ASUS ZenPad 10 ‏(M1000CNL)‏

  بازگشت به ابتدای صفحه
  سری M ایسوس خانواده تبلت های 7 اینچی و 10 اینچی را تشکیل می دهند که برای کاربران تجاری ساخته شده اند. تبلت های سری M مجهز به اینترنت وای فای و LTE بوده و به صورت ویژه برای استفاده در برنامه های کیوسکی طراحی شده اند. تمام مدل های این سری مجهز به صفحه نمایش لمسی با قدرت تشخیص 10 لمس همزمان بوده وبه صورت استاندارد از سیستم ابتکاری ADAM (مدیر دستگاه های سیار ایسوس) بهره می برند که به مدیران سیستم اجازه می دهد کارهای مدیریتی پایه دستگاه را به آسانی و به صورتی کارآمد انجام دهند.
  معرفی ADAM:
  مدیر دستگاه های سیار ایسوس
  تبلت های سری M ایسوس مجهز به سیستم مدیریت دستگاه های ایسوس موسوم به آدام می باشند که به شما این امکان را می دهد از راه دور یا نزدیک دستگاه های خود را به آسانی مدیریت کنید. سیستم آدامِ ایسوس دارای برنامه های کاربردی جامعی می باشد که امکان کنترل کامل تبلت های سری M را برای شما فراهم می کند. با استفاده از این برنامه های کاربردی، ادغام کنندگان سیستم ها و فروشندگان مستقل نرم افزار می‌توانند به صورت موثر و کارآمدی، راهکارهای اختصاصی را در بازارهای هدف ارائه نمایند. این قابلیت با کاهش هزینه های توسعه، به کاهش زمان توقف زیرساخت های حیاتی و افزایش بازدهی سرمایه کمک می‌کند.
  کنترل و نگهدای آسان سیستم از راه دور
  برای آن دسته از افرادی که باید صدها یا حتی هزاران دستگاه را مدیریت کنند، تبلت های سری M همچنین مجهز به قابلیت اختیاری مدیریت دستگاه سیار (MDM) می باشند که کنسول مدیریتی آنلاین و کاربرپسندی را در اختیار مدیران سیستم ها قرار می دهد. با این قابلیت شگفت انگیز، شما می‌توانید به آسانی به همه امکاناتی که آدام از آنها پشتیبانی می‌کند از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنید. این قابلیت، به روز رسانی برنامه ها و تغییر سیستم ها را فوق العاده آسان و کارآمد کرده و زمان مورد نیازِ مدیران سیستم ها برای انجام تغییرات تک تک دستگاه را بسیار کوتاه می کند.
  کنترل و نگهدای آسان سیستم از راه دور
  برای آن دسته از افرادی که باید صدها یا حتی هزاران دستگاه را مدیریت کنند، تبلت های سری M همچنین مجهز به قابلیت اختیاری مدیریت دستگاه سیار (MDM) می باشند که کنسول مدیریتی آنلاین و کاربرپسندی را در اختیار مدیران سیستم ها قرار می دهد. با این قابلیت شگفت انگیز، شما می‌توانید به آسانی به همه امکاناتی که آدام از آنها پشتیبانی می‌کند از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنید. این قابلیت، به روز رسانی برنامه ها و تغییر سیستم ها را فوق العاده آسان و کارآمد کرده و زمان مورد نیازِ مدیران سیستم ها برای انجام تغییرات تک تک دستگاه را حذف می کند.
  انتخابی ایده آل برای کیوسک ها و سایر مصارف صنعتی
  تبلت های سری M ایسوس طراحی های متنوعی دارند و به همین دلیل می‌توانید از آنها در محیط های کاری مختلف استفاده نمایید. با استفاده از قابلیت آدام به راحتی می‌توانید تبلت را به حالت کیوسک ببرید. با این کار می‌توانید فقط اجازه دسترسی به برخی از برنامه های خاص را بدهید و اجازه ندهید برای مقاصد دیگر از این دستگاه استفاده نمایند.
