ASUS layout test

شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ

در شرکت‌های بزرگ بین المللی، به موجب تنوع بخش‌های کاری (مانند تولید، بازاریابی، طراحی، خدمات، وظایف مهندسی و ارتباطی) نیازهای مختلفی وجود دارد که هنگام برنامه‌ریزی برای خرید سخت افزار باید به دقت مورد توجه قرار گیرند. در حقیقت، هنگام خرید سخت افزار باید موارد متعددی همچون مشخصات، عملکرد، خدمات پس از فروش و قابلیت کنترل محصول مورد بررسی قرار گیرد تا به پایین ترین هزینه کل مالکیت دست پیدا کرد. در عین حال، محصولات مورد نظر باید در طول عمر کاری خود بیشترین بازدهی را از خود نشان دهند. از سوی دیگر، ملاحظات امنیتی و نیازهای فردی کاربران نیز عوامل بسیار مهمی هستند که دپارتمان‌های سیستم مدیریت اطلاعات باید به آنها بپردازند.

 • دفتر پشتیبانی

  اغلب، افرادی که در دفاتر پشتیبانی کار می‌کنند نیاز به اجرای کارهای نسبتا متوسط مانند عملکردهای اداری یا پشتیبانی دارند و وظایف آنها مستلزم استفاده از نرم افزارهای پردازشگر کلمه یا مرورگرها می‌باشد. توجه همه جانبه به ارگونومی محیط کار برای دست یافتن به حداکثر بهره‌وری الزامی و ضرروی است.

  بیشتر بدانید
 • بازاریابی

  همواره رفع نیازهای بخش‌های بازاریابی کار دشواری بوده و مستلزم پوشش طیف وسیعی از نیازها، از قابلیت حرکت گرفته تا عملکرد، و ایجاد ارتباط با طیف وسیعی از لوازم جانبی بوده است. در اینگونه بخش ها ایجاد تعادل مناسب میان عملکرد و قابلیت حرکت کلیدحل معما است.

  بیشتر بدانید
 • هنر و طراح

  پرسنل خلاق با پشتیبانی یک زیرساخت کارآمد، امن و قدرتمند به شرکت‌های صنعتی مختلف کمک می‌کنند تا از حداکثر مزیت تجاری بهره مند شوند. ذخیره‌سازی سریع، ایستگاه‌های کاری با عملکرد بالا، شبکه‌سازی با سرعت بالا، سرور مطمئن و راهکارهای ذخیره‌سازی مواردی هستند که اساس یک گردش کار روان را تشکیل می‌دهند.

  بیشتر بدانید
 • فروشندگان

  راهکارهای رایانشی قابل حمل، بادوام، قابل اعتماد و سریع برای فروشندگان سیار بسیار ضروری است، مخصوصا اگر این فروشندگان برای مدت طولانی در مناطق دور افتاده کار کنند. ایسوس با طیف وسیعی از محصولات سیار خود می‌تواند به توانمندسازی کارگرانی که در حرکت هستند کمک کند.

  بیشتر بدانید
 • مدیریت داده‌ها و ذخیره‌سازی اطلاعات

  شرکت‌ها چه از رایانش ابری عمومی یا خصوصی استفاده کنند، با مشکلات مدیریت حجم عظیم داده‌ها روبرو هستند. از دیدگاه مدیریت فناوری اطلاعات، داشتن زیرساخت قابل اطمینان، سریع و قابل ارتقاء در همه ابزارهای IT، از شبکه‌ها گرفته تا سرورها و فضاهای ذخیره سازی، حیاتی می‌باشد.

  بیشتر بدانید
 • امور مالی

  بخش‌های مالی طیف وسیعی از نیازهای رایانشی را در بر می‌گیرند، از رایانه های کوچک و کم قدرت مانند EeeBox برای ورود اطلاعات گرفته تا رایانه‌های قدرتمندی که می‌توانند تحلیل‌های مالی بزرگ و پیچیده، و کارهای پیش بینی و مدلسازی را انجام دهند، در این بخش مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  بیشتر بدانید
 • کارمندان توزیع و انبار

  با وجود اینکه دستگاه‌های سیار مانند تبلت ها به تدریج در حال زیر پا گذاشتن برنامه های تین کلاینت هستند، همچنان تین کلاینت‌ها جزء امکانات رایج محیط‌های توزیع و انبارداری می‌باشند.

  بیشتر بدانید
 • اتاق جلسه

  اتاق‌های کنفرانس مکان‌های مهمی برای تبادل اندیشه، برنامه ریزی و هماهنگی پروژه‌ها می باشند. اغلب طیف وسیعی از فناوری ها باید در این اتاق‌ها وجود داشته باشد از جمله ویدیو کنفرانس، دستگاه پروژکتور، وای فای، تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال، نمایشگرهای دارای صفحه نمایش بزرگ و بسیاری موارد دیگر.

  بیشتر بدانید

مورد موفق

دیدن همه