Z97-WS

  Z97-WS

  قدرت چهار کارت گرافیک همراه با کارایی بهینه توان

  • امکان استفاده از قدرت چهار کارت گرافیک – پیکربندی به شیوه‌های انویدیا جیفورس 4-Way SLI یا AMD CorssFireX
  • راه‌حل بی‌نظیر توان – استفاده از برترین قطعات دلیل ارائه بهترین کارایی توان
  • 5-Way Optimization by Dual Intelligent Processors 5 – با استفاده از Dual Intelligent Processors 5
  • UEFI BIOS جدید – امتداد خلاقیت در بایوس
  • پشتیبانی از SATA Express و M2 – سرعت سیستم را تا 10 گیگابیت بر ثانیه افزایش دهید
  Product Image
  • مخصوص ایستگاه‌های پردازش
  • عملکرد بالا
  • سناریوهای گیم
  • ASUS HomeCloud
  مخصوص ایستگاه‌های پردازش
  تولید برای گرافیست‌های حرفه‌ای
  این مادربرد با محوریت تراشه Intel Z97 برای ایستگاه‌های پردازشی کاربرد دارد و از فناوری‌های NVIDIA GeForce SLI و AMD CrossFireX پشتیبانی می‌کند علاوه بر این دارای قابلیت عیب‌یابی آسان برای ارائه کمترین زمان از کار افتادگی است.
  چهار درگاه PCI Express 3.0 x16 استفاده از قدرت فوق‌العاده گرافیک را ممکن می‌سازند.

  Z97-WS می‌تواند از چهار کارت گرافیک بزرگ پشتیبانی کند. این مادربرد از پیکربندی 4-Way NVIDIA Geforce SLI و AMD CrossFireX پشتیبانی می‌کند و انتخاب قدرتمندی برای کسانی است که به کاربردهای گرافیکی مانند طراحی و مدلسازی و تحقیقات پزشکی با شبیه‌سازی‌های پیشرفته گرافیکی و برنامه‌های پردازشی نیاز دارند. علاوه بر کارت‌های گرافیکی، Z97 WS قابلیت زیادی برای توسعه دارد و فضای وسیعی برای نصب کارت RAID، درایوهای SSD مبتنی بر PCI Express، کارت‌ کپچر و سایر قطعات در اختیار کاربر قرار می‌ً‌دهد.


  راه‌حل عالی برای توان
  Z97-WS تفکر خلاقانه را با قطعات پیشرفته ترکیب می‌کند تا بهترین کارایی توان موجود در صنعت را ارائه دهد.
  ASUS Z97-WS تفکر خلاقانه را با قطعات پیشرفته ترکیب می‌کند تا بهترین کارایی توان موجود در صنعت را ارائه دهد. مهندسی دقیق چوک‌های حرارتی (Beat Thermal Chokes) با پوشش طلا دارای رسانایی و راندمان فوق العاده هستند تا کمترین اتلاف توان را تامین کنند و Dr.MOS MOSFET نیز علاوه بر حفظ فضا میزان حرارت عملیاتی را کاهش می‌دهند. در جدیدترین مادربردهای ایستگاه‌های پردازشی ASUS بادوام‌ترین خازن‌های صنعتی با عمر 12 هزار و کانکتورهای اختصاصی ASUS ProCool power را معرفی کرده است. Z97-WS با هدف کارکرد خنک حین فشار پردازش، تقویت عملکرد، راندمان مطلوب توان و افزایش طول عمر محصول در بالاترین سطح تولید شده است.
  12هزار ساعت دوام خازن
  12هزار ساعت دوام خازن – بیشترین طول در جهان

  ASUS اولین سازنده مادربورد در جهان است که خازن‌های 12K را معرفی می‌کند و قطعا Z97-WS نیز از این ویژگی بهره‌مند است. این خازن‌ها ساخت ژاپن هستند و بیشترین طول عمر را در صنعت دارند، آنها می‌توانند تا 12000 ساعت در معرض حرارت 105 درجه سانتی‌گراد فعالیت کنند. این میزان حرارت بسیار بالاتر از گرمای رایج در پردازش‌های روزمره است به همین دلیل Z97-WS برای استقامت تولید شده است. خازن‌های 12K‌ ما کاهش مقاومت معادل سری (ESR) را تقویت می‌کنند تا راندمان را افزایش دهند و برای بهبود عملکرد کلی، تولید حرارت را به حداقل برسانند.

  کانکتورهای ProCool Power
  کانکتورهای ProCool Power

  ASUS ProCool اختراع دوباره کانکتور پاور است! کانکتورهای proCool در مقایسه با کانکتورهای سابق پاور ارتباط نزدیک و امنی را با مادربورد Z97-WS برقرار می کنند. این طراحی، بسیار قوی‌تر و دارای مزیت‌هایی در راندمان است: اتصال تراز باعت امپدانس کمتر و دفع بهتر حرارت می‌ٌشود تا دمای فعالیت همچنان خنک باشد.

