CP240

  CP240

  CP240 مانیتور بدون کاربر

  • استفاده از فناوری Teradici PCoIP® برای محیط‌های کاری مجازی‌سازی
  • مدیریت متمرکز مطمئن و فوق امن داده‌ها
  • پنل AH-IPS با زاویه دید گسترده برای دستیابی به بهترین تجربه تصویر
  • پشتیبانی از استاندارد Full HD 1080p با کیفیت 1920x1080
  • طراحی کاربردی با پشتیبانی از استاندارد نصب VESA ، تنظیم شیب نمایشگر، مفصل دوار، محور چرخش و تنظیم ارتفاع
   Product Image

   ایسوس CP 240 به همراه پروتکل شبکه PCoIP برای استفاده از یک محیط کار مجازی

   مانیتور بدون کاربر CP240 از طریق پردازنده Teradici® Tera 2321 و تکنولوژی PCoIP® (PC-over-IP) می‌تواند به سادگی به سرور مرکزی متصل و به بخشی از راه حل زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) برای میزبانی دسکتاپ روی یک سرور ریموت تبدیل ‌شود. پروتکل ریموت دسکتاپ PCoIP® در CP240 به هر کدام از کاربران امکان می‌دهد از یک سرور مرکزی استفاده کنند و مشکلات مدیریتی ناشی از دانلود بسته‌های به روزرسانی، اصلاح و سایر موارد در نگهداری سیستم‌ها را نداشته باشند. به سادگی رایانه را مدیریت کنند و امنیت را افزایش دهند.

   Virtual Desktop Infrastructure
   Virtual Desktop Infrastructure
   Virtual Desktop Infrastructure

   VDI‌چیست؟

   در یک محیط VDI (زیرساخت دسکتاپ مجازی) کاربران به یک سیستم عامل دسکتاپ و برنامه‌هایی متصل می‌شوند که در یک ماشین مجازی قرار دارد. این ماشین مجازی در یک سرور مرکزی میزبانی می‌شود.


   مزایای استفاده از CP240‌ چیست؟

   Effortless IT management

   مدیریت آسان فناوری اطلاعات

   پردازنده Teradici PCoIP® در مانیتور بدون کاربر CP240 وظایف مدیریتی و به‌روزرسانی نرم‌افزارها را همگام‌سازی می‌کند و مدیریتی کارآمد را برای بخش فناوری اطلاعات به همراه دارد.

   Effortless IT management

   امنیت داده‌ها

   با PCoIP® تمام فایل‌ها و نرم‌افزارها در یک سرور مرکزی امن نگهداری می‌شوند. همچنین در این راهبرد کاربران تنها از طریق یک مسیر امن به اینترنت دسترسی خواهند داشت و خطر ناشی از بدافزارها و سایر تهدیدات امنیتی کاهش پیدا می‌کند.


   All-in-One design saves money and space

   طراحی یکپارچه با صرفه‌جویی در هزینه و فضا

   مانیتور CP240 یک راه‌حل مستقل بدون نیاز به رایانه است. این شیوه هزینه‌های اضافی بخش زیرساخت را کاهش می‌دهد و برای کارمندان یک دستگاه منظم و مرتب کامل را فراهم می‌کند.

   Fast data transmission with UDP

   انتقال سریع اطلاعات از طریق UDP

   PCoIP® از پروتکل UDP‌ برای انتقال سریع اطلاعات بین مانیتور بدون کاربر CP240 و میزبان ریموت استفاده می‌کند و راندمان نیروی کار را افزایش می‌دهد.


   فناوری نمایش AH-IPS برای گسترش زاویه دید

   ایسوس CP240 دارای تکنولوژی نمایش AH-IPS با زاویه دید گسترده 178 درجه در حالت افقی و عمودی است. تکنولوژی AH-IPS کیفیت رنگ‌ها را حتی در نگاه به تصویر از زاویه‌های بسته تضمین می‌کند.

   AH-IPS display technology for wider viewing angles


   نمایش فوق العاده Full HD 1080p

   ایسوس CP240 دارای نمایشگر فوق العاده Full HD 1080p با کیفیت 1920x1080 ، رنگ‌های دقیق و سرعت در تغییر نور پس‌زمینه است که روشنایی و کنتراست بالایی فراهم می‌کنند. همچنین CP240 برای مصرف بهینه انرژی طراحی شده است و علاوه بر کاهش هزینه‌ٍهای مصرف انرژی به حفظ محیط زیست کمک می‌کند. با وضوح نمایش Full HD اطلاعات بیشتری را با شفافیت بالا نمایش دهید و کیفیت مطلوب تصاویر می‌تواند عملکرد را در نتیجه وضوح بیشتر افزایش دهد.

   Exceptional Full HD 1080p Screen

   طراحی ارگونومیک با توجه به کاربران

   تمام مانیتورهای ایسوس با در نظر گرفتن کاربران توسعه می‌یابند. ایسوس CP240 به صورت ارگونومیک با تنوع کاملی از تنظیمات مانند شیب نمایشگر، مفصل دوار، محور چرخش و ارتفاع طراحی شده و همچنین با استانداردهای VESA برای نصب در محل‌های مختلف سازگار است. ایسوس CP240 برای آسایش کاربران به سادگی در هر موقعیتی قابل استفاده است.

   Ergonomically designed with the user in mind
   Green design, reduced energy costs

   طراحی سبز و کاهش هزینه‌های انرژی

   CP240 با طراحی سبز خود هزینه‌های مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و در پنل LED آن از جیوه استفاده نشده است. حداقل 80 درصد از مواد بکار رفته در بسته‌بندی این محصول بازیابی شده‌اند و با مصرف پایین انرژی CP240‌نه تنها دوستدار محیط زیست است بلکه سازکان‌های بزرگ و بخش‌های دولتی می‌توانند صرفه‌جویی محسوسی در هزینه‌های انرژی داشته باشند.