  امنیت شرکتی
  همواره اطلاعات و داده ها برای هر کسب و کاری اهمیت بالایی داشته و دقیقا به همین دلیل است که در تبلت های سری M ایسوس امر حفاظت از داده ها بسیار جدی می باشد. مدیران سیستم می‌توانند با استفاده از آدام جلوی کارهای ناخواسته را بگیرند و با غیرفعال کردن پورت های خاص از افشا شدن اطلاعات جلوگیری کنند. در صورت گم شدن یا سرقت تبلت، مدیران سیستم می ‌توانند برای اطمینان از اینکه اطلاعات حساسی از تبلت استخراج نمیشود، تبلت های سری M را قفل و اطلاعات آن را پاک کنند. همچنین می‌توانند با استفاده از دوربین جلو و عقب دستگاه متوجه شوند چه کسی تبلت را برداشته است.
  انجام کارهای بیشتر
  تبلت های سری M ایسوس علاوه بر سیستم آدام، مجهز به فناوری ارتباطی وای فای و LTE، عملکرد صوتی و تصویری و تجهیزات ارتباطی کامل می باشند وهمه این امکانات تبلت های سری M را به انتخابی عالی برای هر نوع کسب و کاری نموده است.
  همه جا و همه وقت در ارتباط باشید
  تبلت های سری M ایسوس برای ارائه شبکه بی سیم از فناوری های وای فای، LTE و بلوتوث کم انرژی نسخه 4.0 پشتیبانی می ‌کنند. تبلت های سری M همچنین از فناوری Mircast پشتیبانی می‌کنند و به کاربران اجازه می دهند محتویات تبلت خود را بر روی صفحه نمایش های بزرگتر پخش کنند.
  صفحه نمایش برای همه موقعیت ها
  تبلت های سری M ایسوس در مراکز نمایشگاهی یا خرده فروشی ها از صفحه نمایش های درخشان HD IPS با زاویه دید گسترده 178 درجه، و بازتولید دقیق رنگ، وضوح و شفافیت بهینه رنگ بهره می برند. فناوری ASUS Tru2Life علاوه بر روشنایی 300cd/m2، تصاویر واقعی و باورنکردنی همراه با کنتراست و وضوح دقیق و جزئیات باورنکردنی را به کاربر ارائه می‌دهند. همچنین سیستم تقویت هوشمندِ کنتراست، برای فراهم کردن سطوح کنتراست بیشتر، دامنه پویا که تفاوت میان تاریک ترین و روشن ترین بخش تصویر می باشد را افزایش می دهد. هرچه دامنه پویای تصویر بیشتر باشد، آن تصویر واقعی تر به نظر می رسد.
  انتخابی ایده آل برای
  تمام نیازهای شرکتی شما
  از آنجا که تبلت های سری M مجهز به سیستم ابتکاری آدام می باشند به آسانی می‌توانید آنها را بر اساس نیازهای خود سفارشی نمایید. تبلت های سری M با دارا بودن عملکرد صوتی و تصویری خارق العاده و امکانات ارتباطی همه جانبه ، انتخابی ایده آل برای همه نیازهای کاری شما می باشند و می‌توانید از آنها در سیستمهای POS، آموزش، مشتری مداری، بهداشت و درمان، تولید، تدارکات و بسیاری موارد دیگر استفاده نمایید.
  آموزش
  تبلت های سری M ایسوس یادگیری را سرگرم کننده تر و تعاملی تر می‌کنند. معلم‌ها می توانند وضعیت هر دانش آموز را از طریق کنسول آدام بررسی کنند و دانش آموزان با عملکرد صوتی و تصویری بهینه تبلت، آموزش دیجیتالی هیجان انگیز را تجربه خواهند کرد.
  بهداشت و درمان
  هنمگامی که از تبلت های سری M ایسوس در کار بهداشت و درمان استفاده می شود، قابلیت حمل بالای آنها کمک بسیاری زیادی به کادر درمان می‌کند. با تبلت های سری M دکترها و پرستاران می توانند سریعتر از قبل برنامه بیمارها را چک کنند، به آخرین سوابق بیماران دسترسی پیدا کنند، عکس های بیمار را مشاهده کنند و سایر کارهای حیاتی و مهم را انجام دهند.