  Beat Thermal Choke
  پایداری بیشتر و اتلاف کمتر توان با Beat Thermal Choke

  ASUS Beat Thermal Chokes دارای دوام فوق‌العاده‌ای هستند و در فعالیت‌های نرمال 93 درصد راندمان انرژی بهتری دارند. به دلیل طراحی ویژه تیغه‌ها، دمای چوک‌ 3-5 درجه پایین‌تر است تا ثبات بیشتری ایجاد شود که این قدرت، حاصل استفاده از پوشش فوق رسانا و کارآمد طلا است. این ویژگی به معنی تامین توان با کمترین اتلاف انرژی است.

  Dr. MOS MOSFET
  Dr. MOS عملکرد بهتر MOSFET

  Z97-WS از مزیت Driver-MOSFET (Dr. MOS) بهره‌مند است که دمای عملیاتی را کاهش می‌دهد. در مقایسه با طراحی سنتی، MOSFET‌ها از نوع سوییچ بالا-پایین هستند (بین توان مثبت و بار و همچنین بین بار و توان منفی) و علاوه بر افزایش طول عمر محصول، باعث بهبود راندمان توان می‌شوند.

  خطایابی آسان
  Q-Code Logger خطا‌یابی در یک تماس

  Q-code logger ابزار شما برای خطا‌یابی در یک مرحله است که به کاربران اجازه می‌دهد وضعیت سیستم را در هر لحظه چک کنند. فلش درایو را به پورت USB مجاور وصل کنید، دکمه مخصوص Q-Code logger روی مادربورد را فشار دهید تا فهرست تمام رویدادهای ASUS Q-Code مربوط به همان زمان روی فلش درایو کپی شود این کار را حتی زمانی که سیستم خاموش است هم می‌توانید انجام دهید.

  ASUS Dr. Power نظارت آسان بر سلامت منبع توان

  همانطور که Z97-WS برای کاربران حرفه‌ای ساخته شده است که بطور مداوم در حال استفاده از سیستم هستند، ارائه توان پایدار اهمیت زیادی دارد. تشخیص مداوم سلامت منبع توان از خاموش شدن ناگهانی سیستم جلوگیری می‌کند و هشدارهایی مبنی بر نارسایی توان اعلام می‌کند. علاوه زمانی که سیستم توانایی بوت ندارد یک چراغ LED روی برد هر گونه مشکلات مربوط به توان را نمایش می‌دهد.

  عملکرد بالا
  بهینه‌سازی کامل سیستم با یک کلیک
  اورکلاک قوی، بهینه‌سازی انرژی، توان دیجیتالی، کنترل متغیر فن، شبکه مناسب و تنظیمات صدا را بدست آورید.

  رسیدگی به تمام تنظیمات پیچیده تنها با یک کلیک انجام می‌شود و با قابلیت ASUS 5-Way Optimization رایانه شما هوشمند خواهد بود. توسط این ویژگی، بهینه‌سازی قسمت‌های ضروری سیستم بر اساس شرایط آن و به صورت پویا انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید از عملکرد فوق‌العاده پردازنده، صرفه‌جویی مداوم در مصرف انرژی، توان پایدار دیجیتالی، فن‌های خنک و بی‌صدا و اکنون تنظیمات صدا و حتی شبکه استفاده کنید که مناسب با برنامه‌ها کاربردی شما هستند. بطور خلاصه، 5-Way Optimization تضمین می‌کند که رایانه شما برای بازی، سرگرمی، بهره‌وری و هر کار دیگری آماده است.

  • بازی‌ها با عملکرد قوی، اولویت پهنای باند و صدای شفاف، روان و سریع‌ اجرا می‌شوند.
  • فن‌ها در پردازش‌های روزمره ساکت خواهند بود و راندمان خنک‌کنندگی حین بازی‌ها را تضمین می‌کنند.
  • بازی‌ها بدون وقفه اجرا می‌شوند.
  • اتلاف انرژی کاهش می‌یابد پس در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

  تقویت عملکرد پردازنده
  TPU

  با یک سوییچ دو فاز روی برد یا از طریق ابزار ASUS AI Suite 3 قدرت کامل رایانه خود را رها کنید. واحد پردازش توربو (TPU)، با آزادی عمل در تنظیم فرکانس و ضریب‌های پردازنده و بهره‌برداری از ظرفیت‌های کارت گرافیک، کنترل دقیق ولتاژ و نظارت پیشرفته را برای پردازنده و کارت گرافیک پیشنهاد می‌دهد.*

  *به QVL کارت گرافیک مراجعه کنید
  صرفه‌جویی همه جانبه در انرژی
  EPU

  واحد پردازش انرژی (EPU) توسط یک سوییچ روی برد یا ابزار AI Suite 3 کنترل می‌شود و از صرفه‌جویی مداوم در سیستم لذت خواهید برد. EPU مصرف توان بر اساس نیاز رایانه را بطور خوکار شناسایی و تنظیم می‌کند. همچنین می‌تواند مصرف پردازنده را در یک سطح مشخص نگه دارد یا با حالت Away Mode از صرفه‌جویی بیشتر انرژی لذت ببرید. زمانی که از رایانه استفاده نمی‌کنید این ویژگی در یک طرح صرفه‌جویی شدید، تمام کنترلرهای بدون استفاده را خاموش می‌کند و توان کارت گرافیک را هم کاهش می‌دهد به همین دلیل رایانه تنها انرژی مورد نیاز را استفاده می‌کند. نه حتی یک وات بیشتر!

  کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
  Fan Xpert 3

  Fan Xpert 3 کنترل فن‌های 3 و 4 پین پردازنده و کیس را در یک نقطه گردآوری می‌کند. این برنامه مشخصات فن‌ها را بررسی می‌کند و تنظیمات مخصوص هر فن را بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از گیرنده‌های حرارتی اعمال می‌کند. مطمئن باشید هر کدام از فن‌ها در بهترین توازن میان عملکرد خنک و کاهش صدای مزاحم هستند. Fan Xpert 3 از حالت دوگانه PWM/DC برای کنترل فن‌های پردازنده و کیس در سطح سخت‌افزاری پشتیبانی می‌کند و حتی می‌تواند فن پردازنده را پایین‌تر از حداقل سرعت تعریف شده تنظیم کند تا صدای کمتر و صرفه‌جویی بیشتری در طول فعالیت‌های روزانه حاصل شود.

  صفحه بعد

  کنترل پیشرفته فن‌ها برای خنک‌کنندگی کامل و ساکت
  Fan Xpert 3

  حالت سرعت ثابت

  برای کاربرانی که به دنبال کمترین نویز تا صفر دسی‌بل هستند طراحی شده و کنترل مخصوص سرعت فن‌ها را انجام می‌دهد.

  حالت تنظیم خودکار

  بررسی پارامترهای فن از طریق تشخیص خودکار سرعت فن انجام می‌شود تا تنظیمات متغیر برای هر یک از فن‌ها تنها با یک کلیک اعمال شود.

  کنترل‌ آگاهانه فن‌ها

  با ارائه اطلاعات کامل می‌توانید تنظیمات پیشرفته‌ای را برای هر یک از فن‌ها انجام دهید.

  صفحه قبل

  کنترل دقیق توان دیجیتالی
  DIGI+ Power Control

  کنترل توان یکی از بخش‌های مهم در طراحی مادربورد است. شناسایی هوشمندانه طرح توان پردازنده توسط فناوری خلاقانه و برتر ASUS DIGI+ Power Control انجام می‌شود که کاملا مطابق با آیین‌نامه VRD12.5 اینتل است و با کنترل دقیق و انعطاف‌پذیر خود باعث افزایش ظرفیت‌های اورکلاکینگ، افزایش پایداری سیستم و بهبود راندمان انرژی می‌شود.

  اجرای سریع‌تر بازی‌ها و کسب امتیاز بیشتر
  Turbo App

  صدای پای دشمن، به عقب نگاه‌ می‌کنید، تمرکز کنید و صدای شلیک‌های پیاپی اسلحه می‌آید. به عنوان یک بازیکن، می‌دانید که تنها حرکت سریع، برنده بازی است و به همین دلیل به پنل تنظیمات اختصاصی ASUS Turbo App نیاز دارید تا از پیروزی شما در بازی‌های مورد علاقه محافظت کند! پردازنده را اورکلاک کنید، اولویت داده‌های بازی در شبکه را تعیین کنید و تنظیمات دلخواه را برای بهترین صدا در بازی و گفتگو با بازیکنان انجام دهید. تاریخ توسط فاتحان نوشته می‌شود پس بدون Turbo App وارد میدان نبرد نشوید.

  UEFI BIOS مورد تحسین رسانه‌ها

  بایوس روان و یکدست گرافیکی با امکان کنترل توسط ماوس بهبود پیدا کرده است تا حتی بیش از این جذاب باشد. چه یک کاربر تازه‌کار رایانه باشید یا یک اورکلاکر حرفه‌ای، حالت‌های EZ‌ و Advanced، سریع و ساده راه را به شما نشان می‌دهد.

