

    کنترل پخش از روی صندلی

   به سادگی عکس‌های درون کامپیوتر را در بیرون از خانه روی تبلت مشاهده کنید
   یک مرکز رایانه دیجیتال عالی برای اشتراک‌گذاری و سینمای خانگی
   منتشر کننده رسانه

   از محتوای صوتی و تصویری در رایانه خود در هر مکان لذت ببرید! موزیک‌ها را هنگامی که در یک کافه نشسته‌اید پخش کنید یا با دوستان خود به تماشای فیلم‌های مورد علاقه بپردازید. با ASUS Media Streamer هر کجا بروید سرگرمی‌های شما همراه شما هستند.

   ویژگی‌های پردازنده و تراشه اینتل
   • آماده برای Intel® Core i7 Processor LGA2011-v3

    این مادربرد از پردازنده‌های Intel® Core i7 در سوکت LGA2011-v3 پشتیبانی می‌کنند و دارای کنترلر درونی حافظه و PCI Express برای پشتیبانی از حافظه‌های DDR4‌چهار کانال (8 DIMM) و 28/40 مسیر PCI Express 3.0/2.0 هستند.

   • تراشه Intel® X99 Express

    تراشه Intel® X99 یک تراشه با طراحی مجزا است که از پردازنده‌های Intel® Core i7 سوکت LGA2011-v3 پشتیبانی می‌کند. این تراشه دارای عملکرد ارتقا یافته با بکارگیری لینک‌های نقطه‌به‌نقطه است که پایداری پهنای باند را افزایش می‌دهد. علاوه بر این X99 امکان استفاده از 6 درگاه USB 3.0، 10 درگاه SATA 6Gbit/s را برای انتقال سریع داده‌ها فراهم کرده است.

   X