  مشتری مداری
  با صفحه لمسی فوق العاده حساس، پاسخگو و ظاهر زیبای تبلت های سری M ایسوس می‌توانید از آنها به عنوان کیوسک های سلف سرویس یا دستگاه های فروش استفاده کرد. با این کار به مشتریان کمک می‌کنید با دسترسی فوری و در لحظه به اطلاعات، تجربه خرید خود را ارتقاء ببخشند و یا اطلاعات مفیدی در اختیار آنها بگذارید.
  سفارش الکتریکی
  تبلت های سری M ایسوس می توانند فرایند سفارش دهی در رستوران ها را تسهیل نمایند. با این روش دیگر نیازی نیست مشتریان برای سفارش غذا در صف بایستند، بلکه کارکنان می‌توانند با استفاده از تبلت سفارش غذای مشتری را سر میز او بگیرند و آن را فورا به آشپزخانه ارسال کنند و سرویس سریعتری ارائه نمایند.
  خرده فروشی
  با تبلت های سری M ایسوس می‌توانید کمک کنید که مشتریان شما تجربه تعاملی و شخصی تری از خرید خود داشته باشند. بنابراین می‌توانید تبلیغات درون فروشگاهی داشته باشید، درباره رضایت مشتری نظرسنجی کنید، یا کارکنان می تواننند در لحظه موجودی هرکالایی را چک کنند.
  تدارکات
  تبلت های سری M می توانند به شما این اطمینان را بدهند که روند حمل و نقل سر وقت و بدون هیچ تاخیری صورت گیرد. بنابراین کارکنان ِتدارکات می‌توانند اطلاعات بخش های مختلف از تولید، بسته بندی، موجودی، حمل و نقل گرفته تا انبارداری را در اختیار داشته باشند و در صورت بروز هر گونه مشکلی فورا اقدام نمایند.
  تولید
  تبلت های سری M ایسوس همیشه کارکنان بخشِ تولید را از آخرین وضعیت تولید مطلع می‌کنند. کارکنان بخش تولید از طریق برنامه های سفارشی می‌توانند وضعیت کل خط تولید را زیر نظر داشته باشند، ویدیوهای بخشهای مختلف کارخانه را در لحظه ببینند یا با یکدیگر در تماس باشند.
  کنترل وسایل خانه
  تبلت های سری M ایسوس با کمک اپلیکیشن کنترل خانه، سنسورهای مناسب و شبکه اینترنت خانگی این امکان را برای شما فراهم می‌آورند که همواره همه چراغ ها و وسایل الکتریکی خانه خود را کنترل نمایید.

  *عملکردهای صنعتی فقط با همکاری سیستم آدام ایسوس و برنامه های اختصاصی دیگر قابل اجرا می باشند.
  لوازم جانبی برای عملکرد بهتر
  لوازم جانبی متعددی برای کمک به افزایش عملکرد، ارتباطات، انعطاف پذیری و قابلیت استفادهِ تبلت های سری M ایسوس طراحی وساخته شده اند.
  ابزار افزایشی
  بهره وری شرکت خود را با راهکارهای افزایشی سری M ارتقاء بخشید؛ یکی از این داک ها صفحه کلید ارگونومیک و با کیفیت ایسوس می باشد.
  *فقط برای M1000 موجود است
  شارژ بی سیم و کاور NFC
  برای انتقال داده بی سیم از طریق NFC و شارژ بی سیم سازگار با Qi، به تلبت های سری M ایسوس پیوند می‌خورد.
  *فقط برای M700 موجود است
  شارژ بی سیم و کاور NFC
  برای انتقال داده بی سیم از طریق NFC و شارژ بی سیم سازگار با Qi، به تلبت های سری M ایسوس پیوند می‌خورد
  *فقط برای M700 موجود است
  قاب باتری دار
  ASUS Powerv Case عمر باتری تبلت های سری M ایسوس را تا 16 ساعت افزایش می دهد تا نهایت بهره وری را در حرکت داشته باشید.
  *فقط برای M1000 موجود است