  Map to MyFavorite: به سرعت تنظیمات را پیدا کنید و ابزارهای مورد نظر خود را به لیست علاقمندی‌ها اضافه کنید!
  راهنمای اورکلاک و RAID توسط EZ Tuning: فقط سخت‌افزار خود را انتخاب کنید و با استفاده از سناریوهای آسان، عملکرد سیستم را افزایش دهید یا پیکربندی RAID را برای بازیابی و پشتیبان‌گیری سریع اجرا کنید!
  EZ XMP عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید!
  کنترل فن‌ها با تنظیمات گرافیکی: منحنی را به سادگی توسط ماوس جابجا کنید و عملکرد هر یک از فن‌ها را بهینه سازید.
  نظارت مستمر سخت‌افزاری: بهره‌مندی فوری از اطلاعات اجزای حیاتی سیستم!
  EZ Mode
  • پروفایل‌ فن: اطلاعات کامل فن پردازنده و کیس برای خنک‌کنندگی فوری!
  • اطلاعات SATA: نمایش جزییات درگاه SATA تا به آسانی آن را تشخیص دهید!
  • تنظیم سریع زمان: از ماوس برای کنترل تاریخ و ساعت استفاده کنید.
  • EZ XMP: عملکرد حافظه را با یک کلیک افزایش دهید.
  Advanced Mode
  • میان‌برها: برای ساخت میان‌بر به تنظیمات مورد علاقه خود، دکمه اینتر را فشار دهید یا یکی از میان‌برهای موجود را انتخاب کنید و با کلید F4 مستقیما به آنجا بروید!
  • Quick Notes: یادداشت برداری کنید و ایده‌های مرتبط به بایوس را به آسانی و به سرعت ثبت کنید!
  • فهرست آخرین فعالیت‌ها: آخرین فعالیت‌ها را دنبال کنید و پروفایل مورد نظر خود را در درایو USB ذخیره کنید!
  • تغییر نام SATA: نام پورت‌های SATA را برای تشخیص صحیح تغییر دهید.
  حافظه مخصوص
  طراحی اورکلاکینگ

  حالا می‌توانید حافظه را تا 3300 مگاهرتز افزایش دهید (اورکلاک)! طراحی اختصاصی T-Topology از طریق کاهش نویز و تاثیر بازتاب سیگنال، ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای اورکلاک حافظه تحت بار کامل دارد. کانال‌های حافظه دارای فاصله مساوی تا پردازنده هستند که این موضوع بیشترین کنترل متعادل را روی ماژول‌های حافظه و ظرفیت‌های کلی حافظه دارد.

  انتقال فوق سریع
  سرعت درایوهای خود را از طریق SATA Express رها سازید

  SATA Express از طریق دو مسیر PCIE 2.0 سرعتی معادل 10 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می‌دهد تا نیاز به پهنای باند بیشتر در آینده نزدیک را حل کند زیرا درایوهای SSD ‌کنونی تا 550 مگابایت بر ثانیه پهنای‌باند دارند که به نقطه اشباع رابط SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه نزدیک است. SATA Express با پشتیبانی از دو درایو SATA و سازگاری با نسخه‌های پیشین، نسل جدید استاندارد ارتباطی است و با این ویژگی هیچگاه عقب نخواهید ماند.

  سرعت سیستم را با M.2 افزایش دهید

  M2 با پهنای باند اصلی PCI Express 2.0 از سرعت انتقال تا 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. این ویژگی برای درایو مخصوص سیستم عامل، عالی است و باعث می‌شود کل سیستم سریع‌تر عمل کند. برای تضمین دسترسی سریع‌ به داده‌ها، تقویت خودکار برنامه‌ها و خروج از حالت Sleep تنها در 2 ثانیه از فناوری Intel Rapid Storage نیز پشتیبانی می‌کند.*

  *برای اطلاع از پشتیبانی Intel Rapid Storage Technology به مشخصات مدل مراجعه کنید.

  همین امروز به سرعت فوق‌العاده Thunderbolt2 ارتقا دهید

  سری ASUS ThunderboltEX II اولین کارت جانبی Thunderbolt 2 مورد تایید اینتل است که انعطاف زیادی برای ارتقا رایانه شما به فناوری Thunderbolt 2 دارد. از انتقال دو سویه با سرعت فوق العاده تا 20 گیگابیت بر ثانیه که چهار برابر سریع‌تر از USB 3.0 است لذت ببرید! نمایش ویدیو در جدیدترین تلویزیون‌های 4K/UHD را با بیشترین سطح جزییات تجربه کنید و همزمان از درایوهای جانبی را با پهنای باند بالا مورد استفاده قرار دهید.

  *بطور جداگانه قابل تهیه است.
  سناریو بازی
  سریع‌تر بازی کنید امتیاز بیشتری بگیرید!
  Turbo App

  صدای پای دشمن، به عقب نگاه‌ می‌کنید، تمرکز کنید و صدای شلیک‌های پیاپی اسلحه می‌آید. به عنوان یک بازیکن، می‌دانید که تنها حرکت سریع برنده بازی است و به همین دلیل به پنل تنظیمات اختصاصی ASUS Turbo App نیاز دارید تا از پیروزی شما در بازی‌های مورد علاقه محافظت کند! پردازنده را اورکلاک کنید، اولویت داده‌های بازی در شبکه را تعیین کنید و تنظیمات دلخواه را برای بهترین صدا در بازی و گفتگو با بازیکنان انجام دهید. تاریخ توسط فاتحان نوشته می‌شود پس بدون Turbo App وارد میدان نبرد نشوید.

