ERROR DataContext.cs Get_ScalarByParam

مدیریت داده‌ها و ذخیره‌سازی اطلاعات

در عصر رایانش ابری، شرکت‌های بزرگ با چالش‌های متعددی روبرو هستند که همه آنها مربوط به مدیریت حجم عظیم داده‌های شبکه‌ای می‌باشد.سرورهای با کیفیت، زیرساخت‌های سریع شبکه، و فضای ذخیره سازی قابل اطمینان علاوه بر اینکه نیازهای اصلی شبکه‌های محلی و اینترانت‌‌ها می‌باشند، نقش حیاتی و مهمی در عملکرد روان منابع مبتنی بر اَبر شرکت‌ها دارند. امروزه انتخاب سخت افزار مناسب تبدیل به یک علم شده است.

هنگام انتخاب سرورها و دستگاه‌های ذخیره سازی برای حجم روز افزون داده‌ها، پایداری و امکان توسعه و ارتقاء دو عامل بسیار مهم می‌باشند، اما در این میان نمی‌توان هزینه‌های مرتبط با آنها را نادیده گرفت. ایسوس با راهکارهای مقرون به صرفه خود، عملکرد شما را به صورت محسوسی بهبود بخشیده و امکان ارتقاء و توسعه زیر ساخت شما را فراهم می‌آورد.

ایسوس در راستای هدف خود برای ارائه زیرساخت ساده، قدرتمند و در عین حال مقرون به صرفه، پای خود را یک قدم فراتر از رقیبان خود نهاده است. این شرکت با ارائه فناوری شبکه سبز در تجهیزات خود، که شامل امکانات صرفه جویی در مصرف برق مانند قابلیت تشخیص حالت آماده به کار است، به هدف خود دست یافته است. این فناوری شرکت‌ها را قادر می‌سازد همزمان با حداقل رساندن مصرف انرژی و کاهش انتشار کربن، از راحتی و آسایش ابر نهایت لذت را ببرند.

محصولات پیشنهادی

راه‌حل‌ها