ST467

  ST467

  نمایشگر 46 اینچ دارای قاب فوق باریک

  • سطح روشنایی 700 nit با دقت Full HD و کیفیت 1920 x 1080
  • پنل با نور زمینه LED و زاویه دید فوق گسترده 178 درجه
  • طراحی مقاوم برای فعالیت در تمام شبانه روز و تمام روزهای هفته
  • درگاه DisplayPort برای استفاده از چندین نمایشگر بطور همزمان

   چشم‌انداز یکپارچه و نمایش موثر پیام

   قاب فوق باریک ASUS ST467 بطور خاص برای استفاده به عنوان نمایشگر *دیواری طراحی شده است و امکان نمایش درخشان محتوای تصاویر دیجیتال با کیفیت Full HD در وضوح 1080*1920 را فراهم می‌کند. قاب فوق باریک این مدل امکان نصب چندین نمایشگر کنار یکدیگر را فراهم می‌کند بدون اینکه خللی در نمایش یکپارچه تصویر ایجاد شود.

   نمایشگر ST467 از پنل‌هایی با کیفیت فوق‌العاده استفاده می‌کند که دارای سطح روشنایی 700 nit است و این مدل را برای استفاده در موقعیت‌های مختلف آماده می‌سازد. این نمایشگر دارای زاویه دید 178 درجه در هر دو زاویه عمودی و افقی است و به شما امکان می‌دهد تصاویر را با رنگ‌های واقعی حتی در زاویه‌های بسته مشاهده کنید. این ویژگی کیفیت تصویر و عدم اختلال در محتوای نمایشی را با حفظ سطح روشنایی و دقت رنگ‌ها تضمین می‌کند. ST467 در هر دو حالت عمودی و افقی مانند آنچه در یک گالری هنری دیده می‌شود، تجربه‌ای کاملا جدید از نمایش را تعریف می‌کند.

   Seamless Vision for Impactful Messaging


   Ultra-slim Bezels for an Unbroken View

   قاب فوق باریک برای نمایش پیوسته


   ST467 دارای یک قاب فوق باریک است که تنها 5.5 میلی‌متر ضخامت دارد. این ویژگی امکان استفاده از چندین نمایشگر در کنار یکدیگر را فراهم می‌کند بدون این تاثیرات منفی قاب‌های ضخیم مانند جلوه موجی در حاشیه‌های آن ایجاد شود.
   با این قاب باریک، امکان چینش خلاقانه نمایشگرهای مختلف در کنار هم فراهم شده است و امکانات بیشتری برای خلق تصاویر جذاب در اختیار طراحان قرار می‌دهد. این هنر کاملا تجربه نمایش را بازتعریف خواهد کرد.   ارتباط شبکه برای پشتیبانی کنترل از راه دور


   ST467 دارای درگاه شبکه استاندارد RJ45 است که امکان مدیریت تحت شبکه و ابزارهای کنترل از راه دور را برای شما فراهم می‌کند. همچنین با پشتیبانی از پیام‌رسان‌ها و اصلاح همزمان داده‌ها، می‌توان اطلاعات را میان رایانه، لپ‌تاپ یا برنامه‌های تحت شبکه مدیریت و همگام‌سازی کرد. ضمن اینکه امکان تنظیم نمایش دیواری هم وجود دارد برای مثال می‌توان تصویر را میان یک تا چندین نمایشگر در کنار هم توسعه داد.

   Network Connectivity for Remote Control Support
   Industrial-quality Panels Designed for 24/7 Operation

   کیفیت فوق‌العاده پنل برای عملکرد مداوم 24/7


   نمایشگر ST467 با بهره‌مندی از ماژول‌های LCD‌ با کیفیت صنعتی که دارای دوام بسیار بیشتری نسبت به پنل‌های رایج هستند، می‌تواند بطور مداوم در 24 ساعت شبانه‌روز و هفته روز هفته فعالیت کند. این ویژگی اطمینان بیشتری برای نمایش مداوم محتوا ایجاد می‌کند و این مدل‌ها به عنوان یک راه‌حل عالی برای عملکرد بی‌وقفه و مداوم، مناسب هستند.

   پشتیبانی اختصاصی از هر دو حالت نصب عمودی و افقی


   ST467 به شما اجازه می‌دهد تا محتوا را در هر دو حالت عمودی و افقی ایجاد کنید. پنل‌های صنعتی استفاده شده در SV467 دارای زاویه دید گسترده 178 درجه در وضعیت عمودی و افقی هستند و می‌توانند در جهت‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند بدون اینکه تغییری در رنگ آنها ایجاد شود.

   Exclusive Support for Both Vertical and Horizontal Placement

   ارتباطات کامل برای انعطاف در منبع سیگنال‌های تصویری


   ST467 دارای یک ورودی DisplayPort است که پهنای باند قابل توجهی را برای صدا و تصویر ایجاد می‌کند و می‌تواند سیگنال‌ها را در فاصله 15 متر انتقال دهد. این رابط عملکرد بهتری نسبت به سایر درگاه‌های تصویری دارد و دسترسی به طیف گسترده‌ای از منابع دیجیتالی را فراهم می‌کند. کانکتورهای HDMI، DVI-D، D-Sub و BNC نیز در این مدل استفاده شده‌اند تا سازگاری قابل توجهی با طیف گسترده‌ای از منابع سیگنال‌ها ایجاد شود.