  Speed boost اورکلاکینگ آسان برای اجرای فوق سریع بازی‌ها
  Networking boost تعیین اولویت داده‌ها در شبکه برای اجرای بی‌وقفه بازی‌ها!
  Sound boost طراحی پیشرفته صوتی برای صدایی شفاف در بازی!
  یک پیروزی دوگانه برای بازیکنان

  تفاوت میان شکست و پیروزی تنها در چند میلی‌ثانیه مشخص می‌شود. به همین دلیل مادربردهای ASUS به فناوری نوین شبکه مجهز شده‌اند تا شما برنده باشید!

  Turbo LAN

  Turbo LAN با فناوری cFosSpeed وقفه‌های شبکه در بازی‌ را حتی بیش از این کاهش می‌دهد و دارای یک رابط بصری است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش فنی، وقفه‌های شبکه را تا 1.45 برابر کاهش دهید! اگر حرفه‌ای هستید برای کنترل کامل از حالت پیشرفته استفاده کنید.

  نظارت مداوم بر سرعت
  گردآوری لیست مورد علاقه شما
  تعیین اولویت برای افزایش سرعت برنامه‌ها
  *Testing configuration: Intel® Core™ i7-4770K CPU @ 3.50 GHz │ Z97-DELUXE │ Transcend JM1600KLH-16GK DDR3 1600MHz*2 │ Windows Win8.1 Ultimate 64bit
  Intel Gigabit Ethernet برترین انتخاب برای بازی که عملکرد سریع‌تری با پردازنده دارد

  همیشه سریع‌تر و روان‌تر بازی کنید. Intel Gigabit Ethernet بطور مستقیم با پردازنده در ارتباط است و عملکرد بهتری در پروتکل‌های TCP‌و UDP ‌ارائه می‌کند. این ویژگی بطور قابل توجهی بار پردازنده را کاهش می‌دهد و توان بسیاری برای اجرای بازی در اختیار دارید.

  دو برابر عملکرد بیشتر انتقال داده‌های بازی در پروتکل UDP

  مهندسان ایسوس برای بررسی تفاوت سرعت Intel Gigabit Ethernet هنگام ارسال بسته‌های کوچک‌تر (کمتر از 256 بیت) از IxChariot استفاده کرده‌اند که یک ابزار مستقل سنجش شبکه است و عملکردی مهم در واکنش بازی‌ها دارد. نتایج نشان داد در Z97 داده‌های شما با دو برابر سرعت بیشتر نسبت به فناوری‌های ‌ LAN دیگر رقبا منتقل می‌شوند.

  • مزیت تصویر 4K/Ultra HD با پشتیبانی از کیفیت 4K/UHD ( مخفف ultra-high-definition) تصاویر از طریق رابط HDMI یا DisplayPort تا وضوح 4096*2160 منتقل می‌شوند که تعداد پیکسل‌ها در مقایسه با کیفیت 1080P با وضوح 1920*1080 چهار برابر بیشتر است و تصویری واقعی، با جزییات بسیار زیاد و شفاف را ارائه می‌دهد.
  • فعالیت با 3 نمایشگر می‌توانید بطور همزمان سه نمایشگر مستقل را از طریق خروجی‌های تصویری مانند DisplayPort، HDMI، DVI یا VGA متصل کنید. بعد از انتخاب خروجی تصویر، نحوه نمایش مانند ترکیبی یا آیینه‌ای را تعیین کنید.
  ASUS HomeCloud
  رایانه شما، دنیای شما

  ASUS HomeCloud دنیایی بدون مرز را خلق می‌کند. این به شما اجازه می‌دهد از راه دور به رایانه دسترسی داشته باشید، محتوای صوتی و تصویری را هر کجا که می‌خواهید منتشر کنید و از هر نقطه به مدیریت فایل‌های خود بپردازید مهم نیست آنها کجا ذخیره شده‌اند. از قابلیت درونی Wake on WAN برای راه‌اندازی و کنترل رایانه از راه دور در هر زمان و هر مکان با یک ابزار هوشمند استفاده کنید. این حتی هارد درایو شما را به یک فضای ابری اختصاصی تبدیل می‌کند و از محدودیت‌های ذخیره‌سازی نگرانی نخواهید داشت. توسط HomeCloud رایانه شما درگاهی به جهان است.

  کنترل کامل، هر زمان و هر مکان
  anywhere with Remote GO!

  Remote GO! کنترل کامل رایانه حتی زمانی که دور از خانه هستید را در اختیار شما قرار می‌دهد! زمانی که بیرون هستید به فایل‌هایی که در خانه و محل کار روی رایانه خود فراموش کرده‌اید، دسترسی دارید. علاوه بر این در یک گام می‌توانید تمام سرویس‌های ابری را مدیریت کنید و با یک کلیک فایل‌ها را میان رایانه و ابزارهای خود همگام سازید.

  • Cloud GO!

   حساب‌های ASUS WebStorage، Dropbox، Google Driveو Skydrive را در یک نقطه گردآوری کنید و حتی در یک زمان از آنها روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

  • Remote Desktop

   دسترسی و کنترل آسان رایانه در هر زمان و هر مکان!

  • File Transfer

   همگام‌سازی فایل‌ها میان رایانه و ابزارهای هوشمند تنها با یک کلیک

  • Remote Keyboard & Mouse

   کنترل پخش از روی صندلی!

  به سادگی عکس‌های درون کامپیوتر را در بیرون از خانه روی تبلت مشاهده کنید
  یک مرکز رایانه دیجیتال عالی برای اشتراک‌گذاری و سینمای خانگی
  منتشر کننده رسانه

  از محتوای صوتی و تصویری در رایانه خود در هر مکان لذت ببرید! موزیک‌ها را هنگامی که در یک کافه نشسته‌اید پخش کنید یا با دوستان خود به تماشای فیلم‌های مورد علاقه بپردازید. با ASUS Media Streamer هر کجا بروید سرگرمی‌های شما همراه شما هستند.

  کیفیت ثابت شده، اعتماد مداوم
  سازگاری و ارزیابی کامل
  ابزارهای سازگار شامل پردازنده، حافظه، کارت گرافیک و سایر قطعات.
  مدت ارزیابی آزمون‌های گسترده برای پایداری، امنیت و سازگاری کامل
  ما بزرگ‌ترین سازنده مادربرد در جهان هستیم و اینکه تفکر ما در طراحی حول محور کاربرانی دقیقا مانند شما است را همگان می‌دانند. مهندسان ما استانداردهای دشواری را برای تضمین کیفیت در طول عمر محصول بکار می‌گیرند و بهترین قطعات را برای حفاظت واقعی از جهان استفاده می‌کنند. سازگاری مادربردهای ما با بیش از 1000 قطعه و ابزار مختلف ثابت شده است و حداقل 7000 ساعت مورد ارزیابی شدید قرار گرفته‌اند. این تفکر در ذهن شما خواهند ماند که مادربردهای ASUS برای تمام محیط‌ها و تمام کاربردها مناسب هستند. برای ساخت رایانه با بهترین زیربنا، آن را با یک مادربرد ASUS بسازید.
  Learn More
  کیفیت ثابت شده

  آزادی عمل در انتخاب قطعاتی که برای رایانه خود استفاده می‌کنید مبنای گردآوری یک سیستم است. ارزیابی‌های دشوار ما بر بیشترین سازگاری با محدوده بسیار وسیعی از قطعات و ابزارها متمرکز شده است تا بتوانید به راحتی و بدون زحمت رایانه خود را بسازید. راه ASUS، سازگاری برای امروز و فرداهای دور است.

  بررسی بیش از 1000 پردازنده، حافظه، کارت گرافیک و قطعات دیگر

  تمام مادربردهای سری 9 با هزاران ابزار گوناگون سازگار هستند. مهندسان ما پردازنده های سرور و رایانه‌های رومیزی را نصب و بررسی می‌کنند، صدها ماژول رم، چندین کارت گرافیک، بسیاری از ابزارهای ذخیره سازی، منبع تغذیه، کارت‌های شبکه، نمایشگرها، درایوهای نوری، لوازم جانبی و بسیاری قطعات دیگر ارزیابی می‌شوند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا با اطمینان کامل از کالا و نحوه سازگاری آنها، محصولات را ارائه کنیم.

  1000+ Compatible devices and components
  QVL کامل و جامع
  فهرست سازندگان مورد تایید را آنلاین مشاهده کنید

  ما اعتماد زیادی به سازگاری مادربوردهای سری 9 داریم و فهرست کامل سازندگان مورد تایید (QVL) را برای اطلاع شما منتشر کرده‌ایم تا انتخاب‌های زیادی داشته باشید وبدون نگرانی، ساخت یک رایانه را تجربه کنید. هیچ وقفه‌ای در QVL ما نیست: تمام قطعات سازگار برای اطلاع همگان در فهرست نوشته شده‌اند. جهت اطمینان بیشتر قطعه یا ابزار مورد نظر را با لیست چک کنید.

  طراحی بهترین سازگاری در محصولات ASUS

  زمانی که یک مادربرد ASUS را انتخاب می‌کنید ممکن است به انتخاب سایر قطعات ASUS هم علاقه داشته باشید. اساس طراحی محصولات ASUS مانند کارت گرافیک، کارت صدا و درایو نوری به گونه‌ای است که عملکرد بی‌وقفه‌ای با مادربرد شما داشته باشد.

  اطمینان از ابتدا تا انتها

  مادربردهای ما دارای دوام بی‌نظیری هستند. ما این ویژگی را با بیش از 7000 ساعت تست‌های دشوار بررسی و تایید می‌کنیم. آزمون‌های دشوار محیطی، سازگاری، پایداری، نرم‌افزاری و امنیتی گواهی می‌دهند مادربردهای ما قابلیت اطمینانی فراتر از استانداردهای رایج صنعتی دارند.

  آزمون‌های دشوار برای اطمینان از ثبات، سازگاری و امنیت

  هر کدام از مادربردها با آزمون‌های اضافی تحت بار سنگین از زمان حمل تا کارکرد روزانه آزمایش می‌شوند تا مطمئن شویم در بهترین وضعیت به دست شما خواهند رسید. این آزمون‌ها شامل گرما و رطوبت، سوختگی، مصرف برق، توان در حالت خاموش و روشن، نصب و شوک‌های حرارتی هستند. هر یک از قطعات مورد تایید تا 24 ساعت مورد آزمون فرسودگی قرار می‌گیرد تا عملکرد بی‌نقصی در فعالیت‌های روزمره داشته باشند. مهم نیست چه کاربردی دارید، از چه قطعه‌ای استفاده می‌کنید و چه ابزاری متصل کرده‌اید!

  • آزمون گرما و رطوبت قطعات شرایط دشواری را تحمل می‌کنند
  • ارزیابی حرارتی کارکرد خنک و پایدار تحت بار سنگین
  • تست نصب تضمین پایداری پورت‌ها
  • 24 ساعت آزمون فرسودگی برای اطمینان از پایداری
  • آزمون مصرف برق اطمینان از استانداردهای جهانی راندمان انرژی
  7000+ VALIDATION HOURS
  • دما و اختلاف ولتاژ
  • تست شوک حرارتی
  • تست لرزش غیرعملیاتی
  • تست سوختگی
  • تست نصب
  • تست سقوط
  • تست شوک
  • تست نمک و اسپری
  Close
  ساخت رایانه هیچ‌گاه تا این حد آسان نبوده است

  ما می‌دانیم شما چگونه از رایانه استفاده می‌کنید. از راه‌اندازی، تنظیمات، نظارت بر سیستم و به‌روز رسانی سخت‌افزار همه تلاش ما این است که زندگی را ساده کنیم به همین دلیل هیچ گاه از توسعه و استفاده از تجربه‌های شخصی و فرصت هیجان‌انگیز و لذت‌بخش ساخت یک سیستم بدون زحمت دست بر نمی‌داریم.

  Learn More
  ASUS Q-Design
  امروز نصب آسان یک سیستم شروع می‌شود
  Q-design
  • Q-DIMM - خروج آسان حافظه حتی زمانی که با کیس‌های کوچک کار می‌کنید، فقط کافی است یک گیره را به سمت پایین فشار دهید و رم را در جای خود قرار دهید یا آن را خارج کنید، نصب رم هیچ گاه انقدر ساده نبوده است.
  • Q-Slot – خروج بدون زحمت ابزارهای PCI Express یک گیره بزرگ بالدار به راحتی در دسترس است. کافی است گیره Q-Slot را به آرامی بفشارید تا کارت گرافیک خارج شود. نصب یا خروج کارت‌های گرافیک بزرگ هیچ گاه تا این اندازه بی‌زحمت نبوده است.
  • Q-Connector اتصال ساده، سریع و دقیق دیگر لازم نیست نگران کابل‌های پنل جلوی کیس باشید. فقط کابل را به Q-Connector یک‌تکه متصل کنید و آن را در جای خود قرار دهید. همین!
  • Q-Shield امن و راحت برای انگشتان برخلاف سایر قاب‌های پنل پشت که دارای لبه‌های تیز هستند، Q-Shield اختصاصی ما، نرم و قابل انعطاف است تا از بریدن دستان شما محافظت کند.
  • عیب یاب Q-LED مشکل را در پردازنده، حافظه، کارت گرافیک یا بوت نشان می‌دهد و می‌‌توانید هر مشکلی که ایجاد شود را به سرعت عیب‌یابی و درمان کنید. وقت خداحافظی با آن مشکلات بی‌پایان فرا رسیده است!
  • Q-Code – خطایابی و نمایش وضعیت رایانه s تشخیص فوری و نمایش وضعیت سیستم برای خطایابی دقیق. کافی است کد را در دفترچه راهنمای کاربران چک و مشکل را حل کنید.
  AI Suite 3
  یک گام تا دسترسی به قابلیت‌های خلاقانه ایسوس

  ASUS AI Suite 3 تجربه تازه‌ای از یک رابط کاربری جذاب برای کاربران است که از مانیتورهای بزرگ نیز پشتیبانی می‌کند. این ویژگی تمام قابلیت‌های انحصاری ایسوس را در یک مجموعه، در دسترس قرار داده است و امکان نظارت بر اورکلاک، مصرف انرژی، سرعت فن‌ها، ولتاژ و موارد دیگر را فراهم می‌کند. این برنامه همه کاره، قابلیت‌های متنوع و آسانی را پیشنهاد می‌دهد بدون اینکه نیازی به جابجایی میان برنامه‌های مختلف داشته باشید.

  Push Notice
  حین حرکت بر وضعیت رایانه نظارت کنید

  اگر تا کنون برای اطلاع از وضعیت رایانه زمانی که بیرون هستید علاقه داشتید Push Notice می‌تواند شما را آگاه نگه دارد! زمانی که وضعیت رایانه تغییر می‌کند، Push Note فورا یک هشدار روی تبلت یا موبایل برای شما ارسال خواهد کرد. همچنین می‌توانید وب سایتی که مشغول تماشای آن بودید یا یادداشت‌های در حال مطالعه خود را به ابزارهای هوشمند منتقل کنید. فرقی نمی‌کند کجا هستید همه چیز تحت کنترل است.

  بایوس را به وضعیت قبل بازگردانید
  فلش آسان بایوس با اتصال یک سخت افزار هماهنگ

  قابلیت سخت‌افزاری USB BIOS Flashback به کاربران اجازه می‌دهد بایوس جدید UEFI BIOS را حتی بدون پردازنده و رم نصب کنند. کافی است USB حاوی فایل بایوس را متصل کنید و بعد از نصب پاور با فشار ROG Connect، USB BIOS Flashback، دکمه BIOS BFLK روی برد و دکمه Reset را برای 5 ثانیه* نگه دارید. یک به روز رسانی راحت!

  • پاور را متصل کنید
  • درایو USB را وصل کنید
  • دکمه را فشار دهید* *وجود دکمه و محل آن با توجه به مدل مادربورد متغیر است. لطفا به دفترچه راهنما مراجعه کنید.
  EZ Flash 2
  به‌روز‌رسانی آسان بایوس از طریق USB بدون نیاز به سیستم‌عامل

  قبل از اینکه وارد سیستم عامل شوید از طریق یک فلش درایو به آسانی بایوس را آپدیت کنید. این کار تنها با چند کلیک انجام می‌شود و نیازی به فلاپی یا ابزارهای تحت سیستم عامل نیست.

  Close
  ویژگی‌های پردازنده و تراشه‌های اینتل
  • آمادگی برای LGA1150 نسل چهارم اینتل، پردازنده‌های Core i7، Core i5، Core i3، پنتیوم و سلرون نسل چهارم و پنجم

   این مادربرد از نسل چهارم اینتل، پردازنده‌های i7، i5، i3، پنتیوم و سلرون نسل چهارم و پنجم با سوکت LGA1150 پشتیبانی می‌کند. این پردازنده‌ها دارای واحدهای iGPU، کنترلر حافظه، کنترلر PCI Express با خروجی گرافیکی توسط یک تراشه اختصاصی، 2 کانال (چهار DIMM) برای حافظه DDR3 و 16 مسیر PCI Express 3.0/2.0 هستند. این ویژگی‌ها عملکرد گرافیکی قدرتمندی فراهم می‌کنند.

  • Intel® Z97 Express Chipset

   Intel Z97 Express Chipset یک تراشه مستقل با پشتیبانی از LGA1150 نسل چهارم اینتل، پردازنده‌های Core i7، Core i5، Core i3، پنتیوم و سلرون نسل چهارم و پنجم است. این تراشه با بکارگیری پیوندهای نقطه به نقطه موازی برای افزایش پایداری و پهنای باند، عملکرد قدرتمندی ارائه می‌کند. علاوه بر این Z97 دارای 6 درگاه USB 3.0، 6 درگاه SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه و پشتیبانی از M.2 با سرعت یک گیگابایت بر ثانیه برای افزایش سرعت بازخوانی اطلاعات است. ضمن اینکه Intel Z97 Express Chipset از iGPU پشتیبانی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد از عملکرد گرافیکی این واحد در پردازنده لذت ببرند.

  • Intel® Smart Response Technology
   SSD speed with HDD capacity

   Uses an installed fast SSD (min18.6GB available capacity required) as a cache for frequently-accessed data. Key benefits include reduced load and wait times, and lower power consumption through the elimination of unnecessary hard drive spin. This technology combines SSD performance with hard drive capacity, operating up to 6X faster than a hard drive-only system.

  • Intel® Smart Connect Technology
   سرعت SSD و ظرفیت HDD

   از یک درایو سریع SSD (حداقل 18.6 گیگابیت ظرفیت مورد نیاز است) به عنوان یک حافظه موقت (Cache) برای برنامه‌های پرکاربرد می‌توان استفاده کرد. مزیت‌ اصلی این روش شامل کاهش زمان اجرا و نوشتن اطلاعات و کاهش مصرف توان از طریق حذف اجزای چرخشی درایو است. این فناوری با ترکیب عملکرد یک SSD و ظرفیت یک هارد می‌تواند تا 6 برابر سرعت اجرا را نسبت به سیستم‌هایی که فقط دارای یک درایو HDD هستند افزایش دهد.

  • Intel® Rapid Start Technology
   بازسازی خودکار برنامه و کاهش زمان انتظار

   رایانه شما می‌تواند به‌روز‌رسانی‌های وب را با محتوای جدید در برنامه‌های منتخب دریافت کند حتی زمانی که سیستم در حالت Sleep است. این به معنی کاهش زمان انتظار برای برنامه‌ها است که از طریق رایانش ابری همگام‌سازی و به روز رسانی می‌شوند و منجر به تجربه‌ای بهتر از کار با رایانه خواهد شد.